Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bakım & Temizlik

için 3,907 sonuç bulundu.

Bakım & Temizlik

Evlerinizde besleyebileceğiniz evcil hayvanlardan olan balıkların yaşadığı ortam onların sağlıklı olmalarında önemli bir rol oynar. Evde balık beslemek için öncelikle onların yaşayabileceği bir ortam ayarlamalısınız ki bu ortam ya bir fanus ya da bir akvaryumdur. Ardından gerekli diğer malzemeleri satın alarak evinizde güzel görünümlü bir akvaryuma sahip olacaksınız ve balıklarınızı beslemeye başlayacaksınız.

Akvaryum Bakım & Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Akvaryum Bakım & Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Ancak tüm diğer canlılar ve yaşadıkları çevreler konusunda olduğu gibi, akvaryum bakımı ve temizliği de özen göstermeniz gereken şeylerden biridir. Düzenli olarak temizleyeceğiniz ve temiz kalmasını sağlamak için gerekli ürünlerle destekleyeceğiniz bir fanus ya da akvaryumda yaşayan balıklarınızın sağlık durumları ve ömürleri daha uzun olacaktır. Ayrıca, kimse evinin bir köşesinde duran bakımsız ve kirli bir akvaryum istemez, öyle değil mi?

Akvaryum Bakımı & Temizliği Ürünleri Nelerdir?

Akvaryum Bakımı & Temizliği Ürünleri Nelerdir?

Akvaryum bakımı ve akvaryum temizliği için birtakım ürünlere gereksinim duyacaksınız. Örneğin, suyun temizliği ve berraklığı için satın alacağınız su berraklaştırıcılar önemli akvaryum bakımı ve temizliği ürünlerinden biridir. Ayrıca akvaryum tuzu kullanımı da akvaryum bakımı ve temizliği için oldukça önemlidir. Akvaryum tuzu satın alarak akvaryumunuzun daha dengeli bir habitat olmasına ve temizliğine katkıda bulunabilirsiniz. Bir başka ürün olarak su düzenleyiciler karşımıza çıkmaktadır. Akvaryumda su düzenleyici kullanımı kesinlikle önerilmektedir. Akvaryum dip süpürgesi kullanımı ile akvaryumunuzda bulunan suyun ve diğer aksesuarların uzun süreli temizliğini garantileyerek balıklarınıza daha temiz bir ortam sunabilirsiniz. Bir diğer adı da akvaryum dip çekim sifonu olan bu ürünün çeşitlerini görmek için kategorimizi inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünü hızlıca sepetinize ekleyebilirsiniz. Akvaryum kafa motoru da ihtiyacınız olabilecek diğer bir üründür. Aynı zamanda, filtre malzemeleri de önemlidir.

Akvaryum Temizlik Malzemeleri Fiyatları Ne Civardadır?

Akvaryum Temizlik Malzemeleri Fiyatları Ne Civardadır?

Akvaryum filtre malzemelerine de kategorimizin seçkin ürün yelpazesini inceleyerek ulaşabilir, dilediğiniz ürünü hızlıca sepetinize ekleyebilir ve güvenli ve kolay alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Akvaryum bitki maşası da ihtiyacınız olabilecek bir diğer üründür. Akvaryumlarınızın tertemiz görünmesini istiyorsanız, camlarını düzenli aralıklarla silmeniz gerekir. Bunun için ihtiyacınız olan ürün akvaryum cam silici çeşitleridir. Mıknatıslı akvaryum cam silici çeşitleri için kategorimizi incelemeniz yeterlidir. Akvaryumunuza ve balıklarınıza zarar veren maddeler olan amonyum ve nitritin giderilmesi için alacağınız akvaryum bakteri kültürü çeşitleri de kategorimizde bulunmaktadır. Reeflowers, Sera ve JBL gibi ünlü markaların akvaryum bakımı ve temizliği ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlardan yararlanarak alışverişinizi keyifli bir hale getirebilirsiniz. Akvaryumunuzun diğer ihtiyaçları için Balık kategorimize göz atmanız yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Reeflowers (679)
Sera (277)
Seachem (235)
JBL (130)
Pet Garden (73)
Ista (53)
Aquaforest (43)
Dophin (35)
Astor (32)
Apex (31)
Deep Fix (29)
Liya (29)
Eheim (26)
Tetra (26)
Tropical (23)
Prodac (20)
Deep (15)
Resun (15)
Sobo (11)
Atlantik (10)
Newa (10)
Marina (9)
Meç (9)
Reef (9)
Söll (9)
Angora (7)
Boyu (7)
Ti Sert (6)
EJET (5)
Ema Plus (5)
Aquanix (4)
Astro (4)
Chicos (4)
Hagen (4)
Percell (4)
Xinyou (4)
Zampa (4)
Advance (3)
Biolife (3)
Minjiang (3)
Pufai (3)
Quik (3)
Ahm (2)
Azoo (2)
Carnaval (2)
Europet (2)
Fluval (2)
Jebo (2)
Kimyalab (2)
Markapet (2)
Mio (2)
Strong (2)
8 in 1 (1)
Ahm Marin (1)
Allday (1)
Ans (1)
Ege Tuana (1)
Eurogold (1)
Fatih Pet (1)
Hailea (1)
Haqos (1)
Keyf (1)
Mag-Float (1)
Mar Kimya (1)
Maxi Life (1)
Organix (1)
PRODIBIO (1)
REGENT (1)
Rs (1)
SMARTER (1)
Sunsun (1)
Ti-Sert (1)
Trixie (1)
Unistar (1)
Wrap (1)
YILDIRIM (1)
diğer (1451)
(386)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(406)
ve üzeri (491)
ve üzeri (509)
ve üzeri (515)
ve üzeri (537)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL