Çift Kişilik Alez

Bilim insanlığının temeli erken yaşlarda atılır. Çocuklarınıza ne kadar küçük yaşta bilim merakı aşılarsanız ileride bilimsel keşiflere o kadar ilgili olur. Yatak odalarımız ev içinde en çok kullandığımız bölümlerinden biri. Hiç olmazsa günde en az 6 ila 8 saat arası yatak odasında, uyuyarak geçmekte. Dolayısıyla yatak odası mobilyalarının hijyeni ve kalitesi uzun ömürlü kullanım için oldukça önem taşıyor. Yatak ve yastık yatak odamızda en sık kullanılan yatak odası tekstili ürünleri olarak ifade edilebilir. Bunların temiz kullanımı için birtakım önlemler alarak hem sağlığınızı hem de yatağınızı ve yastıklarınızı daha uzun kullanmayı garantileyebilirsiniz. Bu önlemlerden biri de alez kullanımı olacaktır.

Çift Kişilik Alez Nedir?

Çift Kişilik Alez Nedir?

Öncelikle alez adını verdiğimiz ev tekstili ürününün ne işe yaradığından başlayabiliriz. Alez, aynı zamanda yatak koruyucu olarak da bilinir. Bu isimden de anlayabileceğimiz üzere alezin görevi yatakları kirden, tozdan ve lekelerden korumaktır. Yatak koruyucu alez çeşitleri, tek kişilik ve çift kişilik alez olmak üzere ikiye ayrılır. Çift kişilik yatak koruyucu alez, çeşitli boyutlarda çift kişilik yataklar için tasarlanmıştır. Hemen her çift kişilik yatak ölçülerine göre alez üretilmektedir. Bu nedenle, sahip olduğunuz çift kişilik yatağın ölçüleri ne olursa olsun, dilediğiniz gibi bir alez bulmanız mümkün.

Çift Kişilik Alez Çeşitleri

Çift Kişilik Alez Çeşitleri

Kategorimizde yer alan çift kişilik alez çeşitleri oldukça işlevsel özelliklerle donatılmıştır. Öncelikle yataklarımızda yemek içmek sık sık yaptığımız bir şeydir. Bu durumda yatağın üzerine dökülecek sıvı maddeler yatağın içine işleyerek leke bırakma ve bakteri oluşturma riski taşır. Çift kişilik sıvı geçirmez alez kullandığınız takdirde bu durumu bertaraf etmiş olursunuz. Sıvı geçirmez yatak koruyucu ürünlerinin yanı sıra terleme karşıtı çift kişilik alez çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Terletmeyen alez çeşitleri, yalnızca yataklar için değil, aynı zamanda yastıklar için de üretilmektedir. Kapitoneli yatak alezi de sıklıkla tercih edilen çift kişilik alez çeşitleri arasında yer almaktadır.

Çift Kişilik Alez Ölçüleri Nelerdir?

Çift Kişilik Alez Ölçüleri Nelerdir?

Mağazalarımız tarafından sizler için derlenen çift kişilik alezler her ölçüda çift kişilik yataklara uygun bir yelpaze çizer. 120x200 alez, 160x200 alez, 150x200, 160x200 ve 180x200 gibi yatak ölçüleriyle tam uyumlu çift kişilik sıvı geçirmez alez modellerimizi incelemek için kategorimize göz atmanız yeterlidir. Dilediğiniz ölçülerde çift kişilik alez araştırırken, en iyi markaların ürünlerini en uygun çift kişilik alez fiyatları ile satın alma fırsatına da kategorimiz sayesinde ulaşacaksınız. Yataş, Taç, Özdilek çift kişilik yatak koruyucu alez ve daha pek çok güvenilir marka tarafından üretilen çift kişilik alez modelleri için doğru adrestesiniz.

Öne Çıkanlar

Çift Kişilik Alez

için 787 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Alez Home (6)
Allaturca (9)
(3)
(1)
Bellona (13)
(4)
(1)
(1)
Clasy (18)
(1)
(1)
(4)
(4)
(5)
Deran Home (25)
(191)
(60)
Eponj Home (10)
(1)
Firuze (6)
(3)
(1)
(1)
İdaş (23)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
(5)
(3)
(1)
(4)
(5)
(2)
(1)
(3)
(2)
(3)
Mislina (26)
(1)
(3)
(2)
(4)
Othello (8)
(1)
(2)
(4)
(1)
(3)
(3)
(1)
Soley (8)
Taç (66)
(1)
(1)
Varol (12)
(1)
(5)
Yataş (43)
(1)
Özdilek (43)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Malzeme

Pamuk (170)
Microfiber (34)
Elyaf (29)
Havlu (20)
Yün (8)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema

Düz,Sade (189)
Çizgili (12)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(142)
ve üzeri (232)
ve üzeri (256)
ve üzeri (261)
ve üzeri (265)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL