Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Espresso&Cappuccino Makineleri

için 247 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Espresso & Cappuccino Makineleri

Güne kahvesiz başlayamayan kahve tutkunları için iyi kahve içmek oldukça önemlidir. Bunun için ise taze ve iyi öğütülmüş kahve bulmak gerekir. Farklı bölgelerde ve farklı yoğunluklarda üretilmiş olan kahve çekirdekleri özenle seçilir ve kahvenin demleneneceği yönteme göre öğütülür. Günümüzde dünyada birçok farklı kahve çeşiti bulunur. Herkes kendi damak zevkine uygun olan sertlikte kahve tercih eder. Kullanıcılar bu kahveleri mutfak koşullarında hazırlayabilir ya da son zamanlarda oldukça yaygınlaşmış olan kahve dükkanlarını ziyaret ederek içebilirler. Kendi evinizin rahatında kahve yapmak isterseniz, kullanımı oldukça kolay ve pratik olan kahve makineleri imdadınıza yetişir. Birçok kahvenin temeli olan espressonun geçmişi oldukça eski bir tarihe dayanır. Özellikle İtalya temelli olan bu kahve, oldukça ince olarak öğütülmüş kahve tozunun basınçlı sudan geçirilerek demlenmesi ile oluşur. Literatürde oldukça farklı demleme teknikleri bulunur ve birçok kahvenin temelini espresso oluşturur. Manuel demleme yöntemleri arasında; AeroPress, Moko Pot ve French Press ile demleme teknikleri sayılabilir. Bu teknikler her zaman yeterince hızlı ve pratik olmayabilir. Otomatik demleme yöntemleri için geliştirilmiş birbirinden farklı özelliklere sahip onlarca çeşit marka ve ürün bulunur. Bunlardan bazıları direkt olarak öğütülmüş kahve ile espresso yaparken bazıları kapsüller ile yapar. Espresso makinesi nasıl kullanır konusunda tereddütleriniz var ise sayfamızda yer alan ürünleri ve teknik özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Böylece ürünlerin nasıl kullanılacakları konusunda bir fikre sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı ve Pratik Espresso Cappuccino Makineleri

Kullanışlı ve Pratik Espresso Makineleri

Espresso makinesi, çeşitliliğin oldukça fazla olduğu bir alandır. Manuel makinelerden, tam otomatik makinelere, süt köpürtme aparatı bulunan modellerden kahve öğütücü bulunduran modellere kadar onlarca çeşit, markaların ürün gamında yerini alır. Manuel espresso makinesi, patentli bir pompalama sistemi ile üretilmiştir. Ürün, küçük boyutu ile portatif olması sebebiyle taşıması oldukça basittir. 15,6 cm boyutu ile hemen hemen her çantaya kolaylıkla sığar. Kamp günlerinizin ya da doğada çıktığınız kısa yürüyüşlerin eşlikçisi olacak mükemmel bir parçadır. 2 yemek kaşığı kadar, espresso için öğütülmüş kahvenizi haznenin içine koyduktan sonra üzerine 1 fincan sıcak suyu eklemeniz ve biraz süre bekledikten sonra ürünün press bölümüne basmanız halinde kahveniz hazırlanır. Üstelik yeni modellerde pompalama işlemi için gereken güç miktarı önceki modellere göre %15 daha azdır. Ev tipi espresso makinesi ile evde kendi kafenizi yaratabilir, kendiniz ve sevdikleriniz için birbirinden lezzettli kahveler yapabilirsiniz. Kullanımı kolay bu ürünler, fazla büyük olmadığı için de mutfağınızda gereksiz yer tutmaz. Eğer kahveye dair çok fazla bilginiz yok ise ya da pratik olan ürünlerden hoşlanıyor iseniz tam otomatik espresso makinesi tam size göredir. Kahvenizi çekirdek olarak almak ve her seferinde taze öğütülmüş kahvenin tadını çıkarmak isterseniz öğütücülü espresso makinesini tercih edebilirsiniz. Eğer farklı aromalarda kahveler denemek ister ve ürünün temizliği ile uğraşmak istemezseniz, kapsül espresso makinesi ilk düşüneceğiniz ürün olabilir. Artık birçok kahve dükkanı ve markette rahatlıkla bulabileceğiniz değişik aromalardaki bu kapsüller ile kendinize oldukça lezzetli kahveler yapabilirsiniz. O gün ne sertlikte bir kahve içmek istediğinize bağlı olarak, süt köpürtücü bulunan kahve makinelerini rahatlıkla cappuccino makinesi olarak da kullanabilirsiniz. Aynı evde bazıları sek espresso içmekten hoşlanırken, bazıları daha yumuşak içimli cappuccinoyu tercih edebilir. Espresso cappuccino makinesi size tam bir özgürlük sağlar. Bu durumlarda her iki amaç için de kullanılabilecek bu makineler kurtarıcı olur. Seçtiğiniz tarzda bir Espresso makinesi satın almak bir tık kadar yakınınızdadır.

Her İhtiyaca Uygun Espresso Cappuccino Makineleri

Her İhtiyaca Uygun Cappuccino Makineleri

Ürün tercihleri sırasında, ürünün modeli ve kullanım amacına göre dikkat edilmesi gereken bazı özellikler ön plana çıkar. Öncelikle mutfakta kullanımı sağlanacak bir ürünün güvenlik aksamlarının sağlamlığından emin olmak gerekir. En iyi espresso makinesi, en yüksek kalite kahveyi güvenli ve lezzetli bir biçimde size sunan makinedir. Sayfamızda yer alan ürünler, uluslararası gıda güvenlik önlemlerine uygun olarak üretilir. Gıda ile temas eden yüzeylerde BPA bulunmaz. Temizlik konusu bir diğer önemli husustur. Tercih edeceğiniz ürünlerin kolay temizlenebilir olması hem sağlık hem de bir sonraki kahvenizin lezzeti açısından oldukça önemlidir. Manuel olan modellerde tüm parçalar birbirinden ayrılarak yıkanabilir. Oldukça pratik ve hızlı olan bu işlemler ile maksimum hijyeni en kısa sürede sağlayabilirsiniz. Otomatik espresso makinesi, çıkarılabilen parçaları sayesinde kolaylıkla ılık su ile yıkanabilir. Geriye kalan gövde kısmı ise,ihtiyaç duyulan aralıklar ile nemli bir bezden yardım alarak silinebilir. Her kahveden sonra kahve haznesinin yıkanması, kahve kalitesi ve lezzetini tekrar tutturabilmek açısından önemlidir. Eğer ürünün portatif olmasını ve istediğiniz yere götürebilmeyi isterseniz taşınabilir espresso makinesi tam size göredir. Espresso makinesi küçük olarak tercih ederseniz; dağ, kamp, sahil ya da orman gezilerinizde en büyük eşlikçiniz bu taşınabilir küçük ürünler olur. Ürünlerin herhangi bir parçası arızalandığında ya da kaybolduğunda bu parçalara rahat ulaşabilmek de oldukça önemli bir noktadır. Yedek parça temini açısından da sayfamızda yer alan parçaları inceleyebilir, ihtiyaç duydunuz parçaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eğer kahve makineniz aynı zamanda cappuccino da yapsın isterseniz, süt köpürtme aparatı bulunan ürünlere yönelebilirsiniz. En iyi cappuccino makinesine uygun fiyatlar ile sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlarla Espresso Cappuccino Makineleri

En Uygun Fiyatlarla Espresso & Cappuccino Makineleri

Hiç şüphesiz birçok ürünün fiyatlamasında birden fazla faktör rol oynar. Bunlardan bazıları üretimde kullanılan materyaller, uluslararası sağlık standartlarına uygun üretim, inovasyon çalışmaları gibi değişkenlerdir. Taşınabilir mi yoksa ev tipi bir ürün mü tercih ettiğinize karar verebilirseniz, buna uygun filtreleme seçeneklerini kullanarak amacınıza ve bütçenize en uygun olan ürünü rahatça bulabilirsiniz. Espresso makinesi büyüklük olarak genişlediğinde bu durum fiyata etki eder. Kafe ve restoranlarda rahatlıkla kullanılabilecek olan büyük modeller, otomatik yapıları ile bir seferde birden çok kahve yapar ve size zamandan tasarruf sağlar. Elektronik olan tam otomatik makineler, öğütme, süt köpürtücü gibi ekstra eklenen özellikleri ile fiyat olarak diğer ürünlerden farklılaşır. Espresso makinesi fiyat olarak, ürünlere eklenen her bir özellik ile değişkenlik gösterir.En uygun espresso makinesi modellerine sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz. Manuel ya da otomatik kahve makineleri arasında bir tercih yaptığınızda sahip olmak istediğiniz ürünün diğer özelliklerine geçebilirsiniz. Eğer makine almaya karar verirseniz espresso makinesi tavsiyelerini dikkate alabilir, kullanış açısından hangi tipte bir ürünün size hitap ettiğini çözebilirsiniz. Eğer espresso temelli kahveniz ile cappuccino gibi süt bazlı kahvelerde elde etmek istiyorsanız, süt köpürtme aparatının olması sizin için önemli bir özellik olacaktır. Cappuccino makinesi fiyatları, normal kahve makinelerinden ayrı olarak sunduğu özellikler doğrultusunda değişkenlik gösterir. Bu alandaki markalar oldukça çeşitli olup kendi içinde de ürünlerin sahip olduğu ekstra özelliklere göre ayrılırlar. Bu çeşitliliğin arasında bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan ürünü bulmanız oldukça kolaydır. Sayfamızda yer alan kahve makinelerini inceleyebilir, en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Delonghi (56)
Philips (33)
Siemens (38)
Saeco (14)
Jura (12)
Miele (10)
Ariete (9)
Bosch (8)
Sage (8)
Wmf (7)
Krups (6)
Smeg (6)
Melitta (5)
Gaggia (4)
Arçelik (1)
Ascaso (1)
Astoria (1)
Brawi (1)
Breville (1)
ECM (1)
Expobar (1)
Fakir (1)
Franke (1)
Illy (1)
Kalerm (1)
Klarstein (1)
Konchero (1)
La Pavoni (1)
Lelit (1)
Magister (1)
Mypresso (1)
Necta (1)
Nescafe (1)
Nespresso (1)
Wacaco (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(50)
(40)
(27)
(21)
(14)
(12)
(9)
(9)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Fincan Kapasitesi

(99)
(41)
(5)
(5)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(25)
ve üzeri (30)
ve üzeri (32)
ve üzeri (32)
ve üzeri (33)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL