Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Vitamin & Mineral

için 2,176 sonuç bulundu.

Vitamin & Mineral

Akvaryumunuzda beslediğiniz akvaryum balıkları, sayısı ve türü ne olursa olsun, doğru oranlarda vitamin ve mineral alma ihtiyacını hissederler. Akvaryum balıklarınızın sağlıklı ve uzun ömürlü olması ve aynı zamanda akvaryumunuzun her daim sağlıklı bir yaşam ortamı olabilmesi için kullanabileceğiniz ürünler arasında balık vitamini ve akvaryum mineral takviyesi bulunmaktadır. Balık vitamini akvaryum için sağlanması önem arz eden bir kıstastır ve balıklarınızın canlı, parlak renklerde olmasını etkiler. Bu nedenle, akvaryum hobinize yeni başlamış olsanız bile, ilk elden satın almanız gereken ürünler arasında akvaryum vitaminleri ve akvaryum mineral ürünleri bulunmaktadır.

Akvaryum balıkları için balık vitamini neden önemlidir?

Akvaryum balıkları için balık vitamini neden önemlidir?

Balıklarınız doğal ortamlarında yaşamadıkları için kullandığınız akvaryum suyu doğal ortamlarında ulaşabilecekleri vitamin ve mineraller açısından pek de zengin olmayabilir. Bu açıdan, sağlıklı akvaryum balıkları için yapmanız gereken şey akvaryum balıklarına vitamin takviyesinde bulunmaktır. Akvaryuma vitamin takviyesi yapmak balıklarınızı güçlendirecek, daha canlı renklere kavuşmalarını sağlayacak ve aktif bir akvaryuma sahip olmanıza katkıda bulunacaktır.

Akvaryum Vitaminleri

Akvaryum Vitaminleri

İster deniz akvaryumu, tuzlu su akvaryumu ya da tatlı su akvaryumu kurmuş olun, her akvaryum için özel olarak üretilmiş olan akvaryum balık vitaminleri balıklarınızın ihtiyacı olan vitamin dengesini sağlayacaktır. Aynı zamanda havuz balıkları için de uygun olan akvaryum vitaminleri, akvaryumunuzda bulunan balıkların yemlerini vitamin açısından zenginleştirmeye yarar. Sıvı vitamin çeşitleri en çok kullanılan balık vitamini çeşitleri arasında yer alır. Akvaryumunuza damlalar halinde damlatacağınız akvaryum balık vitaminleri sayesinde yavru balıkların gelişimi ya da kuluçka gelişimi de büyük oranda desteklenecektir. Aynı zamanda akvaryum vitaminlerini balık yemlerine de damlatabilirsiniz. A, B2, C, D-Panthenol, folik asit, D3, K3, B12, B6, E, B1 gibi vitaminler ile zenginleştirilmiş olan akvaryum vitaminleri balıklarınızın sağlığı için olmazsa olmazdır. Akvaryum balıklarına vitamin vermeye başladığınız andan itibaren üreme etkinliklerinde ve solan renklerin daha canlı hale gelmesi durumlarında yarattığı farkı göreceksiniz.

Akvaryum Mineral Takviyesi

Akvaryum Mineral Takviyesi

Akvaryum su düzenleyici olarak da işlev gösteren akvaryum mineral çeşitleri ile akvaryum suyunuzun balıklarınız için gerekli mineraller açısından daha da zenginleşmesine katkıda bulunabilirsiniz. Potasyum, magnezyum, kalsiyum karşımı, sıvı karbon gibi ya da tüm elementlerin bir arada bulunduğu akvaryum mineral takviyesi ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. ReeFlowers ve Sera gibi markaların akvaryum vitaminleri ve balık vitamini fiyatları için kategorimizi incelemeniz yeterli. Balıklarınız için tüm diğer ihtiyaçlarınızı ise Balık kategorimiz içinde bulunan ürünleri inceleyerek karşılayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Reeflowers (485)
Sera (201)
Crystal Pro (177)
Seachem (165)
Aquaforest (145)
Astor (42)
JBL (42)
E-Jet (38)
Ista (37)
Vixpet (33)
Deep (26)
Apex (25)
Deep Fix (24)
Prodac (17)
Tetra (15)
Akcihan (14)
Tropical (14)
Söll (9)
Grotech (6)
Mar Kimya (4)
Aquanix (3)
Quik (3)
8 in 1 (2)
Biolife (2)
Buffer (2)
Organix (2)
PRODIBIO (2)
YILDIRIM (2)
Aksu (1)
Angora (1)
Fluval (1)
Imarc (1)
Oscar (1)
Red Sea (1)
diğer (400)
(183)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(277)
ve üzeri (310)
ve üzeri (332)
ve üzeri (332)
ve üzeri (339)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL