Filtreleri Temizle
Marka
Marlux

Kategoriler

Marka

Marlux (212)
Dilekofis (11)
Almera (9)
Rubenis (9)
Bsm (8)
Zeus&Co. (7)
baginn (6)
Rain Life (4)
KİNARY (3)
Remixon (3)
Cacharel (2)
Susino (2)
00-Çeyiz (1)
A classe (1)
Avm22 (1)
Cemko (1)
Modelite (1)
Taddyq (1)
Tr10 (1)
Victory (1)
lexon (1)
İlkem (1)
(159)
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Erkek (193)
Unisex (18)
Başka bir kelime deneyin

Sezon

Sezonsuz (47)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Beden

(68)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Desen

Düz (9)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (20)
4 yıldız ve üzeri (30)
3 yıldız ve üzeri (33)
2 yıldız ve üzeri (35)
1 yıldız ve üzeri (36)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Erkek Şemsiye

için 212 sonuç bulundu.

Marlux Erkek Şemsiye

Sonbahar ve kış mevsiminde yağmurun ne zaman yağacağını tahmin edemeyebilirsiniz ancak bir anda bastıran yağmura karşı şemsiye kullanabilirsiniz. Farklı boy seçenekleri bulunan, şık görünümlü Marlux şemsiye modelleri; kaliteli kumaşa ve rüzgara dayanıklı iskelete sahip olması yönüyle kış aylarında çok tercih edilmektedir.

Marlux Erkek Şemsiye ile Yağışlı Havalardan Korkmayın

Marlux Erkek Şemsiye ile Yağışlı Havalardan Korkmayın

Şemsiye, özellikle sonbahar ve kış dönemlerinde yağışlı havalarda vazgeçilmez bir aksesuar olmaktadır. Eğer yağmur altında uzun süre kalarak ıslanırsanız üşütüp rahatsızlanabilirsiniz. Yağmurlu veya kar yağışlı günlerde uygun genişlikte ve sağlam bir şemsiye, ıslanmanıza engel olur ve sizi korur. Böylece ıslanıp üşümez ya da rahatsızlanmazsınız. Marlux erkek şemsiye modelleri; farklı boy ve çaplara sahip, kaliteli ve şık çeşitleriyle erkek şemsiye seçiminde her türlü şemsiye ihtiyacına uygun alternatifleri sunmaktadır. Çap seçenekleri 90, 95, 100, 110 ve 112 cm olan bu şemsiye modelleri şemsiyede genişlik ihtiyacınıza cevap verir ve sizi yağışlı havanın olumsuz etkilerinden korur. Böylece yağışlı havalarda dışarı çıkmaya ihtiyaç duyduğunuzda ıslanma korkusu yaşamazsınız. Şemsiye modelleri arasında büyük çapa sahip olması ve çift katlı olmasıyla dikkat çeken Marlux çift katlı erkek şemsiye modeli 110 cm çapta ve iki kişiliktir. Çift katlı olması sayesinde rüzgar tahliyesi oluşturur ve rüzgarlı havalarda kolay ve rahat kullanıma imkan verir. Marlux erkek şemsiye fiyatları hakkında bilgi edinmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Marlux Erkek Şemsiye Uzun Ömürlü Kullanım Sağlar

Marlux Erkek Şemsiye Uzun Ömürlü Kullanım Sağlar

Şemsiyelerin en çok istenen özelliklerinin başında uzun ömürlü olması gelmektedir. Kaliteli olmayan bir şemsiye basit bir rüzgârda kırılıp sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Rüzgâra karşı dayanıklı olmasını sağlayan en önemli unsur, şemsiyenin telleridir. Tellerin esnek yapıda olması sayesinde rüzgârda ters dönse bile şemsiyenizi kırılmaz ve anında düzelterek eski haline getirebilirsiniz. Fiber esnek kırılmaz tele ve kaliteli kumaşa sahip şemsiye çeşitleriyle Marlux erkek şemsiye modelleri uzun ömürlü ve konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Şemsiye modellerinin tercihinize göre seçebileceğiniz tam otomatik, yarı otomatik ve manuel açılıp kapanan çeşitleri bulunmaktadır. Çok şiddetli rüzgarlarda ters dönmeden kullanabileceğiniz bir şemsiyeye ihtiyacınız varsa göz önünde bulundurmanız gereken diğer kriter tel sayısıdır. Marlux tam otomatik erkek şemsiye 9 telli model tek düğmeyle açılıp kapanmaktadır ve çapı 100 cm’dir. Marlux tam otomatik erkek şemsiye 10 telli modeli de otomatik açılıp kapanma özelliğine sahiptir ve çapı da 100 cm’dir. Ayrıca dayanıklı paslanmaz çelik aksamı sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar. Şemsiye modellerinin tel sayısına göre 8, 12, 16 ve 24 telli alternatifleri bulunmaktadır.

Marlux Erkek Şemsiye Pratik Kullanıma Sahiptir

Marlux Erkek Şemsiye Pratik Kullanıma Sahiptir

Şemsiye kullanımında en sık yaşanan ve kullanıcıyı zorlayan durum, şemsiyenin açılmaması, kapanmaması veya zor açılması ve zor kapanması olmaktadır. Marlux erkek şemsiye tam otomatik modeller tek bir düğmeyle anında açılıp kapanmasıyla pratik kullanıma sahiptir. Yarı otomatik modellerde düğme yardımıyla açıp manuel olarak kapatabilirsiniz. Paslanmaz çelik gövdesiyle kolay açılıp kapanma özelliği göstermektedir. Manuel modeller ise tamamen manuel olarak açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Marlux erkek şemsiye siyah ve lacivert renk seçenekleri ve geometrik desenli, formül desenli, renk bloklu ve düz modelleri bulunmaktadır. Şemsiye modellerinin tercihinize göre seçebileceğiniz çanta boy, baston tip, çift katlı ve protokol model çeşitleri mevcuttur. Çift katlı modelin avantajı, rüzgâr tahliyesi sağlaması yönüyle şiddetli rüzgâr görülen bölgelerde yaşayan kullanıcıları memnun etmek üzere tasarlanmasıdır. Çanta boy modeller ise taşıma rahatlığı sağlaması yönünden avantajlı olmaktadır. Şemsiyeyi uzun ömürlü kullanmak için ıslakken açık olarak kurutmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Marlux erkek şemsiye fiyat açısından oldukça memnun edici olmakla birlikte fiyatlar modele göre değişkenlik göstermektedir.