TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Salon Takımı

için 821 sonuç bulundu.

Salon Takımı

Ev kurmak pek çok çiftin evlenmeden önce büyük emek vererek yaptığı bir iştir. Ev kurarken veya Ev Tekstilinde en çok özen gösterilen odalardan biri de hem ailenin sıkça vakit geçirdiği hem de misafirlerin ağırlandığı salonlardır. Salon bir yerde evin yüzü haline gelen bir oda olduğu için bu odanın dizaynında kullanılan salon takımı seçenekleri arasından evinize en iyi uyum sağlayacak modeli bulmak son derece önemlidir. Evin kalbinin atacağı oda olan salonda vakit geçirirken huzurunuzu katlayacak salon takımlarında aradığınız huzuru ve uyumu yakalamak için öncelikle alacağınız takımdan beklentilerinizi belirlemeniz seçiminizi kolayca yapmanız açısından faydalı olacaktır. Oturma mobilyalarının yanı sıra orta sehpa, yemek masası gibi ürünleri de içeren salon takımı modelleri hem kendi rahatınızı hem de misafirlerinizin konforunu düşünerek almanız gereken ürünlerden olup salon takımınızı seçerken öncelikle rahatlık mı yoksa şıklık mı aradığınızı belirlemenizde fayda var.

Salon Takımları ile Evinizde Huzuru Yakalayın

Salon Takımları ile Evinizde Huzuru Yakalayın

Salon kültürünün ortaya çıkışında geniş köşkler ve çok odalı evler etkili olmuştur. Geçmişte sadece özel durumlarda kullanılan salonlar günümüzde daha az odalı evlerde hem ailenin yemek yediği, oturduğu ve dinlendiği hem de misafirlerin ağırlandığı tek bir kompleks haline gelmiştir. Tek bir odada pek çok insanın vakit geçirilebileceği göz önüne alınarak tasarlanan birbirinden farklı oturma gruplarını ve diğer mobilyaları içinde bulundurabilen modelleriyle klasik salon takımı seçenekleri pek çok ev kuran çiftin veya evini yenileyen ailenin dikkatini çekmektedir. Geçmişte kullanılan salon takımlarının rahatlıktan uzak şıklığını geride bırakan modern oturma odası mobilyası takımlarında hem şık hem de rahat mobilyalar bir araya geliyor. Yumuşak kumaşlarla ve bol yastıklarla yapılan ikili ya da üçlü koltuklar ve berjerlerden oluşan farklı takımlarda konfor ve sadelik ön plana alınırken şık ve cafcaflı tasarımlara da aynı rahat tasarımlarda ulaşmak mümkün kılınıyor. Pek çok model yenilikçi çizgileriyle dikkat çekerken geleneksel oturma gruplarından vazgeçemeyenler için altın varaklı, desenli ve ya dantel salon takımı modellerine rastlamak mümkün oluyor. Evinde fazla misafir ağırlamayanların tercih ettiği modeller son derece geniş oturma alanlarına ve yumuşak süngerlere sahip koltukların bir araya getirildiği ahşap veya metal detaylarla bezenmiş şık dokulu kumaşlarıyla evde ihtiyaç duyulan rahatlığı sağlarken evinde sık sık misafir ağırlayan geniş salon sahibi kullanıcılar için daha şık ve geniş koltuklu modeller önerilebiliyor. Evinizde ihtiyaç duyduğunuz konforu size vermeyi amaçlayan son derece yumuşak koltuklar özellikle üç kişilik geniş modelleriyle salonda geçirdiğiniz uzun akşamlarda rahatça uzanmanızı sağlarken özellikle üç farklı oturma mobilyasını da içeren üçlü, ikili ve tekli koltuktan oluşan salon takımları salonu küçük olan evlerde son derece işlevsel oluyor. Evinizin bütün tasarımına ve salonunuzun büyüklüğüne göre seçeceğiniz salon takımları pek çok farklı modelle kullanıcıya sunulurken her bir model farklı özellikleriyle evinizi güzelleştirmeyi hedefliyor. Ev & Yaşam kategorisi üzerinden daha detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Salon Takımı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Salon Takımı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Pek çok evde oturma odasıyla özdeş olan salonlar kimi geniş evlerde sadece misafir ağırlamak veya farklı özel durumlarda kullanılmakta olan odalardır. Ailenin vakit geçirdiği oda olarak kullanılan salonda günümüzde hem şık hem de rahat çeşitleriyle pek çok evde tercih edilen salon takımı mobilya modelleri ile evlerde bütünlüğü yakalamanın en kolay yollarından biri haline geliyor. Tüm oturma grubunu içeren salon takımları sayesinde fazla çaba harcamadan salonun dizaynının büyük bir kısmı yapılırken farklı modellerle geniş kullanıcı kitlelerinin ihtiyaçları gözetiliyor. Salonun büyüklüğüne göre parça sayısı ve türü değişen takımlardan özellikle modern evlerde en çok tercih edilen takımlar genelde üç veya dört ana parçadan oluşmaktadır. Salonu çok geniş olmayan ev sahipleri üç parçadan oluşan takımları tercih ederken bu parçalar genellikle ikili ve üçlü birer koltuk ve bir berjerden oluşabileceği gibi kalabalık misafir grupları ağırlamayan aileler iki berjer tek üçlü koltuk veya iki adet iki kişilik koltuk ve bir adet berjer gibi takımlar da oluşturabilmektedir. Koltuklarda kullanılan yastıkların çok rahat ve yumuşak olması tercih edilse de orta sertlikte yastıklar koltuklarda deformasyonun minimumda tutularak takımın uzun yıllar boyunca kullanılmasını sağladığı için tercih edilmektedir. Farklı dikiş teknikleriyle desenlendirilen oturma grubu mobilyaları genellikle desensiz tercih edilmekle birlikte çok renkli kumaşlarla kaplanan ürünler de pek çok kullanıcının dikkatini çekmektedir. Sıkça karşılaşılan bir sorun olan lekelenmeye karşı kolay temizlenen kumaşlarla yapılan koltuklar kullanılabildiği gibi son yıllarda özellikle çocuklu aileler tarafından leke tutmayan kaplamalarla dizayn edilmiş koltuk takımları kullanılmaktadır. Geniş salonlara sahip kalabalık aileler için koltuk takımı tercihi zorlayıcı olmakla birlikte üç veya daha fazla mobilyadan oluşan mobilya takımlarının bu aileler için son derece kullanışlı olduğunu belirtmekte fayda var. Birden fazla üç kişilik ve iki kişilik koltukla salonda rahatça misafir ağırlamak için uygun bir ortam sağlanırken salonunu yalnızca özel durumlarda kullanan aileler için şık kadife salon takımı seçenekleri son derece kullanışlı olabilir. Oturma grubu mobilyalar dışında pek çok farklı aksesuarla salonunuza uyum katan salon takımlarını evinizin nüfusuna ve büyüklüğüne göre tercih etmeniz evde gereksiz eşya kalabalığının önüne geçmeniz için akıllıca bir hareket olmaktadır. Salon takımı fiyatları ürünlerin özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

 Salon Takımı ile Evinizin Havası Değişsin

Salon Takımı ile Evinizin Havası Değişsin

Klasik salonların şaşaalı dekorasyonları günümüzde yerini daha sade fakat bir o kadar da şık mobilyalarla yapılan minimal tasarımlara bırakıyor. Pek çok genç çiftin evlerinde tercih ettiği çağdaş mobilyalar rahatlık ve sadeliği bir araya getirirken özellikle ferah renklerin tercih edildiği salonlarda yepyeni bir yaşam stilinin izlerini yakalamak mümkün hale geliyor. Modern insanın tasarım eğilimleri göz önüne alınarak yapılan tek ve uyumlu renkleriyle dikkat çeken siyah, gri, açık pembe veya beyaz koltuk takımı seçenekleri gösterişten uzak oluşuyla evlerde sıradanlıktan uzak bir modern dokunuşun ilk parçaları haline geliyor. Özellikle evlerinde daha az eşya bulundurmaya karar vermiş aynı zamanda evinde ferah bir havaya ulaşmayı amaçlayanların tercih ettiği tek renkli salon takımları son yıllarda pastel tonlarla dikkat çekerken evinde renk arayanların tercih ettiği parlak neon aksesuarlarla salonlarda zıt renklerin uyumu görünür kılınıyor. Salon takımı tasarımlarında dikkat çeken ve evin havasını değiştiren bir diğer yenilikse nostaljik esintilerle modern çizgilerin bir araya getirilmesi oluyor. Ahşap salon takımı seçenekleri geleneksel oturma grubu tasarımları modern çizgilerle bir araya gelerek son derece şık bir görüntü yaratırken özellikle ahşap ayaklar ve kol koyma alanlarıyla koltuklarda aranan hafifliği yakalamanızı sağlıyor. Hala sıkça tercih edilen bir ürün olan çekyatları içeren oturma grupları misafir odası bulunmayan evlerde son derece kullanışlı olurken L koltuklu salon takımları evinizin şıklığına yepyeni bir boyut katıyor. Hem modern hem de geleneksel tasarımlarla kullanıcıya sunulan oturma grubu takımları sayesinde salonunuz son derece uyumlu ve şık bir görünüm kazanırken evinizde rahat bir nefes almak için edineceğiniz salon takımları hakkında ayrıntılı bilgi alarak ihtiyacınız olan ürünleri belirlemek için Salon Tekstili sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(86)
ve üzeri (107)
ve üzeri (109)
ve üzeri (110)
ve üzeri (112)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL