TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Lateks Yastık

için 39 sonuç bulundu.

Lateks Yastık

Yatağınızda güzel bir uyku çekmek ve omurga sağlığınızı korumak için yapacağınız yastık seçimi çok önemlidir. Rahat bir uyku, hem fiziksel hem de ruhsal sağlığınız için olmazsa olmazdır ve bunun için kullanılan ev tekstili ürünleri destekleyici olmalıdır. Sağlıklı uykunun anahtarını soracak olursanız, yatak ve yastık modelinizin yenileyici bir uykuda en çok etki eden faktörlerden ikisi olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Yatak odası tekstil ürünleri arasında değerlendirilen yastık modelleri birçok farklı ürün barındırır. Bu yastık çeşitleri arasında tercih edebileceğiniz bir ürün de lates yastık adını verdiğimiz ürünlerdir.

Lateks Yastık Nedir?

Lateks Yastık Nedir?

Lateks yastık adını verdiğimiz yastık modellerinin yapımında kullanılan ana malzeme lateks olarak adlandırılan doğal bir polimerdir. Lateks, sentetik de olabileceği gibi, doğal ve belli başlı bitkilerden ve ağaçlardan da elde edilebilen bir malzemedir. Uzun süredir yatak ve yastık modellerinde de bu malzemenin kullanıldığını ve kullanım süresi boyunca da işlevselliğini kanıtladığını görmekteyiz. Günümüzde lateks yastık kullananlar her zaman bu işlevsellikten söz etmekte ve lateks yastık modellerini her daim tavsiye etmektedir. Elbette lateks malzemesinin fonksiyonelliği bu başarıda etkilidir. Peki en çok tercih ve tavsiye edilen ortopedik yastık modellerinden biri olan lateks yastık özellikleri nelerdir?

Lateks Yastık Özellikleri

Lateks Yastık Özellikleri

Rahat bir uyku ve omurga sağlığınız için neden lateks yastık seçmelisiniz? Burada lateks yastık özellikleri size yol gösterebilir. Hava alabilen yapısıyla tam olarak boyun ve omurga eklem yerlerinizin şeklini alarak size konforlu ve ortopedik bir uyku deneyimi sunması kesinlikle en önemli özelliktir. Lateks yastık modelleri sert yastıklardır. Kas dinlendirici özelliği bulunan sentetik ya da doğal lateks yastık modelleri aynı zamanda alerji yapmayan malzemeden üretilmiştir. Bu nedenle doğal kaz tüyü gibi malzemelere alerjisi olan kişiler tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Nefes alır, başınızı yastığa koyduğunuzdan itibaren oluşan ısıyı düzenler. Dayanıklı sünger yapısı sayesinde uzun süre bozulmadan kullanılabilir.

Lateks Yastık Seçimi Nasıl Olmalı?

Lateks Yastık Seçimi Nasıl Olmalı?

Kategorimiz üzerinden en avantajlı latek yastık fiyatları ile edinebileceğiniz lateks yastık modelleri üreten firma ve markanın tercihlerine göre piyasaya pek çok farklı tasarım ve modelde sunulmaktadır. Bu modeller arasından lateks yastık seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç ipucu ise şöyle: Havalandırma delikleri olan yapıda yastıkları seçmelisiniz. Uyku pozisyonlarını destekleyici özellikte boyunluklu vb. formlarda üretilen yastıklar özel ihtiyaçlar için uygun olabilir. Lateks yastık modellerinde farklı yastık ölçüleri bulunduğundan farklı boyutlarda yastıklar edinmek isteyebilirsiniz. Yatsan, Aramis ve Penelope gibi markaların ürettiği lateks yastıklar arasında bütün bu özellikleri bünyesini barındıran ürünler bulunmaktadır. Bu ürünleri en karlı alışveriş deneyimiyle satın almak için doğru adrestesiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aramis (3)
(7)
(4)
Doqu Home (3)
İdaş (5)
Mandeep (1)
Othello (1)
Penelope (1)
Qurdella (1)
Sluupy (2)
Soho (2)
Viscoleff (1)
WellMatt (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Malzeme

Lateks (13)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Tema

Düz,Sade (8)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL