TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çift Kişilik Alez

için 1,885 sonuç bulundu.

Çift Kişilik Alez

Yatak hijyeni, yatağınızı uzun süreli kullanabilmeniz ve sağlıklı bir ortamda uykunuzu alabilmeniz için oldukça önemlidir. Çift kişilik alez çeşitleriyle yatağınızın hijyenini uzun süre koruyabilir, konforlu uykunun tadını çıkarabilirsiniz. Yatağınıza kolayca giydirebileceğiniz şekilde tasarlanan çift kişilik yatak koruyucu alez alternatiflerini farklı dokularla, tasarımlarla ve renklerle edinebilir; sahip olduğunuz üründen çeşitli yönlerden de istifade edebilirsiniz.

Çift Kişilik Alez Alternatiflerini Keşfedin

Çift Kişilik Alez Alternatiflerini Keşfedin

Piyasada ev tekstili ürünleri satışa sunan birçok markanın ürün ailesi içerisinde bulunan konfor ürünleri olan alezler, birçok yönden birbirlerinden ayrılabiliyorlar. Temel kulanım amaçları yatak hijyenini korumak olan alezler, standart olarak bu koruyucu özellikleri taşıyorlar ancak bazı modellerde fonksiyonel açıdan oldukça gelişmiş niteliklerle karşılaşabiliyorsunuz. Çift kişilik sıvı geçirmez alez alternatifleri, piyasadaki alez seçeneklerinin gelişmiş türleri olarak gösterilebilirler. Bu ürünlerde klasik olarak bariyer özelliği sağlayan katmanların yanı sıra likit formdaki herhangi bir maddenin yatağa geçmesini önleyecek özel bir filtreleme teknolojisi bulunur. Bu sayede idrar, kan, ter gibi hijyenik olmayan faktörlerin yatağınıza geçmesi önlenir. Emici yüzeye sahip modeller, sıvıları yatağa geçirmezken ıslaklığın yayılmasını önleyebiliyorlar. Alez çift kişilik su geçirmez çeşitlerinde bu emici özellik sayesinde ıslaklığın etrafa yayılmasını önleyerek maksimum hijyen konforunu sağlamış olabiliyorsunuz. Bu yönleriyle birçok kullanıcının beğenisini kazanan su geçirmez alezleri inceleyerek, yatağınız için uygun olan ve teknik açıdan ihtiyaçlarınıza yanıt veren bir modeli edinebilirsiniz.

Çift Kişilik Alez Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çift Kişilik Alez Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gelişen üretim teknolojileriyle beraber Ev Tekstili segmentinde ürünler piyasaya sunan markalar, ürünlerinde kullanıcıların arayışlarına yanıt verebilecek yenilikçi özelliklere de yer verebiliyorlar. Yatak konforunuz konusunda yüksek hassasiyete sahipseniz ve yatağınız bu açıdan bir takım teknolojik özelliklere sahipse edindiğiniz alezin bu teknolojik özellikleri kısıtlamayacak esnekliğe sahip olmasını arzu edebilirsiniz. Çift kişilik pamuklu alez modelleri, yatağınızın nefes alabilirlik özelliğini kısıtlamadan özel yüzeyiyle ihtiyacınız olan konfor standartlarını korumanızı sağlıyorlar. Alezin pamuklu malzemeden üretiliyor olması, ürünün hava akımını sağlayabileceği gözeneklerinin olabileceği anlamına gelir ve bu sayede aleziniz terlemenize neden olmaz; uyku esnasında vücudunuz serin ve kuru kalır. Çift kişilik alez fiyatları incelendiğinde, markaların ürünlerinin üretiminde kullandıkları materyal türüne ve kullanılan materyalin teknolojik özelliklerine göre fiyatlandırma rotası izledikleri görülebiliyor. Bu açıdan piyasada oldukça geniş bir aralıkta değişkenlik gösteren fiyat seçeneklerinin olduğu söylenebilir. Her bütçeye ve her kullanım ihtiyacına uygun bir alez modelini piyasada bulabilir; kişisel arayışınıza hitap eden seçeneği edinebilirsiniz.

Çift Kişilik Alez Çeşitleri Yatağınızla Uyum Sağlayabiliyor

Çift Kişilik Alez Çeşitleri Yatağınızla Uyum Sağlayabiliyor

Yatak yapıları birbirlerinden farklı olacağından kullanılması gereken çeşitli tekstil ürünlerinde bu yapılara uygun özellikleri aramanız gerekir. Aksi halde edindiğiniz tekstil ürününden yeterli düzeyde istifade edemez hatta Yatak Odası Tekstili konforunuzu kaybedebilirsiniz. Çift kişilik lastikli alez modelleri, yatağınızın yapısına esnek hatlarıyla iyi bir şekilde uyum sağlayabiliyor; uyku esnasında siz hareket ederken yerinden çıkmıyor kalıp gibi formunu kaybetmiyor. Yatağınıza kolayca giydirebilmeniz açısından da faydalı olan lastikli olma özelliğiyle Yastık Kılıfı & Alez alternatifleri kullanıcılarından beğeni kazanıyorlar. Alez modelleri arasında yatağa tamamen giydirilebilir çeşitlerin yanı sıra lastikli köşeleriyle yatağın sadece üst kısmına oturtulan kalın modeller de bulunuyor. Çift kişilik kalın alez çeşitleri, yatağınızın yüzey konforunu arttırmanızı sağlayabilen özellikler taşıyorlar ve bu sayede isterseniz eskiyen yatağınızın ilk günkü konforuna kavuşmasında da alezinizden istifade edebiliyorsunuz. Yumuşak dokusu, esnek dolgusu ve su geçirmezlik özellikleriyle kalın alezler arasından seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz hemen ürün sayfamıza ilerleyerek çeşitli markaların çift kişilik alezlerini inceleyebilir, beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Malzeme

Pamuk (588)
Microfiber (138)
Havlu (82)
Mikro (55)
Elyaf (35)
Yün (31)
(4)
(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

1Birhome (1)
Abalone (1)
ABİYETTO (8)
Adiloğlu (1)
Albimo (1)
Alez Home (3)
Alf (3)
ALİZE (2)
Always (4)
Anatolia (1)
Antik (1)
Aran Clasy (21)
Aran Home (1)
AvE HOME (5)
Ayd Home (2)
Açelya (3)
B Home (10)
Bellona (1)
BHOME (6)
Birhome (1)
Brillant (2)
Caretex (21)
Class (1)
Clasy (26)
Cottonbox (2)
DAGE (1)
Decovilla (58)
(415)
(229)
Doqu Home (40)
Duck (3)
DURUL (2)
duvetta (6)
Ebrar (5)
Elart (1)
Elit (2)
Ely Parker (23)
Eponj Home (11)
Evimhome (1)
Fialka (12)
Firuze (1)
Gold Home (2)
Gökay (1)
H.S.K (2)
Hanzade (2)
Hobby (1)
İdaş (22)
İSTİKBAL (14)
İşbir (7)
Işık (1)
Jereed (6)
Karna Home (11)
Karviem (12)
Kiğılı (1)
Kozzyhome (5)
Kristal (1)
Lady Moda (1)
Lavinya (17)
Lidya (2)
limonna (1)
Mandeep (4)
Mary Case (1)
Melunda (4)
Minteks (1)
Mislina (102)
Mislotus (1)
Mrs.Gugar (9)
Mycey (10)
Nart Home (30)
New Home (11)
Newhome (2)
Nurteks (5)
Otello (4)
Othello (77)
Padişah (1)
Pekatherm (1)
Penelope (14)
Prelusive (2)
Qurdella (2)
Sarev (5)
SCHAFER (5)
Selena (4)
Sidelli (1)
SoftLove (1)
Sueda (8)
Taç (68)
Thefabric (2)
UNICO (3)
Varol (14)
Viscofoam (2)
Viscoleff (5)
Yataş (48)
Yünteks (1)
Çapa Home (20)
Çarlez (16)
Örtüm (1)
Özdilek (108)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema

Düz,Sade (517)
Geometrik (50)
Çizgili (17)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(217)
ve üzeri (331)
ve üzeri (350)
ve üzeri (358)
ve üzeri (374)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL