TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kapak Armatür

için 1,156 sonuç bulundu.

Kapak Armatür

Söz konusu evde balık bakımı olduğu zaman bu hobi akvaryum, balık yemi ve balık alıp hepsini birleştirmekten çok daha fazlası haline geliyor. Evde balık beslemek büyük ölçüde özveri ve dikkat isteyen bir iştir. Balıklar hassas bünyelere sahip hayvanlar oldukları gibi doğal sulardaki yaşam ortamlarına fazlasıyla ihtiyaç duyan hayvanlardır. Bu nedenle de akvaryum aldığınız zaman akvaryumun ideal olması için gerekli olan diğer malzemelerin de temin edilmesi gerekir. Bu malzemelerden bir tanesi de kapak armatür olarak karşımıza çıkmaktadır.

Akvaryumunuz İçin Kapak Armatür Çeşitleri

Akvaryumunuz İçin Kapak Armatür Çeşitleri

Kapak armatürler veya daha sık bilinen adı ile akvaryum armatür çeşitleri, balıklarınızın içinde bulunduğu akvaryumu hem aydınlatma, hem de ısıtma imkanı sağlar. Akvaryumunuzun boyutlarına göre seçeceğiniz armatür ile birlikte adeta bir akvaryum kapağı görevi gören kapak armatürler, tepeden ışık sağladıkları için akvaryumun tamamının aydınlatılmasına vesile olur ve yaydığı ışık sayesinde akvaryumun ısınmasına da katkı sağlar. Bununla birlikte kapak armatür çeşitleri akvaryum ağzının büyük bir kısmını kapladığı için gereksiz toz, kir ve bakterinin akvaryum suyuna girmesine de mini bir kalkan oluşturur diyebiliriz.

Akvaryum Aydınlatması Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Akvaryum Aydınlatması Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Başta kapak armatürleri olmak üzere akvaryum aydınlatma ürünleri arasından seçim yaparken ve akvaryuma yerleştirirken dikkat edilmesi gereken belli başlı püf noktalar vardır. Bunlardan ilki ve belki de en önemlisi, beslemekte olduğunuz balık türüne göre aydınlatma seçimi yapmaktır. Örneğin kapak armatür aydınlatmayı özellikle sıcak sularda doğmuş ve soğuktan hoşlanmayan balıklarınız için kullanmanız ideal olacaktır. Suyun tamamını ısısı ve ışığı altına aldığı için kullanışlı olan kapak armatür çeşitleri balıklarınıza ihtiyaç duydukları sıcaklığı sağlayarak kendilerini doğal ortamlarında hissetmelerine yardımcı olur. Öte yandan serin sulara alışmış olan balık türleri için kapak armatürü kullanmaktan kaçınmakta fayda var.

En Uygun Armatür Fiyatları

En Uygun Armatür Fiyatları

Akvaryumunuz için en uygun kapak armatürünü seçmek ve uzman desteği eşliğinde aydınlatma sisteminizi kurmak için doğru adrestesiniz. Kapak Armatür kategorimizde Hopar, JBL, Dophin ve Sera başta olmak üzere pek çok ünlü markanın aydınlatma ve armatür ürünleri mevcut. Renkli ışıktan solar lambalar, balıklarınız için oldukça sağlıklı olan beyaz ışıklı ampuller, şık ve ergonomik tasarımlar ve elektrik anahtarlı armatür çeşitleri bu kategoride öne çıkan ürünlerden yalnızca birkaçı. Eğer siz de balıkları seviyor ve evinizde balık beslemekten keyif alıyorsanız daha fazla Balık/ bakım ve besleme ürünü için ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1st Choice (31)
8 in 1 (13)
Ada (1)
Angora (66)
Aqua Reef (2)
AQUA10 (2)
Arcadia (4)
Atlas (31)
Cat It (2)
Diafarm (1)
(793)
Dophin (4)
Eheim (1)
Giesemann (15)
Hagen (6)
Haiyang (1)
Haqos (4)
Hopar (27)
JBL (29)
Kanki Pet (3)
Promarin (1)
Resun (3)
Roxin (25)
Sea Star (1)
SeaStar (14)
Sera (23)
Smart (8)
Sobo (2)
Sun Sun (3)
Sunsun (3)
Sylvania (9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(94)
ve üzeri (147)
ve üzeri (166)
ve üzeri (170)
ve üzeri (172)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL