TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çift Kişilik Battaniye

için 3,321 sonuç bulundu.

Çift Kişilik Battaniye

Ev Tekstili ürünleri, birçok farklı kullanım amacıyla evde alternatifleriyle bulundurulması gereken ürünlerdir. Soğuk kış aylarında ve serin havalarda yatağınızda uyurken ya da kanepenizde oturup bir şeyler izlerken kendinizi sıcak tutmak istediğinizde faydalanabileceğiniz battaniyeler bu ürünler arasında yer alırlar. Çift kişilik battaniye seçenekleri, çift kişilik yatak sahiplerinin kullanabilecekleri büyük ölçülerdeki ev tekstili ürünleridir. Piyasada birçok farklı görünüme ve dokuya sahip alternatifi bulunan çift kişilik battaniyelerle hem soğuk havalarda kendinizi sıcak tutabilir hem de yatağınızın estetik görünümünü değiştirebilirsiniz. Çift kişilik battaniye ebatları ürün alternatifleri arasında değişkenlik göstermekle beraber, siz bir ürünü edinmeden önce kendi yatağınızın ölçülerine göre bir ürünü belirleyebilirsiniz.

Çift Kişilik Battaniye ile Yatak Odanızın Hoş Görünmesini Sağlayın

Çift Kişilik Battaniye ile Yatak Odanızın Hoş Görünmesini Sağlayın

Evinizde yer alan kanepeler, yataklar ve koltuklarda döşeme amaçlı olarak çeşitli tekstil ürünlerinden faydalandığınız gibi battaniyelerinizden de görsel özellikleriyle faydalanabilirsiniz. Yatak odasında, yatağınızın üzerine serebileceğiniz veya koruma amaçlı olarak kanepelerinizin üzerinde yer verebileceğiniz çift kişilik battaniyelerin çok sayıda farklı görünüme sahip alternatifi piyasada yer alıyor. Bu anlamda bir ürün seçimi yaparken ürünlerin ölçülerinin yanı sıra renklerini ve desenlerini de dikkate alabilir; kişisel zevkinize uygun görünüme sahip bir battaniyeyi edinerek ortamınıza hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz. Renkleri açısından incelendiğinde, ortamınızın ambiyansını zarif kılabilecek siyah çift kişilik battaniye seçeneklerinin oldukça hoş bir görünüme sahip olduğu görülebiliyor. Yerleştirildikleri alanda güçlü ve dikkat çekici bir görünüm yaratabilen siyah renkteki çift kişilik battaniyeleri dekoratif amaçlarla kullanabilir; yastık, kırlent ve minder gibi çeşitli Yatak Odası Tekstili ürününü de bu battaniye üzerinde estetik uyum yaratacak şekilde yerleştirebilirsiniz. Ortamınıza doğal, temiz ve parlak bir görüntü katmak amacıyla tercih edebileceğiniz beyaz çift kişilik battaniyeler de seçiminiz olabilirler. Kahverengi çift kişilik battaniyeler, klasik battaniye görünümünü taşıyorlar ve ortamınıza hem nostaljik bir hava kazandırıyorlar hem de dekoratif olarak oldukça şık bir görünüm sunuyorlar. Gri çift kişilik battaniye modelleri, birçok farklı tonuyla tercih edebileceğiniz seçenekleriyle piyasada yer alıyorlar. Açık tondaki griyle renklendirilen çift kişilik battaniyeler, yumuşak dokularını, yumuşak bir görünümle tamamlıyorlar ve ortamınıza da hoş bir hava katabiliyorlar. Koyu renkli gri battaniye modelleri ise oturaklı ve modern görünümler yakalamanızı sağlayan tasarımlarıyla kendilerini gösteriyorlar. Her biri farklı bir estetik bütünlük yakalamanız konusunda size fayda sağlayan çift kişilik battaniyelerin desenli alternatiflerini de tercih edebilirsiniz. Geniş yüzeylerinde çeşitli sembolik öğeleri bulunduran alternatifler, etnik desenleriyle ortamınızda otantik bir ambiyansı yaratmanızı sağlayabiliyorlar. Özel manzaraların ve figürlerin süslediği seçeneklerin yanı sıra taraftar tasarımı taşıyan battaniyeleri de yatak odanızı süslemek için kullanabilirsiniz. Her biri farklı bir kullanıcı beklentisine yanıt verecek şekilde tasarlanan çok sayıda çift kişilik battaniye modeli arasından siz de kendi tarzınıza uygun bir alternatifi edinebilirsiniz.

Çift Kişilik Battaniye Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çift Kişilik Battaniye Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Evinizde bulundurmanız gereken temel tekstil eşyalarından battaniyelerin estetik özellikleri, ürün seçiminizde etkili olur. Ancak genel kullanım amaçları dikkate alındığında eviniz için bir battaniye seçerken, ilgili ürünü kullanırken ihtiyaç duyacağınız konforu ve teknik özellikleri de dikkate almanız önerilir. Bu noktada, kullanıcıların bir ürün seçimi yaparken tercih ettikleri battaniyede kullanılan malzemeyi, dokuyu ve kalınlığı dikkate alması gerekir. Bu özellikler battaniyenin soğuktan koruma ve kulanım konforu sağlama açısından yapılarını belirler. Çift kişilik battaniye modelleri, farklı malzemelerle üretiliyorlar. Ürünün üretiminde kullanılan malzemenin cinsi ise doğal olarak ürünün dokusunu ve sıcak tutma performansını etkileyebiliyor. Polar malzeme kullanılarak üretilen çift kişilik battaniyeler, kullanıcıların severek tercih ettikleri alternatifler olarak gösterilebilirler. Polar malzeme, yumuşak bir doku ve yüksek yalıtım performansı sağlar. Bu özelliklere sahip battaniyelere sarılmak, üzerine uzanmak kullanıcılara iyi hissettirir; soğuk havalarda kendilerini sıcak tutmaları konusunda da fayda sağlar. Polar çift kişilik battaniye seçeneklerinin beğenilen özelliklerinden birisi de hafiflikleridir. Üzerinizde ağırlık yapmadan duran ve böylelikle uyku esnasında sizi rahatsız etmeyen polar battaniyelerle sıcaklığınızı korurken uyku konforunuzdan da ödün vermemiş olursunuz. Polar malzeme tüylenmediğinden, yıkama sonrasında hızlı bir şekilde kuruyabildiğinden ve leke tutmama özellikleri bulunduğundan kullanıcıları tarafından beğenilerek tercih edilirler. Bir diğer malzeme seçeneği ise pamuk olarak gösterilebilir. Pamuklu çift kişilik battaniye çeşitleri de piyasada beğeni kazanan alternatiflerdir. Pamuklu kumaştan üretilen battaniye modelleri, nefes alabilir yüzeyleriyle uyku esnasında sizi sıcak tutma özelliklerini terletmeme fonksiyonlarıyla birleştiriyorlar. Böylelikle kullanım esnasında battaniyenizden çok yönlü bir şekilde yararlanabiliyorsunuz. Serin yaz akşamlarında kendinizi sıcak tutmak istediğinizde kullanabileceğiniz bu battaniyeler yüksek yalıtım özelliklerinin etkisini kış aylarında da gösterebiliyorlar. Çift kişilik battaniye fiyatları açısından ele alındığında, modellerin genel olarak ebatlarının ve üretimlerinde kullanılan malzemenin cinsinin fiyat düzeyleri üzerinden etkili olabildiği anlaşılıyor. Bu özellikleri itibarıyla birbirinden ayrılan çok sayıda çift kişilik battaniye alternatifinin piyasada bulunduğu düşünüldüğünde, fiyat açısından da her bütçeye uygun bir ürün alternatifinin bulunabileceği söylenebilir.

Çift Kişilik Battaniye Tasarımlarında Yaratıcı Yöntemler

Çift Kişilik Battaniye Tasarımlarında Yaratıcı Yöntemler

Tekstil ürünleri piyasaya sunan markalar, teknolojik gelişmelerle birlikte ürettikleri ürünlerde birçok farklı görünümü yaratmak üzere yenilikçi imkanlardan faydalanabiliyorlar. Bu bağlamda battaniyelerde de kullanıcıların beklentilerini karşılayacak özel görünümler yaratmaya odaklanan markalar, farklı yapılardaki battaniyeleri piyasaya sunuyorlar. Örgü çift kişilik battaniye çeşitleri, yenilikçi modeller arasında kullanıcıların memnuniyetle karşıladıkları alternatifler arasında yer alıyorlar. Örgü şeklinde dokunan battaniye modelleri, çeşitli malzemelerle üretilebiliyorlar ve örgüleri de farklı düzenlerde olabiliyor. Genel olarak çapraz örgü sistemiyle tasarlanan bu battaniyeler hem görünümleriyle kullanıldıkları alanda hoş bir ambiyans yaratıyorlar hem de kabartmalı dokularıyla kullanıcılarına iyi hissettiriyorlar. Yumuşak dokularıyla kullanıcılarını memnun eden örgü çift kişilik battaniye modelleri arasında klasik görünümlere sahip alternatifler nostaljik tasarımlarıyla da göz alıyorlar. Piyasadaki örgülü alternatiflerin beğenilen bir özelliği ise gözenekli yüzeyleri ile nefes alabilirlik açısından oldukça başarılı olmalarıdır. Saçlı çift kişilik battaniye çeşitleri ise doku açısından beğenilen bir diğer ürün grubu olarak gösterilebilir. Çift kişilik battaniyeler arasında üzerine uzanma amacıyla da kullanılabilen bu alternatifler, ürettikleri kinetik enerjiyle vücudunuzu sıcak tutma konusunda oldukça yüksek performans ortaya koyabiliyorlar. Etrafınıza sararak oturabileceğiniz, yatağınıza serip üzerinde uyuyabileceğiniz veya üzerinize alabileceğiniz bu saçlı battaniyeler, yumuşak dokularıyla her dokunduğunuzda duyularınızı harekete geçiriyorlar. Saçlı yapılarına karşın cildinizle temasta kaşındırmayan bu ürünler, uyku konforunuzu arttırarak kendinizi rahatlatmanız konusunda fayda sağlayabiliyorlar. Genel olarak kullanıcıların arayışlarında odak isim olan kalın çift kişilik battaniye çeşitleri de piyasada bulunabiliyor. Bu modeller iki battaniye kalınlığına kadar çıkabiliyorlar ve genel olarak çok düşük sıcaklıkların etkili olduğu bölgelerde yaşayan kişiler için ideal yalıtım özellikleriyle kullanıcıların vücutlarını başarılı düzeyde sıcak tutabiliyorlar. Teknik açıdan gelişmiş özellikleri bulunan battaniye modelleri nefes alabilirlikleri, esneklikleri, keyif veren dokuları ve hafiflikleriyle piyasada bulunabiliyorlar. Çeşitli markaların piyasaya sundukları çift kişilik battaniyeler bu özelliklerine bağlı olarak fiyatları açısından farklılaşıyorlar. Dilerseniz siz de ürün sayfamıza ilerleyerek çift kişinin kullanımına uygun Battaniye modellerinin fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi edinerek beğendiğiniz alternatifi sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aksu (134)
Alessia (3)
Altınsar (1)
Alçeyiz (2)
Armada (11)
Aslıhan (7)
Bahar (4)
Bambu (1)
Başak (3)
Belenay (4)
Bellona (13)
Beğenal (1)
Brillant (3)
Caretex (2)
CestelBox (1)
Clasy (2)
Comforma (1)
Cotton Box (12)
Cottonbox (2)
Creatif (1)
Cuadro (1)
Decovilla (1)
Dinarsu (47)
Disney (1)
(431)
(138)
Dolce (1)
Doqu (23)
Doqu Home (21)
Dormina (2)
Ecocotton (43)
Elart (63)
Elit (3)
Elita (3)
Else Halı (73)
Estima (1)
Ev+ (1)
Evim (2)
Evim Home (7)
Evimhome (5)
Evlen (6)
Evlen Home (10)
Evmisya (1)
Fluffy (5)
Gcm (1)
Gold Home (1)
Hanzade (5)
Helin (1)
Hibboux (1)
Hobby (31)
idolfix (1)
İlteks (2)
İpekiş (4)
İpekçe (14)
İyi Uyku (5)
Jua (1)
Karaca Home (230)
Karna Home (19)
Kristal (12)
Kupon (1)
Lady Moda (10)
Lale Home (2)
LIDEA (1)
Lidya (1)
Majoli (2)
MarkaEv (11)
Mary Case (1)
Maxstyle (22)
Merinos (290)
Mink (97)
Minteks (1)
Misev (6)
MOLLIA (4)
Mondi (1)
Nurteks (1)
Omak (3)
Padişah (1)
Penelope (1)
Pera (1)
Polat (2)
Pukato (14)
Qurdella (1)
Sarar (73)
Sarev (13)
SCHAFER (33)
Sermat (1)
Sesli (15)
Sesli Home (49)
Soley (11)
Taç (321)
Tivolli (2)
Touchlove (2)
Tril (5)
U.S. Polo (1)
Varol (2)
Vinaldi (4)
Walls (1)
WELLMOP (1)
Yataş (8)
Yünteks (3)
Zario (1)
Zümrüt (6)
Özdilek (394)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Malzeme

Polyester (634)
Pamuk (349)
Akrilik (123)
Welsoft (104)
Yün (34)
Bambu (16)
Polar (12)
(5)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema

Renkli (278)
Düz,Sade (172)
Çiçekli (154)
Çizgili (77)
Geometrik (67)
Ekoseli (48)
Dantelli (36)
Aşk (15)
Lisanslı (13)
3D (10)
Taraftar (9)
Kalp (6)
Yün (6)
(5)
(5)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(179)
ve üzeri (256)
ve üzeri (281)
ve üzeri (287)
ve üzeri (294)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL