TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çarşaf

için 5,903 sonuç bulundu.

Çarşaf

Yatakların temizliği ve aynı zamanda da konforunu sağlamak amacı ile kullanılan en önemli tekstil ürünleri olan çarşaflarda mutlaka kaliteye dikkat edilmelidir. Çarşaf modelleri farklı boyutlara sahip olan yataklar için özel olarak üretilmektedir. Bu nedenle de farklı ölçülerdeki yataklara ve yanı sıra kullanıcıların kullanım tarzı isteklerine göre farklı model seçenekleri bulunmaktadır. Yatak üzerinde terlemeyi önleyen, ciltle temasında yüksek konfor sağlayan ve tabii ki dinamik bir hijyen sağlayan ürünler olması sebebi ile her evin en temel tekstil ürünleri ihtiyaçlarından birisi konumunda bulunmaktadır. Bununla birlikte günümüzde Yatak Odası Tekstili, çocuk odası veya bebek odası gibi oluşturulan dekorasyonlar açısından da çarşafların seçiminde hassas şekilde bir yaklaşım sergilenmelidir.

Dekorasyonunuz Değer Katacak Çarşaf Desenleri

Dekorasyonunuz Değer Katacak Çarşaf Desenleri

Yatak odalarının vazgeçilmez öğelerinden birisi olan çarşaflarda birbirinden şık tasarımlar dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Son derece şık tasarımlarının yanı sıra kullanım rahatlığı da sunmakta olan çarşaflar, yataklarda hijyeninin sağlanmasında en önemli ürünlerden birisidir. Her mevsime özel en rahat uykuyu sağlayacak ve vücudun dinlenmesine yardımcı olacak çarşaf modelleri özgün tasarım ve desenleri ile ruhunuzu da hitap ediyor. Farklı dekorasyon stillerine odaklı olarak özel desen ve renklerde tasarlanan Ev Tekstili ürünleri olan çarşaflarda kullanılan kumaş türüne göre kalitesi belirlenebilmektedir. Yumuşak dokusu, terletmeyen kumaşı ve özel tasarımı, desenleri ile çarşaflar tüm günün stres ve yorgunluğunu atarak, ertesi güne dinç ve enerjik şekilde kalkmanızı sağlayacak kaliteli bir uyku deneyimini yakalamanıza yardımcı oluyor. Yataklara özel ve etkileyici bir görünüm kazandıran birbirinden özgün desen ve renklere sahip olan yatak çarşafı modelleri ile hem kullanışlı hem de estetik bir çarşaf kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Kolay kullanım özelliğine sahip olan ve kaliteli kumaş dokusu ile uzun ömürlü bir kullanım sunan çarşaflarla yatağınızdaki konfor standartlarını yükseltebilirsiniz. Kir tutmayan ve antibakteriyel özellikli kumaşlardan üretilen çarşaflar sayesinde yatağınızda gün boyunca çevresel faktörlerden gelebilecek bakterileri ve yanı sıra uyku sırasında terleme kaynaklı oluşabilecek tüm olumsuz etkenlere karşı yatağınızı koruyabilirsiniz. Kolayca serilip, kaldırılabilmesi sayesinde yatak yüzeyinizin hijyenik ve ilk günkü kalitesinde kalmasını çarşaf sayesinde sağlayabilirsiniz. Yatak modelleri kullanıcı ihtiyaçlarına göre farklı özelliklere ve boyutlara sahip olacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu çerçevede de tek kişilik yatak, çift kişilik yatak, çocuk ve bebek yatağı olarak farklı boyutlara ve kalınlıklara sahip olan yatak modelleri bulunmaktadır. Tek kişilik çarşaf modelleri ile tek kişilik, bebek be çocuk yatakları için ideal bir kulanım gerçekleştirebilirsiniz. Çift kişilik yatak modellerinde değişken olan yatak boyutları ile uyumlu farklı çift kişilik çarşaf modelleri de bulunmaktadır. Renkleri ve desenleri ile farklı model seçeneklerine sahip olan yatak çarşafları, boyutları ile de kullanılan yatağa göre en rahat ve en kaliteli kullanım standardını sağlamaktadır.

Çarşaf Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çarşaf Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Uyku sırasında gerçekleştirilen hareketliğe bağlı olarak yatak çarşafları kayabilmekte ve yatağın üzeri açılabilmektedir. Bu durum hem rahatsız bir kullanıma hem de çarşafın temel kullanım özelliklerinden faydalanamamaya neden olur. Bu nedenle de günümüzde lastikli yatak çarşafı modelleri tasarlanmıştır. Uç kısımlarında lastik bulunduğundan yatağın baş, ayak ve yan kısımlarından altına sıkıştırılarak, gergin bir şekilde yatağın örtülmesi sağlanıyor. Bu şekilde uyku sırasında çarşafın açılması ve katlanmasına bağlı olarak uyku kalitesinin düşmesi gibi bir durumun söz konusu olmaması sağlanıyor. Tek kişilik lastikli çarşaf modelleri ile tek kişilik yataklarda da yan kısımlardan doğrudan yatağı kaplayabilirsiniz. Aynı şekilde çift kişilik yataklarınız içinde tasarlanmış olan çift kişilik lastikli çarşaf modelleri bulunmaktadır. Çift kişilik yataklarda kullanıcı ihtiyaçlarına odaklı olarak farklı ölçü seçenekleri de bulunmaktadır. Genişlik ve boy yönünden çift kişilik yataklarda farklı model seçenekleri bulunmaktadır. En büyük genişlik ve boy ölçülerine sahip olan çift kişilik yataklar battal boy yatak olarak isimlendirilmektedir. Bu yatak modellerinde de çarşafların rahat ve kaliteli bir şekilde kullanılabilmesi amacı ile battal boy çarşaf modelleri tasarlanmaktadır. Özellikle battal boy lastikli çarşaf modelleri ile battal boy yataklarda da rahat bir çarşaf kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Yaz aylarına özel olarak daha ince kumaş yapısına sahip olan çarşaflar bulunurken, kış aylarında ise ısıyı daha iyi tutacak kalın ve pamuklu dokuda yatak çarşafları bulunmaktadır. Bu şekilde farklı boyut, kumaş türü ve ek özellikleri dolayısı ile çarşaf fiyatları değişkendir. Bu sebeple yatak çarşafları için genel bir fiyat verilmesi doğru bir yaklaşım olmaz. Bunun yerine yataklar için çarşaf almayı düşünürken yapılacak maliyet hesaplamalarının mutlaka çarşafın özellikleri üzerinden yapılması gerekir. Bu şekilde hem bütçeye hem de kullanım ihtiyaçlarına göre en uygun olan yatak çarşafını bulabilir ve satın alabilirsiniz. Dekoratif, rahat ve şık yatak çarşaflarıyla yatak odalarında hem konfor standartlarını yükseltebilir hem de dekorasyonunuza ciddi bir değer katabilirsiniz. Yatak odası, çocuk ve genç odası, bebek odası gibi farklı temalarda dizayn edilen alanlara ilişkin olarak son derece zengin desen ve renk çeşitliliği çarşaflarda da sunulmaktadır.

Lastikli Çarşaf Modelleriyle Rahat Kullanım

Lastikli Çarşaf Modelleriyle Rahat Kullanım

Yataklarda kullanılan çarşaflarla ilgili yaşanan en önemli sorunlardan birisi de uyku sırasında hareket edilmesine bağlı çarşafın yatağın üzerinde kayması, bir noktada birikerek, kat oluşturmasıdır. Bu soruna çözüm amacı ile geliştirilen lastikli çarşaflar bulunmaktadır. Standart çarşaf tasarımlarının tüm kenar kısımlarına yatak boyutlarıyla uyumlu olacak şekilde özel lastikler yerleştirilmektedir. Bu şekilde yatağın üstüne serilen çarşafı, alt kısımlarından tamamen sararak, kesinlikle uyku sırasında çarşafın kayması gibi bir durumun söz konusu olmaması sağlanabilmektedir. Tek kişilik ve çift kişilik yatak ölçülerine göre farklı boyutlarda hazırlanmış olmasından dolayı lastikli çarşaf fiyatları da standart çarşaflardaki fiyatlandırmalar gibi önemli fiyat farklarına sahiptir. Konfor ve güvenliğin çok önemli bir olgu olduğu bebek yatakları içinde lastikli yatak çarşafları bulunmaktadır. Bebeğin uykusunda rahatsız olmasına yol açabilecek ya da güvenlik riskleri oluşturabilecek şekilde yatak çarşafının kaymaması için lastikli modelleri kullanılabilir. Lastikli bebek çarşafı modelleri özellikle bebekler için son derece şirin ve rengarenk desenlere sahiptir. Farklı dekorasyon stillerinin tercih edildiği yatak odalarında dekorasyon bütünlüğünü bozmayacak ve aksine değer katacak görsellikte çarşaf kullanımının gerçekleştirilmesi için hem desen hem de renk çeşitliliği açısından önemli bir yelpaze sunulmaktadır. Renkli çarşaf modelleri tamamen zararlı ve yabancı madde içermeyecek şekilde renkli kumaş ipliklerinden imal edilmelidir. Böylelikle doğrudan ciltle temas edecek çarşafların herhangi cilt veya fiziksel sorunlara yol açmasının önüne geçilmektedir. Ayrıca farklı dekorasyonlar için tüm renklerin farklı tonlarından renk seçeneklerine sahiptir. Beyaz çarşaf modelleri ise beyazın her atmosfere olan uyumluluğu nedeniyle tercih ediliyor. Kir göstermeyen ve daha ağır bir atmosfer yaratan siyah çarşaf seçenekleri de mevcuttur. Bazı cilt yapısı dolayısı ile ciddi hassasiyete sahip olan kişilerde uyku kalitesini arttırmak amacı ile saten çarşaf kullanımı gerçekleştirilmektedir. Cildin uyku sırasında yatak cephesinden de nefes alarak, terleme sorunlarının yaşanmamasına yardımcı olmaktadır. Ter emici özelliği ile uyku sırasında terleyen kişilerin sağlık sorunları yaşamasının önüne geçen havlu çarşaf modelleri de kumaş yapısı ile oldukça yüksek kaliteye ve yumuşak bir dokuya sahiptir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Malzeme

Pamuk (2160)
Ranforce (520)
Microfiber (420)
Pamuk Saten (151)
Flanel (73)
Havlu (20)
Polycotton (14)
Polyester (9)
(5)
(5)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

1Birhome (46)
Abalone (5)
ABİYETTO (1)
Abonna (4)
Achell (1)
Adaliko (1)
Akova (3)
Aksu (2)
Albimo (1)
Alena (27)
Alessia (1)
Amazon Ev (2)
AquaBebe (1)
AquaHome (16)
Asens (1)
ASR (37)
Atölye F (1)
Açelya (56)
Aşiyan (11)
BELLA HOME (71)
Bellona (4)
Beğenal (2)
Braca Home (20)
Brielle (2)
Class (3)
Clasy (42)
Cottonbox (2)
DAGE (1)
Dc&Ev (1)
Decoars (1)
Decovilla (4)
DIEN (1)
DijiDekor (1)
(1371)
(780)
Doqu (14)
Doqu Home (50)
DURUL (3)
Ebrar (94)
Ece Home (1)
Ecosse (9)
Elart (37)
Else Halı (589)
Ely Parker (164)
Eponj Home (74)
Eva Gold (1)
EVDEHOME (10)
Evibu (2)
Evim (10)
Evim Home (1)
Evimhome (13)
Evmisya (5)
Evneşe (2)
Evsay (3)
Fabienne (6)
Firuze (39)
Fushia (5)
Gold (2)
Gözteks (35)
Hibboux (2)
Hiper (4)
Hobby (5)
Home (1)
İpekçe (15)
Karna Home (10)
Kiğılı (1)
Komfort Home (220)
Lady Moda (140)
Lale Home (2)
Lena (56)
MAKİ (124)
Maxstyle (5)
Meltem (4)
Mer-Tim (76)
Minteks (2)
Modaletto (1)
Monohome (16)
Nart Home (1)
Otello (4)
Pamuklu (4)
Penelope (1)
Pera (7)
Propaks (1)
Qurdella (7)
Resital (2)
SABAEV (1)
Sarar (3)
Sarev (39)
Sluupy (43)
Soley (8)
Suvay (1)
Taç (290)
Tevalli (12)
Tril (1)
Türkiz (5)
UNICO (29)
Varol (30)
Volisse (1)
Yataş (27)
Yünteks (1)
Özdilek (232)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema

Düz,Sade (1971)
Renkli (526)
Çizgili (143)
Çiçekli (92)
Geometrik (47)
Puantiyeli (40)
Ekoseli (37)
Aşk (15)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(519)
ve üzeri (788)
ve üzeri (906)
ve üzeri (948)
ve üzeri (1,019)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL