TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Pamuk Yastık

için 285 sonuç bulundu.

Pamuk Yastık

Uyku düzeniniz kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürmek için önem vermeniz gereken noktalardan biri. Rahat bir uyku demek, gün içinde daha rahat ve verimli olmanız demek. Bu nedenle, evinizde kullandığınız yatak odası tekstili dinlendirici ve yenileyici bir uykuyu destekler nitelikte olmalı. Kullandığınız yastıklar da bu ürünler kapsamına giriyor. Eğer yatak odanızda tercih etmeniz gereken yastık modelleri üzerine düşünüyor ve uykunuzu önemsiyorsanız, yapabileceğiniz seçimler arasında pamuk yastık çeşitleri de yer alıyor.

Pamuk Yastık Nedir?

Pamuk Yastık Nedir?

Uzun yıllardır tercih edilen yastık çeşitleri arasında sayabileceğimiz pamuk yastıklar, hem kılıfı hem de dolgu malzemesinin pamuktan yapılması nedeniyle bu adı alır. Yani satın alacağınız yastıkların dış yüzeyi de pamuk malzemesinden üretilmiş bir kılıfla kaplıdır, aynı zamanda yastık iç dolgu malzemesi de yüzde yüz pamuk olacaktır. Pamuk yastık sağlıklı mı sorusu seçiminizi belirleyecek sorulardan biri olacaktır bu hususta. Pamuk yastık modelleri, terletmeyen, hava alan yapısı sayesinde sağlıklı ve nitelikli bir uyku uyumanızı sağlar. Ortopedik pamuk yastık modellerimiz de bel, boyun, omurga sisteminizi destekleyerek yaşam kalitenizi artırır.

Pamuk Yastık Nasıl Yıkanır?

Pamuk Yastık Nasıl Yıkanır?

Kullandığınız yastıklar, nevresim takımları kadar sık olmasa da yıkanmalıdır. Böylece koku ve bakterilerden arındırılabilir. Kullandığınız pamuk yastıklar da yılda en az iki kere temizlenmelidir. Peki pamuk yastık temizliği için çamaşır makinesi kullanılır mı, pamuk yastık nasıl yıkanır? Satın aldığınız pamuk yastık çeşitleri çoğu zaman çamaşır makinesinde yıkamaya elverişli ürünler olacaktır. Çıkarılabilir yastık kılıfı ve iç dolgusu da çamaşır makinesinde yıkama için uygundur. Satın aldığınız pamuk yastık üzerinde yazan bakım talimatlarını okumalı ve çamaşır makinesinde yıkanabilir olup olmadığını yine de kontrol etmelisiniz. Öte yandan, yıkadığınız pamuk yastıklar kuruma süresi açısından sizi bekletebilir. Eğer bir kurutma makineniz varsa, yıkadığınız pamuk yastıkları çamaşır kurutma makinesinde hızlıca kurutmak isteyebilirsiniz.

Pamuk Yastık Nasıl Kabartılır?

Pamuk Yastık Nasıl Kabartılır?

Yastıklar üretildiği malzemeye bakılmaksızın kullanım süresine bağlı olarak sıkılaşma ve sertleşme yapabilirler. Eğer kabarık ve yumuşak yastıkları seviyorsanız, yastığınızı değiştirmeksizin yeniden kabartmanın yolları vardır. Pamuk yastık nasıl kabartılır diye soracak olursanız, öncelikle oklava benzeri uzun ve ince bir sopa bulup yastıklarınızı sert vuruşlarla kabartmayı deneyebilirsiniz. Yastıklar ister istemez belli bir oranda nem alabilir. Kabartma işleminden önce yastığınızı mutlaka kurutun ve havalandırın. Yastığınızın sönmemesi için alışverişinizde kaliteye önem vermeniz gerektiğini en başta dikkate alın. Kategorimizde yer alan Taç, Özdilek, Penelope ve diğer ünlü markaların en kaliteli pamuk yastıklarını tercih ederek en uygun yastık fiyatları ile karlı bir alışverişin keyfini çıkarın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Malzeme

Pamuk (112)
Silikon (9)
(4)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema

Düz,Sade (55)
(5)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (43)
ve üzeri (46)
ve üzeri (46)
ve üzeri (47)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL