TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Göz

için 119 sonuç bulundu.

Göz

Köpekler bedenlerinin her alanı için olduğu gibi gözleri için de ayrı bakıma ve ilgiye ihtiyaç duyarlar. Düzenli aralıklarla köpeğinizin gözlerini muayene etmeniz ve kontrol amaçlı veterinere götürmeniz oluşabilecek ciddi göz hastalıklarının önüne geçmenize yardımcı olacaktır. Köpeğinizin göz rahatsızlığına kapılmasını önlemek ya da kaptığı bir hastalığı bir an önce iyileştirmek için kullanılan en kaliteli göz ürünleri burada.

Köpeklerde Göz Muayenesi Nasıl Yapılır?

Köpeklerde Göz Muayenesi Nasıl Yapılır?

Köpeğinizin gözlerinde herhangi bir sıkıntı olmadığından emin olmak için kendi kendinize onu muayene etmeniz mümkün. Öncelikle köpeğinizi parlak ışık alan bir alana götürün ve doğrudan gözlerinin içine bakın. Sağlıklı bir köpeğin gözleri berrak, net ve parlak olmalı. Bununla birlikte göz küresi çevresi tamamen beyaz renkte olmalı. Her iki gözbebeğinin de eşit boyutta olması ve gözlerde herhangi bir yaşarmanın olmaması da sağlıklı gözlerin diğer işaretleri. Bu belirtileri tespit ettikten sonra baş parmağınızı kullanarak köpeğinizin alt göz kapağını aşağı doğru çekin ve gözün iç hattını inceleyin. Köpek göz rahatsızlıkları çoğunlukla bu bölgeden baş gösterir, o yüzden göz içinin sağlıklı olduğundan emin olmak çok önemlidir. Eğer iç kısım açık pembe bir renkteyse hiçbir sıkıntı yok demektir. Öte yandan kırmızı ya da beyaz bir tabaka ile karşılaşırsanız daha kapsamlı bir inceleme için veterinere götürmenizde yarar olabilir.

Köpek Göz İltihabı Nasıl Anlaşılır?

Köpek Göz İltihabı Nasıl Anlaşılır?

Eğer köpeğinizde göz iltihabı oluşmaya başlamışsa bu iltihabı belli başlı belirtilerden önden tespit ederek erken tedavi ile kolaylıkla geçirmeniz mümkün. Akıntı, kabuklu çapaklaşma, yaşarma, kırmızı ya da beyaz göz içi, kapanan göz kapakları, göz renginde bulanıklılık, görünür üçüncü göz kapağı ve orantısız gözbebeği boyutları, köpeklerde göz iltihabı belirtileri arasında en yaygın olanlardır. Köpek gözü kanlanması bu belirtiler arasında en kolay göze çarpan belirti olup genellikle köpek göz damlası kullanarak geçirilen bir rahatsızlıktır. Bununla birlikte gözlerde çapaklaşma, evcil hayvanlar arasında en çok köpeklerde görülen bir göz sorunudur ve her iki köpekten birinde sıklıkla rastlanır. Çoğu zaman ciddi bir rahatsızlığın habercisi olmayan çapaklar, köpeğinizin hassas gözleri için özel olarak üretilen göz temizleme mendilleri ile kolaylıkla temizlenebilir. Bununla birlikte sağlık sorununun ciddiyeti her ne boyutta olursa olsun, en ufak bir belirtide bile köpeğinizi mümkün mertebe veterinere götürmekte fayda vardır.

Köpeklerde Göz Bakım Ürünleri Nelerdir?

Köpeklerde Göz Bakım Ürünleri Nelerdir?

Köpeğinizin için kullanabileceğiniz göz bakım ürünleri arasında şikayeti olan rahatsızlığa göre farklılık gösterebilecek ürünler ve ilaçlar bulmanız mümkün. Göz kuruluğu olan köpeklere daha çok suni gözyaşı damlası tavsiye edilirken çapaklanma sıkıntısından şikayetçi olan köpeklerde düzenli olarak göz temizleme mendili kullanımı önerilir. Köpeğinizi köpek şampuanı ile yıkamadan önce mutlaka gözlerini koruma altına almanız gerekmektedir; bu şekilde gözlerinin yanması ya da mikrop kapması önlenir. Köpekler için özel olarak üretilen göz temizleme solüsyonları, tüylerindeki lekeleri temizlemeye yönelik tasarlanan göz yaşı lekesi çıkartıcılar ve farklı iltihap ve enfeksiyon türleri için tavsiye edilebilen göz jelleri, köpek göz bakımı ürünleri arasında veterineriniz tarafından size verilebilecek ürünlerden. Almak istediğiniz tüm göz bakım ürünlerini bu kategorimizde bulabileceğiniz gibi köpeğinizin sağlığı ve düzgün bakımı için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ürünü Köpek Bakım & Sağlık kategorimiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Afp (1)
AlpSmart (4)
Apex (10)
Beaphar (7)
Clean Cat (1)
Diafarm (2)
(51)
Doggie (1)
Mydog (3)
Royalist (1)
Trexie (1)
Trixie (12)
Zoetis (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (16)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (18)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL