TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fırça & Tarak

için 3,179 sonuç bulundu.

Fırça & Tarak

Köpek bakımı ve sağlığı ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan fırça & taraklar, köpeklerin tüy bakımı için kullanılmaktadır. Minik dostunuzun tüylerinin mükemmel görünmesi ve her zaman sağlıklı olması için köpek tarağı ve köpek fırçası ile onun tüy bakımını gerçekleştirebilirsiniz. Kategorimizde yer alan köpek tarak ve fırça ürünlerini inceleyerek köpeğinizin tüyleri için uygun olanını kolayca sipariş edebilirsiniz.

Köpek Fırçası & Tarağı Seçerken...

Köpek Fırçası & Tarağı Seçerken...

Köpeklerin tüylerinin bakımlı ve ışıl ışıl olması onun sadece bakımlı tüylere sahip olduğunu göstermez. Bu, aynı zamanda köpeğinizin oldukça sağlıklı olduğunun da habercisidir. Köpeklerinizin tüylerinin daima ışık ışıl ve mükemmel görünmesini istiyorsanız onu doğru tarak ya da fırça ile taramaları ve doğru gıdalarla beslemelisiniz. Köpek tarama fırçası ya da tarağı alırken öncelikle köpeğinizin tüy yapısına uygun ürünü tespit etmeniz gerekir. Örneğin; eğer sadık dostunuzun tüyleri kısa ve cildi hassas ise yumuşak bir fırça ya da tarak seçmelisiniz. Zira sert bir fırça onun hassas cildinde problemleri şiddetlendirebilir. Özellikle hassas cilt ve tüylere sahip olan köpekler için fırça ve tarak seçimi yaparken daha da özenli ve titiz davranmak gerekir. Bu yüzden alacağınız fırçanın kalitesinden emin olmalısınız. Ayrıca hassas tüylü köpeğinizin cilt tarama sürecini daha kısa sürede ve yumuşak bir şekilde tamamlayın. Diğer cilt ve tüy tipine sahip olan köpeğiniz için alabileceğiniz tarak ve fırça çeşitlerini ise yazımızın devamında bulabilirsiniz. Ayrıca soğuk havalarda köpek bakımı detayları için buradan buradan buyurun!

Köpek Fırça Çeşitleri

Köpek Fırça Çeşitleri

Kategorimizde bulabileceğiniz köpek fırçaları hayli çeşitlidir. Bunlardan bazıları kaygan fırçalar, iğneli fırçalar, kıllı fırçalar, hem telli hem kıllı fırçalar ve kirpi fırçalardır. Köpek fırçalarından biri olan kaygan fırçalar, ince kıllı ve düz fırçalı ürünlerdir. Bu fırçaların ebat ve kalınlıkları da hayli çeşitlidir. Bu fırçalar genellikle uzun tüylü köpekler için kullanılır. Bir başka fırça çeşidi olan iğneli fırçalar ise genellikle oval ve metal kıllıdır. Bu fırçalar, uzun tüylü, kıvırcık ya da dalgalı tüylere sahip köpeklerde kullanmak için idealdir. Hem telli hem de kıllı olma özelliğine sahip fırçalar ise her iki tarzı bir arada sunduğu için tercih edilebilir. Özellikle farklı tüy yapısına sahip birden çok köpeğiniz varsa tek bir ürünle iki köpeğinizin tüyünü de tarayabilirsiniz. Fırçanın kıllı kısmını kısa tüylü köpeğiniz için telli tarafını ise uzun tüylü köpeğiniz için kullanabilirsiniz.

Köpek Tarağı Çeşitleri

Köpek Tarağı Çeşitleri

Köpeğinizin tüy bakımı için kullanabileceğiniz ürünlerden bir diğeri olan köpek taraklarının da fırçalarda olduğu gibi farklı tüy yapısına göre farklı modelleri bulunur. Birçok evcil hayvan dostunun bildiği standart metal taraklar, keçelenen tüyler için kullanılan taraklar, astarlı taraklar, pire tarağı ve banyo tarakları bunlardan bazılarıdır. Standart metal tarak, küçük bölgelerde kullanmak için idealdir. Metal tarağın bir tarafındaki dişler geniş boşluklu iken diğer tarafı ise sık dişlidir. Köpeğinizin tüyleri uzunsa geniş dişli tarafla başlayıp ardından aynı bölgeyi sık dişli tarafla tarayabilirsiniz. Bu tarak çeşidi köpeklerin tüylerinden kolayca kaydığından hayvan dostları tarafından sıkça tercih edilir. Astarlı köpek tüy tarağı ise kalın derilere sahip köpekler için kullanılabilir. Bu tarak, standart taraklara göre cansız tüylerin daha kolay ve hızlı bir şekilde çıkmasını sağlar. Köpek banyo tarağı olarak bilinen tarak çeşidi ise her türlü tüy yapısına sahip köpekler için idealdir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

8in1 (6)
A-Bone (2)
Acana (2)
Adasel (4)
Advance (1)
Ahm Marin (1)
Aier (1)
Aim (1)
Aktiv (1)
Angora (2)
Ans (5)
Apco (2)
AQUA10 (1)
Araton (1)
Aristopet (1)
Aspen Pet (1)
Beaphar (17)
beeztees (1)
Bobo (9)
Boni Bone (8)
Buffer (15)
Catidea (1)
Catlife (2)
Chicos (1)
Dermo Vet (1)
(1863)
Dog It (1)
Dogit (1)
Doglife (18)
DogMozz (1)
Dr Sacchi (1)
Dr. Sacchi (22)
Eastland (101)
Eurodog (8)
Eurogold (3)
Europet (1)
Ferplast (73)
Flamingo (51)
Flip (25)
Furminator (117)
Gimborn (3)
Gimdog (16)
Hartz (2)
Imac (20)
Jw (6)
Karlie (138)
KERBL (1)
King (1)
Kudi (16)
KYORYO (2)
LaVital (2)
Le Chat (1)
Lion (12)
M-pets (2)
Markapet (3)
MAS (1)
Mascot (8)
Maxi Dog (1)
Mio (2)
Moser (3)
Novipet (4)
Oscar (2)
Pawise (37)
Penn Plax (1)
Percell (2)
Pet Pretty (14)
Pet Style (2)
Pet Zoom (12)
Petcraft (1)
petsi (1)
Petza (10)
Petzone (4)
Pisi Pisi (1)
Pogo (2)
Polo (86)
Pro Line (1)
Royalist (13)
Smart (2)
SMARTER (15)
Sweet Pet (1)
Touch Dog (1)
Trexie (14)
Trixie (276)
Tropi (1)
Zeocat (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(152)
ve üzeri (227)
ve üzeri (249)
ve üzeri (260)
ve üzeri (273)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL