SANDIK & BOHÇA

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Sandık & Bohça

Düğünden önce olmazsa olmazlar arasına giren çeyiz literatürü içerisinde başlıca olarak çeyiz sandıkları ve çeyiz bohçası yer alıyor. Çeşitli model ve renkte üretilen bu ürünleri tamamen zevkinize göre seçebilirsiniz. Siz de çeyiz bohçanıza dair her şeyi kategorimizden rahatlıkla bulabilirsiniz.

Çeyiz Sandığı Modelleri

Çeyiz Sandığı Modelleri

Çeyiz sandık modelleri cinsiyete göre farklılık gösterse de birçok modelde ve renkte üretiliyor. Erkek çeyiz sandıkları genelde damatlık görünümünde ve siyah, beyaz, lacivert gibi düz renklerde üretilirken kadın sandık modelleri daha dantelli, püsküllü, taşlı ve beyaz, pudra, pembe gibi renklerde üretiliyor. Zevkinize göre tercih edebileceğiniz sandık modelleri içerisinde deri ve kadife olanlarda yer alıyor. Böylece kadife ya da deri sandık modelleri arasından ister damat bohçanızla uyumlu olarak isterseniz de kişisel tercihlere göre seçim yapabiliyorsunuz. Çeyiz sandıklarını takım halinde alabileceğiniz gibi tek tek de bulabilirsiniz. Çeyiz sandığı takımlarında genel bir sandığın dışında kadınlar için ekstra makyaj sandığı yer alırken erkek sandık takımlarında ek olarak tıraş seti sandığı bulunuyor. Böylece karşılıklı hediye gönderimlerini daha kolay bir hal getirebilirsiniz.

Çeyiz Bohçaları

Çeyiz Bohçaları

Çeyiz bohçaları genelde sandıkların içine koyulan eşyaları bohçalamak için kullanılan kumaşlardır. Bu kumaşlar danteli, gipürlü ve taşlı olarak karşınıza çıkar. Çeyiz bohçasında olması gerekenlere bakıldığında ise gelin bohçasında saten gecelik ve sabahlık takımı, iç çamaşırı takımı, günlük pijama takımı, çorap, terlik, ayakkabı, parfüm ve deodorant, makyaj seti, cilt bakım seti, banyo lifi ve havlular, ayna- tarak- fırça seti, çanta ve cüzdan yer alır. Damat bohçası içerisinde ise pijama takımı (günlük ve sabahlıklı), çorap, terlik, parfüm ve deodorant, tıraş seti, iç çamaşır seti, gömlek, kravat, kemer, cüzdan, mendil, seccade ve havlu yer alır. Eksiksiz hazırlanan bohça takımları sayesinde hem evlilik öncesi eksikler bir bir tamamlanır hem de hediyelikler ile gelinin ya da damadın gönlü alınır.

Çeyiz Sandık ve Bohçası Fiyatları

Çeyiz Sandık ve Bohçası Fiyatları

Çeyiz sandık fiyatları sandığın kalitesine, işçiliğine, kullanılan dantel ya da taşların değerine, büyüklüğüne ve tek-set olmasına göre değişiklik gösterir. Oldukça geniş yelpazesi bulunan bu sandıklardan ihtiyacınız doğrultusunda bütçenize uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Çeyiz bohçası fiyatları ise içerisine koyduğunuz eşyalara ve bu eşyaların kalitesine göre farklılık gösterir. Bütçenize göre hazırladığınız bohça listesindeki eşyaların sayısını dileğinize göre arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Daha fazla sandık, bohça çeşitleri ve modelleri için kategorimizi inceleyebilir, hazırlık süreci uzun ve detaylı geçen çeyiz düzenleme dönemini kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz sandık ve bohça dışındaki ihtiyaçlarınızı Çeyiz kategorimizi ziyaret ederek karşılayabilirsiniz.