Filtreleri Temizle
Marka
Philips

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Fincan Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Philips Filtre Kahve Makineleri

için 9 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Philips Filtre Kahve Makinesi

Kahve severler için kahvenin lezzetinin tam tutturulması son derece önemlidir. Kahve yaparken bu sebeple dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunur. Bu noktalar kahvenin yapılacağı kahve çekirdeğinin türü, tazeliği, kahvenin bekleme süresi gibi faktörlerdir. Bu faktörler arasında sayabileceğimiz en önemli materyallerden biri kahvenin yapılacağı makinedir. Kullanılan filtre kahve makineleri içeceğinizin lezzetinin kalitesini yüksek ölçüde etkiler. Bu sebeple doğru ürünü seçmek çok önemlidir. Yüksek kalitesiyle eşsiz lezzette kahveler sunan Philips filtre kahve makinesi ürünleri tüm kullanıcıların beğenisini üzerine toplar. Sayısız farklı özellik ve tasarıma sahip modeller geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Siz de üstün kaliteye sahip Philips ürünlerini sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Geniş Seçenek Yelpazesiyle Philips Filtre Kahve Makinesi

Geniş Seçenek Yelpazesiyle Philips Filtre Kahve Makinesi

Philip markasına ait filtre kahve makinesi modelleri son derece geniş bir seçenek skalasına sahiptir. Bu skalada birbirinden farklı tasarımlara sahip, farklı işlevleri bulunan sayısız ürün bulunur. Marka içerisinde farklı özelliklerdeki ürünlerin bulunabiliyor olması farklı kullanıcı kitlelerine hitap etmesine yardımcı olur. Böylece çok farklı istek ve ihtiyaçlara sahip kullanıcılar markanın ürünleri arasında kendilerine uygun olanı kolaylıkla bulabilir. Philips filtre kahve makinesi demlik modelleri ürünler arasında farklılık gösterebilir. Özellikle tasarım açısından çok sayıda seçenek olması ürünlerin farklı mutfak dekorasyonları ile kolaylıkla uyum sağlaması açısından oldukça önemlidir. Demliklerin boyutları da modeller arasında farklılık gösterebilir. Bu boyutlar demliğin içerisindeki kahve kapasitesi içi belirleyici rol oynar. Markanın 15 fincan kahve kapasitesi gibi çok yüksek kapasiteye sahip modelleri bulunur. Philips filtre kahve makinesi cam demlik son derece modern tasarıma sahip olan modellerden biridir. Cam demlik sayesinde oldukça genç ve değişik bir görünüm sağlanır. Mutfağınıza canlılık katacak ürünlerden biri de Philips filtre kahve makinesi kırmızı renk seçeneğidir. Bu ürün kırmızının canlı tonu sayesinde mutfağınıza genç ve dinamik bir hava katar. Bu ürün sade dekorasyonlara sahip mutfaklarda farklılık yaratmak için oldukça uygundur. Ürüne renk vermek için yüksek kalite ve dayanıklılığa sahip boyalar kullanılmıştır. Bu sayede çok uzun bir süre kolay kolay renginde solma veya çizilme gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Ürünün boyasında dökülme ve soyulma gibi durumlar ortaya çıkmayacağından sağlıklı bir şekilde kullanımına çok uzun süre devam edilebilir. Siyah ve gri gibi daha klasik renkler de mevcuttur. Bu renkler klasik ve zamansız bir görüntünün yanı sıra profesyonel bir görünüm de elde etmenize yardımcı olur. Ürün modellerinin sahip olduğu boyutlar mutfak tezgahında kaplayacağı alan genişliğini minimuma indirecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede çok fazla yer kaplayıp mutfağınızda kalabalık bir görüntü oluşturmaz. Ürünün makul ölçüleri daha zarif ve modern bir görünüme yardımcı olur. Mutfağınıza ve tarzınıza en uygun ürünü bulmak için siz de tüm bu modellere göz gezdirebilirsiniz.

 Birbirinden Farklı İşlevsel Özellikleriyle Philips Filtre Kahve Makinesi

Birbirinden Farklı İşlevsel Özellikleriyle Philips Filtre Kahve Makinesi

Kahve makinesi seçerken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de seçilecek ürünün sahip olduğu işlevsel özelliklerdir. Ürünün işlevsel özellikleri kullanımı, temizliği ve pratikliği açısından belirleyici rol oynar. Tüm bu işlevsel özellikler ayrıca lezzetli kahveler için de oldukça önem taşır. Philips tüm ürünlerini özenle ve kullanıcı memnuniyetini göz önüne alarak tasarlar. Bu sebeple Philips filtre kahve makinesi nasıl kullanılır sorusunu cevaplamak son derece kolaydır. Markanın ürünleri sahip olduğu basit ve kullanışlı tuşları sayesinde çok kolay bir şekilde kullanılabilir. Kullanmak için ilk olarak ürünün su haznesini doldurmanız gerekir. Bu işlem haznenin sahip olduğu su seviye göstergesi ile çok kolay bir hale getirilmiştir. Daha sonra kahveyi filtreye yerleştirmelisiniz. Philips filtre kahve makinesi filtresi yüksek kalite materyallerden üretildiği için paslanma gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Ayrıca bu filtre bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilir. Philips filtre kahve makinesi kullananlar için hayat kalitesini oldukça artıran özelliklerden biri de zamanlayıcıdır. Ürünün sahip olduğu zamanlayıcı ile makineyi istediğiniz saate kurabilirsiniz. Bu sayede kahve makinesini su ve kahveyi akşamdan makineye yerleştirip, zamanlayıcıyı ayarlayarak sabah taze ve sıcak kahve kokusuyla uyanabilirsiniz. Bu özellik zamandan tasarruf etmenize yardımcı olarak güne en güzel şekilde başlamanızı sağlar. Ürün 30 dakika boyunca kapatılmadığında otomatik olarak kendini kapatır. Bu sayede enerji tasarrufu sağlanır. Ürünün demliğinin sahip olduğu aroma karıştırıcı başlık sayesinde eşsiz lezzetler ortaya çıkar. Demliğin bu parçası kahvenin aromasını ön plana çıkararak kahvenin tadını çok daha iyi alabilmenize yardımcı olur. Ürün ayrıca damlama önleyici işleve sahiptir. Bu özellik damlama sırasında demliği yerinden almanız durumunda damlama işlemini durdurur. Bu sayede damlama sırasında yeterli miktarı elde ettiğinizde kahvenizi alabilirsiniz. Philips öğütücülü filtre kahve makinesi taze kahve çekirdeklerini öğüterek kahvenizi demlemeyi sağlar. Taze çekirdekler kahvenin lezzetini inanılmaz bir şekilde yükseltir. Siz de markanın sahip olduğu yüksek kalite ürünler arasında seçim yaparken tüm bu işlevsel özellikleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

 Bütçe Dostu Fiyatlarıyla Philips Filtre Kahve Makinesi

Bütçe Dostu Fiyatlarıyla Philips Filtre Kahve Makinesi

Philips’e ait filtre kahve makinesi fiyatları son derece geniş bir aralığa sahiptir. Bu sayede farklı bütçe aralıklarına sahip kişiler kendilerine uygun bir modeli kolaylıkla bulabilirler. Ürünlerin fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunur. Bu faktörler arasında ürünün kullanımı, temizliği, ek işlevsel özellikleri, tasarımı gibi özellikler bulunur. Ürünlerin fiyatını etkileyen özelliklerin başında ürünün kullanım şekli gelir. Philips filtre kahve makinesi kullanımı son derece kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Philips filtre kahve makinesi ilk kullanımı da dahil olmak üzere tüm kullanımlarında son derece kısa sürede son derece lezzetli kahveler ortaya çıkarır. Ürün fiyatlarında belirleyici etki gösteren bir diğer özellik de ürünleri temizliğidir. Markanın ürünlerinin demlik ve filtre kısmı bulaşık makinesinde temizlenmek için uygun bir şekilde üretilmiştir. Böylece ürünün hijyenikliğini sağlamak için uzun bir süreye ihtiyaç duyulmaz. Ürünlerin ek işlevsel özellikleri de fiyatlarını etkileyen unsurlardandır. Philips filtre kahve makinesi termoslu model kahvesini taşımak isteyenler için oldukça kullanışlı ve konforlu bir üründür. Bu ürün sayesinde kahvenizi evde hazırlayarak işe, okula götürebilir veya yürüyüşlerinizde yanınıza alabilirsiniz. Son derece faydalı olan bu ürünün fiyatı farklı özelliklere sahip olan diğer modellerle farklıdır. Ürünün tasarımı da fiyatını etkileyen faktörler arasında önemli bir yer tutar. Farklı renk ve tasarımlar birbirinden farklı fiyatlara sahiptir. Marka birbirinden farklı tasarımlar bulundurduğu için herkes için uygun model bu ürünler arasında kolaylıkla bulunabilir. Kahve makinelerinin demlikleri de fiyatlarını etkileyen temel parçalardan biridir. Philips filtre kahve makinesi demliği yüksek kaliteye sahip materyallerden üretildiği için uzun süre zarar görmeden kullanılabilir. Son derece dayanıklı olan bu parça ayrıca bulaşık makinesinde temizlenmeye de uygundur. Bu özelliği kullanımını son derece pratik bir hale getirir. Ürünler arasında seçim yaparken kafanızda soru işaretleri olması halinde kullanıcılar tarafından yazılmış Philips filtre kahve makinesi yorumları okumanız bu soru işaretlerini giderilmesine yardımcı olur. Siz de sayfamızda kolaylıkla bulabileceğiniz markanın birbirinden şık ve kullanışlı, üstün kaliteye sahip ürünlerini kolaylıkla bulabilir ve kendinize en uygun elektrikli mutfak aletleri modelini güvenle tercih edebilirsiniz.