Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Fe
Uno
Opi
Sun
Idm
ADN
Dvl
Tto
NA
SVR
Bmk
Mct
Npw
Rns
Adn
BNB
Cvs
Gam
Mbl
Nac
OKQ
RNS
Sen
TNL
Toe
XP
Ywq
Zao
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Renk Kodu

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Tırnak Ürünleri

için 8,521 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • ÜCRETSİZ KARGO

    Edlab Aseton 5 L

    (9)
    429,90 TL
    +
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Tırnak Ürünleri

Bakımlı bir el kadınların şık ve zarif görünmelerine katkı sağlar. Kıyafet ve tarz ile uyumlu bir oje ve tarzlarıyla uyumlu bir tırnak boyu kullanan kadınlar bulundukları ortamlarda dikkat çekerler. Tırnak ürünleri zengin ürün portföyüyle kadının zarafetine destek olma konusunda iddialıdır. Her ne kadar tırnak ürünleri sadece kadınlar için tasarlanmış gibi görünse de bazı tırnak bakım ürünleri hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde el ve ayak bakımı dışarıdan profesyonel destek almadan da yapılabilir. Bakım yaparken çeşitli krem, sprey ve yağ gibi ürünlerden destek alabilirsin. Bakımlı bir tırnak, üzerine sürülen ojeyi de güzel göstereceğinden herhangi bir ürün kullanmadan önce tırnağınn sağlıklı olmasına özen göstermende fayda var. Tırnak ürünleri arasında tırnak besleyici bir yandan beslerken bir yandan da kolay kırılmasının ve çatlamasının önüne geçer. Güçlü bir tırnak yapın olduğunda ise istediğin kadar uzatabilirsin. Uzayan tırnakların şekil alması ve üzerine doğru uzamış etlerin giderilmesi için kullanabileceğin tırnak bakım aletleri sayesinde düzgün görünüşlü ellere sahip olabilirsin. Tırnak ürünleri sadece bakımlı bir ele sahip olmanı sağlamaz aynı zamanda zaman ve bütçe tasarrufu yapabilmen konusunda da destek olur. Evinde kendi konfor alanında yapacağın bakım sayesinde manikür ve pedikür için ayırdığın bütçeden de tasarruf edebilirsin. Ayrıca yolda ve sıra beklerken harcadığın vakit de sana kalır. Tarzına, bütçene ve beklentilerine uygun tırnak ürünleri arasından beğendiğini manikür pedikür ürünleri sayfamızdan seçerek ellerine zarif bir dokunuş hediye edebilirsin.

Farklı Özelliklerdeki Tırnak Ürünleriyle Şık ve Bakımlı Tırnaklar

Farklı Özelliklerdeki Tırnak Ürünleriyle Şık ve Bakımlı Tırnaklar

Tırnak ürünleri alırken tırnağını neye ihtiyacı olduğunu bilinmesi gerekir. Sürekli oje sürmek ve temizlemekle uğraşmak istemiyorsan tırnak ürünleri arasından kalıcı oje seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Kalıcı ojeler farklı renk seçenekleriyle sizi bir süre oje sürme derdinden kurtarır. Her ne kadar kalıcı ojenin tırnağınızda kalma süresi ojenin kaç kat sürülmüş olduğuna ve üzerine uyguladığın farklı işlemlere göre değişse de kalıcı ojenin ortalama ömrü 4 haftadır. Bir ay boyunca bakımlı ve sağlıklı ellere sahip olmak ise oldukça avantajlıdır. Diğer yandan bir ay boyunca aynı renk oje kullanmak istemezsen tırnak ürünleri kategorisi zengin renk kartelası ile hizmetinizdedir. Kırmızı, ten, beyaz, bordo, mürdüm, kiremit rengi gibi sık kullanılan renklerden siyah, mavi, yeşil gibi renklere kadar doğada ne kadar renk varsa o kadar da oje rengi vardır. Kıyafetine göre her gün farklı bir oje kullanarak fark yaratabilir, renkli tarzınızı ortaya koyabilirsin. Oje kullanırken en önemli konulardan biri de ojenin kurumasıdır. Oje sürdükten sonra herhangi bir yere temas ettiğinde hemen bozulur. Özellikle işin aceleyse ojeyi sürdükten sonra kurumasını beklemek zaman kaybı olabilir. Bu durumda oje kurutucu sprey kullanabilirsin. Böylece ojeni hızlıca kurutarak deforme olacağı endişesi taşımadan diğer işlerinizle ilgilenebilirsin. Her gün oje değiştirmek istersen iyi bir asetona ihtiyacın vardır. Tırnak ürünleri seçenekleri arasında yer alan aseton seçenekleri ojeyi kalıntı bırakmadan temizlediği gibi kokusuz olması sayesinde solunum yollarına da zarar vermez. Ayrıca insan sağlığına zararlı maddeler içermediği için dermatolojik olarak da uygundur. 10 ml’den 5 litreye kadar farklı ambalaj boyutlarında olması istenildiği kadar alım yapabilme olanağı sunar. Protez tırnak kullanıyor ve her gün rengini değiştiriliyorsa büyük ambalaj için daha avantajlı olabilir. Ayrıca klasik asetonun yanı sıra çilek özlü, leylak, üzüm çekirdeği ve portakal kokulu gibi farklı seçeneklerin olması tırnak bakımını keyifli hale getirir. Asetonunun yanı sıra tırnak ürünleri içinde yer alan bazı temizleyici ürünler ise protez tırnak temizleyici olarak da kullanılır. Dolayısıyla sadece kendi tırnaklarındaki ojeyi değil protez üzerindeki ojeyi de çıkararak istediğin rengi tekrar uygulayabilirsin. Tek tek oje alabileceğin gibi birçok rengin bir arada olduğu 4’lü, 5’li, 7’li 14’lü oje seti modellerini de değerlendirebilirsin. Bazı setler sadece farklı nüde renk seçeneklerini içerirken bazı setler ise farklı renk ojeleri bir arada bulundurur. Bir rengin tonlarını kullanılıyorsa aynı rengin farklı tonlarının yer aldığı set de düşünülebilir. Diğer yandan tırnağında mantar olduğu için oje süremiyorsan tırnak ürünleri arasında yer alan ve en etkili ürünlerden biri olan tırnak cilası ürününü kullanarak mantarı geçirebilir, mantar tedavisinden sonra istediğiniz ojeyi kullanabilmenin keyfini yaşayabilirsin.

Rahat Kullanımıyla Tırnak Bakım Ürünleri Çeşitleri

Rahat Kullanımıyla Tırnak Bakım Ürünleri Çeşitleri

Tırnakların uzama süresi kişiden kişiye, yaş ve mevsim gibi kriterlere göre değişse de araştırmalar insanlarda tırnakların günde 0,1 mm uzadığını söyler. Uzarken ise düzgün ve muntazam uzamadığından düzenli bakım şarttır. Bazı ellerin yapısından kaynaklı olarak etin içine doğru uzayabilir. Bu durum ise ancak düzenli bakım ile engellenebilir. Elinde bulunan tırnak ürünleri arasında manikür ve pedikür ürünleri varsa bakım yapmak hiç de zor değildir. Sadece ellerin değil ayak bakımının da düzenli yapılması oldukça önemlidir. Yaz aylarında bakımlı ayaklar sayesinde istenilen sandalet rahatça giyilebilir. Özellikle ayaklarda batık sorunu oldukça sık görülür. Oldukça can yakıcı olduğundan batık tırnağın bir an önce çıkarılması önemlidir. Bu gibi durumlarda tırnak ürünleri seçenekleri arasında içinde yer alan 12 parçalı manikür pedikür seti içindeki batık çıkarıcıyı kullanabilirsin. Setin içinde ayrıca farklı boyutlarda 3 adet tırnak makası, makas, manikür pensi ve farklı ağız yapılarında aparatlar bulunur. Bunun yanı sıra ürünleri tek tek ya da set halinde edinmek yerine elektrikli model ve törpü makinesi seçeneğini değerlendirebilirsin. Tek bir düğmeye basarak kesme ve törpüleme işlemini yapabilirsin. Elektrikli tırnak ürünleri pratik kullanımının yanında hijyen açısından da avantajlıdır. Bu da kullanıcıların bu gibi ünleri tercih etmesinin başlıca sebepleri arasında sayılabilir. Diğer yandan el, yüz ve ayak bakım ürünlerinin bir arada olduğu bazı çantalı tırnak ürünleri seti de deri çantasıyla tırnak ürünleri içinde oldukça pratik ve kullanışlı bir settir. Set içeriğinde 3 adet tırnak makası, 2 kaş makası, 1 kulak temizleme çubuğu, 6 adet ayak tırnağı aparatı, 6 adet törpü bulunur. 17 parçadan oluşan manikür seti de ihtiyacınıza göre düşünebileceğiniz ürünler arasındadır. Tekli makas, törpü, et pensi, et kesici, fırça, makas, batık aparatı şeklinde alabileceğin gibi manuel işlem yapmak istemiyorsan tırnak ürünleri arasında gözde olan led ışıklı elektrikli manikür seti seçeneğine de göz atmanda fayda var. Ürün; setin sert plastikten yapılmış saklama kutusunun içinde elmas törpü başlığı, küçük ve büyük şekillendirici disk başlığı, zımpara, silindir törpü başlığı gibi aparatlarıyla oldukça kullanışlı bir modeldir. Bazı tırnak ürünleri setlerinde yer alan manikür setinde aynı zamanda pedikür aletlerinin de olması hem el hem de ayak bakımı yaparken evde profesyonel bir destek almanı sağlar. Profesyonel bir hizmet için tasarlanan set hijyenik ve kolay kullanımıyla muntazam tırnaklara sahip olmana yardımcı olur. Bunun yanı sıra profesyonel masaj yapan pedikür leğeni tüm yorgunluğunuzu alır. Tırnak ürünleri içinden istediğin ürünü seçerek yaz kış hem ayak hem de el tırnaklarınızın bakımlı olmasını sağlayabilirsin. Bu tarz seçenekler için tırnak bakımı sayfamızı ziyaret edebilrisin.

Takma Tırnak Ürünleri, Aksesuar ve Modelleri

Takma Tırnak Ürünleri, Aksesuar ve Modelleri

Takma tırnak; tırnağın istenildiği şekilde uzamıyorsa ya da uzun sevildiğinde tercih edilebilecek bir seçenektir. Tırnak ürünleri arasından takma olan modeli tercih ettiğinizde öncelikle yapıştırıcıya ihtiyacınız vardır. Tırnak ürünleri kategorisinin sunduğu bazı yapıştırıcı modellerinde 24 kadar yapışkan vardır. Yapıştırıcı tek tek kullanılmak istenmiyorsa takma olan ürünleri içinden oje şeklinde fırçalı olanlar da tercih edilebilir. Bazı tırnak ürünleri setleri istediğin şekilde oje sürebileceğin 100 adet takma ürün içerir. Böylece kırılanın yerine bol bol yedeğin olur. Şeffaf model yerine gümüş french modelini de deneyebilirsin. French model boyut olarak oldukça kullanışlıdır. Henüz bu konuda bir tecrüben yoksa başlangıç setini alarak işe başlamanda fayda olabilir. Tırnak ürünleri kategorisi 14 parçadan oluşan seti ile kendi takma tırnağını kendi konforunda yapabilme olanağı sunar. Sette 3 adet poly jel, 1 adet jel ve temizleme fırçası, 1 adet solüsyon bardağı, 1 adet törpü, 1 adet jel tips, 1 adet küçük buffer, 1 adet base coat ve 1 top coat bulunur. Uygulaması ise oldukça kolaydır. Tırnak üstünü törpüleyerek başlayacağın işlem toplam 7 aşamadan oluşur. Sadece 2. adımdan sonraki her aşamada UV Led kullanman gerekeceğinden eline kurutucu olduğundan emin olman gerekir. Uygulama sırasında kullanılacak protez ve oje kurutucu olarak masa üstü kullanımına uygun olarak tasarlanan UV Led lambalı model tercih edilebilir. Ürün profesyonel UV Led lambası sayesinde protezleri mükemmel bir şekilde kurutur. Tırnak ürünleri kategorisinde sayılan başka bir modelde ise 40 adet beyaz protez model bulunur. Metalik inci beyaz modelin olduğu kit kullanıcıyı manikür derdinden kurtarır. Tırnaklarınızı istediğiniz zaman takıp çıkarabilirsiniz. Metalik inci rengi her türlü kıyafete uyum sağlar. Oje sürülmesi gerekmediğinden kullanımı oldukça kolaydır. Kitin içinde yapıştırıcı, törpü ve çubuk bulunur. Takma tırnaklar takıldıktan sonra üzerinde bir sanat çalışması yapılabilir. Süslemek için özel tasarlanmış tırnak ürünleri renkli ve eğlenceli tırnaklara sahip olmanı sağlar. 12’li set olarak hazırlanan süsleme setinde yer alan renkli boyalarla istenilen süslemeler yapılabilir. Bunun yanı sıra farklı renklerdeki pulları birbirine karıştırarak ellerde bir renk şelalesi taşınabilir. Süsleme işlemini yapabilmek için süsleme fırçası ve noktalama kalemine ihtiyaç duyulur. Farklı ölçülerdeki 15 adet fırça ve 5 adet noktalama kaleminin olduğu seti tercih edilebilir. Süsleme olarak farklı desenlerdeki sticker modellerini de değerlendirilebilir. Tırnak ürünleri çeşitleri sadece doğal değil takma tırnaktaki yaratıcı seçenekleriyle kullanıcısına keyifli bir deneyim yaşatır.

Tırnak Bakım Ürünleriyle Sağlıklı Tırnaklara Sahip Olmak Çok Kolay!

Tırnak Bakım Ürünleriyle Sağlıklı Tırnaklara Sahip Olmak Çok Kolay!

Çok sık uzadığı için sürekli kesmek zorunda kalındığı tırnaklara bakım yapıldığında istenilen boyda kullanılabilir Evde yapacağın basit uygulamalar sayesinde parlak ve dayanıklı tırnaklara sahip olman ise oldukça kolaydır. Kategorinin sunduğu zengin tırnak ürünleri modelleri işini kolaylaştırır. Tırnak ürünleri içinde yer alan birbirinden kullanışlı aletlerle şekil verebilir, parmak kenarlarındaki etlerden kurtularak pamuk gibi bir ele sahip olabilirsin. Şekillendirmenin dışında besleyici krem ve jeller de bakımınıza destek olur. Sarımsak kürü, çay özü ve kekik yağı gibi %100 doğal içerikler kullanılarak üretilen bazı tırnak ürünleri el ve ayakta oluşan bakterileri yok ederken mantar ve nasır problemlerinin de önüne geçerek sağlıklı ve bakımlı el ve ayaklara sahip olunmasına yardımcı olur. Argan yağlı bitkisel onarıcı krem ise bakım yaparak tırnakları güçlendirir. Başka bir ürün ise keratin dengesini koruyarak tırnaklara parlak bir görünüm kazandırır. İkili olarak tasarlanan tırnak bakım seti sertleştirici ve bakım yağından oluşur. Yağın içeriğinde bulunan E vitamini, jojoba, badem, limon, ginseng ve nilüfer çiçeği ekstreleri etlerin nemlenmesine yardımcı olur. Tırnak bakım ürünleri arasında yer alan başka bir ürün ise tırnak yeme alışkanlığı olanlar için tasarlanmıştır. Özellikle 3 yaş üzeri çocuklar ve yetişkinler için uygun olan ürün acı bir tada sahiptir. Batmalar sırasında kenarlarından içeriye doğru yerleştirilen yastık sayesinde ise tedavi için kullanılan tırnak ürünleri batık alana kolayca ulaşabilir. Ürünün ıslatıldığında kendi hacminin 4 katına çıkması kullanım açısından avantajdır. Damla şeklinde kullanılan yumuşatıcı tırnakların kuruyarak kolay kırılmasının önüne geçebilmek için üretilmiştir. Bunu yanı sıra sertleştirici, bakım yağı ve et temizleyici olarak üretilen 3’lü set komple bakım yapmanıza yardımcı olur. Krem, sprey, yağ gibi ürünlerin yanı sıra tırnak ürünleri arasından kullanabileceğiniz bir alet de et iticidir. Paslanmaz çelik olarak üretilen bu ürün ölü derileri iterek temizlenmesine yardımcı olur. Bu işlemden sonra tırnak bakım kremi kullanarak hassas olan bölgenin iyileşmesini hızlandırabilirsiniz. Ayrıca tırnak ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan bakım kreminden de kullanabilirsiniz. Et temizleyici olarak kullanabileceğiniz başka bir ürün ise oje şeklinde tasarlanan üründür. Haftada bir uyguladığınızda ölü derileri uzaklaştırarak besleyici içeriği sayesinde bakımlı ellere sahip olmanıza yardımcı olur. Et sıyırıcıdan batmalarda kullanılan yastığa, tırnak bakım yağı ve sertleştiriciye kadar kullanılan tırnak ürünleri bakımlı ve sağlıklı el ve ayak tırnaklarına sahip olmanızda kayda değer etkiye sahiptir.

Her Bütçeye Uygun Tırnak Ürünleri Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Tırnak Ürünleri Fiyatları

Tırnak bakımı da en az cilt bakımı kadar önemlidir. Yanlış kesmek, hijyenik olmayan alet kullanmak ya da tırnakları temiz tutmamak ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilir. Bakım için manikür pedikür konusuna profesyonel destek almak ise bütçeyi zorlayabilir. Bununla birlikte evde bulunduracak bazı temel aletler sayesinde bütçe fazla zorlamadan da herkes kendi bakımını yapabilir. Bunun için öncelikle ne istendiğine karar vermek gerekir. Dolayısıyla tırnak ürünleri almak istediğinde öncelikle ihtiyacına cevap verip vermeyeceğine dikkat etmen önerilir. Sadece basit bakım isteyebilir ya da protez tırnağı kendin uygulamak isteyebilirsin. Kalıcı oje ve ekipmanları ile uzun süre dayanacak kalıcı ojeye sahip olunabilir. Tırnak ürünleri fiyatları seçilecek bakım şekline göre değişir. Tırnak makası, törpü gibi bazı aletler genellikle her evde bulunan basit bakım aletleridir. Bu aletlerle günlük bakım yapılabilir. Her bütçeye uygun ürünler olduğundan bütçe zorlamaz. Daha detaylı bakım yapmak istersen elektrikli tırnak makası modelini tercih edebilirsin. Her ne kadar fiyat olarak çeşitlilik gösterse de dışarıdan profesyonel destek almak istenildiğinde ayrılacak bütçe ile karşılaştırıldığında avantajlı olabilir.. Her gün farklı bir tarz ve farklı renk bir ojeyle güne başlamak istiyorsan kategorinin sunduğu ürünlere göz artarak işe başlayabilirsin. Sadece manikür setleri arasından seçim yapabileceğin gibi el ayak tırnak ürünleri arasından da istediğin ürünü seçebilirsin. Böylece zaman planı yapmak, randevu almak, ek bütçe ayırmak gibi sorularla uğraşmadan istediğin zaman istediğin ortamda kullanabileceğin bakım setlerine sahip olursun. Bazı setlerin küçük çanta içinde olması aletlerin kaybolmasını önleyebileceği gibi tatile giderken ya da seyahate çıkarken de kolay taşıma imkanı sağlar. Manikür pedikür seti elektrikli modellerden biri tercih edilirse hem ayak hem de el bakımı hem hızlı hem de pratik bir şekilde yapılabilir. Özel tasarlanmış başlıkları sayesinde işlem kısa sürer. Böylece arta kalan zaman daha verimli değerlendirilebilir. El ayak tırnak bakım ürünleri olarak kullanılan pratik aletlerin yanına krem, yağ, sertleştirici gibi tırnak ürünleri de eklenebilir. eklediğinizde tırnaklarınızı uzun süreli sağlıklı ve bakımlı kalmasını sağlayabilirsin. Takma tırnak ile ilgili tüm ürün seçeneklerine takma tırnak ve aksesuarları sayfamız üzerinden göz atabilir, dilediğine kolay bir şekilde sepete atabilirsin.