TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kaz Tüyü Yastık

için 160 sonuç bulundu.

Kaz Tüyü Yastık

Evlerimizin demirbaşları olan ev tekstili ürünleri konforunuzu sağlayacak pek çok farklı ürünü bünyesinde barındırıyor. Evinizin her odası için ayrı ayrı kategorilerde sayısız ev tekstili bulmanız mümkün. Günün yorgunluğunu rahat ve güvenli bir uykuyla attığımız yatak odası da en iyi ev tekstili ürünleri ile taçlandırmanız gereken bir alan. Yatak odası tekstili denince akla gelen ilk ürünlerden biri de yastıklar. Kullandığınız yastık modelleri ne denli kaliteliyse, uykunuz da o denli kaliteli olacaktır. Kaz tüyü yastıklar bu yastık çeşitlerinden yalnızca biri.

Kaz Tüyü Yastık Nasıl Yapılıyor?

Kaz Tüyü Yastık Nasıl Yapılıyor?

Kaz tüyü, sadece ev tekstili için değil, birçok farklı tekstil ürününde de kullanılmakta olan en doğal malzemeler arasında yer alıyor. Yatak odanızda kullanacağınız yastık çeşitleri de kaz tüyünden üretilmiş olsun derseniz, bu yastıkların nasıl yapıldığı da kararınızı vermede etkili olabilir. Kaz tüyü yastık modelleri, kazların sırt tüylerinden ve gıdık tüylerinden yapılan yastıklardır. Çoğunlukla sırt tüyü daha yoğun olarak kullanılır. Sırt tüyü daha sert bir tüydür ve yastığın elastik yapısına katkıda bulunur. Gıdık tüyü ise daha yumuşak bir tüydür ve yumuşacık ve sıcacık bir yastıkta konforlu bir uyku sürmenizi sağlar.

Kaz Tüyü Yastık Faydaları

Kaz Tüyü Yastık Faydaları

Yastık modellerinde kullanılan dolgu malzemeleriyle karşılaştırma yapıldığında kaz tüyü yastıklar ısıyı korumada çok daha etkilidir. Kaz tüyü yastık faydaları arasında ilk sayabileceğimiz bu olacaktır. Bu açıdan, bebek odası tekstili için de kaz tüyü bebek yastığı modellerini tercih etmenizde hiçbir sakınca yoktur. Kaz tüyü yastıklar, nemi ve saçlarınızdan yastığınıza bulaşabilecek yağı tutmaz, toz barındırma konusunda daha dirençlidir. Bu da, daha uzun süreli ve hijyenik kullanım anlamına gelmektedir. Kaz tüyü yastıklar hava alan yapısı sayesinde bakterilerin yastık içinde tutunmasını ve yayılmasını engeller. Koku yapmaz. Ortopedik yastık arayanlar için de ortopedik modelleri bulunan kaz tüyü yastıklar bu sebeplerden sıklıkla tercih edilmektedir.

Kaz Tüyü Yastık Temizliği

Kaz Tüyü Yastık Temizliği

Kategorimizi inceleyerek en uygun kaz tüyü yastık fiyatları ile satın aldığınız kaz tüyü yastıklarınızı nasıl temizleyebilirsiniz? Peki, kaz tüyü yastık çamaşır makinesinde yıkanır mı? Kaz tüyü yastık nasıl temizlenir sorusuna oldukça zahmetsiz olarak yanıt verebiliriz. Madame Coco, Özdilek, Taç, Penelope, English Home, Yataş ve İstikbal gibi ünlü ev tekstili markalarının ürettiği en iyi kaz tüyü yastık çeşitleri, çamaşır makinesinde 30 derecede kolaylıkla yıkanabilir. Yüzde yüz pamuk kılıfı ve iç dolgusu çamaşır makinesinde yıkadıktan sonra ilk hali gibi tertemiz olacaktır. Ancak yıkadığınız yastıkları çamaşır kurutma makinesi ile kurutmanız ayrıca tavsiye edilmektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alf (1)
Avanos (4)
Bellona (2)
Decovilla (1)
(13)
(7)
Doqu Home (2)
Elart (1)
Fialka (2)
Helin (1)
İdaş (9)
Lidya (1)
Melodie (1)
Othello (40)
Penelope (20)
Sarev (1)
Seral (1)
Soley (1)
Sydney (1)
Taç (8)
Viskolove (1)
Yataş (2)
Özdilek (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Malzeme

Kaz Tüyü (105)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema

Düz,Sade (51)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(30)
ve üzeri (47)
ve üzeri (49)
ve üzeri (50)
ve üzeri (50)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL