TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

, Kedi Maması

için 1,143 sonuç bulundu.

N&D Kedi Maması

Kediler, besinlerin düşük kalitesini ve bozulmaya başlamış etin tadını birçok canlıdan daha iyi algılamaktadır. Bu nedenden dolayı kedi mamalarının üretilmesi ve taze bir şekilde sunulması önem taşımaktadır. N&D kedi maması, organik yapısı ile tüm kedilere hitap etmektedir. Kedinizin gerekli olan mineralleri ve vitaminleri alabilmesini sağlayan marka, çeşitli içeriklerden oluşan mamalar üretmektedir. Marka, yetişkin mamalar için ayrı özelliklere sahip mamalar oluştururken, yeni doğmuş kediler için farklı vitaminler barındıran mamalar üretmektedir. Kedilerinizin sağlığını düşünerek mama üreten N&D markası tamamen doğal ve organik yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Çeşitli içerikleri bulunan mamalar, kedilerin hazmını ve sindirimini kolaylaştıran malzemeler içermektedir. Evcil hayvanlar, insanların en önemli dostlarından biridir. Evinizde beslediğiniz bu sevimli arkadaşlarınızın sağlığına kendi sağlığınız kadar özen göstermeniz gerekir. Sağlıklı bir yaşam için en temel öğelerden birisi de tüketilen besinlerdir. Evcil hayvanlarınızın sağlığına dikkat ettiğiniz sürece, onlarla birlikte uzun yıllar geçirmeniz mümkündür. Her yaş grubunda, kiloda ve kısırlık durumuna göre seçenekleri bulunan N&D kedi maması ile gönül rahatlığıyla evinizdeki sevimli dostlarınızı besleyebilirsiniz. Kediler, diğer hayvanlara nazaran yemek konusunda daha seçici olduklarından, bazı mamaları beğenmeyebilirler. N&D kedi maması çeşitlerinde bulunan yaban mersinli kuzu eti ya da balıklı portakallı seçenekleri ile kedinizin yeni tatlar deneyimlemesini sağlayarak, onları bir gurme edasıyla beslemeniz mümkündür. Kedinizin damak zevkine uygun seçeceğiniz konserve ürünler ile ona lezzetli bir ödül hazırlayabilirsiniz. Yaşının ilerlemesiyle hareketleri azalan kediler için mısır, buğday ve arpa gibi tahıl içeren mamalar, enerjilerini yeniden kazanmalarına yardımcı olur. Fakat tahıllı mama seçiminde de kedinizin alerjisi olup olmamasına dikkat etmelisiniz. Alerjiye eğilimli kedilerin soya, mısır ve buğday gibi tahılları tüketmesi deri sağlığı ve sindirimi açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilir. Doğru mama seçiminde bulunduğunuz takdirde kedinizin tüyleri bile bu durumdan olumlu yönde etkilenecektir. Kaliteli ve zengin içerikte ürünleri bulunan N&D kedi maması çeşitleri ile küçük dostunuzun tüyleri daha parlak ve yumuşak hale gelerek sağlıklı bir görünüm elde eder. Sayfamızdan farklı çeşit ve kg’larda N&D kedi mamalarından seçebilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kedilerin Sağlığını Düşünen N&D Kedi Maması

Kedilerin Sağlığını Düşünen N&D Kedi Maması

Kedilerin gelişiminde ve beslenmesinde mamaların önemli bir yeri bulunmaktadır. Mama seçiminde gerekli özen gösterilmediği takdirde kedilerinizin sağlığını tehdit altına alabilirsiniz. Onların beslenmesine katkıda bulunabilmek için kediniz için en uygun olan mamayı tercih etmeniz gerekmektedir. Kedi Maması seçiminde çeşitli önemli faktörler bulunmaktadır. N&D kedi maması çeşitleri arasından kediniz için uygun olan mamayı tercih edebilirsiniz. Kedilerinizin her daim sağlıklı olabilmesi için kedi maması seçiminde dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunmaktadır. Yavru kedilerin gelişimi için gereken vitaminler ayrıdır ve yetişkin kedilerin farklı beslenme yöntemleri bulunmaktadır. Bir diğer önemli unsur ise kedilerin bağırsak ve sindirim sistemidir. Kedi sağlığında büyük önem teşkil eden sindirim sisteminin sağlığının korunması için kedinin beslenmesine de özen gösterilmelidir. Bu yüzden kedilere artık yemek verilmemesi tavsiye edilmektedir. Bunun yanı sıra bazı durumlarda kedinin ırkı da mama seçiminde önemli rol oynamaktadır. Bir başka etken, kedinin kısırlaştırılıp kısırlaştırılmadığıdır. Son olarak ise kedinizin seveceği lezzete göre mama tercih etmektedir. Tavuk, somon, ton balığı gibi birçok seçenekten oluşan mamalar bulunmaktadır. N&D kedi maması nasıl tercih edilmelidir sorusunun cevabı oldukça basittir. Kedinizin yaşına, kilosuna, damak zevkine ve sindirim sistemine bakılarak mama tercihi yapılmalıdır. İçerisinde birbirinden farklı vitamin ve mineralleri bulunduran ürünlerde çeşitli bitki özleri yer almaktadır. Yulaf gibi sindirim ve hazmı kolaylaştıran içerikler içeren kedi mamaları aynı zamanda yaban mersini, kurutulmuş elma, nar tozu, kurutulmuş tatlı portakal gibi özler ile mamanın daha lezzetli olmasını sağlamaktadır. Mamaların içerisinde balık yağı, hayvansal hidrolize edilmiş proteinler, kurutulmuş yumurtalar bulunmaktadır. Bu içerikler kedinizin bağışıklık sistemini güçlendirmek amacı ile eklenmiştir. Markanın kurutulmuş kuzu eti gibi etsel ürünleri ile hem sağlıklı hem de lezzetli mamalar sayesinde kedinizin beslenmesinde ve gelişiminde etkin rol oynayabilirsiniz. İçerisinde yer alan birbirinden farklı özler ve içerikler ile kedinizin daha sağlam bir bağışıklık sistemine sahip olmasını sağlarken aynı zamanda evcil hayvanınızın yediği yemekten zevk ve keyif almasını sağlar. Damak zevkine uygun olarak satın alacağınız mamalar ile kedilerinizi iştahla yemek yerken izleyebilirsiniz.

N&D Kedi Maması ile Güçlü Bir Bağışıklık Sistemi

N&D Kedi Maması ile Güçlü Bir Bağışıklık Sistemi

Marka, kedilerinizin gelişimine katkıda bulunabilmek için çeşitli içeriklere sahip mamalar üretmektedir. Kedinizin gelişimine ve büyümesine katkıda bulunan mamalar, aynı zamanda güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmasına yardımcı olur. N&D kedi maması yavru kediler için özel olarak üretilen modeller bulundurmaktadır. Bu mamalar aynı zamanda kedilerinizin duyularını geliştirmeye de yardımcı olmaktadır. Mamalar içerisinde yer alan aloe vera, yeşil çay, üzüm çekirdeği gibi ekstreler kedinizin duyusal özelliklerini geliştirmesine yardımcı olmaktadır. Mamaların kullanımında mama paketi üzerinde yer alan kullanma talimatlarına uyulması kedi sağlığı açısından önem taşımaktadır. Paket üzerindeki tablo ile kediniz için bir yeme düzeni oluşturabilirsiniz. Günlük olarak tavsiye edilen mama miktarı tablo üzerinde gram olarak verilmiştir. Kedinizin durumu ve kondisyonuna göre verilecek mama zamanı ve miktarı ayarlanabilmektedir. Bunun yanı sıra gün içerisinde kedinizin mamasının yanına koyacağınız su kabında temiz ve taze su bulundurmanız önem teşkil etmektedir. Su sayesinde kediler besinleri daha rahat ve kolay bir şekilde öğütebilir ve sindirebilir. Kediniz için eğer mama değişimi yapıyorsanız, N&D kedi mamasına geçiş yaparken öncelikle eski maması ile bir miktar yeni N&D mamayı karıştırarak ona sunmanız önerilir. Böylelikle kediniz aşama aşama yeni mamasına alışabilecek ve yabancılık çekmeden mamasını tüketmeye devam edebilecektir. Ardından eski mamanın miktarını azaltarak kedinizin yeni mamaya alışmasını sağlayabilirsiniz. Kapalı ambalajında serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmesi gereken N&D kedi maması en ucuz ve en hesaplı fiyatları ile karşınıza çıkıyor. Doğal ve organik yapısı ile kullanıcılarını memnun bırakan ürünler tamamiyle kedi sağlığı düşünülerek üretilmiştir. Taze yapısı ile her daim kedinizin istediği lezzete ulaşmasını sağlayan mamalar, Kedi sağlığı açısından herhangi bir problem teşkil etmemektedir. Marka yetişkin kedilerin beslenme düzenine uygun olabilecek çeşitli içerikte mamalar üretmektedir. Onların besinsel ihtiyacına uygun olarak formüle edilen mamalar, yüksek kaliteye sahip et ürünlerini içermektedir. Proteinsel değeri yüksek olan Evcil Hayvan Ürünlerinde taze meyvelerden elde edilmiş vitamin ve mineraller bulunmaktadır. Kedilerinizin sağlıklı bir şekilde gelişebilmesini ve çeşitli hastalıklara karşı korunmasını sağlamak amacı ile zengin içeriklerden oluşmaktadır.

Kedinizin Damak Zevkine Uygun N&D Kedi Maması

Kedinizin Damak Zevkine Uygun N&D Kedi Maması

İçerisinde birbirinden farklı içeriklere sahip olan mamalar hem yaş hem kuru olarak ikiye ayrılmaktadır. Kedilerin hem rahat tüketebildikleri hem de lezzetini sevdikleri bir mama türü de yaş mamadır. Doğal besinlerden oluşturulan bu mamalar kedinizin sindirim sisteminin rahat bir şekilde işlemesine yardımcı olmaktadır. Besin değerleri yüksek olan bu mamalar, kedinizin ihtiyaç duyduğu besinleri kolay bir şekilde almasını sağlar. Hem lezzetli hem de sağlıklı olan yaş mamaların yanı sıra kuru mama çeşitleri bulunmaktadır. Kedilerin sıklıkla tercih ettiği mama çeşidi olan kuru mamalar, pek çok avantajlı yapıdan oluşmaktadır. Hem pratik bir şekilde yenebilen hem de bozulmadan uzun süre tazeliğini koruyabilen mamalr kedilerin de sağlığını dengeleyecek protein, vitamin ve mineralleri içermektedir. N&D kedi maması fiyat, kullanım ve sağlık açısından değerlendirildiğinde kullanıcılarını memnun eden bir mama markasıdır. Kuru mamalar hem yavru ve hamile kediler hem de yetişkin kediler için ayrı olarak üretilmektedir. Gerekli olan besin değerlerini karşılayabilmeleri için yavru, hamile veya emziren kediler için formüle edilmiş mamalar bulunmaktadır. Tam değerlere sahip olan ürünler dengeli yapıya sahiptir. Bu mamamlarda daha az karbonhidrat içeriği yer almaktadır. Kaliteli ve taze et sayesind yüksek protein kaynaklarına sahip olan mama çeşitlerinde taze sebze, meyve ve diğer bitkilerden elde edilmiş vitaminler ve mineraller yer almaktadır. İçerisinde yer alan şifalı bitkiler, kedinizin gelişiminde etkili rol oynamaktadır. Bunun yanı sıra kolay bir şekilde asimile olabilen hayvansal yağlar da mamanın içerisinde bulunmaktadır. Tamamen karışık tahıllar içermeyen N&D kedi maması, kedi sağlığı açısından herhangi bir probleme yol açacak hiçbir içeriği bulundurmamaktadır. Kediler için oldukça lezzetli olan mamalar İtalya asıllı bir marka tarafından üretilmektedir. Bu marka mama seçiminde kedilerin damak tadına oldukça önem vermektedir. Kediniz için doğru mamayı tercih edebilmeniz için kedinizin metabolizmasına ve doğasına göz atmanız gerekmektedir. Kedinizin güçlü ve sağlıklı bir yapıya sahip olabilmesini sağlayan mamalarda koruyucu katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünler ambalajlı paketlerde farklı kilogram ağırlıklarında satılmaktadır. Kediniz için uygun olan mamayı sayfamız üzerinden satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

N&D
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8in1 (17)
Acana (90)
Advance (677)
Afp (2)
Alice (68)
Amity (30)
Animology (75)
Animonda (374)
Ans (88)
Apex (3)
Appetite (43)
Aro (1)
Astro (3)
Bado (70)
Beaphar (68)
Benefit (12)
Best Pet (115)
Bestpet (233)
BestPet (2)
BeviQui (1)
Blue Bag (3)
BonaCibo (60)
Boni-Bone (1)
Bonisa (9)
Bonnie (47)
Bosphorus (72)
Bozita (82)
Bravery (22)
Brekkies (115)
Brit (228)
Brit Care (37)
Cado (1)
Cango (7)
Canvit (4)
Carnaval (14)
Cat Chefs (12)
Cat Manue (7)
Cat Menue (29)
Catido (1)
Catlife (14)
CatPlus (1)
Catspia (1)
Catty (38)
Catzo (1)
Champion (6)
Chefs Choice (332)
Chipsi (10)
Crocus (14)
Croque (20)
Dax (2)
Decent (1)
Deep (4)
Diafarm (4)
(1778)
Dr. Chef (3)
Dr.Chef (21)
Dr.Sacchi (165)
Dreamies (236)
Econature (120)
Eminent (2)
Energy (35)
Enjoy (151)
Ephesus As (34)
Eurocat (26)
Eurogold (2)
Farmina (12)
Felicia (746)
Felix (443)
Ferplast (6)
Fitmama (3)
Fitmin (21)
Flamingo (29)
Flexi (2)
Flip (1)
Floki (3)
Forlance (33)
Formix (18)
Foxy (45)
Friskies (78)
Gimcat (1200)
Gimdog (1)
Gimpet (19)
Goldi (17)
Golosi (35)
Good Food (2)
Goody (17)
Gourmet (953)
Happy Cat (274)
Hartz (8)
Hill's (70)
Hills (777)
Hobi (2)
Honey (15)
Jungle (260)
Kedikumum (3)
King (26)
Kitty (4)
Krax (60)
La Cat (39)
La Vital (165)
Lapka (3)
LaVital (10)
Legend (10)
Leos (29)
Lida (1)
Liva (19)
Lora (1)
Luis (2)
Majo (1)
Markapet (3)
MAS (15)
Master Can (13)
Matisse (309)
MAXCATS (1)
Me-O (66)
ME-O (1)
Mera (56)
Meradog (6)
MG (1)
Miamor (170)
Micho (59)
Miglior (1)
Mio (97)
Mır Mır (1)
MırMır (8)
Mırmır (4)
Miss Cat (2)
Mito (93)
Molly (71)
Morando (9)
Mr Royal (1)
Mycat (125)
Mydog (1)
Mystic (213)
N&D (1143)
Natur (1)
Natura (50)
Naturea (28)
Nutri Feline (372)
Nutrican (3)
Nutrilove (8)
Obivan (9)
Orijen (153)
Ozzy (22)
Pan Food (5)
Pati Life (79)
Patimax (26)
Paw Paw (136)
Pawer (11)
Pedigree (15)
Perfect (7)
Petimix (1)
Petix (3)
Petline (19)
Petquitte (75)
Petty (7)
Pisy Cat (5)
Plaisir (482)
Prevital (15)
Pro Choice (62)
Pro Line (16)
Pro Plan (1788)
Proart (33)
Prochoice (461)
Proff (29)
Profine (173)
Proline (364)
Pronova (2)
Proplam (1)
ProPlan (117)
Proplan (3)
Prostar (5)
Provet (1)
Pupa (4)
Pure Life (5)
Purina (211)
QuickPaw (3)
Quico (56)
Quik (76)
Raff (1)
Reflex (2052)
Rex (1)
Rexy (7)
Rokus (156)
Royal Canin (2398)
Royal Mix (1)
Royalist (5)
Rupp (2)
Sabroso (4)
Sanabelle (135)
Schesir (265)
Sheba (48)
Simba (9)
Single (44)
SmartHeart (34)
Spectrum (2)
Star Pro (1)
Stuzzy (18)
Temizmama (3)
The Cat (2)
The Pet+ (34)
thePet+ (6)
Tomi (171)
Trendline (341)
Trixie (3)
Tropi (5)
TropiCat (6)
Tweet Cat (3)
VanCat (87)
Vancat (34)
Vetiq (2)
Vitakraft (117)
Vitalveto (11)
Warf (20)
Whiskas (882)
Wunder (1)
Yes (3)
Zoetis (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(378)
(241)
(225)
(149)
(44)
(42)
(19)
(18)
(13)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş Grubu

Yetişkin (1052)
Yavru (82)
Başka bir kelime deneyin

Aroma

(393)
(180)
(127)
(95)
(58)
(50)
(42)
(40)
(36)
(16)
(11)
(11)
(11)
(10)
(9)
(8)
(8)
(7)
(7)
(6)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

2'li Set (20)
12'li Set (15)
6'lı Set (8)
Yaş Mama (7)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(165)
ve üzeri (217)
ve üzeri (224)
ve üzeri (226)
ve üzeri (228)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL