Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Yatak Örtüsü

için 9.451 sonuç bulundu.

Yatak Örtüsü

Günün tüm yorgunluğundan ve stresinden kurtulabildiğiniz yataklarınızda, konfor standartlarını yükselten en önemli faktörlerden birisi olan yatak örtüleri, vazgeçilemez öğeler arasında bulunuyor. Yatak örtüsü sayesinde uyku kalitesini arttırırken aynı zamanda da yatak odası dekorasyon değer ve renk katabilmek mümkün oluyor. Zengin model çeşitliliği ile tekstil ürün koleksiyonlarında kendisine yer bulan yatak örtüleriyle yataklar üzerinde hem konfor hem de yüksek hijyen standartlarını oluşturabilme şansına sahip olunabiliyor. Kumaş dokusundan, üzerindeki desenlerine kadar her bir detayıyla kullanım istek ve ihtiyaçlarına yanıt verecek son derece zengin model çeşitliliği bulunuyor. Bu sayede her yatak odasındaki dekorasyona uyumlu olarak yatak örtülerinin kullanımını gerçekleştirebilme şansına sahip olunabiliyor.

Yatak Örtüsü ve Eteği Çeşitleri

Yatak Örtüsü ve Eteği Çeşitleri

Yataklar üzerinde konfor ve şıklığı bir arada yakalamak isteyen herkes için ihtiyaçlarına yanıt verecek yatak örtüleri bulunuyor. Yatak örtüsü modelleri kumaş cinsi, kalınlığı, iplik türü, ebatları ve aynı zamanda da desen ve renkleri ile modellere ayrılmaktadır. Bu şekilde her ihtiyaca ve her dekorasyona göre yatak örtüsü kullanımının gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Yatak örtülerinde kullanılan kumaş türleri özellikle de mevsimsel faktörlere odaklı olarak gerçekleştirilmektedir. Özellikle de yaz aylarına yönelik olarak çok daha ince kumaş ve iplik türü kullanımı gerçekleştirilirken, kış aylarında çok daha kalın kumaş ve iplik türü kullanımı gerçekleştiriliyor. Bu sayede de mevsimsel koşullara göre en uygun ve en konforlu kullanım standardı yakalanabiliyor. Hem etkileyici görselliği hem de kalın dokusu ile kış aylarına özel yatak odası dekorasyonları için kadife yatak örtüsü modelleri son derece önemli bir avantaj sağlamaktadır. Kapitone yatak örtüsü modellerindeki zengin tasarım seçenekleri içerisinde en ideal olanı seçerek, yatak odanıza özgün bir renk ve canlılık kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda da dantel yatak örtüsü modelleri ile de çok daha vintage ve çok daha estetik bir görselliği yatak odasında oluşturabilmek mümkün oluyor. Dantelin kendisine has şık görselliğini yataklara konforlu bir şekilde işlemek isteyenler için bu yatak örtüleri oldukça önemli bir avantaj sağlıyor. Aynı şekilde yatağınızda ve genel yatak odası dekorasyonunda tamamlayıcı görsellik katkısı sağlayacak dantelli yatak eteği modelleri bulunuyor. Yatak eteğimodelleri zengin tasarım çeşitliliği ile yatağın tüm kenar kısımlarını aşağıya sarkacak şekilde kaplayabilmektedir. Bu şekilde hem estetik bir görünüm sunuyor hem de yatağın toz partikülleri gibi zararlılara karşı korunmasını sağlıyor. Özellikle de fırfırlı yatak eteği modelleri bu konuda en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Günümüzde tekstil koleksiyonlarında sıklıkla kullanılan çeyizlik yatak örtüsü ve etekleri ile yatak odalarında çok özel bir atmosferi yüksek konfor standartlarında yaratabilme şansına sahip olunabiliyor. Güçlü renk ve desen çeşitliliği ile modern, klasik, vintage veya spor gibi farklı temalardaki yatak odası dekorasyonlarında bu ikilinin görsel avantajlarından Ev Tekstili kategorisi üzerinden faydalanabilirsiniz.

 Yatak Örtüsü ve Eteği Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yatak Örtüsü ve Eteği Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yatak örtüleri ve etekleri ile yatağınızı dışarıdan gelebilecek her türlü zararlı maddeye ve riske karşı koruyabilirsiniz. Bu şekilde yatağınızın daha hijyenik şekilde kalmasını sağlayabileceğiniz gibi, konfor kalitesini de arttırabilirsiniz. Aynı zamanda da özgün desenlere ve zengin renklere sahip olan yatak örtü ve etekleri ile yatak odanıza özel bir dokunuş gerçekleştirebilirsiniz. Yatak odasında kullandığınız yatağın boyutlarına göre tasarlanmış olan yatak örtü ve etekleri bulunuyor. Tek kişilik yatak örtüsü modelleri ile tek kişilik yataklarda da yatak örtüsünün rahatlığından ve şıklığından yararlanabilirsiniz. Büyük boyutlara sahip olan çift kişilik yataklara özel olarak tasarlanmış olan çift kişilik yatak örtüsü modellerini tercih edebilirsiniz. Bu şekilde yatak örtüsü takımı modellerinde tek ve çift kişilik boyut seçenekleri ile tüm yataklarda avantajlarından faydalanılabilmesi sağlanıyor. Yatak örtüsü çift kişilik yataklarda daha ağırlıklı olarak kullanılıyor olsa da tek kişilik yataklar için üretilmiş olan ve son zamanlarda yoğun talep gören yatak örtüsü tek kişilik modelleri ile de tek kişilik yataklarda da kullanılabiliyor. Özellikle genç ve çocuk odalarındaki tek kişilik yataklar için yatak örtüsü ve eteği kullanmak isteyenlere özel tek kişilik yatak eteği ve örtüleri sunuluyor. Bu modeller arasında bulunan çocuk yatak örtüsü modelleri daha minimal boyutları ile çocuklara özel boyutlara sahip olan tek kişilik yatak modellerinde de en uygun şekilde kullanımının gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Yatak örtüsü kullanılan yataklarda görselliği ve fonksiyonu tamamlayan en önemli parça olan yatak eteklerinde de çift ve tek kişilik yataklara özel farklı boyutlara sahip olan model alternatifleri sunuluyor. Çift kişilik yatak eteği modelleri fırfırlı ve düz gibi farklı işleme ve kesim stillerinde tasarlanıyor. Bu şekilde çok daha özgün görselliklerde etkileyici bir yatak eteği ve örtüsü kullanımının tüm çift kişilik yataklarda gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Yatak eteği modelleri içerisinden seçim yaparken, yatağın ebatları, kalınlığı/yüksekliği ve tabii ki yatak odasında tercih edilen dekorasyon stili ile ruha hitap eden görsellikler göz önünde bulundurulmalıdır. Bu şekilde yataklarda en etkileyici görselliği ile konfor standartlarını yükseltecek bir yatak örtüsü ve eteği kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Yatak Örtüsü ve Eteği Türleri

Yatak Örtüsü ve Eteği Türleri

Yatak odalarında yaygın olarak kullanılmaya başlanan yatak örtüsü ve etekleri ile birlikte yatak odalarında çok daha özgün bir görselliğin oluşturulabilmesi mümkün oluyor. Çift kişilik ve tek kişilik yatak modellerinin yanı sıra spesifik niteliklerde yatak örtüsü ve etekleri de bulunuyor. Özellikle de çocuk yatağı gibi standartların dışında yatak boyutlarına sahip olan yataklar içinde özel olarak tasarlanmış olan yatak eteği modelleri bulunuyor. Özellikle de bebek yatak eteği modelleri yeni doğan bebeklerin yataklarında yani beşiklerinde tüm saflığını ve masumiyetini en şirin şekilde yansıtacak görselliklerde yatak örtüsü ve eteğinin kullanımının gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Bu nedenle de yeni doğan bebeklerin beşiklerinin çevresine yatak eteği, üzerine ise yatak örtüsü seriliyor. Yatağı hijyenik tutma ve kolay temizlenebilme özelliği ile bebeklerin çok daha rahat ve çok daha sağlıklı bir uyku deneyimine sahip olabilmelerini de sağlıyor. Gelin yatak örtüsü şeklinde bayanların yaşamlarındaki en önemli günlerden birisinde yatak odasında da bunu en özel şekilde hissedebilecekleri bir tema yaratabilmelerine yardımcı olan gelin yatak örtüleri bulunuyor. Gelinler için özel olarak tasarlanmış olan yatak örtü ve eteklerinde romantizm ve aşk vurguları son derece güçlü bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bu sayede de gelinlerin yatak odalarında son derece özel bir atmosfer yaratılarak, yeni evliliğin tüm romantizminin doyasıya yaşanması sağlanabilmektedir. Ev tekstili markaları tarafından her yeni sezonda yatak odası, çocuk ve genç odası, bebek odası gibi dekorasyon alanlarındaki en güncel trendlere yön verecek şekilde şekillendirilen renkler, kesimler ve desenlerle hazırlanan yatak eteği ve örtüsü koleksiyonlarında zengin model çeşitleri bulunuyor. Bu nedenle de yatak örtülerinin kumaş türünden, boyutlarına kadar son derece zengin bir çeşitliliğin söz konusu olmasına yol açıyor. Bu nedenle de tüm yatak örtüsü ve etekleri için sabit bir fiyat bilgisinin verilebilmesi mümkün olmaz. Taç tek kişilik yatak örtüsü modelleri gibi markaya göre de değişiklik gösteriyor. En güncel yatak eteği fiyatları ile ilgili bilgiler için Yatak Odası Tekstili sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1Birhome (2)
2 Stories (1)
Abalone (1)
Ak Home (5)
AkHome (1)
Aksu (2)
Alena (1)
Allmode (1)
Alçeyiz (31)
Anatolia (68)
Antik (10)
Apex (13)
Aramis (1)
Aran Clasy (104)
Aran Home (18)
Armis (5)
B Home (3)
Baveno (1)
Bedinn (26)
Belenay (11)
Bellona (10)
Birhome (10)
Brillant (25)
Bulteks (1)
Casandra (13)
Cici Halı (56)
Class (4)
Clasy (2224)
Cotton Box (58)
Cottonbox (20)
DAGE (1)
Dantela (59)
DecoHome (6)
Decotrend (2)
Diley (11)
Dinarsu (27)
Disney (2)
(1755)
(278)
Doqu (17)
Doqu Home (107)
Dost (2)
DURUL (1)
Ecocotton (64)
Egert (1)
Elart (429)
Else (71)
Else Halı (75)
Eponj Home (136)
Evim (13)
Evim Home (80)
Evimhome (1)
Evimrenk (17)
Evita (4)
Evlen (14)
Evlen Home (63)
Evneşe (3)
Fabress (2)
Fialka (41)
Finezza (34)
Firuze (4)
Fixeline (1)
Flora (1)
For Home (9)
Fushia (5)
Gardine's (1)
Gelin Home (13)
Giz Home (2)
Gold (1)
H.S.K (20)
Hamur (15)
Hanzade (5)
HC&W (2)
henge (1)
Hobby (19)
Homamia (212)
Home (5)
HOMEART (6)
Hürbak (15)
İpekçe (11)
İrya Home (19)
İSTİKBAL (15)
İyi Uyku (2)
Karaca Home (229)
Karna Home (12)
Kelebek (1)
Kristal (32)
Lady Moda (29)
Lale Home (21)
Latuda (1)
Lidya (4)
Lilamor (46)
Linens (1)
Lunanino (1)
MAKİ (2)
Manolya (2)
Maxstyle (26)
Melissa (2)
Merinos (10)
Mink (2)
Minteks (3)
Misev (2)
MK (2)
Mondi (6)
New Home (1)
Newhome (3)
Neşegül (1)
Nordqueen (20)
ObjeHome (2)
Penelope (3)
PERART (6)
PRESTIGE (1)
Qurdella (3)
Sarev (45)
SCHAFER (11)
Senveo (2)
serev (1)
Sofaroom (1)
Soley (14)
Storway (7)
Sultan (2)
Taç (533)
Tende (6)
Thefabric (1)
Tivolli (2)
Touchlove (4)
Türkiz (4)
Varol (1)
Vinaldi (64)
Yataş (24)
Z&R Home (1)
Zebra Casa (90)
ZS (4)
Zümrüt (2)
Çeyizci (3)
Örtüm (87)
Özdilek (258)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Malzeme

Pamuk (1543)
Polyester (403)
Microfiber (386)
Akrilik (219)
Ranforce (156)
Jakar (151)
Polycotton (101)
Kadife (84)
Mikro (84)
Saten (45)
Elyaf (23)
Polar (9)
Silikon (9)
Welsoft (9)
Bambu (7)
Keten (7)
İpek (6)
(4)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema

Renkli (734)
Düz,Sade (469)
Genç-Çocuk (419)
Çiçekli (248)
Kapitoneli (171)
Dantelli (163)
3D (129)
Lisanslı (110)
Çizgili (78)
Geometrik (68)
Denizci (20)
Aplike (17)
Ekoseli (12)
Taraftar (12)
Aşk (10)
Kalp (6)
(5)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(424)
ve üzeri (533)
ve üzeri (588)
ve üzeri (606)
ve üzeri (627)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL