Runner

için 2,443 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Runner

İngilizce’de yol halısı veya koşucu anlamında olarak kullanılan runner kelimesi, günümüzde Amerikan servisi sayeside mutfak sözlüğüne girmiştir. Yemek masası tasarımlarının vazgeçilmezlerinden biri olan bu dekorasyon örtüsü, dar bir enden oluşmaktadır. Aynı zamanda uzun bir boya sahip olan dikdörtgen şeklindeki bu örtü genel olarak masalar üzerinde ayrı parçalar olarak kullanılmaktadır. Tek veya iki adetten oluşan runner masa örtüsü, farklı desen ve motiflere sahip olarak karşınıza çıkmaktadır. Runnerların altında kullanılan masa örtüsü ise görüntü karmaşası yaratmaması adına tek renkten oluşmaktadır. Sofralarınızın daha çekici görünmesini sağlayan bu ürünler kare veya dikdörtgen fark etmeksizin çoğu masa modeli ile kullanılabilmektedir. Kullanacağınız yemek takımı ve mobilya renkleri ile uyumlu olarak runnerlarınızı tercih etmeniz önerilir.

Sofralarınızı Taçlandıran Runner Masa Örtüsü

Sofralarınızı Taçlandıran Runner Masa Örtüsü

Bu masa örtüleri genel olarak tek parçadan oluşan masa örtülerinin üst kısımlarında kullanılmaktadır. Genelde alt parça tek renkten oluşur ve üstteki runnerlar farklı renklerden veya desenlerden oluşmaktadır. Sofralarınızın daha çekici gözükmesini sağlayan bu örtüler özellikle dikdörtgen modele sahip masalarda daha uzun, daha ferah ve daha şık bir görüntü yaratmak amacı ile kullanılmaktadır. Elde edilen şıklık sayesinde yemek ziyafetinizi taçlandırabilirsiniz. Runner örtüsü, büyük ve kare masalarda ise paralel şekilde kullanılabilmektedir. Düz ve paralel şekilde kullanmaktansa simetrik ve farklı şekillerde kullanımı dikkat çekici bir görünüm oluşturabilir. Düz paralel şekilde kare masalarda kullanım durumunda yemek masası olduğundan daha dar veya kalabalık gözükebilir. Dikdörtgen masalarda ise tek runner örtü kullanmak daha ideal bir tercih olmaktadır. Masanın daha geniş gözükmesini sağlar. Masanın enine göre bu sayıyı ikiye de çıkarabilme imkanınız mümkündür. Dar bir dikdörtgen masada ise alttaki örtünün kapanmasını engellemek için tek bir örtü kullanılması daha mantıklı olarak değerlendirilebilir. Sofra ile uyumlu olarak satın alacağınız örtülerin renkleri alttaki masa örtüsü ile uyumlu olmalıdır. Böylece masanızdaki renk uyumu sayesinde daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Dekoratif bir ürün olarak karşınıza çıkan runnerlar, mutfak masalarında veya yemek masalarında şık bir görünüm elde etmek için kullanılmaktadır. Masalarınızın daha cazip görünmesini sağlayan ve etkileyici, iştah açıcı bir görüntü oluşturan dekoratif ürünler arasında yer almaktadır. Bu masa örtüleri model, kumaş türü, kumaş kalınlığı, boyut gibi açılardan birbirinden farklılık göstermektedir. Kendi zevkinize göre tercih edeceğiniz ürünler, masalarınızın oldukça etkileyici bir görünüme sahip olmasını sağlar. Runner çeşitleri arasında pek çok ürün bulunmaktadır. Bazı runnerlar desenli modellerden oluşurken bazıları ise düz renk ve modellere sahiptir. Şık bir sofra oluşmasını sağlayan bu ürünler, özel günlerde misafirlerinizi ağırlarken detaylara sahip güzel bir yemek masası kurmanızda sizlere yardımcı olur. Ev Tekstilinin bir parçası olan bu ürünleri masa ölçülerinize göre satın alma şansınız bulunmaktadır. Böylece masanıza uzun gelmesi veya dar gelmesi gibi problemler ile karşılaşmak zorunda kalmazsınız.

Runner Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Runner Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bir masa örtüsü çeşidi olarak karşınıza çıkan runnerlar mutfaklarda veya yemek odalarında tercih edilen bir dekorasyon ürünüdür. Oldukça şık bir sofra kurmanızda sizlere yardımcı olan ürünler, farklı kumaş ve yapılardan oluşmaktadır. Runner modelleri arasında hasır halattan oluşturulmuş ürünler yer almaktadır. Kolayca temizlenebilen bu ürünler, masanızın daha etnik bir görünüme sahip olmasını sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. Farklı boyuttaki yuvarlak hasırların birleştirilmesinden oluşturulmuş olan bu ürünlerde farklı renk seçenekleri mevcuttur. Masanızın her daim şık görünmesinde yardımcı olmaktadır. masa üzerinde kullanabileceğiniz bir başka dekoratif runner modelinde ise ışıltılı simler ve cam kırıkları kullanılmıştır. Bir kez bakanların dönüp tekrar bakmalarını sağlayan bu örtüler, yemek esnasında kullanılmaktan ziyade süs amaçlı olarak masa üstünde kullanılmaktadır. Mobilyalarınız ile uyumlu renklerde satın alacağınız bu ürünler, şık bir detay olarak karşınıza çıkmaktadır. Runner seti içerisinde ise sunum takımı bulunmaktadır. Masanın ortasında kullanabileceğiniz yaklaşık 32 x 100 cm’den oluşan bir runner bulunmaktadır. Bunun yanı sıra takım ile uyumlu olan 6, 8 veya 12 kişilik servisler yer almaktadır. Takımın içerisinde yer alan bir başka ürün ise çay tabağı altığı olarak karşınıza çıkar. Setteki sayıya göre peçetelik ve kaşıklıklar bulunmaktadır. Farklı renk seçenekleri mevcut olan bu ürünler, sofralarınızın düzenli ve şık görünmesinde yardımcı olmaktadır. Varak derinden oluşturulan runnerlar kolayca silinerek temizlenebilme özelliği taşımaktadır. Pratik bir şekilde kullanılabilen ve ardından kolayca temizlenebilen bu ürünler sizlere rahatlık sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. Kumaştan oluşan runnerların aksine leke tutmaz ve sadece ıslak bir bez yardımı ile temizlenebilmektedir. Runner fiyat açısından oldukça uygun bir üründür. Mutfak dekorasyonunda dikkat çeken bir ürün olan bu masa örtüleri fiyat ve performans açısından kullanıcılarını memnun bırakmaktadır. Ürünün fiyat aralığı runnerın boyutuna ve kumaş türüne bağlı olarak değişim göstermektedir. Satın alacağınız masa örtüsü, dayanıklı yapıdan oluşturulmuştur. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bu ürünler sayesinde mutfaklarınızda şıklığı yakalayabilirsiniz.

Farklı Kumaş Türlerinden Oluşturulmuş Runner Modelleri

Farklı Kumaş Türlerinden Oluşturulmuş Runner Modelleri

Birbirinden farklı kumaşlardan oluşan bu masa örtülerinin leke tutmaz özellikte olması kullanıcılar için önem taşımaktadır. Mikro petek özelliğine sahip olan masa örtüleri leke tutmayan yapıdan imal edilmiştir. Bu runner kumaşları üzerinde yer alan baskılarda solma durumu yaşanmamaktadır. Birinci kaliteden oluşturulmuş olan ürünler üzerindeki baskılar yumuşak dokulara sahiptir. Uzun yıllar boyunca güven ile kullanabileceğiniz masa örtülerinde kumaş seçimi ve dikiş detaylarının tercihi önem taşımaktadır. Şık bir dekoratif öğe olarak karşınıza çıkan bu ürünler, kolay bir kullanım yapısına sahiptir. Farklı tasarımları ile dikkat çekici bir görüntü oluşturan runnerları salonunuzda, mutfağınızda veya evinizin dilediğiniz bir köşesinde kullanabilirsiniz. Günlük kullanım için uygun olan bu ürünleri dilerseniz özel gün ziyafetlerinde de tercih edebilirsiniz. Runner masa örtüleri, 30 derece hassas yıkamada kolayca yıkanabilmektedir. Runnerlar üzerinde herhangi bir optikli deterjan, ağartıcı ürün veya çamaşır suyu kullanılmamalıdır. Ayrıca ürünler kurutma makinesinde kurutmaya uygun değildir. Basit bir şekilde yıkayıp kurutabileceğiniz ürünleri, her yemeğinizde kullanabilirsiniz. Bazı runnerların uç kısımları üçgen yapılardan oluşmaktadır. Tercihe bağlı olarak bu masa örtülerinin bazılarında ise uç noktalarda püskül ve benzeri detaylar yer alabilmektedir. Hem renkleri hem de detayları ile dikkat çekici bir görünüm yakalayan bu ürünlerin yanı sıra dantelli modellere sahip tül runnerlar bulunmaktadır. Bir süs eşyası olarak karşınıza çıkan ürünlerde geniş renk yelpazesi yer almaktadır. Kenarlarında yer alan dantel işlemeler etnik ve geleneksel bir görünüm oluşturmaktadır. Tül yapıdan oluşan runnerlar 30 derece makinede yıkanabilmektedir. %65 pamuk, %35 polyesterden oluşan Duck kumaşa sahip runnerlar ise su ve leke itici apre özelliğinden oluşmaktadır. Runner ölçüleri genel olarak standart olsa bile masanızın boyutlarına göre de sipariş verebilme imkanınız bulunmaktadır. Yemek masalarınızın daha şık bir görünüme sahip olmasını sağlayan bu masa örtüleri hem gündelik hayatta hem de özel günlerde evlerinize dekoratif bir atmosfer yaratmaktadır. Mobilyalarınızın renkleri ve modelleri ile uyumlu olarak tercih edeceğiniz ürünleriniz sayesinde etkileyici sofralarınıza dilediğiniz misafirinizi davet edebilirsiniz. Zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olan runner modelini Salon Tekstili sayfamız üzerinden inceleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(270)
ve üzeri (367)
ve üzeri (402)
ve üzeri (407)
ve üzeri (422)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL