TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ortopedik Yastık

için 433 sonuç bulundu.

Ortopedik Yastık

Günümüzde hem yaşam hem de çalışma koşullarımızdan kaynaklı olarak pek çoğumuz bel, boyun ve omurga rahatsızlıklarından şikayetçiyiz. Bu türden rahatsızlıkların uyku pozisyonlarımızla oldukça ilgili olduğu öne sürülüyor. Dolayısıyla yatak odası tekstili satın alırken yatak ve yastıklar büyük özenle seçilmeli. Belinizi, boynunuzu ve omurganızı destekleyecek olan ortopedik yatak odası tekstili ürünleri hem rahat bir uykuyu hem de sağlığınızı destekleyen ürünlerdir. Bu nedenle, eğer siz de bu rahatsızlıklardan mustaripseniz veya yalnızca konfor amaçlı olarak dahi bile olsa, yastık seçiminizi ortopedik yastık adını verdiğimiz yastık modelleri arasından yapmalısınız.

Ortopedik Yastık Nedir?

Ortopedik Yastık Nedir?

Eğer şu an kendiniz ya da sevdiklerinizin rahat uykusu ve sağlıklı yaşamı için kategorimizi inceliyorsanız, ortopedik yastık hakkında temel bazı bilgiler edinmişsiniz demektir. Ancak birkaç detay daha sizi ortopedik yastık çeşitleri konusunda iyice ikna edebilir. Ortopedik yastık, yatarken vücut pozisyonunuzu en sağlıklı konuma getirmeye yarayan ve bu amaçla tasarlanan yastık çeşitlerine verilen addır. Uyku kalitenizi yükseltmek ve omurganızı olabildiğince düz bir hale getirerek doğru pozisyonda rahat bir uyku uyumanızı sağlamak için üretilen tam ortopedik yastık farklı malzemelerden üretilebilir. En popüler ortopedik yastık çeşitleri ise visco yastık dediğimiz ürünlerdir.

Ortopedik Yastık Çeşitleri

Ortopedik Yastık Çeşitleri

Söz konusun konfor olduğunda herkesin kendine has tercihleri olacaktır. Yataş, İstikbal, Othello ve Özdilek gibi en iyi ortopedik yastık markaları arasında yer alan markalar da bu durumu göz önünde bulundurarak ürün çeşitliliklerini gün be gün artırmakta, sizlere daha fazla çeşit sunmaktadır. Öncelikle ortopedik yastık çeşitleri kullanım alanına göre çeşitlenmektedir diyebiliriz. Örneğin horlama önleyivi yastık daha sessiz ve daha rahat bir uyku sunar. Boyun ağrılarınız varsa, ortopedik boyun yastığı ya da boyun destek yastığı adını verdiğimiz yastık modelleri sizin için uygun olacaktır. Reflü yastığı olarak bilinen ortopedik yastık çeşitleri de mide sorunları olan kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Tüm bunlara ek olarak pek çok ortopedik yastık modeline kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Neden Ortopedik Yastık?

Neden Ortopedik Yastık?

Pek çok kişi tercihlerini artık ortopedik yastık modellerinden yana kullanıyor. Bunun haklı sebepleri var. Öncelikle uzman doktorlar tarafından tavsiye edilen ürünler olarak ortopedik yastık faydaları açısından da zengin. Bel ve boyun fıtığı gibi rahatsızlıkların tedavi sürecinde ortopedik yastık kullanımı destekleyici niteliktedir örneğin. Ter önleme özelliği bulunan ortopedik yastık çeşitleri, antibakteriyel özellikleri ile çocuk ve bebek odalarında da tercih edilebilir. Uzun süreli kullanıma uygun malzemeden yapılmış oldukları için aslında ömürlük ürünlerdir denebilir. Kendiliğinden yıkanabilir kılıfları bulunan ortopedik yastık çeşitlerimizin yıkanması ve yeniden hijyenik hale getirilmesi de oldukça kolaydır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Malzeme

Visco (96)
Elyaf (24)
Pamuk (8)
Silikon (8)
(4)
(4)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Achell (1)
Alessia (1)
Bamboo (1)
Bambu (1)
Buffer (21)
Divanca (3)
(190)
(58)
Doqu Home (3)
Ergo Foam (2)
İdaş (10)
İyi Uyku (1)
İşbir (3)
Jereed (1)
Lidya (2)
Maxstyle (1)
Minteks (1)
Othello (34)
Penelope (4)
Planet (1)
Pooly (2)
Rahatsan (4)
Romans (4)
Serenade (1)
Sluupy (6)
TantiToni (1)
Taç (12)
Varol (1)
Visco (6)
Viscofoam (1)
Viscoleff (8)
Viscoli (2)
Viscotex (1)
YAMİKA (2)
Yataş (1)
ZS (1)
Özdilek (15)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema

Düz,Sade (78)
(5)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(56)
ve üzeri (100)
ve üzeri (115)
ve üzeri (120)
ve üzeri (123)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL