TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Süt Köpürtücüler

için 16 sonuç bulundu.

Süt Köpürtücüler

Kahve tutkunları dışarıdaki kahve keyiflerini evlerine de taşımak isterler. Bunun için sadece kahve makinesi veya cappucino makinesi almak yetmez. Sevdiğiniz kahve dükkanlarındaki tadı yakalayabilmeniz için kahve aksesuarlarınıza eklemeniz gereken bir şey daha var: süt köpürtücü.

Süt Köpürtücü Nedir?

Süt Köpürtücü Nedir?

Süt köpürtücü veya süt köpürtme makinesi, sütü oldukça hızlı bir şekilde karıştırıp mümkün olduğunca havalandırarak köpürten elektrikli mutfak aletidir. Manuel süt köpürtücüler de epey yaygın ama bunlarla bolca efor ve zaman kaybedersiniz. Hele de sık sık kahve içiyorsanız ve başkalarına kahve yapmayı seviyorsanız. Süt köpürtücülerin yuvarlak telli bir ucu vardır. Bu uç hareket ettikçe sütün mümkün olduğunca havayla birleşmesini sağlar. Süt köpürtücü elle tutulabilecek boyutta olduğu için mutfağınızda dağınıklık yapmaz, pratik bir şekilde çıkarılıp kaldırılabilir. Süt köpürtücülerinin pembe, kırmızı, yeşil, mavi gibi birçok canlı rengi bulunur. Yani, alet kullanmadığınız zamanlarda da göze hitap eder.

Süt Köpürtücü Nasıl Kullanılır?

Süt Köpürtücü Nasıl Kullanılır?

Süt köpürtücü pilli, yani kablosuz ya da kablolu olabilir. Her iki türlü de çalıştırmak için düğmesine basılı tutmanız, durdurmak için de parmağınızı düğmeden kaldırmanız yeterli. Ne kadar süt köpürteceğinize bağlı olarak bu işlemi uygun boyuttaki bir kasede halledebilirsiniz. Köpürttüğünüz sütü bir sütlük yardımıyla cappucino veya kahveye kolayca ekleyebilirsiniz. Birkaç hususa dikkat ederek süt köpürtücü ile daha köpüklü süt elde edebilirsiniz. Mesela, az yağlı ve yağsız sütler tam yağlı sütten biraz daha fazla köpürebilir. Soğuk süt ısıtılmış sütten daha iyi köpürebilir. Kahveye eklenmiş süt ise sonradan köpürtülemez. Süt köpürtücüleri sütün yanı sıra ayran köpürtmek için de kullanabilir, evde yayık ayranı hissi yaratabilirsiniz. Kullandıktan sonra süt köpürttüğünüz ucu temizlemeyi unutmayın.

Süt Köpürtücü Fiyatları Ne Kadar?

Süt Köpürtücü Fiyatları Ne Kadar?

Süt köpürtücü fiyatları elektrikli mutfak aletleri ortalamasının epey altında. Yani mutfak alışverişi yapar gibi hemen bir süt köpürtücü sahibi olabilirsiniz. Sık sık kahve yapan biriyseniz zaten en az bir adet süt köpürtücüsünün dolabınızda hazır bulunması şart. Activex, WMF, Eco, Master ve diğer markaların süt köpürtücülerini sayfamızdan satın alabilirsiniz. Köpüklü sütün yanı sıra süt kremasına da ihtiyacınız varsa onun için elektrikli süt krema makinelerine göz atabilirsiniz. Bunlar saatte belli bir miktarda süt çekerek size istediğiniz gibi kullanabileceğiniz süt kreması sağlar. Bol miktarda yayık ayranı yapacaksanız süt köpürtücüsüne ilaveten yayık makinelerini inceleyebilirsiniz. Bu makineleri yoğurttan ve sütten tereyağı elde etmek veya yoğurttan ayran elde etmek için kullanmak mümkün. Daha fazla kullanışlı ve pratik mutfak aleti için Elektrikli Mutfak Aletleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (7)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL