TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kulak

için 132 sonuç bulundu.

Kulak

Köpeklerde kulak iltihabı aslına bakarsanız oldukça yaygın karşılaşılan bir sorundur ve neredeyse her köpek hayatı boyunca bir noktada kulak ağrısına maruz kalmaktadır. Doğru kulak bakımı bu iltihap ve rahatsızlıkların oluşmasını büyük oranda önleyebilmektedir, bu yüzden de köpeğinizin kulakları düzenli olarak bakımdan geçirmeniz önemlidir.

Köpeklerde Oluşabilecek Kulak Enfeksiyonları Nelerdir?

Köpeklerde Oluşabilecek Kulak Enfeksiyonları Nelerdir?

Köpeklerde kulak uyuzu, kulak mantarı ve benzeri iltihaplar, en sık görülen kulak hastalıklarındandır. Çoğu zaman kulakları kaşıma ve sert objelere sürtme gibi belirtileri kulak uyuzu, beraberinde kızarıklığı ve şişkinliği de getirir. Köpeklerde kulak mantarının en yaygın belirtisi ise kulak içinden gelin keskin ve ağır bir kokudur. Özellikle yavrularda ise kulak mantarı kendini kulaklardan sarı bir sıvı akıtarak belli eder. Bu gibi belirtilerle karşılaştığınız ilk andan itibaren doğru olan, köpeğinizi vakit kaybetmeden veterinere götürmek ve tedaviye başlamasını sağlamaktır. Zamanında tedavi edilmeyen kulak iltihabı sağırlık da dahil olmak üzere pek çok kalıcı yan etkiye yol açabilir.

Köpeklerde Kulak Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Köpeklerde Kulak Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Eğer köpeğinizde herhangi bir kulak enfeksiyonu oluştuysa veterineriniz size zaten etkili bir ilaç kullanımı önerecektir. Bununla birlikte köpeğinizin ağrısını, kaşıntısını ve şişkinliğini rahatlatacak yöntemler de yok değil. İltihabın kalıntılarını temizlemek için yumuşak bir pamuk kullanarak nazikçe köpeğin kulağının çevresini ve iç kısımlarını temizleyebilirsiniz. Bunun için köpek kulak temizleme solüsyonu kullanabilir ya da sadece ılık suyla yetinebilirsiniz. Her iki şekilde de köpeğinizin kulak ağrısı iyi kötü hafifleyecektir. Kulak çubukları ise köpeğinizin kulakları için kesinlikle kullanmamanız gereken ürünlerin başında geliyor. Bununla birlikte köpeğinize banyo yaptırdıktan ya da onu yüzmeye götürdükten sonra kulağında birikecek suyu mutlaka boşaltmanız gerekir. Nemli kaldığı takdirde kulaklar kendi kendine bakteri üretebilir ve bu önlemleri almadığınız takdirde köpeğinizde kulak enfeksiyonu oluşmasına davet çıkartabilirsiniz.

Köpek Kulak Bakım Ürünleri Nelerdir?

Köpek Kulak Bakım Ürünleri Nelerdir?

Veterineriniz tarafından kullanım talimatlarıyla birlikte verilen kulak damlası, köpek kulak temizleme pamuğu, bitkisel dış parazit damlası ve kulak bakım damlası, köpeğinizin kulak sağlığı için kullanabileceğiniz ürünler arasında. Bio Pet Active, Beaphar, Nutri-Vet, Apex, Dr. Clauders ve Trixie başta olmak üzere en güvenilir köpek bakım ürünlerini kolaylıkla bulabileceğimiz kategorimizde bütçe ve ihtiyaçlarınıza yönelik kulak sağlığı ürünleri beğeninize sunuluyor. Köpeğinizin tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak diğer ürünler için ise tek yapmanız gereken Bakım & Sağlık kategorimizi ziyaret etmek.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (9)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (11)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL