TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ayak Havlusu

için 684 sonuç bulundu.

Ayak Havlusu

Havlusuz bir hayat düşünülemez. Farklı amaçlar için her an kullanabileceğimiz havlu modelleri ile ıslaklık ve nem bizim için sorun olmaz. Aynı diğer havlu modelleri gibi ayak havlusu da banyolarda hayatımızı kolaylaştırmak için var.

Ayak Havlusu Nedir, Modelleri Nelerdir?

Ayak Havlusu Nedir, Modelleri Nelerdir?

Ayak havlusu, ayaklarınızı kurulamak için özel olarak kullandığınız havlulardır. Herhangi bir havluyu ayak havlusu yapmanız mümkün elbette ama ayak havlusu modelleri sadece bu göreve özeldir. Bir ayak havlusunu tanımanız genelde zor değildir çünkü üzerinde (genelde kumsalda taşlarla yapılanlara benzer) bir çift ayak figürü bulunur. Ayak havlusunun diğer havlulardan bir diğer farkı da dokusudur. Ayak havluları aslında havlu ile banyo paspası arasında kalan bir üründür. El ve yüz havlularından daha kalındır ama yine de havludur, paspas gibi uzun tüyleri bulunmaz. Ayağınızdan damlayan suları silebilmeniz için düz değil girintili çıkıntılı yapılır. Paspastan farklı olarak yere bir havlu gibi serilir ama bazı ayak havlularında kaydırmaz da bulunur.

Ayak Havlusu Nasıl Kullanılır?

Ayak Havlusu Nasıl Kullanılır?

Banyo ayak havlusu, banyoda ıslak ayakla basma ihtimaliniz olan noktalara konulur; mesela küvet ve duşakabin önleri, lavabo altı. Böylece ıslak ayakla başka kısımları da ıslatmazsınız, kuru ayakla gelen birinin kaymasına veya çoraplarının ıslanmasına yol açmazsınız. Elbette, banyo çıkışında ayaklarınızı kurulayarak kendi kayma riskinizi de azaltmış olursunuz. Banyo lavabosunda abdest alınıyorsa lavabo altında ayakların nemini alacak bir ayak havlusu iyi olacaktır. Ayaklarınızı özel bir havluyla kuruladıktan sonra bile akabilecek su damlalarını bu havlu tutacaktır. Ayak havlusunun diğer havlularla karışmaması için üstünde ayak resmi bulunur ama resimsiz bir havlu kullanıyorsanız bunun el ve yüz havlularıyla karışmamasına dikkat edin. Bunun dışında normal şekilde çamaşır makinesinde yıkamanız yeterli olacaktır.

Ayak Havlusu Fiyatları Ne Kadar?

Ayak Havlusu Fiyatları Ne Kadar?

Ayak havlusu fiyatları normal havlulardan çok da farklı değil. Biraz daha kalın oldukları için belki çok az fark görülebilir. Ayak havluları dekoratiften çok pratik amaçlıdır ve genelde kullanımdan sonra kaldırılır ama dilerseniz paspas gibi sürekli de kullanabilirsiniz. Ayak havlularının hemen her rengi bulunduğu için genel banyo dekorasyonunuza uygun bir ürün bulmakta zorlanmayacaksınız. Çeyizlik ayak havlusu modelleri sıklıkla dantel havlu kenarı ile ve takım olarak satılır ama genelde el ve yüz havluları gibi yerde kullanmaya kıyamayacağınız kadar süslü olmazlar. Böyle havluları havluluk veya havlu sepeti içinde saklayabilirsiniz. Esse Home, Çeyiz Diyarı, Özdilek, Osmanlı Tekstil ve diğer markaların çok çeşitli ayak havluları burada.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçüler

(286)
(17)
(8)
(6)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(67)
ve üzeri (103)
ve üzeri (108)
ve üzeri (110)
ve üzeri (110)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL