Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kahve Makinesi Aksesuarları

için 1,366 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 170,00 TL 95,62 TL
  % 44
  eslemsgroup
  %91
 • 105,00 TL
  ArcelikBekoParca
  %100
 • 150,00 TL 119,90 TL
  % 20
  eslemsgroup
  %91
 • 129,90 TL 108,00 TL
  % 17
  FulysArtHouse
  %93
 • 350,00 TL 225,00 TL
  % 36
  KremaTüpüN2o
  %96
 • 129,00 TL 108,00 TL
  % 16
  FulysArtHouse
  %93
 • 25,00 TL 19,90 TL
  % 20
  eslemsgroup
  %91
 • 300,00 TL 274,90 TL
  % 8
  Bilgedukkan
  %97
 • 210,00 TL 200,00 TL
  % 5
  ArcelikBekoParca
  %100
 • 450,00 TL 427,50 TL
  % 5
  Vorteil
  %100
 • 105,00 TL
  ArcelikBekoParca
  %100
 • 129,00 TL 108,00 TL
  % 16
  FulysArtHouse
  %93
 • 150,00 TL 119,90 TL
  % 20
  Atikgroup
  %100
 • 479,00 TL 399,00 TL
  % 17
  PivotExpert
  %100
 • 190,00 TL 88,90 TL
  % 53
  eslemsgroup
  %91

Kahve Makinesi Aksesuarları

Kahvenin geçmişi, milattan sonra yaklaşık 850’li yıllara dayanır. Daha sonra zamanla dünyanın her yerine yayılan bu tutku, bölge bölge farklılık gösterir. Bu kadar güçlü ve eski bir geçmişi olan içeceğin, tutkunu da elbette oldukça fazladır. Kahve içmekten keyif alan herkes her daim sağlıklı, lezzetli ve taze olarak içmeyi önemser. Bunun için geliştirilmiş özel araç ve gereçleri tercih ederek kahvelerini kendileri öğütmeyi ya da demleme işlemini kendi istedikleri teknik ile yapmayı tercih ederler. İçeceklerin sertliği kendi içerisinde ayrılsa da içim keyfini yumuşatmak için su ya da süt ile de seyreltmek mümkündür. Son zamanlarda kahveseverlerin, sıcak yaz aylarında da bu keyiflerine ara vermemeleri için buzlu kahve çeşitleri de oldukça popülerdir. Günümüzde çoğalan çeşitleri ile hemen hemen ihtiyaç duyulan her kahveye ulaşmak yeterince kolaydır. Demleme teknikleri de ürün çeşitleri gibi farklılık gösterir. Manuel demleme yöntemlerinin yanında, tam otomatik makineler ile de istediğiniz türde kahveyi zahmetsizce elde edebilirsiniz. Kahve makineleri ile istediğiniz şekilde, kendi evinizde rahatlıkla demleyebilirsiniz. Süt köpürtme aparatları, süt potları, öğütücüler ve diğer tüm tamamlayıcı ekipmanlar ile kendi kitinizi yaratabilir ya da eksiklerinizi uygun parçalar ile tamamlayabilirsiniz. Eğer filtre kahve tutkunu iseniz ve makinenizin haznesi zarar gördüyse filtre kahve makinesi cam demlik modellerini inceleyebilir, makinenize uygun olan modeli seçebilirsiniz.

İşlevsel Kahve Makinesi Aksesuarları

İşlevsel Kahve Makinesi Aksesuarları

Kahve makinesi çeşitlerinin bol olması, kahve makinesi aparatlarının da çeşitlenmesine neden olur. Manuel demleme aletleri olan aeropresslerden French presslere ve moka potlara kadar birçok manuel demleme yöntemi bulunur. Cam bir fanus içerisine kağıt filtreden süzülerek uzun uzun demlendiğinde tadı da bir başka olur. Çekirdek öğütme işlemi ayrı bir husustur. İçeceğin inceliği, demleme yöntemine göre değişiklik gösterir. Demleme yöntemine göre; kağıt filtre, french press ya da espresso makineleri için farklı öğütme teknikleri kullanılır. Aldığınız kahvenin ne zaman öğütüldüğü önemlidir. Çok eski bir tarihte öğütülmüş bir kahve, taze olana göre tat olarak yavan kalır. Bu nedenle çekirdek olarak alıp her demleme sırasında onu taze taze öğütmek isteyenler olabilir. Bu durumda öğütücüler devreye girer. Bu makineler sayesinde her daim taze içim keyfini sürebilirsiniz. Otomatik makineler arasında en yaygın kullanılanı filtre kahve makineleridir. Bu makinelerin bazılarının kendi kahve filtresi bulunurken, bazıları kağıt filtre ile çalışır. Bu kağıtların kalitesi de içeceğin homojenliğini ve tadını oldukça etkiler. Filtre kahve kağıdı oldukça fazla çeşitliliğin olduğu, sayısına ya da malzeme yapısına göre çeşitlenen bir üründür. Demleme sıklığına ve kahvenizin yapısına göre sayfamızda yer alan onlarca çeşit kağıtlar arasında tercih yapabilirsiniz. Soğuk demleme yapacaksanız, bunun için özel olarak geliştirilmiş kahve pedini tercih edebilirsiniz. Bu pedlerin mikro fiber teknoloji ile üretilmiş olması ve saf kağıt içeriyor olması, hem demleme kalitesi hem de sağlık açısından oldukça önemlidir. Bu pedler fincan kapasitesine göre büyüklükleri değişen parçalardır. Demleme haznesinin büyüklüğüne uygun bir ped filtre seçmek kolay bir demleme sağlayacaktır. Öğütülmüş çeşitlerin eşit bir basınç ile demlenmesi için düzgün bir yüzeyle oldukça iyi sıkıştırılması gerekir. Bunun için özel olarak geliştirilmiş olan tamperler bulunur. Kullanıma uygun olarak çelik ya da ahşap saplı bir sıkıştırıcı tercih edilebilir. Demleme için gerekli tüm ekipmanlarda, temizlik hususu da ön plana çıkar. Bu durumda da kahve makinesi temizleme tableti imdadınıza yetişir.

Tamamlayıcı Kahve Makinesi Aksesuarları

Tamamlayıcı Kahve Makinesi Aksesuarları

Ürün tercihleri yaparken, ürünün yapısı, doğası ve kullanımı açısından dikkat edilmesi gereken bazı hususlar ön plana çıkar. Demleme konusunda da göz önünde bulundurulması gereken bazı önemli noktalar bulunur. Öncelikle iyi bir sonuç elde etmek için kahvenizin damak tadınıza uygun ve taze olması gerekir. Eğer içeceğinizi çekirdek olarak alıp kendiniz öğütecekseniz iyi bir öğütücüye sahip olmanız gerekir. Oldukça dayanıklı olan, ihtiyaç duyduğunuz kapasiteye göre tercih yapabileceğiniz öğütücü modelleri sayfalarımızda yerini alır. Filtre çeşidinin yanında cappuccino, latte ve mocha gibi içecek çeşitleri de elde etmek istiyorsanız bir süt potuna ihtiyacınız olur. Süt potunu tercih ederken, makinenizin süt köpürtme aparatına uygun büyüklükte olduğundan emin olmanız gerekir. Ürünlerin malzeme yapısı, kullanım açısından önem arz eder. Dayanıklı paslanmaz çelikten üretilen bu potlar, latte art için de oldukça uygun parçalardır. Kahve makinesi filtresi eğer sabit ise bunun temizliğini de doğru yapmak gerekir. Her demlemeden sonra ılık su ile temizlenecek olan filtre, tamamen arındırılmalıdır. Bu işlem bir sonraki kahve deneyiminizin kalitesini belirleyecektir. Makinelerin hem iç hem de dış düzeylerini temizlemek için geliştirilmiş bazı özellikli ürünler bulunur. Kullandığımız suların içinde her zaman belirli bir miktarda kireç bulunur. Kahve makinesi temizleme solüsyonu, makinenin içinde oluşacak olan istenmeyen kireçlerin önüne geçmek ve onları yok etmek için kullanılan oldukça etkili ürünlerdir. Ne kadar kapasitede bir yüzey için ne kadar solüsyon uygulamanız gerektiği, ürünlerin talimat bölümünde yer alır. Bu talimatlara uygun hareket etmek hem sizin sağlığınızı hem de ürünlerinizin kullanım süresini olumlu etkiler. Makine ne kadar saf ve temiz ise içecek kalitesi de o kadar yüksek olur. Sayfamızdan temin edebileceğiniz makine aksesuarları ile dilediğiniz lezzette içecekler hazırlayabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Kahve Makinesi Aksesuarları

Her Bütçeye Uygun Kahve Makinesi Aksesuarları

Ürünlerin fiyatları belirlenirken; üretimde kullanılan teknoloji, ekipmanlar, iş gücü ve transfer hizmetleri göz önüne alınır. Kahve ile ilgili tüm süreçlerde de bu durum geçerlidir. Aradığınız her marka ve modele uygun kahve makinesi aksesuarları ve yedek parçaları sayfalarımızda en uygun fiyatlar ile yerini alır. Otomatik makineler; elektronik aksamları, inovasyon çalışmaları sonucu bulunan ekstra özellikleri ve birçok ayrı işlemi tek noktada toplama çabası ile farklı fiyat skalasına sahiptir. Her işini otomatik ve hızlıca halletmek isteyenler için biçilmiş kaftan olan bu ürünler için onlarca çeşit yedek parça sayfalarımızda bulunur. Bu noktada, her zaman kullanıcının bütçesini de gözeterek, her segment ve çeşitte ürünü yüksek kalite ile sunmak amaçlanır. Örneğin; sahip olduğunuz filtre makinenin demliği kırıldığında makineyi tamamen atarak yeni bir tane edinmeniz gerekmez. Sayfamızda yer alan onlarca çeşit markanın filtre kahve makinesi demliği modellerini inceleyerek makinenize uygun olacak ürünü bulabilirsiniz. Böylece ekonomik hareket etmiş olursunuz. Türk kahvesi demlerken de kullanılan hazneler bazen kırılabilir ya da işlerliğini yitirebilir. Makinenin ana aksamları zarar görmediği sürece sadece cezve kısmını değiştirerek hem problemi çözer hem de daha az maliyet ile makinenizi onarmış olursunuz. Bu gibi durumlar için sayfalarımızda, hemen hemen her markanın aradığınız modeline göre bir kahve makinesi cezvesi bulmanız mümkündür. Ürün tercihleri sırasında kullanıcı yorumları karar verme noktasında size yardımcı olur. Böylece hem bütçenize hem de ihtiyacınıza en uygun olan ürünü kolayca seçebilirsiniz. Sayfamızda yer alan tüm kahve makinesi aksesuarlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, ihtiyacınız olan parçalara en uygun fiyat ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Arçelik (36)
Delonghi (31)
Jura (71)
Siemens (25)
Fakir (21)
Bosch (19)
Korkmaz (13)
Arzum (7)
Beko (7)
Epinox (7)
Altus (6)
Cvs (5)
King (4)
Tchibo (4)
Arisco (3)
Braun (3)
Grundig (3)
Karaca (3)
Miele (3)
Sinbo (3)
Vestel (3)
Schafer (2)
Smeg (2)
WMF (2)
Ariete (1)
Bambum (1)
DeLonghi (1)
Krups (1)
Minisan (1)
Profilo (1)
Sage (1)
Tefal (1)
Wmf (1)
(224)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(208)
ve üzeri (261)
ve üzeri (274)
ve üzeri (278)
ve üzeri (279)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL