TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Oral

için 350 sonuç bulundu.

Oral

Pek çok köpek sahibinin köpeğinin ağız ve diş sağlığına yeteri kadar önem vermediği maalesef acı bir gerçek. Söz konusu köpek ağız bakımı olduğu zamn bilinçli bir hayvansever olarak sizin de köpeğiniz için bazı önlem ve tedbirler almanız gerekiyor.

Köpeklerde Ağız Sağlığı Neden Önemli?

Köpeklerde Ağız Sağlığı Neden Önemli?

Aslında köpeğinizin sağlığına karşı gayet dikkatlisiniz; rutin check-up'lar yaptırıyor, ona en kaliteli mamadan veriyor ve her daim aktif kalmasını sağlıyorsunuz. Pekiyi ya ağız ve diş sağlığı neden farklı olsun ki? Köpeğinizin ağzı vücudunda en fazla bakterinin barındığı organlardan bir tanesidir. Doğru şekilde ve doğru zamanda temizlenmediği takdirde köpeğinizin ağzında kalbini, karaciğerini ve böbreklerini dahi etkileyebilecek ciddi oral sorunlar ortaya çıkabilir. Veteriner raporlarına göre 4 yaş ve üzeri köpeklerin yüzde 85'i ağız ve diş sağlığıyla ilgili problemler yaşıyor. Eğer sizin de köpeğiniz bu yüzdeye girmesin istiyorsanız bir an önce önlemlerinizi almalı ve kapsamlı bir köpek diş bakımı sürecine girmelisiniz.

Köpek Ağız & Diş Bakımı Nasıl Yapılır?

Köpek Ağız & Diş Bakımı Nasıl Yapılır?

Her şey bir yana ağız ve diş bakımı köpeğinize her gün uygulamanız gereken bir bakım sürecidir. Eğer köpeğinizin uzun vadede herhangi bir oral problem çekmesini istemiyorsanız haftada birkaç kez değil, istisnasız her gün köpek ağız bakım ürünleri kullanarak ağız ve çevresini temiz tutmalısınız. Tabii ki bu süreçte köpeğiniz huysuzlaşacak ve huzursuzlaşacaktır; ne de olsa hiçbir köpek durup dururken zorla ağzına yabancı madde sokulmasından hoşlanmaz. Bu süreci bir alışkanlık haline getirerek olabildiğince rutin bir işmiş gibi göstermeye çalışırsanız emin olun köpeğiniz de kısa bir süre sonra rutine alışacak ve size sorun çıkartmaktan vazgeçecektir. Köpeğiniz henüz yavruyken köpek diş fırçalama işine girişmeniz en idealidir; bebeklikten alıştığı bü süreci yetişkinliğinde de doğal karşılacaktır. Öte yandan sonradan diş fırçalama kararı aldığınız yetişkin köpeğinize de süreci sevdirecek tatta ve lezzete diş macunu, diş fırçası ve diş bakım ürünleri temin etmeniz mümkün.

Köpek Diş Bakım Ürünleri Nelerdir?

Köpek Diş Bakım Ürünleri Nelerdir?

Köpeğinizin dişleri ve ağız yapısı için özel olarak üretilmiş köpek diş fırçası ve köpek diş macunu ürünleri, her köpek sahibinin sahip olması gereken ağız bakım ürünleri arasındadır. Her şeyden önce yediği şekerli, tuzlu ve benzeri gıdaların dişlerinde tartar ve plak oluşturmaması için köpeğinizin dişlerini bu ürünleri kullanarak tercihen uyku vaktinden önce fırçalamanız önem arz eder. Bununla birlikte köpek ağız kokusu giderici ürünler, minik dostunuzun nefesinin her daim ferah ve temiz kokmasına olanak sağlar. Çoğunlukla veteriner kontrolünde tavsiye edilen köpek diş sağlığı sıvısı da hekimin talimatları çerçevesinde ayda birkaç kez uygulanmalıdır. İhtiyacınız olan tüm ağız ve diş bakım ürünlerini bir arada bulabileceğiniz köpek diş bakım setleri de pek çok köpeksever tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler. Köpeğinizin bakımı ve sağlığı için ihtiyaç duyabileceğiniz diğer tüm ürünlere Köpek Bakım & Sağlık kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Apex (1)
Bavet (1)
Beaphar (22)
Buffer (5)
Canvit (5)
Diafarm (1)
(185)
Eastland (1)
Eurodog (33)
Gimdog (2)
Karlie (1)
Kays (9)
Majo (2)
Markapet (23)
Pawise (9)
Polo (1)
Trexie (4)
Trixie (26)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(27)
ve üzeri (35)
ve üzeri (38)
ve üzeri (39)
ve üzeri (42)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL