Oje Çıkarıcı & Aseton

için 766 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Oje Çıkarıcı & Aseton

El ve ayak tırnaklarınızdaki ojeleri kalıntı ve leke bırakmadan çıkarmak için oje çıkarıcı ya da aseton kullanmanız gerekmektedir. Bazı oje çıkarıcılar asetonsuz olduğundan hassas tırnaklar için daha uygundur. Eğer siz de hassas ve çabuk kırılan tırnaklara sahipseniz asetonsuz oje çıkarıcılardan yararlanabilirsiniz.

Oje Çıkarıcılar

Oje Çıkarıcılar

Oje çıkarıcılar ve asetonlar farklı ürünlerdir. Temel fark asetonun özel bir formüle sahip olmasıdır. Asetonsuz oje çıkarıcıların içinde adından da anlayacağınız üzere aseton bulunmamaktadır. Ancak asetonsuz ojelerin içinde de aseton yerine kullanılan bazı kimyasallar yer almaktadır. Bu kimyasallardan bazıları asetondan daha tehlikeli kimyasallar olabilmektedir. Dolayısıyla eğer tırnaklarınız hassassa asetonsuz oje alırken içindekileri dikkatle incelemeli ve mümkün olabildiğince içerisinde en az kimyasal bulunanı tercih etmelisiniz. Ayrıca bazı asetonsuz oje çıkarıcıların içinde çok az miktarda da olsa aseton bulunabiliyor. Yani eğer illa da asetonsuz oje çıkarıcı istiyorsanız ürün bilgilerini titizce incelemelisiniz. Bazı asetonsuz oje çıkarıcılar; özel formülleri sayesinde ojeyi çıkarırıken aynı zamanda tırnağı nemlendirir ve besler. Eğer bu formüle sahip oje çıkarıcı istiyorsanız içerisinde vitamin olup olmadığına bakabilirsiniz.

Aseton

Aseton

Oje çıkarmak için en yaygın olarak kullanılan ürünlerden biri de asetondur. Uçucu bir madde olan aseton aynı zamanda keskin bir kokuya sahiptir. Bu yüzden oje çıkarıcı asetonlar, farklı esanslarla birleştirilerek daha güzel bir kokuya büründürülmüştür. Eğer siz de asetonun keskin kokusundan rahatsız oluyorsanız; sümbül, gül, nar çiçeği özlü asetonları ya da parfümlü asetonları tercih edebilirsiniz. Asetonlar arasında da yine tıpkı oje çıkarıcılardaki gibi besleyici formüle sahip olanlar vardır. Normalden kurumaya daha meyilli tırnaklar ve hassas yapıdaki tırnaklar için özel olarak üretilmiş olan asetonları tercih ederek; ojelerinizi çıkarırken bir yandan da tırnaklarınızın beslenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için içeriğinde; E vitamini, Provitamin B5 gibi formülleri bulunan asetonları tercih edebilirsiniz. Asetonu tırnağınıza uygulamak için bir pamuk ya da makyaj temizleme pamuklarından yardım alabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken püf nokta; pamuklu asetonu tırnağınıza çok bastırmadan yumuşak hareketlere uygulamak.

Oje Çıkarıcı & Aseton Kullanmanın Püf Noktaları

Oje Çıkarıcı & Aseton Kullanmanın Püf Noktaları

Özellikle koyu renk oje çıkarmak birçok kadının korkulu rüyasıdır. Çünkü tırnak kenarlarında kalan oje lekeleri hem yeni sürülecek ojenin pürüzlü kalmasına hem de tırnaklarda kötü bir görüntü oluşmasına neden olur. Bu yüzden oje çıkarmak, en az oje sürmek kadar önemlidir. Oje çıkarıcıların pek çoğu süngerlidir. Dolayısıyla bunlar için ekstradan bir pamuk kullanmanıza gerek yok. Ama eğer ojenizi aseton ya da sıvı kıvamdaki oje çıkarıcılar ile temizleyecekseniz dikişli pamuk kullanmanızı öneririz. Çünkü doku kazandırılmamış normal pamuklarla ojeyi çıkarmak daha zordur. Bu tür pamuklarla oje, tüm ele dağılır ve istenmeyen oje lekeleri kalabilir. Bunun yanı sıra; hangi ele ait tırnağınızı temizliyorsanız diğer elinize işlem yaparken eldiven takmanızı öneririz. Böylece temizlenmiş olan tırnaklarınızı, diğer tırnakların lekelerinden korumuş olursunuz. Ayrıca aseton ya da oje çıkarıcınızın ağzını kesinlikle açık bırakmamaya özen gösterir. Aksi taktirde ürününüzün ömrü kısalır ve verimliliği azalır. Tüm bu püf noktalarda dikkat ettiğinizde tırnaklarınızı çok daha kusursuz bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abc Derm (5)
Aden (1)
And (1)
Babe (1)
Barielle (6)
Beyond (1)
Bioflex (24)
Byphasse (1)
Colony (2)
Cuccio (4)
Delia (10)
(322)
Elischem (3)
Essie (4)
Farmasi (52)
Flormar (22)
Gabrini (33)
Gelish (2)
Gülşah (66)
İpek (1)
Kalyon (23)
Karline (1)
Kozel (1)
LR (8)
Maklora (1)
Mara (3)
Marmara (1)
Mavala (26)
Mavena (1)
Missha (1)
Nob (3)
Omega (1)
Oriflame (1)
Ossion (6)
Otacı (1)
Parmex (45)
Perlier (2)
Pimex (10)
Pupa (3)
Qlife (4)
Redist (5)
Rosense (13)
Seche (3)
Spa (1)
Tanaçan (2)
Uni (1)
Vollaré (1)
Zoya (4)
Şelale (9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(99)
(49)
(34)
(30)
(23)
(8)
(7)
(7)
(6)
(6)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Özelliği

Aseton (51)
Besleyici (12)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün İçeriği

(34)
(6)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Solüsyon (23)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(77)
ve üzeri (98)
ve üzeri (104)
ve üzeri (107)
ve üzeri (112)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL