Takma Tırnak ve Aksesuarları

için 3,089 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Takma Tırnak ve Aksesuarları

Sevdiğiniz bir sanatçının ya da popüler bir simanın kusursuz tırnaklarına bakıp hiç iç çektiğiniz oldu mu? İster yaratıcı bir nail art tasarımı, ister yalın ve sade bir ten rengi manikür olsun; tırnaklar üzerinde yapılabilecek denemeler özellikle son zamanlarda adeta sınırsız... Bu tırnak furyası içerisinde kendine özel bir yer edinmiş popüler bir tırnak aksesuarı da takma tırnak... Takma tırnaklar ile ilgili bilmeniz gereken her şey, birbirinden eğlenceli takma tırnak modelleri eşliğinde bu sayfamızda sizleri bekliyor.

Takma Tırnak Kullanırken Bunlara Dikkat!

Takma Tırnak Kullanırken Bunlara Dikkat!

Eğer takma tırnak konusunda pek tecrübeli değilseniz ve daha önce kullanmadıysanız, şu izlenime kapılmanız gayet olası: Takma tırnak taktıktan sonra uzunca bir süre tırnaklarıma herhangi bir bakım uygulamak zorunda kalmayacağım... Bu noktada belirtmek gerekir ki maalesef bu, oldukça yanlış bir kanı. Tıpkı ojeli tırnaklarınız gibi takma tırnaklarınız da düzenli bakıma ve ilgiye ihtiyaç duyar. Standart bir takma tırnak setinin ortalama ömrü 3 haftadır; ancak ellerinizde takma tırnak yokmuşçasına davranıp onlara gereken bakımı yapmazsanız bir hafta içerisinde tırnaklarınızdan birkaç tanesinin koptuğuna şahit olabilirsiniz. Bu nedenle de takma tırnaklarınızı takarken tüm kurallara uymalı, takılı oldukları süre boyunca da dikkatli ve özenli davranmalısınız; ellerinizi sıcak suyun altında tutmamak ya da takma tırnakların kırılmasına yol açacak aktivitelerde bulunmamak gibi.

Takma Tırnakları Takmadan Önce...

Takma Tırnakları Takmadan Önce...

Takma tırnak takmadan önce tırnaklarınızda herhangi bir oje varsa onları çıkartmanız gerekiyor. Ojeniz şeffaf bile olsa takma tırnak yapıştırıcısının tırnaklarınıza yeterince etkili şekilde yapışmamasına sebep olabilir; bu yüzden uygulamadan önce tırnaklarınızdaki ojeyi silmeli, ardından da ellerinizi sabunlu su ile yıkayarak güzelce kurutmalısınız. Takma tırnak takmadan önce dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta, tırnaklarınıza güzel bir manikür yapmanız gerektiğidir. Sağlıklı ve bakımnlı tırnaklar üzerine takma tırnak takmak, sürecin keyfini çok daha uzun süre çıkartmanıza vesile olur. Tırnaklarınızı keserken onları fazla uzun tutmamaya, ancak yine de takma tırnakların tutunacakları kadar uzunlukta bir boyda bırakmaya özen gösterin. Üst deriyi geriye doğru ittikten ve tırnaklarınızı iyice törpüledikten sonra takma tırnak takmaya hazırsınız.

Takma Tırnak Nasıl Takılır?

Takma Tırnak Nasıl Takılır?

Takma tırnakları ve yapıştırıcıyı poşedin içinden çıkartın. En geniş takma tırnak baş parmağınız, en küçük takma tırnak ise serçe parmağınız için tasarlanmıştır. İlk tırnağı en sık kullandığınız elinize uygulamayı unutmayın. Uygulamadan önce takma tırnak yapıştırıcısını tırnağın olabildiğince orta ve alt kısmına uygulamaya çalışın; böylece takma tırnağı taktığınızda yapıştırıcı yanlardan fışkırmayacaktır. Tırnağı yapıştırıcının üzerine yerleştirdikten sonra 10 saniye kadar baskı uygulayın ve bir sonraki tırnağa geçin. Ellerinizin tamamını takma tırnak ile kapladıktan sonra son dokunuş olarak takma tırnaklara dilediğiniz şekli vermek ve daha doğal bir görüntü oluşturmak için onları ufak ufak törpüleyin. Temin etmiş olduğunuz takma tırnağın cinsine göre ya tırnaklarınızı olduğu gibi bırakabilir, ya da üzerine farklı renkte oje ya da tırnak deseni uygulayarak farklı bir hava yaratabilirsiniz. Takma ayak tırnakları için de bahsettiğimiz prosedürlerin birebir aynısını ayaklarınıza uygulamanız yeterli. Takma tırnak nasıl çıkarılır diye merak ediyorsanız, sizi çok daha basit ve kolay bir sürecin beklediğini de belirtelim. Tek yapmanız gereken, bir tırnak makası yardımıyla takma tırnağın her birini tek tek tırnaktan ayırarak ardından tırnak bakım kremi ile tırnaklarınızı temizlemek ve sabunla yıkamak. Birbirinden şık ve göz alıcı takma tırnak modelleri ve bütçenizle dost takma tırnak fiyatları ile karşınızdayız. Daha fazla tırnak bakım ürünü için Tırnak Ürünleri kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abc Derm (13)
Aden (2)
Alya Simin (19)
Avon (15)
B&H (18)
Beurer (2)
Bio-Oil (2)
Broadway (39)
Cnd (1)
Cuccio (149)
Dalin (1)
(1272)
Doal (2)
Donawa (28)
Dove (1)
Dvl (53)
Elly (42)
Fe (6)
Fixplant (1)
Flormar (3)
Gelish (2)
Gold (11)
İpek (1)
Kalyon (1)
Karline (1)
Kiss (109)
Koko Nail (30)
Kozel (8)
Lionesse (132)
Mara (23)
Match (51)
Missha (8)
Moyra (21)
Nailene (82)
Nascita (271)
Omega (1)
Opi (6)
Oriflame (2)
Orly (2)
Pastel (1)
Reef (1)
Simin (21)
Solingen (20)
Sparmax (77)
Tanaçan (1)
Tarko (302)
Trim (42)
Trina (1)
Zoya (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(216)
ve üzeri (268)
ve üzeri (290)
ve üzeri (295)
ve üzeri (310)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL