Sandık & Bohça

için 2,043 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sandık & Bohça

Çeyiz, evlenen kızın evliliğine katkı sağlamak için hazırlanan eşyalardır. Çeyiz eşyaları arasında el emeği ile hazırlanan oyalı tülbentler, nakışlı havlular ve danteller yer almaktadır. Düğün zamanı bu ürünleri yerleştirmek için genelde çeyiz sandıklarından yararlanılır. Çeyiz sandıkları, düğün zamanı gelinin tüm çeyizleri ile birlikte gelin evine götürülür ve yerleştirilir. Günümüzde çok farklı modellerde çeyiz sandığı üretilmektedir. Bazı çeyiz sandıklarının dışı kadife dokumalıyken, bazılarının ise ağaçtır. Zevkinize ve tarzınıza göre hangi çeyiz sandığını beğenirseniz onu alabilirsiniz. Otantik yapıları seviyorsanız ve evinizin mobilyalarını da bu şekilde seçtiyseniz, çeyiz sandığınızı da otantik görünümde seçebilirsiniz.

Düğün, nişan gibi özel günler için tasarlanmış olan incili ve nakışlı çeyiz sandıkları bulunmaktadır. Çeyiz sandıkları yatak odalarında kullanıldığı için, yatak odasına uygun olan renklerde tasarlananlar seçilir. Çeyiz sandığı, genellikle açık renklerde tercih edilir. Beyaz veya krem rengi çeyiz sandığı neredeyse tüm renklere uyum sağladığı için birçok kadının önceliği arasındadır. En çok tercih edilen çeyiz sandığı modelleri arasında deniz kabuğu görünümünde olan yer almaktadır. Genç kızlar, deniz kabuğu görünümündeki çeyiz sandığını genellikle yatak odalarında kullanmayı tercih etmekte. Çeyiz sandıklarının bir büyük boyları, bir de küçük boyları bulunmaktadır. Genelde ikisi birlikte satılmaktadır. Küçük boy çeyiz sandıklarına, gelinlerin kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konulurken, büyük sandıklara ise gecelik, giysi, terlik gibi ürünler konulur.

Çeyiz sandığı takımı fiyatları, ürünlerine markalarına ve modellerine göre değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlı çeyiz sandığı satın almak istiyorsanız kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Kategorimizde yer alan bohça sandığı modelleri ile düğününüzü mükemmelleştirebilirsiniz. Nişan bohçası ve düğün bohçası, bu özel günler için özenle tasarlanmaktadır. Hazır nişan bohçası satın alarak işinizi pratikleştirebilir ve değerli zamanınızı daha önemli şeyler için harcayabilirsiniz. El işi bohça takımının içerisinde genellikle işlenmiş havlu takımları bulunur. Çeyiz sandığınızın daha alımlı ve daha göz alıcı görünmesini istiyorsanız, Fransız tek bombeli çeyiz sandığını tercih edebilirsiniz. Pudra rengi görünümünde olan ve özel nakışlara sahip olan bu ürünün ayakları da parlak taşlarla süslenmiştir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Bondy (271)
Ness Dress (87)
Bilgiçler (34)
(5)
(5)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(110)
ve üzeri (159)
ve üzeri (173)
ve üzeri (174)
ve üzeri (183)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL