Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Dekoratif Aydınlatmalar

için 4,545 sonuç bulundu.
 • 35,00 TL 24,50 TL

  Sepette Ek İndirim

  20,82 TL

  % 30

  sistemelektrikk
  %93
 • 79,90 TL 69,90 TL
  % 13
  (116)

  CajuArt&Decoration
  %100
 • 220,00 TL
  (2)

  PamirAydınlatma
  %100
 • 85,99 TL 65,99 TL
  % 23
  (1)

  ŞifaİNur
  %99
 • 129,90 TL 119,95 TL
  % 8

  TechnoSmart
  %100
 • 67,00 TL 60,30 TL
  % 10
  (13)

  sonaybakırcılık
  %97
 • 139,90 TL 99,90 TL
  % 29

  Bummtech
  %100
 • 154,14 TL 107,90 TL
  % 30
  (9)

  Bonibbo
  %96
 • 129,99 TL
  (3)

  MEGSTORE
  %95
 • 64,90 TL
  (2)

  NurAhşap
  %94

Dekoratif Aydınlatma

Estetik en az insanlık tarihi kadar eski bir kavramdır. İnsanlar yaşam alanlarını kurgularken aynı zamanda görsel olarak da iyi görünmesine dikkat ederler. Dekorasyona kullanılan birçok üründen biri olan dekoratif aydınlatma kategorisi eve sıcaklık vererek evin havasını değiştirir. Avize, abajur, lambader gibi farklı aydınlatma modelleri tekli koltuğun yanından kitap okuma, gece verdiği loş ışıkla romantik bir ortam yaratmaya yarayan bir aydınlatma gibi farklı işlevlerle kullanıcılarının beğenisini kazanır. Önceliği dekorasyona katkı olan ürünler, işlevselliği ile de her evde sıkça kullanılırken hem farklı doku hem de rengiyle her türlü dekorasyona uyum sağlayacak şekilde tasarlanır. Bazı tekli abajur modelleri dekorasyonda yer alan diğer mobilyaların durumuna göre kısa olarak tasarlanırken bazı modellerde ise ahşap detaylar dikkat çeker. Bunun yanında en çok rastlanan aydınlatma ürünleri arasında yer alan avizeler, klasik modelinden spor modeline farklı obje ve görselleriyle kullanıcılarıyla buluşur. Ayrıca dekoratif aydınlatma ürünleri banyo, balkon, salon, mutfak, oturma odası gibi farklı yaşam alanlarına göre de kategorize edilir. Böylece kullanıcılar dekore edecekleri alana göre seçim yapabilme şansına sahip olur. Yaratıcı tasarımlara sahip kategoride cam, ahşap, plastik, alüminyum, krom, metal gibi materyallerin kullanılmış olmasıysa diğer dokularla uyumunu kolaylaştırır. Modern ya da nostaljik, tarz ne olursa olsun geniş ürün skalasıyla kategori, her kullanıcının zevkine en uygun modeli bulmasına olanak sağlar. Sadece zevke değil modellerin bütçeye uygun olması da kullanıcıların evlerine zevki dokunuşlar yapmasını olanaklı kılar. Bazı tasarımlar günün trendlerini yakalama konusunda başarılıyken bazıları ise zamansız tasarımlarıyla her dönemin modasına uyum sağlar. Mutfak ya da banyolarda blok olarak yer alan dekoratif spot aydınlatma ise bulunduğu alana ışıltı yaymasının yanında her dönem popülerliğini korur.

 Dekoratif Aydınlatma, Dekorasyonun Aranan Objesi

Dekoratif Aydınlatma, Dekorasyonun Aranan Objesi

Aydınlatma ev, ofis, sokak, bahçe, işyeri gibi her alanın temel ihtiyacıdır. İnsanın sahip olduğu estetik anlayış, zaruri ihtiyaç olan aydınlatmaya kattığı yaratıcı dokunuşlarla kategoriye farklı bir boyut kazandırır. Hala tek ampul ile aydınlatma mümkün olsa da yeni ev alanlar, farklı bir eve taşınanlar ya da evlerini yenilemek isteyenlerin ilk seçtikleri dekorasyon ürünleri arasında dekoratif aydınlatma objeleri yer alır. Kategori görsel tasarım olarak alana özel çözümler sunarken bahçe aydınlatmasında sunduğu suya dayanıklı ve uzun ömürlü aydınlatma ürünleriyle bahçe aydınlatmalarına katkı sağlar. Dekoratif bahçe aydınlatma, özellikle doğum günü, düğün gibi dış alanda yapılan aktivitelerde hem aydınlatma fonksiyonu hem de kattığı görsel zenginlikle renk katar. Bazı modellerde yer alan yumuşak tel kolay şekil aldığı için farklı tasarımlar yapmaya olanak sağlar. Bunun yanında 2AA ve 3AA pil sayesinde 72 saat boyunca performans göstermesi ise oldukça önemli bir özelliğidir. Top şeklinde tasarlanan ürünler renkli ip yumağını andırdığı için ortama aydınlatmanın yanında sıcak bir görüntü getirir. İç ve dış mekan aydınlatmasında kullanılan başka bir model 2 metre uzunluğundaki gün ışığı renginde ve ananas şeklinde tasarlanmış dekoratif led aydınlatmadır. Led dekoratif aydınlatma olarak tasarlanan modelde kopmaz fiber ip kullanılır. Su geçirmez olmasının yanında kolay şekil alması sayesinde bulunduğu alana görsel zenginlik katarken özel günlerde çekilen fotoğrafların da gün ışığı ortamında çekilmesine imkan verir. Yıldız şekilde tasarlanan başka bir kopmaz fiber ip içeren led lamba modeli ise adeta gökyüzünü bulunduğu ortama taşır. Diğer modeller pil ile çalışırken bu model 220 watt enerji ile çalışıp uzun, kısa, sabit yanma gibi toplamda 8 farklı moda sahiptir. Farklı çaplardaki büyüklü küçüklü yıldızlar modele farklı bir boyut kazandırır. Fiş uzunluğu 2 metre olduğu için oldukça geniş bir kullanım menziline sahiptir. 100’den fazla led bulunması ise oldukça geniş bir alanı aydınlatmada işe yarar. Yılbaşı dekoratif aydınlatma aksesuarı olarak da kullanılan led dekoratif aydınlatma ürünleri top, yıldız, kar tanesi gibi figürlerin yanında pilli ve elektrikli enerji tipleriyle de yılbaşı çamlarının üzerinde, kavanoz gibi cam malzemelerin içinde ve parti ve eğlencelerde ışık perdesi olarak oldukça şık durur. Kabloların yumuşak ve şekil almaya müsait olması sayesinde kullanıcı ürüne istediği formu verebildiği gibi istediği ortamda da kullanabilme şansına sahiptir. Pille çalışanlar rahatlıkla her alanda kullanılabilirken elektrikle çalışandaki uzun kablo mesafesi de ayrıca avantajdır.

 Dekoratif Aydınlatma ile Göz Kamaştıran Ortamlar

Dekoratif Aydınlatma ile Göz Kamaştıran Ortamlar

Ortam ışığının sarı ya da beyaz olmasının yanında ışığın geldiği obje de oldukça önemlidir. Özellikle dekoratif aydınlatmalar için ışığın kalitesinden ziyade görsel olarak da ışığı dağıtan bir görsel şölen sunması da kullanıcıların tercihidir. Bir yandan farklı tasarımlara sahip led ışıklar özellikle eğlence ve kutlamaların vazgeçilmezi olurken ışığın direkt gelmesi bazı kullanıcıların tercihi değildir. Bu gibi durumlarda dekoratif duvar aydınlatma, duvardan yansıttığı romantik ışık hüzmesiyle ortama farklı bir hava katar. Ahşap tasarımlı dikdörtgen modellerin yanında kedi figürleri modern çizgilerin yer aldığı geometrik figürlerle kategori, kullanıcı beklentilerine hitap eden tasarımlara sahiptir. Bazı duvar aydınlatma modelleri doğal ahşap rengindedir. Işık ahşap çıtaların arasından gelir. Kare olarak tasarlanmış ürünün kare kısmı 14 cm x 14 cm olup yüksekliği duvar aparatı dahil 38 cm’dir. Başka bir dekoratif aplik ise birbiri ile aynı 4 kare ahşap parçanın yuvarlak bir ahşap üzerine simetrik şekilde yerleştirilerek büyük bir kare oluşturacak şekilde tasarlanmasıdır. Işık, kare parçaların arkasından gelir. Ürünler doğal olduğu için ahşap detayları ışıkla birlikte tüm doğallığıyla ortaya çıkar. Dekoratif oda aydınlatma olarak kullanılan ürün, farklı tasarım isteyen kullanıcılar için uygundur. Evin dekorasyonuna bağlı olarak salonlarda, oturma odalarında ve koridorlarda kullanılmaya uygun olan ürün aynı zamanda bazı ofis ortamlarında da şık durur. Başka bir duvar aydınlatma modeli gece lambası olarak tasarlanmış olup ahşap, plastik ve metal detaylar bir arada kullanılır. Işık plastik aplik ve duvara monte ahşap arkasından gelirken yan tarafta bulunan ahşap profil üzerinden ortama taşınır. Aplik üzerinde ince metal detay ise tasarıma modern bir görünüm kazandırır. Daha çok dekoratif ahşap aydınlatma modellerinin tercih edildiği kategori özellikle nostaljik ve modern tasarımın bir araya geldiği özel tasarımlar arasında yer alır. Daha çok doğal ürünlerin kullanılması ve el işçiliği ise kategorinin avantajıdır. Ahşap sadece duvar aydınlatmasında kullanılmamış ağaç lambader ve abajur modelleri de kategorinin beğenilen ürünleri arasına girmeyi başarmıştır. Evlerde, ofislerde çalışma masaları üzerinde kullanıldığında işlevselliğinin yanına doğallığın getirdiği şıklıkla da dikkat çeken abajur çeşitleri, ortama farklı bir hava katar. Dekoratif masa aydınlatması olarak kullanılmasının yanında etajer ve sehpa üzerinde de oldukça şık durur. Bulunduğu ortama sıcaklık getiren ahşap, kategorinin önemli materyallerinden olup bazı modellerde stand olarak da kullanılır. Romantik ve şık ortamların en beğenilen dekorasyon ürünleri arasında yer almayı her dönem başarmış dekoratif aydınlatma kategorisi, evlerin, ofislerin ve dış mekanların aranan dekorasyon ürünleri arasında yer alır.

 Dekoratif Aydınlatma ile Yaşam Alanlarınıza Şıklığı Getirin!

Dekoratif Aydınlatma ile Yaşam Alanlarınıza Şıklığı Getirin!

Yaşam alanlarında yaşamı sürdürmeye yönelik birincil ihtiyaçların yanında insanın estetik duygusunu besleyen objelerin olması da aslında görsel algıya iyi gelir. İnsanlar yaşam döngüleri boyunca kendi zevklerine göre yaşadıkları alanı da renklendirmeye ve zenginleştirmeye çalışırlar. Dekoratif sarkıt aydınlatma çokça rastlanan dekoratif aydınlatma modelleri arasında yer alırken oldukça zengin bir ürün skalasına sahip olması da kullanıcılarına tercih olanağı sunar. Farklı modellerini kullanmak her alanda mümkündür. Salonlarda çok parçalı ve daha büyük modelleri kullanılırken mutfak ve yatak odası gibi alanlarda daha küçük ve tekli modelleri tercih edilir. Bazı sarkıt aydınlatma modelleri ayarlanabilir olmasıyla dikkat çeker. Polyester materyalden üretilen ürünün askısı zincir çelik teldir. Elips şeklinde tasarlanan kırmızı polyester üzerinde yer alan dekoratif delikler ışığı dışarı yayar. Diğer yandan yarım küre şeklinde tasarlanan siyah polyester model ise oldukça dekoratif bir görsele sahiptir. Başka bir modelde ise ampullerin içine yerleştiği özel tasarım kafes modeli dikkat çeker. 17 cm genişliğinde tasarlanan avizenin yüksekliği 60 cm’dir. Krem ve siyah renklerin yer aldığı 4’lü avize modelinde gövde ve kafes metal olup camı bal rengindedir. Başka bir sarkıt modelinde ise eskitme metal kullanılır. Eskitme metal ve camın bir arada kullanıldığı avize modelleri daha çok evlerde kullanılırken dekoratif ofis aydınlatma modelleri daha çok parlak metal ve led ampullerden oluşur. Holografik ve geometrik tasarımların yoğun kullanıldığı ofis aydınlatma modellerinin gösterişi kullanıldığı alana göre değişir. Otel lobilerinde daha gösterişli modeller kullanılırken iş ortamlarındaki avize modelleri daha sadedir. Bunun yanında ofislerde led aydınlatmanın ve farklı tasarımlardaki geometrik tasarımlarının kullanılması da dikkat çekicidir. Ofis, otel, salon gibi farklı alanlarda kullanılacak şekilde tasarlanan avize modelinde zarafet ve teknoloji bir arada kullanılır. Alüminyum gövdeye sahip modelde büyükten küçüğe birbirinin arkasına aşağı doğru sarkan oval kenarlı üçgen şeklinde tasarlanan avize modeli, uzun yıllar kullanıma uygun kalitededir. Dekoratif ve aydınlatma gibi iki farklı fonksiyonu bir arada bulunduran avize ve farklı özellikteki aydınlatma modelleri bulunduğu alan ister ev olsun ister ofis her alana şıklığı taşımasıyla bilinir. Dekorasyonu başarıyla tamamlayan ürünler kullanıcılarının beğenisini kazanırken misafirlerin de dikkatlerini çekmeyi başarır. Bazı modellerin askıları avizeyi taşıyacak kadar güçlü olmasının yanında oldukça incedir. Böylece avize daha çok ilgi çeker.

 Dekoratif Aydınlatma ile Keyifli Ortamlar

Dekoratif Aydınlatma ile Keyifli Ortamlar

Işığın her türlü hali karanlıkta ortamı aydınlatarak hayatı kolaylaştırmaya yeterken ışığın dekoratif objelerin arkasından yansıması ayrıca keyiflidir. Dekoratif köşe aydınlatma olarak da geçen lambader modellerindeki zengin ürün portföyü ve her türlü dekorasyona uyum sağlama kabiliyeti, ürünleri dekorasyon fikirlerinin vazgeçilmezi yapar. El yapımı bazı ahşap modeller doğal görünümleriyle dikkat çeker. İşlem görmeden dekorasyona katılan ağaçların doğal şekilleri yaratıcı tasarım objeleriyle birleştiğinde evlere doğanın güzelliğini taşır. Sürdürülebilir bir doğa anlayışıyla yol çıkan kategoride yaşlı ağaçların kullanılmış olması ise çevre bilinci açısından önemli bir veridir. Ürün kare bir ahşap taban üzerine oturtulmuş olup gövdesinden çıkan küçük sehpalar dekoratif malzemeleri koymak için idealdir. Ayrıca gövdesinden gelen kalın örgü ipin lambada da abajur olarak kullanılmış olması ürüne ayrı bir hava katar. Diğer yandan ev veya ofislerde köşelerinin atıl durumunu işlevselliğe çeviren animasyonlu köşe led lambası köşelerde oldukça şık durur. Modern dünyanın yeni nesil teknolojileri kullanılarak üretilen modelde kullanıcı istediği rengi animasyon efektiyle ve uzaktan kumanda ile ortama yansıtır. 256 adet renk kombinasyona sahip olan modelde lamba ömrü 25.000 saattir. 3 ila 5 metre aralığında aydınlatma sağlayabilen lambanın gölge yönünü ve parlaklığını da ayarlamak mümkündür. Dekoratif neon aydınlatma ise kaktüs, flamingo, bulut, ağaç, unicorn, kalp ve ananas gibi farklı figürleriyle özellikle çocuk odalarını ve genç odalarını zenginleştirir. Pil ile çalışan ürünleri kullanıcı istediği alanda kullanabilmenin avantajını yaşarken kullanıcı, küçük boyutta olan modellerde farklı figürlere bir arada sahip olabilirken tek olarak da alabilir. Stand üzerinde kullanıma sunulmuş olması ise yerde, sehpa üzerinde gibi farklı alanlarda kullanılabilmesine olanak sağlar. Evin iç mekanlarında kullanılan dekoratif aydınlatma ürünlerinin evin dış alanlarında da dekoratif balkon aydınlatma olarak ortaya çıkması, kategorinin sunduğu olanakları görmek açısından anlamlıdır. Özellikle yazlık mekanlarda günün büyük bir kısmının teras ve balkonlarda geçirildiği düşünüldüğünde aydınlatma ürünlerinin estetik görüntüsü önemli hale gelir. Hem dışardan görenlere hem de içinde olanlara görsel bir şölen sunan aydınlatma ürünleri led ve farklı figürleriyle dikkat çeker. Daha çok duvara monte aplik armatürler tercih edilirken sarkıt ledler de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Bunun yanında nostaljik görüntüleriyle gaz lambaları da dekorasyona geçmişten esintiler taşır. Kullanıcılarına keyifli deneyim sunan dekoratif aydınlatma ürünlerini farklı formlarda evlerde ve ofislerde dekorasyona yön veren objeler olarak kullanmak, yaşam alanlarına estetiği getirir.

 Zengin Ürün Skalasıyla Dekoratif Aydınlatma Modelleri

Zengin Ürün Skalasıyla Dekoratif Aydınlatma Modelleri

Objeler zamana uyum sağlayarak değişirken bir yandan da geçmişin dokularının bazen modernize edilmiş hali bazen ise olduğu gibi günümüze taşınması dekorasyon dünyasına yeni bir soluk getirir. Dekoratif aydınlatma ürünleri modelleri itibariyle minimalist dokunuşlarıyla dekorasyona görsel zenginlik katan ürünler arasında yer alır. İç mekanlarda yılbaşı ağaçlarının, çocuk odalarının, özel günlerde salonların süslenmesine katkı sağlayan her türlü formuyla led aydınlatma ürünlerinin yanında köşeleri kullanılabilir hale getiren köşe lambaları, balkon ve terasları aydınlatan aplikler kategorinin öne çıkan modelleri arasında yer alır. Bunun yanında tavanlardan sarkan gösterişli avizeler, tüm ihtişamıyla bulunduğu alanların aurasını tamamlar niteliktedir. Tekli, çiftli, çoklu gibi farklı seçeneklerinin olması aynı modeli farklı odalarında kullanmak isteyen kullanıcılara kolaylık sağlar. Ahşabın mekanlara kattığı sıcaklık metalin modern görüntüsüyle bir araya geldiğinde görsel bir şölene dönüşürken eskitme metal ile farklı bir şıklık yakalanır. Dekoratif aydınlatma armatürleri duvar aplik aydınlatmadan duvar aydınlatmaya bir çok alanda kullanılabilen aydınlatma modelleriyle kullanıcılarıyla buluşur. Modern dokunuşların yer aldığı aşağı doğru kolye şeklinde uzanan avize modelleri, salonlara farklı bir boyut kazandırırken ayarlanabilir zinciri sayesinde yemek masalarının üzerine kadar gelen sarkıt modeller, yemek saatlerine ayrı bir keyif katar. Yaratıcı tasarımların cömertçe kullanıldığı aydınlatma armatürleri, mutfaklara ayrı, oturma odaları, salon ve balkonlara ayrı hava verir. Duvardan aydınlatma modelleri koridorlarda kullanıldığında aynı zamanda şık bir gece lambası havası verirken salon ve yatak odalarına romantik bir hava kazandırır. Lambader modelleri koltuk kenarlarında, köşelerde kullanıldığında dekorasyona bütünlük katar. Doğal ahşabın yanında eskitilmiş metal tasarımlar her haliyle kullanıldıkları alanlara doğal bir görüntü getirir. Plastik, metal, ahşap, tekstil gibi zengin materyal tercihi aydınlatma armatürleri üzerinde estetik bir görsel kazanır. Dekoratif top aydınlatma ürünleri renkli, renksiz hali ve farklı görselleriyle ortamın havasını yumuşatır. Tek başına ahşap bir stand üzerinde kullanıma sunulduğu gibi birden fazla olarak da kavanoz, bitki gibi farklı objelerle bir araya geldiğinde top aydınlatmanın ortama kattığı değer daha fazla görünür olur. Bazı modellerde 8 farklı animasyon modunun olması ise ürünlere eğlence katar. Birbirinden farklı dekoratif aydınlatma ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturan kategori, zengin ürün portföyü ile göz doldurur. Yaşam alanlarına renk katandekoratif aydınlatma modelleri daha fazla bilgi almak, ihtiyacınız olan ürünün siparişini evinizin konforunda, vakit kaybetmeden vermek için sayfayı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin

Marka

Cata (407)
Decostil (208)
100X30 (172)
Samsung (133)
Petrix (80)
Buffer (44)
20X30 (36)
Yeelight (34)
morya (30)
3M (28)
Osram (17)
BY-LAMP (15)
Philips (13)
dekorsende (12)
Mutlusan (9)
Evene (8)
Selda (8)
125X60 (7)
Fullreyon (7)
Savana (7)
Viselia (7)
Delux (6)
Erkled (6)
Ikea (6)
Sunlight (6)
Zümrüt (6)
visivix (6)
10EN (5)
WOFI (5)
1A sanat (4)
Alis Home (4)
Doğa (4)
Hlite (4)
JUPİTER (4)
Oem (4)
Oktay (4)
RAINA (4)
XL (4)
Ege Arma (3)
Mahya (3)
dekorca (3)
2e Ahşap (2)
Ack (2)
Avec (2)
D-Light (2)
Goya (2)
Gürbüz (2)
Helios (2)
RAİNA (2)
Starlight (2)
Tempo (2)
izlight (2)
ÖZCAN (2)
İTHAL (2)
10n5y (1)
2M (1)
2Y (1)
30X20 (1)
AROX (1)
Alles (1)
Aydın Ev (1)
Bdy (1)
Best (1)
Cars (1)
D.L. & Co (1)
Dekor (1)
DoraLed (1)
Furkan (1)
G7 DESIGN (1)
Gift Moda (1)
Glowie (1)
GÜNSAL (1)
Kengo (1)
Korçam (1)
Ledx (1)
Luzza (1)
MEAN WELL (1)
MIEN (1)
Massive (1)
Monywood (1)
Mylights (1)
NEVO (1)
PAMİR (1)
Panther (1)
Pelsan (1)
RADİUM (1)
RON (1)
Spiderman (1)
Sylvania (1)
Te Design (1)
Tloslight (1)
UBI (1)
VRL (1)
VİKO (1)
Watton (1)
Wovman (1)
Xiaomi (1)
Yuled (1)
cyatelier (1)
markadeco (1)
nisaluce (1)
rikko (1)
(2337)
(343)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(192)
ve üzeri (274)
ve üzeri (290)
ve üzeri (296)
ve üzeri (310)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL