TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yün Yastık

için 182 sonuç bulundu.

Yün Yastık

Gece ya da gündüz fark etmez, canınız ne zaman uyku istiyorsa, uyku saatlerinizi en keyifli ve en rahat biçimde geçirmek ve adeta yenilenmiş bir şekilde uyanmak için tercih ettiğiniz ve kullandığınız ev ve yatak odası tekstili özenle ve doğru bir şekilde seçilmiş olmalıdır. Doğru, rahatlatıcı ve sağlıklı bir uykunun ardında, doğru ve kaliteli yatak ve yastık modelleri vardır. Sizin kişisel ihtiyaçlarınıza uygun, rahatlatıcı, dinlendirici yastık çeşitleri arasından pek çok ürünü inceleyebileceğiniz kategorimizde yün yastık çeşitlerini de bulacaksınız. Beğendiğiniz ve güvendiğiniz markalar tarafından üretilen yastık modellerimizi en uygun yün yastık fiyatları sayesinde beklemeden satın alabilirsiniz.

Neden Yün Yastık?

Neden Yün Yastık?

Yün yastık ile uyumanın sıcak ve rahat olduğunu düşündüğümüz için yün malzemeden yapılmış yastık modellerini tercih ediyoruz. Elbette yün yastıklar size sıcacık bir uyku deneyimi sunmakta kararlı ancak yün yastık faydaları açısından bununla sınırlı değil. Seçiminizi yün yastıklardan yana yapmanız için diğer nedenler de var. Öncelikle yün yastık modelleri oldukça sağlıklı ve kullanışlı yastıklar olarak öne çıkıyor. Yumuşak, sert, yüksek, alçak ve farklı boyut ve büyüklüklerde yün yastık bulmanız mümkün olduğundan çeşitli boyutlarla yastıklar yalnızca işlevleriyle değil aynı zamanda dekoratif amaçlarla da kullanılabiliyor. Yün yastıklar size anne evi konforunu sunuyor ve huzur dolu bir uyku vadediyor.

Yün Yastık Faydaları ve Özellikleri

Yün Yastık Faydaları ve Özellikleri

Kategorimizde yer alan yün yastık çeşitleri öncelikle doğal malzemeden üretildikleri için pek çok kimyasal alerjenden uzak bir uyku fırsatı sunuyor. Organik yün ve doğal yün malzemeyle yapılmış kılıf ve iç dolgu sayesinde doğal olarak alerjik durumlara diğer ürünlerden daha az sebep olurlar. Aynı zamanda terletmez yastık olmalarıyla da tercih sebebidirler. Bebek odaları için de tercih edilebilirler; yün bebek yastığı satın almak istiyorsanız, çekinmenize gerek yoktur. Pamuk kılıflı yün yastıklar özellikle alerjik reaksiyonları bertaraf etmekte usta ürünlerdir. Bazı yün yastık modelleri, visco ile desteklenmekte ve omurga sağlığı açısından da faydalı olabilmektedir.

Yün Yastık Nasıl Yıkanır?

Yün Yastık Nasıl Yıkanır?

Gelelim yün yastık nasıl yıkanır sorusuna. Öncelikle diğer yastıklarla birlikte normal ayarda yıkanmaması gerektiğini söyleyelim. Doğal yün sıcak suyla yıkandığında çekme yapacağından sıcak suyla da yıkamamalısınız. Eğer satın aldığınız yün yastığın kullanma talimatlarında yalnızca kuru temizleme yapılması gerektiği yazıyorsa mutlaka bu talimatlara uymalısınız. Soğuk su ile yıkama seçeneği yün yastık temizliği için uygun olacaktır. Eğer çamaşır kurutma makinesinde kurutacaksanız, kurutma sıcaklığını mutlaka düşük tutmaya özen gösterin. Tüm bunlardan önce satın alacağınız yün yastık markalarını araştırın ve kaliteli bir ürün seçin. Taç, Bucca, Özdilek, Linens ve Edaş gibi tanınmış markaların yün yastık modelleri iyi seçimler olacaktır. Bu markaların ürünlerine kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

50x260 (1)
Ak Home (2)
AkHome (4)
Alessia (1)
Amazon Ev (1)
Aramis (1)
Avanos (1)
Bellona (2)
Brillant (1)
(40)
(33)
Doqu (1)
Doqu Home (2)
duvetta (1)
Elart (1)
Evimhome (1)
Evsay (1)
Fialka (1)
Hibboux (1)
İdaş (5)
İyi Uyku (2)
Jereed (1)
Jua (2)
Love (1)
Mary Case (1)
Merinos (1)
Otello (1)
Othello (18)
Penelope (3)
PRESTIGE (1)
Saray (1)
Sarev (1)
Soley (1)
Taç (8)
Viscoleff (8)
Özdilek (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Malzeme

Yün (118)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema

Düz,Sade (33)
Yün (24)
Çizgili (16)
Geometrik (6)
(4)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (39)
ve üzeri (43)
ve üzeri (46)
ve üzeri (46)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL