Blender

için 2,590 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Blender

Blenderlar icat edilmeseydi birçok ev hanımı ve aşçı, mutfakta daha çok zaman harcamak durumunda kalacaktı. Blenderların en büyük özelliği olan karıştırma ve parçalama fonksiyonları ile; isterseniz sebzeleri karıştırarak vitaminli çorbalar hazırlayabilir veya buzluktaki buz parçalarını blenderda parçalayıp en favori buzlu kahvenizi yapabilirsiniz. Blenderların fiyatları, fonksiyonlarına göre ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Blenderlar sayesinde büyük et parçaları ve sebzeler çok kolay bir şekilde saniyeler içinde parçalanabilmekte; sebzeler istenilen uzunlukta ve kalınlıkta rendelenebilmektedir. Blender: sebzeleri, meyveleri, sıvı yiyecekleri ve her türlü içeceği karıştırabilen, rendeleyebilen ve de parçalayabilen elektronik mutfak aletlerindendir. Blenderlar en çok kullanılan mutfak aletlerinden biridir. Blenderlar ile kısa sürede çilekli yoğurt yapabilir veya içine atacağınız muz ve birkaç bardak dolusu süt ile kendi milkshake içeceğinizi oluşturabilirsiniz.

Blendarlar ile yapabileceklerinizin sınırı olmadığı gibi kendi yemek tariflerinizi de oluşturabilirsiniz. Profilo, Arzum, Tefal ve Sinbo marka blenderlar, tüketicilerin en çok tercih ettiği blender markalarından bazılarıdır. Blender modelleri, ürün aparatlarına ve fonksiyonlarına göre değişebilmektedir. Meyve kokteylleri hazırlamayı seviyorsanız ve ailenizdeki herkese kendi tarifleriniz ile doğal meyve kokteylleri oluşturmak istiyorsanız; Goldmaster standlı blender setini kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlı blender çeşitleri arasında yer alan, Sinbo çubuk blender ile aile bütçenizi yormadan mutfağınızda harikalar oluşturabilirsiniz.

Köfte ve sebzeli çorba yapımında kullanılabilecek bir ürün olan Fakir blender seti, mutfağınızdaki baş yardımcınız olacaktır. Kendine özel haznesi ve diğer blender aparatları ile yemek kitaplarında gördüğünüz ve yapmayı istediğiniz bütün yemek ve tatlıları Fakir blender ile kolayca yapabilirsiniz. Vestel Mix & Go blender haznesinin bıçaklarını çıkarıp, içme ağızlığıyla değiştirebilir ve bir içme şişesine dönüştürebilirsiniz Böylece evde hazırladığınız içeceği yanınıza alabilir, okula, spora, parka, ofise ve istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Vestel Mix & Go blenderın rahatça takıp çıkarılabilen paslanmaz çelik bıçaklarını bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Mutfağınızın profesyonel çözüm ortağı olan çelik döküm Breville blenderlarda bulunan kinetix bıçak ve kase sistemi sayesinde, karıştırma sırasında hızını otomatik olarak alçaltıp yükselterek yiyecek parçacıklarının dışarı kaçmasını engelleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Sinbo (206)
Arzum (159)
(122)
Tefal (108)
Fakir (97)
Korkmaz (90)
Braun (73)
Kenwood (66)
Arnica (52)
King (52)
Philips (48)
Vestel (43)
Bluehouse (39)
Goldmaster (36)
Stilevs (32)
Bosch (31)
Karaca (30)
Cvs (28)
Arçelik (23)
Conti (23)
Homend (21)
elektrolux (19)
Altus (17)
Raks (17)
Profilo (14)
Premier (13)
WMF (12)
Valy (11)
Siemens (8)
Beko (6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(187)
ve üzeri (260)
ve üzeri (284)
ve üzeri (289)
ve üzeri (294)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL