Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Malzeme

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Visco Yastık

için 545 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Visco Yastık

Visco, bir sünger çeşididir. Bu sünger çeşidi esnekliği ve rahatlığı ile bilinmektedir. Visco yastık, aynı şekilde size göre şekil alır ve uyku kalitenizi artırdığı gibi dolaylı olarak hayat kalitenizi de artırır. Kaliteli ve sağlıklı bir hayat geçirmek için kaliteli bir uyku düzeninin olması ve uyku kalitesinin yüksek olması önemlidir. Sizin yapınıza göre üretilen bu yastıkların amacı da size en iyi ve en rahat uykuyu sağlamaktır. Klasik yastıklardan farkı visco süngerinden yapılıyor olması olan bu yastıklar, uyku ve hayat kalitesinde fark yaratacaktır. Uykunuzun kalitesiz olması sonucunda başka kas, eklem sorunları olmak üzere reflü gibi hastalıklar yaşayabilir ya da uykusuzluk çekip sürekli olarak yorgun ve bitkin hissetme gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Visco yastık ile bu sorunlarınızın en aza inmesini hatta yok olmasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli ve rahat şekilde uyuduğunuz günler, bu şekilde uyuyamadığınız günlere göre verimlilik ve mutluluk açısından daha iyi geçer. Bu yüzden uyku günlük hayatınızı devam ettirmenizde, verimliliğinizde önemlidir. Visco yastıklar insan anatomisine en uygun şekilde, ortopedik olarak üretilir. Bu yastığın çalışma prensibi şu şekildedir. Visco süngeri elastik bir madde olduğundan vücudunuzun ısısı ile esner, kafanızın ve boynunuzun şeklini alır. Böylece uyurken elde edebileceğiniz en doğru yastık şeklini elde edersiniz. Kafanız veya boyun kaslarınız zorlanmaz. Aynı zamanda tam olarak sizin şeklinizi aldığından omzunuz ve sırtınız da zorlanmaz. Tek bir yastıkla uyku kalitesinden kaynaklanan birçok sağlık probleminin, kas ağrılarının ve uyku problemlerinin önüne geçilebilir ve var olan problemlerden de uyku kalitesini geliştirerek kurtulmak mümkündür. Horlama gibi durumlar da uyku şeklinden ve kalitesinden kaynaklanabilir. Yastığınız yanlış boyda ve şekilde olduğunda kafanız doğru şekilde yerleşmez ve böylece nefes almanız da zorlaşır. Bu yüzden horlama oluşur. Fakat visco yastık kafanızı ve boynunuzu sarar ve uyurken de doğru bir pozisyonda kalmasını sağlar, böylece rahatça nefes alırsınız ve bu konuda horlama gibi sıkıntılar çekmezsiniz. Boyun, omuz, sırt ve bel ağrısı gibi kas problemleri de yanlış uyuma pozisyonlarından ve yanlış yastık kullanmaktan sıkça kaynaklanır. Bu gibi sağlık problemleri de günlük hayatı oldukça olumsuz etkileyen problemlerdir. Bu gibi sorunların üstesinden gelmek ve daha kaliteli bir uyku, aynı zamanda daha kaliteli bir hayata sahip olmak için visco ortopedik yastık kullanılabilir.

 Uyku Kalitenizi En Yüksek Seviyeye Çıkaracak Visco Yastıklar

Uyku Kalitenizi En Yüksek Seviyeye Çıkaracak Visco Yastıklar

Hayatınızın yaklaşık üçte birini uyuyarak geçirirsiniz. Her gün yaklaşık yedi sekiz saat kadar uyumak, dinlenmek ve günlük yaşantınızı devam ettirmek açısından önemlidir. Bu kadar uzun zaman ayırdığınız uyku, hayat kalitenizi belirleyen önemli unsurlardan biridir. Kaç saat uyuduğunuz, hangi saatlerde uyuduğunuz ve uyandığınız kadar hangi yatakta ve hangi yastıkla uyuduğunuz da uyku kalitenizi, dolayısıyla hayat kalitenizi etkileyen önemli etmenlerdir. Düzenli bir uyku düzeni ve dinlenmenize en uygun, rahat uyku ortamı sağlandığında ancak gerekli uyku kalitesi sağlanacaktır. Yatağınızın ve yastığınızın rahat olması, sizi uykunuzda zorlamayacak olması kaliteli bir uyku uyumanız ve uyku düzeninizden kaynaklanan herhangi bir sağlık probleminizin oluşmaması açısından önemlidir. Visco yastıkları, insan anatomisine uygun şekilde üretilmiştir. Kafanızın ve boynunuzun şeklini alır, sizin için gereğinden yüksek veya gerekenden alçak boylarda olmaz. Boyun ve omuz kaslarınızı da zorlamaz ve bu şekilde yanlış pozisyonda uyumanızdan dolayı ortaya çıkacak olan boyun, omuz, sırt ağrıları gibi problemler yaşamanızın önüne geçer. Visco yastık faydaları bu açılar düşünüldüğünde oldukça önemlidir. Uyku düzeniniz ve uyku ortamınızın yanlış olmasından dolayı birçok sorun yaşayabilirsiniz. Bunlardan en sık görüleni kas ve eklem ağrılarıdır. Bu sorunun yanında yanlış uyuma şeklinden dolayı reflü gibi hastalıklar olabileceği gibi horlama ve rahat nefes alamama gibi sorunlar da uyku şeklinizden ve uykudaki pozisyonunuzdan kaynaklanabilmektedir. Bu yüzden yastığınızı size uyum sağlayacak ve sizin şeklinizi alarak olabileceğiniz en rahat hale getirecek visco yastıklardan seçmeniz, uyku kalitenizi ve dolayısıyla hayat kalitenizi yükseltecektir. Visco yastıklarda kullanılan visco sünger sizin ısınızı aldıktan sonra sizin kafanızın ve boynunuzun şekline girer. Çalışma prensibi bu şekilde olan visco yastıkların kalitesi ve faydaları genel olarak biliniyor olsa da daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Visco yastık yorumları sayesinde visco yastık çeşitlerinin kullanıcılarının ürünler hakkındaki fikirlerini ve tavsiye edip etmediklerini öğrenebilir, böylece visco yastıklar hakkında gereken bilgiyi toplayabilirsiniz. Bu yorumlar ve ürün bilgileri ışığında sizin için en uygun visco yastığı seçebilirsiniz.

 Visco Yastığın İşlevi ve Faydaları

Visco Yastığın İşlevi ve Faydaları

Günde ortalama yedi saat kadar, hayatınızın ise yaklaşık üçte birini verdiğiniz uyuma aktivitesi, günlük yorgunluğunuzu atmanız, vücudunuzu dinlendirmeniz ve ertesi güne dinç şekilde uyanmanız açısından önemlidir. Uyku kaliteniz dolaylı olarak hayat kalitenizi ve sağlığınızı etkiler. Doğru düzende, doğru şekilde ve doğru pozisyonlarda uyumadığınızda bunların sonucu olarak bazı fiziksel ve zihinsel sorunlarla ve hastalıklarla karşı karşıya kalınabilir. Bu sorunların bazıları düzeltilebilir olsa da bazıları hayatınızı büyük bir ölçüde etkiler ve geri döndürmesi zor olabilir. Bu yüzden uyku kalitesinin en yukarıda tutulması önemli olacaktır. Uyku kalitenizin en yüksek seviyelerde olmasını sağlayacak birçok etmen vardır ve bu etmenlerden birisi de yastığınızdır. Yastığınızın sertliği, yumuşaklığı, yüksek ya da alçak olması başta kas ve iskelet sağlığınız olmak üzere genel olarak uyku kalitenizi de etkilemektedir. Yastığınızın gerekenden daha yüksek veya daha alçak olması kas ve iskelet ağrıları, uykusuzluk, halsizlik, rahat nefes alamama, horlama gibi sağlık sorunları ile karşılaşmanızda etkili olabilir. Bu sorunlar günlük hayatı büyük ölçüde etkilemektedir. Visco yastıklar ile bu sorunların önüne geçilebilir veya var olan sorunlar size en uygun visco yastık kullanılarak önlenebilir. Visco yastık özellikleri esnek olması ve insan anatomisine uygun olmasıdır. Vücut ısınız ile esnek hale gelen visco yastıklar kafanızın ve boynunuzun şeklini alır ve sizin için en rahat, en ortopedik hale gelir. Sadece bunu yaparak uyku kalitenizi ve hayat kalitenizi artırabilen, sağlık sorunlarını önleyebilen visco yastıklar, yastıkların ne kadar önemli etkenler olduklarını göstermektedir. Visco yastıklar ile yorulduğunuz günlerin sonunda güzelce dinlenebilir, bir sonraki güne dinç ve sağlıklı uyanabilirsiniz. Uyku kaliteniz verimliliğinizi de etkilemektedir. Kaliteli bir uyku ile verimliliğinizi oldukça fazla artırabilirsiniz. Özellikle uyku düzenleri ve kalitelerinden dolayı sorun çekenler ve buna yatkın olanlar için visco yastık tavsiye edilir. İnsan vücuduna uyumlu olan bu ortopedik yastık yüksek kalitede olup kullanan kişilere de çok fazla açıdan kazandırmaktadır. Ortopedik visco yastık çeşitleri ile üst düzey rahatlık ve konfor sağlanabilir. Bu yastık ile tüm vücudun rahatlığı ve konforu hedeflenmektedir. Yatak odası tekstili sayfamızdan tüm detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

 Visco Yastığın Klasik Yastıklardan Farkı

Visco Yastığın Klasik Yastıklardan Farkı

Uyku kalitesi, günlük hayatınızdaki enerjinizi, verimliliğinizi ve genel olarak hayat kalitenizi etkileyen önemli bir etkendir bu yüzden uyku kalitenizi olabilecek en yüksek seviyede tutmak hayatınızı en iyi şekilde, verimli bir şekilde devam ettirebilmeniz açısından önemlidir. Uyku kalitesini belirleyen birçok etmen vardır ve bu etmenlerden birisi de üzerinde uyuduğunuz, çoğu insan için uyurken bir vazgeçilmez olan yastıklardır. Yastığınızın size uygun olması, doğru boyutlarda, şekilde ve yükseklikte olması, sertlik ve yumuşaklık açısından gerekli dengeyi sağlaması önemlidir. Klasik yastıklar bazı insanlar için rahat olsa da çok fazla sayıda insan için rahatsız olabilir ve böylece uyku kalitesini etkileyebilir. Visco yastıklar, visco adı verilen bir süngerden yapılırlar. Bu yastıklar vücut ısınızla iyice esnek hale gelirler ve kafanızın, boynunuzun şeklini alırlar. Böylece rahatınızı ve konforunuzu sağlayan visco yastıklar, sadece kafa ve boynunuzun değil, tüm vücudunuzun konforunu sağlamayı hedeflerler. Uykudan, daha spesifik olunması gerekirse uyuduğunuz yastığın özelliklerinden bazı sağlık sorunları veya rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Yanlış ve kişiye uygun olmayan yastık kullanımından ortaya çıkan problemlerden belki de en bilineni kas ağrılarıdır. Size uymayan, boyun ve kafanızı doğru şekilde desteklemeyen ve kaslarını zorlayan yastıklar, boyun, sırt, bel ağrısı gibi sorunlarla sizi karşı karşıya bırakabilirler. Kas ağrıları günlük hayatınızı, mutluluğunuzu ve verimliliğinizi yüksek derecede etkileyebilir. Visko yastık çeşitlerinden kişiye en uygununu kullanmak bu sorunların ortaya çıkmaması açısından önemlidir. Size uygun ortopedik bir yastık kullanmadığınızda boynunuzun yanlış konumlandırılmasından dolayı nefes borunuz da doğru pozisyonda olmaz ve bunun sonucunda horlama gibi nefes alma problemleri yaşayabilirsiniz. Yastığınızı yanlış seçmeniz aynı zamanda uykunuzda yeterince dinlenmenizi ve enerjinizi depolamanızı engeller. Kaslarınız rahatlamadığında, ki bu yanlış ve ortopedik olmayan yastıklarda karşılaşılan bir durumdur, bedeniniz tam anlamıyla rahat edemeyebilir ve yeterince dinlenemezsiniz. Bunların sonucunda uykusuzluk, yorgunluk, bitkin hissetme gibi sorunlar görülebilir ve bunlar da yaşam kalitenizi derinden sarsacak olan sorunlardır. Ortopedik visco yastık kullanılarak ortopedik olmayan ve size uyum sağlamayan yastıkları kullanırken oluşabilecek sorunlar ortadan kaldırılabilir veya azaltılabilir. Çok fazla açıdan avantajı olan visco yastıkların modelleri arasından size en uygununu bulduğunuzda visco yastıklarının konforunu, rahatlığını ve faydalarını rahatça görebilirsiniz.

 Visco Yastıklarda Kalite ve Uygun Fiyat Bir Arada

Visco Yastıklarda Kalite ve Uygun Fiyat Bir Arada

Kullandığınız yastık, uyku kalitenizi, sağlığınızı ve genel olarak hayat kalitenizi etkileyen bir etkendir. Bu yüzden yastık seçimine dikkat edilmelidir. Yastığınızın size uyumlu olması, ortopedik olması, konforlu olması ve uyku kalitenizi herhangi bir şekilde bozacak herhangi bir özellik bulundurmuyor olmasına dikkat edilmelidir. Bu şekilde uyku kalitenizi yükseltebilir, dolaylı olarak sağlığınızı ve hayat kalitenizi de daha iyi hale getirebilirsiniz. Visco yastık ve modelleri tam olarak bunu sağlamaktadır. Visco adı verilen süngerden yapılan visco yastık ve modelleri esnekliği ve insan anatomisine uygunluğu ile uyku kalitenizin yüksek olmasını, konforunuzu ve rahatlığınızı amaçlamaktadır. Visco yastıklardan kullanılarak uyku düzeni ve uyurken kullandığınız yastıktan kaynaklanabilecek sorunların önüne geçilir. Ortopedik tasarımı ile size en uygun şekilde tasarlanmış olan visco yastığın sizin için hayat kalitesi, sağlık, mutluluk, verimlilik ve daha birçok açıdan faydası olacaktır. Üstelik tüm bunların yanında visco yastık fiyatları da yüksek fiyatlardan oluşmamaktadır. Özellikle visco yastıkların faydaları düşünüldüğünde fiyatlarının ne kadar uygun olduğu görülecektir. Üstelik yastıklar, kısa sürede kullanılıp biten ürünler değildirler ve bir kere aldığınızda uzun süre kullanım sağlanabilir. Visco yastıkları satın aldığınızda sadece yastık değil aynı zamanda iyi bir uyku kalitesi, daha iyi bir sağlık, daha verimli ve etkin bir yaşam da elde edersiniz. Önüne geçtiği rahatsızlıklar ve hastalıklar ile çözüm olduğu sorunlar düşünüldüğünde ne kadar etkili ve önemli bir ürün olduğu görülebilir. Üstelik bunların yanında visco yastık modelleri ile kullanıcılarının kişisel özelliklerine de hitap edebilmektedir. Farklı boyutlarda ve farklı özelliklerde bulunan visco yastıklardan bu çeşitlilik sayesinde kişiye en uygun yastık visco yastık çeşitleri arasından kolayca ve pratik bir şekilde bulunabilir hale gelir. Visco yastıklarda kalite ve uygun fiyat bir arada bulunabilir. Bu iki özelliğin de bir arada bulunuyor olması kullanıcı açısından oldukça önemli bir noktadır. Size en uygun visco yastık modelini uygun fiyatlara satın almak hem uyku kalitenizi artıracak hem de bütçenize katkıda bulunacaktır. Dilerseniz çift kişilik yatak örtüsü modellerine de bakabilirsiniz.

 Visco Yastıkların Çeşitleri ve Özellikleri

Visco Yastıkların Çeşitleri ve Özellikleri

Uyku kalitesinin yüksek seviyelerde bulundurulmasında yastıkların önemi büyüktür. Visco yastıklar, insan anatomisine uygun olan, ortopedik yastıklardır. Bu yastıklar vücudunuzun ısısını alarak kafanıza ve boynunuzun şeklini alır. Böylece kafa ve boyun kısmınızı tam destekleyen visco yastıklar, sadece boyun değil tüm vücudunuzdaki kasların rahatlığı, konforunu sağlamayı amaçlar. Visco yastıklar, uyku şekliniz ve yastığınızdan kaynaklanabilecek olan sorunların önüne geçmenizde ve var olan sorunlarınızı ortadan kaldırmanızda büyük bir destek olabilir. Visco yastıkların farklı çeşitleri bulunmaktadır ve bu çeşitler farklı insanların farklı ihtiyaçları ve tercihlerine göre şekillenmiştir. Bu şekilde farklı ihtiyaçlardaki insanlara hitap edebilen visco yastığın çeşitlerinden birisi visco reflü yastığı modelidir. Reflü hastalarına genellikle yastıklarının biraz daha yüksek olması önerilmektedir. Visco reflü yastığı bu açıdan bu rahatsızlığı çekenlere yardımcı olmaktadır. Bilinen ve sık kullanılan bir diğer model ise visco horlama yastığı modelidir. Yastığınızın yanlış şekilde, yanlış yumuşaklıkta veya yükseklikte olması soluk borunuza da yük bindirebilir. Bundan dolayı uyku sırasında solunum problemleri, nefes alamama ve horlama gibi sorunlar ile karşılaşılabilir. Visco horlama yastığı ile horlamanız azaltılabilir veya bu sorununuz tamamen çözülebilir. Uyku sorunlarınızın yastıkla çözülüp çözülemiyor olması kesin değildir çünkü bu sorunlar farklı etmenlerden kaynaklanıyor olabilir. Yine de, visco yastıkların uykudan kaynaklanan sağlık sorunlarınızı çözmenize iyi yönde bir katkısı olacağı kesindir. Visco yastıklar kullanım ve ihtiyaç dışında boyut olarak da çeşitlenirler. Farklı boyutlarda ve yüksekliklerde olabilen visco yastıkların bu şekilde üretilmelerinin nedeni yine farklı ihtiyaç ve tercihlere hitap etmenin amaçlanmasıdır. Visco yastık 50x70 boyutlarındaki yastıklar tercih edilebileceği gibi bu modelden daha büyük veya daha küçük yastıklar da tercih edilebilir. Visco yastıkların sadece uyku için kullanılmayan yastık modelleri de bulunur. Boyun yastığı, oturma yastığı, sırt yastığı, bel yastığı gibi modeller de kas ve iskelet sisteminizi destekleyerek sağlıklı kalmanızı, bu açılardan sorun yaşamamanızı ve konforunuzu hedefler.