Filtreleri Temizle
Marka
Homend

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Fincan Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Homend Türk Kahve Makineleri & Cezveler

için 17 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Homend Türk Kahve Makinesi ve Cezve

Sabah güne keyifli bir başlangıç yapmanızı ya da gün içerisinde mola anlarını taçlandırmanızı sağlayan köpüklü Türk kahvesi pişirmenin en pratik yolu elektrikli bir cezveye sahip olmaktır. Fonksiyonel ve şık tasarımlarıyla mutfaklarda yer alan Homend Türk kahve makinesi ve cezve modelleri farklı fincan kapasiteleriyle ihtiyaçlara cevap verir. Geniş haznesi ile aynı anda 5 fincan köpüklü Türk kahvesi hazırlayabileceğiniz Homend Türk kahve makinesi ve cezve pratik kullanımıyla konfor sunar. Şık tasarımları ve farklı renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenilerine sunulan Homend Türk kahve makinesi ve cezve modelleri ile dakikalar içerisinde köpüklü kahve hazırlamak mümkündür. Ürün seçenekleri arasında sade Türk kahvesi pişirebilen modellerin yanı sıra damak tadınıza uygun sütlü kahve hazırlayabileceğiniz alternatifler de bulunur. Elektrikli Homend Türk kahve makinesi ve cezve çeşitleri fonksiyonel tasarımlarıyla kullanıcıları konforla buluşturur. Misafirlerinize ikram etmek için ya da kendinizi bir fincan köpüklü Türk kahvesi ile mutlu etmek istediğiniz anlarda dakikalar içerisinde kahvenizi pişirebilirsiniz. Üstelik özel ısı dengesi ile yakmadan damak tadınızla uyumlu lezzetini koruyan içeceğinizi hazırlayabilirsiniz. Pratik, emniyetli ve kolay kullanımı ile konfor sunan modeller aynı zamanda köz tadında Türk kahvesi yudumlamak için ideal ürünlerdir. Kullanım sırasında akıllı sensör özelliği ile haznede bulunan kahve miktarını algılayan Homend Türk kahve makinesi ve cezve modelleri taşma emniyeti ile güvenli bir kullanım sunar. Elektrikli Türk kahve makinesi otomatik kapanma özelliği ile de kullanıcıları konforlu bir pişirme deneyimi ile buluşturur. Pratik bir biçimde kahvenizi pişirdikten sonra makineyi kapatmak için ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Kahve hazırlamayı keyifli bir zaman dilimine dönüştüren Homend Türk kahve makinesi ve cezve modelleri pişirme işlemi bittikten sonra otomatik olarak kapanır. Emniyet sağlayan özellikleri ile mutfaklarda konforlu bir kullanıma imza atan Homend cezve kahve makinesi su koymadan çalışmama özelliği ile de tercih edilir. Elektrikli mutfak aletleri kategorisinde yer alan kahve pişirmek için kullanılan Homend elektrikli cezve ise hızlı ve tam kıvamında pişirir. Ergonomik sapı ve kablosuz kullanım özelliği ile konfor sunan Homend cezve ile tek kullanımda 4 fincan köpüklü Türk kahvesi hazırlamanız mümkündür. Sayfada farklı renk ve tasarımlarıyla şık bir görünüm sunan köz tadında bir fincan sade ya da sütlü Türk kahvesini pratik biçimde pişirebileceğiniz Homend Türk kahve makinesi ve cezve modelleri yer alır. Günün her saatinde köpüklü bir fincan kahve ile yorgunluk atmak istediğinizde ya da misafirlerinize ikram etmek için konforlu bir kullanım sunan Homend Türk kahve makinesi ve cezve çeşitleri yanı sıra farklı markaların benzer ürünlerini incelemek için Türk kahve makineleri cezveler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tasarımlarıyla Farklılaşan Homend Türk Kahve Makinesi ve Cezve Modelleri

Tasarımlarıyla Farklılaşan Homend Türk Kahve Makinesi ve Cezve Modelleri

Pratik ve emniyetli kullanım özelikleriyle köpüklü bir fincan Türk kahvesini pratik biçimde pişirebileceğiniz Homend Türk kahve makinesi ve cezve modelleri tasarımlarıyla farklılaşan ürün seçenekleri sunar. Elektrikli Türk kahve makinesi seçenekleri sade ya da sütlü kahve pişirebileceğiniz farklı model alternatifleriyle kullanıcıların beklentilerine cevap verir. Sütlü ya da sade damak tadınızla uyumlu lezzet dolu aromasıyla Türk kahvesi tercihlerinde seçenekler sunar. Homend Türk kahve makinesi ve cezve tasarım özellikleriyle güvenli bir kullanımla buluşturur. Susuz olarak çalışmama emniyeti ve akıllı sensörleri ile taşmayı engelleyen tasarımlar kahve pişirmeyi konforlu ve keyifli bir hale dönüştürür. Hazneyi çıkardıktan sonra otomatik olarak çalışmasını durduran Homend Türk kahve makinesi ve cezve çeşitleri ile kahve pişirmek güvenlidir. Estetik tasarımlarıyla farklı beğenilere hitap eden modellerin değişik Homend cezve renkleri arasından seçim yapılabilir. Farklı kullanım tercihlerine hitap eden 300 ml hazneli Homend Türk kahve makinesi ve cezve modellerinin gold-krem iki renkli alternatiflerini de bulabilirsiniz. Değişik beklentileri karşılayan estetik tasarımlarıyla farklı renk seçeneklerini buluşturan ürünler arasında antrasitli modeller de bulunur. Mutfak dekorasyonu ve kişisel beğenilerle uyumlu olarak Homend Türk kahve makinesi ve cezve renklerinin mavi, yeşil, kırmızı, siyah renkleri de tercih edilebilir. Bütüncül bir estetik için diğer elektrikli mutfak aletleri ile uyumlu renkli Homend cezve çeşitleri arasından seçim yapılabilir. Damak tadınıza uygun sütlü Türk kahvesi pişirmek için tasarlanan modeller 300 ml haznesi ile ihtiyaçlara cevap verir. Geniş hazne sayesinde aynı anda 5 fincan Türk kahvesi hazırlayabilirsiniz. Keyifle tüketebileceğiniz köpüklü sütlü Türk kahvesi pişirmek Homend Türk kahvesi ve cezve çeşitleri ile çok kolaydır. Tasarımlarıyla farklılaşan ürün seçenekleri arasında elektrikli cezve çeşitleri de yer alır. Paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilen Homend kahve cezvesi darbelere karşı dayanıklıdır. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz çelik gövdeli Homend Türk kahve makinesi ve cezve aynı zamanda şıklığından da ödün vermez.

Fonksiyonel Tasarımlarıyla Homend Türk Kahve Makinesi Çeşitleri

Fonksiyonel Tasarımlarıyla Homend Türk Kahve Makinesi Çeşitleri

Elektrikli mutfak aletleri kategorisinde yer alan Homend Türk kahve makinesi ve cezve modelleri fonksiyonel özellikleriyle konforlu bir pişirme deneyimi ile buluşturur. Kahvenizi pişirirken acı tat oluşmasını engelleyen özel ısı dengesi ile kısa sürede köz tadında kahvenizi içime hazır hale getirebilirsiniz. Geniş haznesi ile misafirlerinizi ağırlarken ya da sevdiklerinizle keyifli anları paylaşmak için tek seferde 5 fincana kadar Türk kahvesi pişirebilirsiniz. Tasarımlarıyla farklı tercihlere hitap eden elektrikli Türk kahve makinesi ile sütlü içeceğinizi de hazırlamanız mümkündür. Damak tadınıza hitap eden sütlü Türk kahvesini hazırlarken taşma emniyeti fonksiyonu sayesinde zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Dakikalar içerisinde kıvamı ve lezzetiyle damaklarda eşsiz bir şölen yaşatan Homend Türk kahve makinesi ve cezve sayesinde sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Keyif anlarını taçlandıran elektrikli Türk kahve makinesi modelleri pratik ve güvenli kullanımıyla günlük yaşama konfor katan tasarımlardır. Ergonomik tasarım özellikleriyle de kullanım kolaylığı sağlayan Homend Türk kahve makinesi ve cezve güçlü motor seviyesi ile kısa sürede kahvenizi pişirir. Değişik renk ve tasarım seçenekleri bulunan Homend Türk kahve makinesi ve cezve modelleri 535 watt motor gücüne sahiptir. Fonksiyonel tasarımıyla kahve pişirme deneyimini konforla buluşturan Homend Türk kahve makinesi ve cezve modelleri akıllı sensör yapısına sahiptir. Bu özelliği sayesinde kahve pişirirken haznedeki miktarı algılayarak taşmaların önüne geçer. Mutfak tezgahının temiz kalmasını sağlayan taşma engelleme özelliğiyle Homend elektrikli cezve yorumları arasında öne çıkar. Pişirme işleminin sona erdiğini ve kahvenizin hazır olduğunu size bildiren sesli ikaz bildirim özelliğiyle başında beklemeniz gerekmez. Su seviye göstergesi ile de kullanıcılara kolaylık sağlayan Homend Türk kahve makinesi ve cezve modelleri güvenli bir kullanımla buluşturur. Hem kahve pişirirken hem de pişirme işlemi bittikten sonra konfor sunan elektrikli kahve makinesinde otomatik kapanma özelliği de bulunur. Böylece kahve pişirme işlemi tamamlandıktan sonra makineyi kapatmak için farklı bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Konforlu Kullanım Özellikleriyle Homend Sütlü Türk Kahve Makinesi

Konforlu Kullanım Özellikleriyle Homend Sütlü Türk Kahve Makinesi

Nefis kokusuyla gününüze keyif katan Türk kahvesini sütle buluşturan Homend Türk kahve makinesi ve cezve modelleri pratik, işlevsel özellikleriyle kullanıcıların beğenilerine sunulur. Damak tadınızla uyumlu kahve deneyimi için özel ısı dengesi ile kahvenizi pişirir. Kahveyi yakmadan aromasını koruyarak tam kıvamında pişmesini sağlayan Homend Türk kahve makinesi ve cezve modelleri pratik kullanımıyla öne çıkar. Kısa sürede aroması ile damaklarda eşsiz bir lezzet bırakan sütlü Türk kahvesi için tasarlanan modeller 535 watt motor gücüne sahiptir. Homend Türk kahve makinesi ve cezvenin güçlü motor seviyesi ile ihtiyaç duyduğunuz anda sütlü Türk kahvesini keyifle tüketebilirsiniz. Türk kahvesini sütlü olarak tercih ediyorsanız bol köpüklü olması için soğuk ile hazırlanması tavsiye edilir. Türk kahvesini sütlü olarak içmeyi tercih edenler için kısa sürede bol köpüklü sütlü kahve keyfi sunan Homend Türk kahve makinesi ve cezve çeşitleri farklı renk seçeneklerine sahiptir. Kullanıcıların beğenilerine uygun olarak şık görünümüyle öne çıkan gümüş renk alternatifi de tercih edilebilir. Kaliteli plastik dış malzeme kullanılarak üretilen sütlü Homend Türk kahve makinesi ve cezve modellerinin farklı beğenilere hitap eden krem gold iki renkli alternatifleri de mevcuttur. Ergonomik tutma sapı ile kahve servisinde de kolaylık sağlayan Homend cezve çeşitleri sayesinde günün her saatinde mis gibi kokan bir fincan kahve ile buluşmak mümkündür. Geniş haznesi ile kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veren sütlü Türk kahve makinesi 300 ml hacimlidir. Aynı anda misafirlerinize ya da sevdiklerinize ikram etmek için 5 fincan kahve pişirilmesine imkan veren Homend Türk kahve makinesi ve cezve tasarımları zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Pişirme işlemi tamamlandıktan sonra sesli ikaz ile uyarıda bulunur. Estetik tasarımlarıyla mutfak tezgahında dekoratif bir görünüme katkı sunan Homend Türk kahve makinesi ve cezve çeşitleri kullanım sonrasında da konforla buluşturur. Pişirme işlemi tamamlandıktan sonra hazneyi çıkardığınız anda otomatik olarak makine kapanmış olur. Bu özelliği ile de pratik bir kullanımla buluşturan Homend Türk kahve makinesi ve cezve modellerini güvenle kullanmanız mümkündür.

Emniyetli Kullanımıyla Homend Elektrikli Cezve Çeşitleri

Emniyetli Kullanımıyla Homend Elektrikli Cezve Çeşitleri

Türk kahvesinden vazgeçemeyenler için konforlu ve pratik bir şekilde kahve pişirmenizi sağlayan Homend Türk kahvesi ve cezve çeşitleri emniyetli bir kullanımla buluşturur. Elektrikli mutfak aletleri kullanırken ortaya çıkabilen çeşitli riskleri bertaraf eden güvenlik önlemleriyle Homend Türk kahve makinesi ve cezve çeşitleri konfor sunar. Pratik ve işlevsel kullanım özellikleriyle estetik görünümlerini buluşturan Homend Türk kahve makinesi ve cezve çeşitlerinin ortak noktası ise güvenle kullanılabilmeleridir. Türk kahvesi hazırlarken kullanabileceğiniz Homend cezve dayanıklı tasarımının yanı sıra susuz çalışmayı önleme özelliği ile emniyet sağlar. Hızlı bir şekilde Türk kahvesi servis edebilmenize olanak sağlayan Homend Türk kahve makinesi ve cezve modelleri arasında yer alan elektrikli cezveler, ergonomik tasarımlarıyla öne çıkar. Rahat bir kullanım sunan açma kapama düğmesi yanı sıra kolay tutmayı sağlayan sapı ile Homend Türk kahve makinesi ve cezve pratik kullanımlıdır. Aroması ve kıvamı ile damaklara hitap eden bir fincan Türk kahvesi ile buluşturan elektrikli Homend cezve 800 watt motor gücüne sahiptir. Güç kapasitesi ile kısa sürede misafirlerinizi bekletmeden kahve servisi yapabilmenize imkan tanır. Elektrikli cezve şeklinde tasarlanan Homend Türk kahve makinesi ve cezve tasarımları beyaz renk seçeneğiyle kullanıcılara sunulur. Paslanmaz çelik gövdesi ile uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz elektrikli cezve darbelere karşı da dayanıklıdır. Gövde malzemesi ile verimli bir kullanımla buluşturan Homend Türk kahve makinesi ve cezve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Dayanıklı yapısının yanında estetik görünümünden de taviz vermeyen tasarımı ile Homend Türk kahve makinesi ve cezve kahve pişirmek için ideal bir kullanım sunar. Konforlu ve hızlı kullanım özelliklerine ek olarak kablosuz çalışma özelliği ile de avantajlıdır. Homend Türk kahve makinesi ve cezve hareket kısıtlılığını ortadan kaldıran tasarımıyla kullanıcıların işini kolaylaştırır. Mutfak tezgahında fazla yer kaplamayan tasarımıyla pratik bir kullanım sunan Homend Türk kahve makinesi ve cezve ile tek seferde 4 fincan Türk kahvesini servise hazır hale getirebilirsiniz. Emniyetli kullanımı, dayanıklı paslanmaz gövdesi ve ergonomik tasarımıyla Türk kahvesi pişirmeyi konforlu bir hale dönüştüren tasarımlardır.

Homend Türk Kahve Makinesi ve Cezve Çeşitleri ile Fiyatları

Homend Türk Kahve Makinesi ve Cezve Çeşitleri ile Fiyatları

Güne nefis kokusuyla büyüleyen bir fincan Türk kahvesi ile keyifli bir başlangıç yapabilmeniz için pratik Homend Türk kahve makinesi ve cezve konforlu bir kullanım sunar. İşlevsel tasarımlarını estetik görünümleriyle buluşturan Homend Türk kahve makinesi ve cezve çeşitleri Türk kahvesinden vazgeçemeyenler için damak tadına uygun seçenekler sunar. Farklı kullanıcı tercihlerine yönelik olarak seçimler sunan Homend Türk kahve makinesi ve cezve çeşitleri ile sade ya da sütlü Türk kahvesi pişirebilmek mümkündür. Elektrikli kahve pişirme makinesi ve cezve güç kapasitesi ile hızlı bir pişirme deneyimi ile buluşturur. Hızının yanı sıra lezzetini de koruyan özel ısı dengesi sayesinde Homend Türk kahve makinesi ve cezve köz tadında kahve içimi sunar. Köpüklü sütlü Türk kahvesi ile keyifli dakikalar geçirmenize olanak sağlayan sütlü Türk kahve makinesi ile tek seferde 5 fincan kahve pişirmek mümkündür. Geniş haznesi ile ihtiyaçlara cevap veren Homend Türk kahve makinesi ve cezve çeşitleri modele göre değişen renk seçenekleriyle tüketicilerin beklentilerini karşılar. Mutfakta bulunan diğer elektrikli ev aletleri ile uyumlu bir görünüm için farklı renk alternatifleri arasında seçim yapmak mümkündür. Çeşitli beğenilere hitap eden ürün seçenekleri arasında, krem-gold, mavi, yeşil, beyaz, siyah, antrasit ya da kırmızı gibi renk alternatiflerini bulabilirsiniz. Türk kahvesini hızlı ve pratik bir biçimde servis edebilmeniz için elektrikli cezve modellerini de kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelik gövdesi ile kullanışlı ve dayanıklı Homend elektrikli cezve ile tek seferde 4 fincana kadar Türk kahvesi pişirebilirsiniz. Bol köpüklü Türk kahvesini kısa sürede pişirerek misafirlerinize ikram etmeniz için ideal bir kullanım sunan Homend Türk kahve makinesi ve cezve modelleri kullanımı da son derece kolaydır. Otomatik kapanma özelliği ile konfor sunan Türk kahvesi makinesi aynı zamanda susuz çalışmama emniyeti ile de güvenlidir. Türk kahvesini acı bir tat oluşturmadan, yakmadan tam kıvamında lezzeti ile buluşturmak için tasarlanan Homend Türk kahve makinesi ve cezve modelleri tasarımlarının yanı sıra fiyatlarıyla da farklılaşır. Kısa sürede keyifli bir kahve içme deneyimi ile buluşturan Türk kahve makinesi ve cezve modellerinin farklı bütçe olanaklarına hitap eden ürün seçenekleri arasından seçim yapmak mümkündür. Sütü ve Türk kahvesi aromasını bir fincanda buluşturan sütlü Türk kahve makinesi modelleri fiyat yönünden farklılaşır. İşlevsel kullanım özellikleriyle konfor sunan Homend Türk kahve makinesi ve cezve çeşitleri ürünün tasarım detayları, işlevleri bakımından farklılaşan fiyat seçenekleriyle kullanıcılara sunulur. Şık ve ergonomik tasarım özellikleriyle öne çıkan Homend Türk kahve makinesi ve cezve çeşitleri fiyat yönünden değişkenlik gösterir. Lezzeti ve aroması ile köpüklü sütlü ya da sade Türk kahvesinin dakikalar içerisinde pişirmenizi sağlayan ergonomik ve emniyetli kullanım özellikleriyle tercih edilen Homend Türk kahve makinesi ve cezve modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayan farklı renk ve tasarımlarıyla beğenilerinize hitap eden şık ve estetik tasarımlı Homend Türk kahve makinesi ve cezve modelini sepetinize ekleyerek güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.