Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Renk

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Yy
Kk
Bba
Ysf
Eds
LTB
Lee
Clk
W
2As
Hky
RCR
Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Desen

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Erkek Kemer

için 4,186 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • ÜCRETSİZ KARGO

    2'li Erkek Kemer

    (15)
    269,99 TL 249,99 TL
    +

Erkek Kemer

Kıyafetler günlük hayatta kendinizi hitap etmeniz için en kolay ve yaratıcı yollardan biridir. Kıyafetlerinizi kullanarak kişiliğinizle ilgili önemli belirtiler gösterebilirsiniz. Özellikle yeni birileriyle tanıştığınızda giyiminiz ve tarzına oldukça önemli bir detaydır. Sözsüz iletişimde önemli detaylardan biri olan giyim tarzına aksesuarlar çok büyük bir öneme sahiptir. Gün boyu içerisinde olduğunuz kıyafetlerin sizi yansıtırken aynı zamanda rahat olması çok önemlidir. Aksesuarlar hem kombinlerinizn tamamlayıcısı oma açısından hem de rahatlık açısından büyük bir önem sahiptir. Aksesuarlar en sade kıyafetleri bile çok rahat bir şekilde çok şık bir hale getirebilirler. Aksesuarlar kıyafetin tüm havasını değiştirme özelliğine sahiptir. En önemli aksesuarlardan biri de kemer olur. Kemerler kıyafetinizin estetik açıdan bir sonraki seviyeye taşınması sağlar aynı zamanda rahatlık için de önemli bir materyaldir. Kemerleri kullanarak pantolonlarının vücudunuza çok daha rahat bir şekilde oturmasın sağlayabilirsiniz. Farklı tasarım seçeneklerine sahip olan bu aksesuarlar göz kamaştırıcı kombinler için olmazsa olmazlardandır. Sayfamızda bulunan erkek kemer modelleri yüksek kalite ve eşsiz tasarıları bir araya getirerek kullanıcılara sunar. Tüm bu modeller sayesinde kıyafetleriniz övgü dolu bakışları üzerine çeker. Çok farklı seçeneklere sahip olduğu için farklı tarzlara sahip kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan bu erkek aksesuar çeşitleri sayesinde siz de kombininizi daha etkileyici ve göz kamaştırıcı hale getirebilirsiniz.

Eşsiz Tasarımlarıyla Göz Kamaştıran Erkek Kemer Modelleri

Eşsiz Tasarımlarıyla Göz Kamaştıran Erkek Kemer Modelleri

Aksesuarlar kıyafetinize farklılık katmak, hareket katmak için harika araçlardır. Aksesuarları kullanarak en sade kombinleri bile çok daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz. En sık kullanılan son derece kullanışlı akarsulardan biri de kemerler olur. Kemerler işlevsel açıdan da son derece kullanışlı olmanın yanına estetik açıdan tamamlayıcı parçalardan biridir. Doğru kemerin seçilmesiyle sade bir takım elbise dahi çok daha farklı dikkat çekici hale gelebilir. Erkek kemer modelleri çok geniş bir seçeneğe sahiptir. Seçenek skalasında bulunan tüm modeller birbirlerinden farklı estetik tasarımlar sahiptir. Böylesine geniş bir seçenek skalası bulunması ürünlerin çok geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmesini sağlar. Böylece çok farklı tarzlara sahip kullanıcılı çok değişik kıyafetlere uygun kemerleri rahatlıkla bulabilirler. Erkek spor kemer özellikle günlük kombinler d kullanmak için harika ürünlerden biridir. Bu tür bir modeli ünlü kıyafetinizle birlikte kullanarak oldukça rahat fakat şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle çok abartılı olmasını istemediğiniz, sakin ve minimalist kombinler kullanmak için ideal olan bu kemer türü çok farklı renk seçeneklerine sahiptir. Bu renk seçenekleri arasından size uygun olanı belirlerken pantolonunuzun rengini göz önüne almanızda fayda vardır. Eğer açık renk bir pantolon ile kullanmak için seçim yapıyorsanız seçeceğiniz kemerin çok koyu renklerde olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Açık renk pantolonlarla toprak tonlarındaki kemerler tercih edildiğinde çok daha şık bir görünüm ortaya çıkar. Siyah veya farklı renklerin koyu tonlarında pantolonlarla acı kahve veya siyah gibi koyu tonların kullanılması çok daha zarif ve sofistike bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Renkli kemer seçenekleri de farklı tarzları keşfetmek isteyen kullanıcılar için harika olur. Canlı ve parlak renk seçenekleri özellikle yaz ve ilkbahar mevsimlerinde canlı stiller oluşturmak için ideal modellerdir. Bu tür modelleri tropik tatillerde açık renk şortlarla kullanarak rahatlıkla dikkat çekici ve genç bir site oluşturabilirsiniz. Siz de birbirinden farklı tasarımları inceleyerek kıyafetlerinizle uyum sağlayacak, sizi mutlu edecek ve tarzınızı bir sonraki seviyeye taşıyacak modelleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz uyum sağlayacak erkek şapka ve bere modellerine de sayfamızdan bakabilirsiniz.

Her Stile Uygun Erkek Kemerleri

Her Stile Uygun Erkek Kemerleri

Aksesuarlar kıyafetlerin olmazsa olmazlarıdır. Aksesuar kullanmadan oluşturulan kombinler sade ve sıkıcı bir hale gelirler. Bu sebeple aksesuarla çok uzun süre sık bir şekilde kullanılırlar. En sık kullanılan önemli aksesuarlardan biri kemerler olur. Kemerler sürekli olarak pantolonlarla kullanılan ok önemli aksesuarıdır. Pantolonların çok daha iyi bir şekilde vücudunuza oturmasına yardımcı olurlar aynız amanda stilinizi yükselten bu aksesuarlar arasında kullanmak istediğiniz modeli seçerken kalite bir model seçmeniz gerekir. Çok uzun süre kullanılabilmesi beklenen ürünler oldukları için kalitesiz modelin seçilmesi verimsiz bir kullanıma sebep olur. Kalitesiz modelleri çok kısa sürede taşınır ve kullanılamaz hale getirilir. Bu sebeple ürünün üretildiği materyalin dayanıklı olduğundan emin olmalısınız. Kemer erkek ürünleri arasında çok farklı materyallerden üretilen modeller bulunur. Bu materyallerin kalitesi çok önemli bir özelliktir. Deri materyalden üretilen kemerlerin en önemli özelliği derinin aşınmamasıdır. Kaliteli bir deriden üretilen kemerler, uzun süreli kullanımlar sonrasında soyulmaz. Kalitesiz deriler kısa süre içinde aşınırlar. Üzerlerindeki kalitesiz kaplama kısa bir süre içinde soyulmaya ve dökülmeye başlar. Bu durum estetik açıdan çok kötü bir görünüm oluşturur. Bu da ürünün kısa sürede kullanılamaz hale gelmesine sebep olur. Kemerlerle ilgili nemli bir özellikte metal tokası olur. Kemerin tokasında kullanılan metal materyallerin kalitesiz olması oldukça sorun yaşanılan bir durumdur. Kalitesiz metaller kısa sürede paslanır, kararır ve kötü bir görünüm oluştururlar. Bu da ürünün kullanılamaz hale gelmesinin en büyük sebeplerinden biridir. Ayrıca tokanın özensiz bir tasarıma sahip olması emrin kolaylıkla açılmasına sebep olabilir. Bu durum çok rahatsız edici olur. Kalitesiz kemer tokaları kırılabilir ve zarar verici hale gelebilir. Bu sebeple ürünün her bölümünün kaliteli materyallerden oluştuğuna emin olmakta fayda vardır. Kemerlerin rengini aldığı boyaların kalitesi de önemli bir özelliktir. Kaliteli boyalarla renklendirilmiş ürünlerin rengi kısa süre içerisinde solmaz ve kötü bir görünüm oluşturmaz. Siz de ilk günkü şıklığını koruyacak kaliteli modelleri tercih ederek çok uzun bir süre kullanabilirsiniz.

Konforlu Yapılarıyla Rahatlıkla Kullanılabilecek Kemer Türleri

Konforlu Yapılarıyla Rahatlıkla Kullanılabilecek Kemer Türleri

Aksesuarlar sürekli olarak kullanılan ve kıyafetin önemli bir parçası olan eşyalarıdır. Sürekli kullanılan materyallerin kullanımının rahat ve konforlu olması önemli bir detaydır. Kemerler de konforu önemli olan aksesuarlardan biridir. Kemerler estetik açıdan kıyafete ekleme yaptığı kadar aynı zamanda rahatlık için de önemlidir. İşlevsel özelliği büyük öneme sahip olan bu aksesuar pantolonların bedene daha iyi bir şekilde oturmasına yardımcı olur. Bel kısmı geniş olan pantolonlar rahatsız edici hale gelebilirler. Kemerler bu durumu önlemek için harika aksesuarlardır. Fakat kemerlerle ilgili önemli bir konuda rahat bir şekilde kullanabilmeleri olur. Her kemer rahatlıkla kullanılamayabilir. Kalitesiz ve özensiz tasarımlara sahip kemerler çok rahatsız edici hale gelebilir. Bu sebeple kemer seçerken konforunu da dikkate almak gerekir. Kemerlerin konforunu belirleyen önemli faktörlerden biri tokası olur. Erkek kemer tokası ile ilgili önemli bir özellik sıkıştırıcı olmamasıdır. Tokanın fazla sıkı olması rahatsız bir hale gelmesine sebep olur. Ayrıca rahat bir şekilde açılıp kapanıyor olması gerekir. İstediğiniz zaman rahatlıkla açabileceğiniz tokanın, istemediğiniz zamanlarda açılmaması önemli bir özelliktir. Sürekli olarak kendi kendine açılan ekerler çok rahatsız hale gelir. Bu tür kemerlerin tercih edilmemesi gerekir. Kemerlerin rahatlığını belirleyen bir diğer önemli faktör kayış genişliğidir. Kayış kısmı fazla dar olan kemerler hem kullanışsız hem de rahatsız olabilir. Fazla ince olması pantolon üzerinde sürekli olarak kaymasına sebep olur. Ayrıca fazla ince kemerler belinizi fazla sıkabilir. Bu tür kemerler oturduğunuzda rahatsız edici bir durum yaratabilir. Geniş kayışlı erkek kemer çok daha rahat seçimlerden olur. Geniş kayışlı modeller oturduğunuzda sizi rahatsız etmez, pantolonunuzun üzerinden sürekli olarak kayıp hareket etmez. Bu özellikleri sebebiyle sürekli kemerinizi düzeltme ihtiyacı duymazsınız. Ayrıca geniş olması daha fazla hareket alanına sahip olmanız için önemlidir. Geniş kemerler kıyafetlerinizde de daha dikkat çekici bir stil oluştururlar. Siz de en çok rahat ettiğiniz kemer modelini tercih ederek konfor ve şıklığı bir araya getirebilirsiniz.

Kolaylıkla Temizlenebilen Erkek Kemer Çeşitleri

Kolaylıkla Temizlenebilen Erkek Kemer Çeşitleri

Aksesuarlar sürekli olarak kullanılan eşyalar olduğu için bakımlı görünmelerinin çok büyük önemi vardır. Bakımsız ve düzenli olarak temizleniyor olası bir aksesuar estetik görünümü koruması için önemli bir işlemdir. Düzenli şekilde bakımı yapılmayan ürünler kısa süre içerisinde kirlenir ve kötü bir görünüme sebep olur. Bu sebeple düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Aksesuarların temizliği ve bakımıyla ilişkili olan en önemli özelliklerden biri de kullanım süresi. Düzenli ve doğru şekilde bakımının yapılaması aksesuarların kullanım süresinin artmasına yardımcı olur. Bunu yapmak için aksesuarın üretildiği materyal özgü bakımın gerçekleştirilmesi gerekir. Temizliğin ve bakımın yanlış materyalleri kullanarak yanlış şekilde gerçekleştirilmesi aksesuara zarar verebilir. Kemerler de bakımın özenle gerçekleştirilmesi gereken aksesuarlardan biridir. Düzenli olarak temizlenmeyen esmerler parlaklıkları ve şık görünümlerini kaybederler. Kemerlerin temizliğinin sağlanması için üretildiği materyali bilmek gerekir. Her kemer farklı materyallerden üretilir ve bu sebeple her biri farklı şekilde temizlenebilir. Erkek deri kemer çok sık tercih edilen son derece zarif modellerden biridir. Sofistike tasarımıyla göz dolduran bu modelin dikkatli bir şekilde temizlenmesi gerekir. Deri kemerleri temizlerken sürtünmeye maruz kalmasını engelleyerek, nemlendirici bakımlarla temizliğini sağlamak çok önemlidir. Sürtünme derinin aşınmasını ve bu sebeple kısa süre içinde yıpranmasına sebep olur. Bu sebeple deriyi eğer yağ lekesi gibi lekeler varsa arındırmak için önce mikro fiber kuru bir bezle silmelisiniz. Bunun dışında şampuan tipi yumuşak materyaller ve su ile rahatlıkla temizliğini yapabilirsiniz. Erkek süet kemer de özenle temizlenmesi gereken ürünlerdendir. Süet ürünler için süet fırçası kullanmanız gerekir. Bu fırça süet üzerindeki tozun alınmasına ve bu sayede parlaklığını korumasına yardımcı olur. Süetleri silerek temizlemek her zaman daha iyi bir seçimdir. Süeti ıslatmak, zarar vereceği için tercih edilmemelidir. Kemerleri kullanırken kıvırmadan, kırmadan kullanmaya özen göstermek de hem görünümlerinin etkilenmemesi için hem de uzun süre kullanılabilmesi için çok önemlidir. Ölçülerinize uygun kemeri seçmek de deliklerin aşınmaması için dikkat edilmesi gereken önemli bir detaydır. Siz de rahatlıkla bakımını yapabileceğiniz kemerler arasından seçim yaparak konforunu bozmadan stilinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Farklı Bütçeler Hitap Edecek Seçenekleriyle Erkek Kemerleri

Farklı Bütçeler Hitap Edecek Seçenekleriyle Erkek Kemerleri

Aksesuarlar ile ilgili kullanıcıların en çok dikkat ettiği özelliklerden biri ürünün fiyatı olur. Kullanıcılar için bütçelerine uygun ürünü bulmak çok büyük öneme sahiptir. Bu sebeple ürün kategorisinin bütçe aralığının yeterince geniş olması önemlidir. Erkek kemer fiyatları geniş bir aralığa sahiptir. Bu fiyat aralığında bulunan ürünlerin tümü birbirinden farklı işlevsel ve tasarımda özelliklere sahiptir. Bu özelliklerin tümü ürünlerin fiyatlarıyla doğrudan ilişkilidir. Dikkat çeken ilk özelliklerden biri ürünün üretildiği materyal olur. Farklı materyallerden üretilen ürünlerin fiyatları da değişik olur. Bu materyaller ürünün bakımının nasıl yapıldığını temizlenme biçimini ve birlikte kullanılabileceği kıyafetleri belirler. Bu sebeple fiyatlarının farklı olması çok normaldir. Erkek örgü kemer çok fazla bakıma ihtiyaç duymayan ve genellikle günlük kıyafetlerle birlikte kullanılan spor modellerden biridir. Bu modeli rahatlıkla sade ve minimal kıyafetlerle bir arada kullanmak mümkündür. Deri kemerler ise daha şık kıyafetlerle birlikte kullanılması gereken, bakım şekli farklı olan aksesuar türlerindendir. Bu sebeple bu iki ürünün fiyatlarının farklı olması kaçınılmazdır. Ürünlerin fiyatlarının etkileyen bir diğer özellikte renkleri olur. Farklı renklere sahip ürünler, renklerini farklı tür maddeler yer alır. Deri materyalden üretilenlerin rengi genellikle derini kendisinden gelirken sonradan renklendirilen ürünlerde mevcuttur. Bu ürünlerin renklerini aldıkları materyalin kalitesi çok önemlidir. Sayfamızda Bulunan ürünlerin tümü renklerini yüksek kalite materyallerden alırlar. Bu sayede uzun süre kullanım sonrasında bile renklerde bozulmalar, kaplamasında dökülmeler veya soyulmalar ortaya çıkmaz. Dikkat çeken bir diğer özellikte ürünün kalitesi ve kullanım süresi olur. Sayfamızdaki ürünler kalitesi dolayısıyla çok daha uzun süre kullanılabilir özelliktedirler. Bu sayede uzun vadede bütçeniz üzerinde çok olumlu bir etkiye sahip olurlar. Ürünlerin markaları fiyatlarını etkileyen özelliklerden biridir. Farklı şirketler tarafından üretilen ve kullanıma sunulan ürünlerin fiyatlarının farklı olması gayet olağandır. Bu sebeple fiyat incelemesi yaparken farklı erkek kemer markaları üzerinde dikkatli olmanız önemlidir. Siz de tüm bu ürünleri inceleyerek bütçenize uygun olanları rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Şık Erkek Kemerleri İle Göz Kamaştırıcı Stiller

Birbirinden Şık Erkek Kemerleri İle Göz Kamaştırıcı Stiller

Aksesuarlar kıyafetler için vazgeçilmez parçalarındandır. Bu Sebeple aksesuar seçimi yaparken çok dikkatli ve özenli olmak gerekir. En önemli aksesuarlardan biri de kemerler olur. Kemerler bir kıyafetin odak noktası haline gelebilir. Bu sebeple kemerler arasında seçim yaparken bazı önemli detaylara dikkat etmek gerekir. Erkek kemer çeşitler arasında seçim yaparken dikkate edilmesi gereken detaylar arasında ürünün üretildiği materyal, konforu, ölçüleri, kalitesi gibi önemli teknik özellikler bulunur. Dikkat edilmesi gereken ilk nokta ürünün üretildiği materyal olur. Deri, süet gibi çok farklı materyallerden üretilen kemerler bulmak mümkündür. Tüm bunlar farklı yerlerde farklı kıyafetlerle kullanılabilen, farklı tarzların tamamlayıcısı olan türde ürünlerdir. Bu sebeple dikkatlice seçim yapılması gerekir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik de ürünün konforlu olmasıdır. Bu doğrudan ürünün ölçülerinin kullanıcısıyla uyumlu olmasıyla bağlantılıdır. Eğer kendinize uygun ölçülerde bir model seçmezseniz bu son derece rahatsız edici bir hale gelir. Erkek kemer ölçüleri arasından seçim yaparken bilmeniz gereken tek şey bel çevresinin ölçüsüdür. Bu ölçüye uygun bir kemer seçmeniz gerekir. Fazla geniş modeller kemerin sahip olduğu temel işlevi yerine getirmez. Kemerler pantolonların vücudunuza daha iyi oturmasını sağlamak ve belinizden düşmesini engellemek için kullanılırlar. Eğer geniş olursa bu işlev tamamıyla devre dışı kalır. Fazla dar seçilen kemerler ise özellikle otururken ve hareket ederken çok rahatsız edici hale gelir. Hareketini kısıtlayan bu tür modeller can yakıcı hale gelebilirler. Dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ürünün rengi olur. Rengini seçerken ürünü kullanmak istediğiniz kıyafetlerin renk paletini dikkate almanız gerekir. Ayrıca ürünü kullanacağınız mevsimi de dikkate almak önemli bir düşünce tarzıdır. Kemerin kaliteli olması da seçim yaparken önem sahibi olan özelliklerdendir. Kalitesiz modeller kısa süre içerisinde alınır ve kullanılamaz hale gelir bu da ürünü kötü bir seçim yapar. Siz de tüm bu kriterleri göz önüne alarak kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz modeli birbirinden şık kemer çeşitleri arasından seçebilirsiniz.