Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Malzeme

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Yastık Diğer

için 678 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Diğer Ev Tekstili

Ev tekstil ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden birisi de hem dinlenmeyle hem de uykuyla yakından ilişkili olan yastıklardır. Yastıklar pek çok alanda kullanılır. Evlerde salonlarda, oturma odalarında, mutfak koltuklarında, yatak odalarında, kafe ve yemek yerlerinde kişilerin ev rahatlığında hissetmeleri için kullanılmaktadır. Yastıkların genel tasarımı ve özellikleri kullanım amacına göre değişiklik göstermektedir. Uyumak için tercih edilen yastıklarda sağlık ve konfor ön plandayken diğer kullanımlar için dekoratif özellikleri ön planda olabilmektedir. Dekoratif olanlarda farklı desen, şekil ve renk seçeneklerine yer verilir. Dolayısıyla yastıkların yapımında kullanılan malzemeler de farklı kullanım alanlarına göre değişiklik gösterecektir. Bunlar arasında yer alan elyaf hem rahatlığı hem de pratik kullanımı ile yastık yapımında sıklıkla tercih edilmektedir.

 Konforlu Ev Tekstili Ürünleri

Konforlu Ev Tekstili Ürünleri

Uyku sağlıklı, dinç ve zinde bir yaşam için olmazsa olmaz ihtiyaçlar arasında yerini almaktadır. Dolayısıyla ev tekstili denildiğinde uyku sağlığıyla yakından ilgili olan yastıklar farklı modelleriyle kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. İçerisinde elyaf kumaş barındıran pamuk yastık modelleri yumuşaklığı, kolay temizlenebilirliği ve hafifliği ile uyku yastıklarında sıklıkla tercih edilmektedir. Elyaf kendi yapısı gereği oldukça yumuşak ve hafif bir malzemedir. Yastık kılıflarının içerisine doldurularak kullanıldığı için oldukça pratiktirler. Yıkandığında kolay kurudukları için nemli kalmayarak bakterini oluşumuna izin vermezler. Yumuşak ve tüy gibi bir uyku çekmek isteyen kişiler kullanımı oldukça rahat olan elyaf yastık modellerine yönelebilmektedir. İlk alındığında roll pack yastık olarak da karşınıza çıkabileceği için ekstra yer kaplamaz. Kullanılmak üzere açıldığında kendiliğinden eski haline döner. Dolayısıyla elyafın bir diğer özelliği ise çabucak eski haline gelebilen esnek bir yapısının olmasıdır. Elyaf yastığın yanında bir diğer tercih edilen yastık tipi debambu yastık olacaktır. Doğada hazır halde bulunan bambulardan üretilen bu yastıklar pamuklu bir kumaşın yanında oldukça fazla su emmesine rağmen hızlı bir şekilde kurur. Dolayısıyla kişiler bambu yastık yıkadıklarında iyice kuruyup bakteri oluşturmadığından emin olabilirler. Böylece saatlerce güneş altında havalandırmaya gerek kalmaz. Ayrıca doğal dayanıklı yapısıyla kullanan kişilere nefes aldırır. Böylece kronik hastalar veya toza karşı alerjisi olan kişiler tarafından rahatlıkla kullanılır. Bambu yatık özellikleri markadan markaya göre değişiklik gösterse de bambudan üretildikleri için genel özellik ve işlevleri paralellik gösterecektir. Uyku her yaştaki kişiler için önemli olduğundan yastık seçimleri kullanacak olan kişilerin yaşlarına göre değişiklik göstermektedir. Özellikle bebek ve çocukların uyku sağlığı çok daha önemli olduğu için ekstra özellikte kaliteli uyku yastıklarının alınması mantıklı olacaktır. Bunun için pamuk bebek yastığı ve bambu bebek yastığı modelleri tercih edilebilir. Pamuklu olanlar terletmeyen yumuşak yapısıyla bebek ve çocukların hassas ciltlere uyum sağlarken, bambu yastıklar antibakteriyel özelliğiyle çocuk ve bebeklerinizi mikroplardan korur. Böylece çocuklarınızın sağlıklı ve bakterilerden uzak bir uyku uyuduğundan emin olabilirsiniz. Tüm ürün seçenekleri için yatak odası tekstili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz!

Modern Ev Tekstili

Modern Ev Tekstili

Teknolojinin gündelik hayatta pek çok yerde kişilerin karşısına çıktığı düşünüldüğünde yastık modellerinde de teknolojik esintilere rastlamak şaşırtmayacaktır. Elektrikli yastık bunlardan birisidir. Hem pratik hem de oldukça işlevli kullanımıyla kişilerin dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Elektrikli yastık ısıtıcı özelliğiyle de kişilerin soğuk günlerde imdadına koşmaktadır. Kış ve sonbaharda tercih edilebileceği gibi belirli bir operasyon geçirmiş ve normal vücut ısısını koruyamayan kişilere de yardımcı olmaktadır. Böylece kişiler tek bir tuşla ısıtmalı yastıklarda deliksiz uykular çekebilecektir. Bu elektrikli yastıklar ısıtıcı özelliğinin yanında masaj özelliği de taşıyabilirler. Elektrikli masaj yastığı sayesinde gün boyu üzerinizde olan yorgunluğu atma fırsatı yakalayabilirsiniz. Omuz ve boyun bölgesine masaj yapan bu yastıklar sayesinde yattığınız yerden kaslarınızı çalıştırabilirsiniz. Böylece günler boyunca sırt, boyun ve omuz ağrısı yaşamaya gerek kalmaz. Bu ağrıların geçmesiyle birlikte uyku kalitesi de artacağından kişiler bir sonraki güne daha zinde ve dinç başlayabilir. Bu sayede hem işte, hem evde mutlu ve etrafına da enerji saçan kişilere dönüşmek mümkündür. Üstelik tüm bunlara elektrikli yastığı tek tuşla harekete geçiren bir kumanda aracılığıyla ulaşabilmek mümkündür. Elektrikli yastıklar teknolojik olarak değerlendirilebileceğinden kullanım kılavuzunu okumak ve yastığı doğru şekilde doğru yerde kullanmak herhangi bir kazanın yaşanmaması için oldukça önemlidir. Dolayısıyla bunlara da dikkat etmekte fayda vardır. Teknolojinin gelişmesi beraberinde tekstil sektörünün de gelişmesini getirdiğinden yastıklarda farklı desenlere, modellere, renklere ve detaylara daha rahat yer verilmeye başlanmıştır. Özellikle emoji yastıklar kişilerin gündelik ruh hallerini yansıtan eğlenceli tercihlerden biri olabilir. Ayrıca yastıklar baskının yanında direkt form olarak bir meyve, karakter, eşya veya desen şeklinde kişilerin karşısına çıkabilmektedir. Eğlenceli tercihlerde bulunmak, evlerini bu şekilde dekore etmek isteyen kişiler için bu yastık modelleri oldukça ilgi çekici olabilir. Bu tarz yastıklarda karşılaşılan bir diğer durum ise baskı olacaktır. Yılbaşı, anneler günü, sevgililer günü, doğum günü gibi özel anlara yönelik tasarlanan yastıklar da yine dış görünüşleriyle kişilerin dekorasyonda farklı bir hava yaratmasına yardımcı olabilirler. Yastıkların üzerinde yer verilen yazılar da yine seçilen konsepte uyum sağlayacaktır. Hediye olarak tercih edilmek istendiğinde de yazılı yastıklar düşünülebilir.

 Ev Tekstili Fiyatları

Ev Tekstili Fiyatları

Ev tekstil ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan pamuklu yastık fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine ve yastığın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Yine yastık türlerinden olan bambu yastık fiyatları doğadan direkt hazır olarak kullanılan bambu hammaddesi dolayısıyla farklılık taşıyacaktır. Bambu organik bir madde olmasının yanında belirli yerlerde yetiştiği için fiyatları farklılık gösterecektir. Bambu yastık faydaları da düşünüldüğünde fiyatlarda bir başka etkiden söz etmek mümkün olacaktır. Kullanım konforunun yanında yastıkların ne kadar teknolojik oldukları da yine fiyatlarda söz sahibi olacaktır. Örneğin elektrikli yastık fiyatları ısıtma, masaj gibi özellikleri kendinde toplayabildiğinden fiyat olarak diğer yastıklara göre farklılık taşıması oldukça doğaldır. Yastık seçimi yapmadan önce kişilerin istekleri kadar ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurmaları oldukça önemlidir. Bunun yanında alışverişten önce bütçe belirlemek de yine kişilere pek çok açıdan yardımcı olacaktır. Seçilecek olan ürünün kaliteli olmasının yanında sağlığa herhangi bir zararının olmamasına da dikkat edilmelidir. Bunun yanında mikrop ve bakterileri barındırmadığından da emin olunmalıdır. Tüm bunlar sağlıklı bir uykunun alınabilmesi ve günü verimli tamamlayabilmek için oldukça önemlidir. Dolayısıyla diğer ev tekstil ürünleri tercihinde de ürünlerin dış görünüşleri kadar sağlıklı ve kaliteli yapılarının olup olmaması da gözden kaçırılmamalıdır. Birbirinden farklı ev tekstil ürünlerine ulaşabilir, ürünlerin detaylı açıklamalarını okuyabilir ve kendinize en uygun olanları rahatlıkla seçebilirsiniz. Dilerseniz kullanıcı yorumlarını da okuyarak kullanıcı deneyimlerini de göz önünde bulundurabilirsiniz.