Filtreleri Temizle
Marka
Barbie

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Yaş

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Oyuncak Bebekler

için 744 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Barbie Oyuncak Bebekler

Barbie bebekler, çocuklara 60 yıldır büyük hayal kurmada ve hedef belirlemede yardımcı oluyor. Barbie’nin tam adı Barbara Millicent Roberts’dır. Barbie ismi, şirketin kurucusu olan Ruth Handler’ın kızı Barbara’dan geliyor ve Ken ise, oğlu Kenneth'den geliyor. Sene 1959’da New York Oyuncak Fuarı sırasında oyuncak endüstrisine ilk girişini yapmıştır. Barbie ilk olarak siyah-beyaz çizgili mayosuyla göründü. Ken oyuncağı da 1961’de Barbie'ye katıldı. Barbie, astronot, pilot, itfaiyeci, gazeteci ve girişimci de dahil olmak üzere 200'den fazla ilham verici kariyere sahiplik etmiştir. Barbie 1965'te, ilk aya ayak basan adamdan dört yıl önce uzaya gitti. Hikayesinde Barbie 1992’de ilk kez cumhurbaşkanlığına doğru koştu ve o zamandan beri her seçim yılında yarıştı. 1973 yılında, Barbie ameliyathanede çok az kadının olduğu bir zamanda cerrah olarak pek çok hayat kurtardı.

Barbie Bebek ile Etkinlikler

Barbie Bebek ile Etkinlikler

Bebek için bir kutudan ev yapabilir ve çocuğunuza el işi berecilerini geliştirmede yardımcı olabilirsiniz. Barbie bebeğin saçlarını tarayabilir, boyayabilir ve şekillendirebilirsiniz. Prenses Barbie bebek, çocuğunuzun hep en yakın arkadaşı olacaktır. Çocuğunuz onunla büyüyecek ve ilerde sahip olmak istediği kişiliğin adımlarını bu oyuncak ile atacaktır. Akıllı telefon ile kısa bir film çekebilir çocuğunuzla güzel anılar biriktirebilirsiniz. Minikler, oyuncak giydirme gibi çeşitli oyunlar oynayabilirler. Bebeklerinin saçlarını tarayabilir, kıyafetlerini değiştirebilir, onlara ev kurabilirler. Sayfamızda Barbie bebek evi, Barbie bebek ayakkabıları, Barbie bebek karavanı ve Barbie bebek dolabı gibi pek çok ürün bulabilirsiniz. Uygun fiyatlarıyla bu ürünler çocuğunuz mutlu etmenin en kesin yollarından. Işıltılı ve parıltılı çeşitleriyle minikler için mükemmel bir hediye. Bu oyuncakların çeşitli setleri kek pişirme ve dekor üzerine yoğunlaşıp 3 oyun alanına sahip bir pişirme istasyonu, 3 farklı hamur rengi ve 10’dan fazla aksesuar da dahil olmak üzere lezzetli görünümlü tatlılar yaratmasına yardımcı olacak tüm malzemeleri içerir. Minik pasta şefiniz ile farklı tasarımlı kekler ve pişirme yöntemlerini öğrenebilir. Katlı keki fırına koyup kabardığını izleyebilir. Kek dekor tabağını çevirip farklı desenler ver tasarımlar yapabilir. Bu mutfak seti ile kekin üstüne minik süslemeler ekleyip son halinin tadını çıkartabilirsiniz. Çocuğunuz bu parçalar sayesinde ilk pasta şefliği adımını atsın. Bu mutfak seti içinde, kek fırını ve vitrinin bulunduğu mutfak adası, üç adet hamur, üç şablonlu pasta süsleme aracı, üç kek üstü süsü, bir hamur şekillendirici, pasta torbası, kayıt ve pasta sunucusu vardır.

Kılıktan Kılığa Barbie

Kılıktan Kılığa Barbie

Eklemli Barbie bebek, ile çocuğunuz vücut parçalarının işlevlerini öğrenebilir ve ona daha çok oyun alanı katar. Bu yolla bir yandan vücudunun nasıl çalıştığını keşfederken bir yandan da meraklı olmayı öğrenir. Çocuğunuz oyuncak aksesuarları ile dilediği tarza ve modaya uyarlayabilir ve dizayn etme becerisini geliştirebilir. Büyüdüklerinde modayla ilgilenmek isteyen çocuklar için büyük bir geliştirici ve öğretici oyuncak bebek. Barbie bebek mutfak seti, ile çocuğunuzun erken yaşta edinebileceği en önemli becerilerden bazılarına kapı açın. Çocuklarınız bu oyuncakların saçlarını boyayıp, farklı saç tarzları uygulayabilir ve dilerse kesebilir. Masallardan çıkıp gelmiş gibi olan deniz kızı Barbie bebek çocuğunuzun da masallarda olduğu hissini verir ve hayal gücünü geliştirir. Çocuğunuzun gerçek arkadaşlıkları kurmaya hazır olmadan önce, ilk en iyi arkadaşıdır. Barbie bebekler çocukların ilk en iyi arkadaşı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu oyuncaklar kucaklanabilir, sevilebilir, kıyafetleri değiştirilebilir ve süslenebilir. Bebeklerin ayrıntılı kolları ve bacakları vardır. Şık kıyafetleri yıkanabilir, böylece çocuğunuz temiz bir ortamda eğlenir ve öğrenir. Güvenli ve yıkanabilir olması en iyi özelliklerinden biridir. Havuz temalı setlerde ise suda yüzebilen deniz simidi içerir. Barbie bebeğin üzerinde mayosu hazır durumdadır ve havuza koyduğunuzda kendisi yüzebilir. Çocuğunuz hayal dünyasında Barbie ile bir hikaye oluşturmak için ihtiyacı olacak bütün parçalar mevcut. Parçalar içerisinde buz kovası, plaj havlusu, sürahi ve masa mevcut. Kız çocukları bu setle arkadaşlarıyla ya da kendisi havuzda bir yaz tatilinde olduklarını hayal edebilir. Bu ürünlerin gerçekten yüzebilen simit ve havuz temalı oyun setiyle çocuklar bu setten oldukça keyif alacaklar. Bu setlerin içerisinde yer alan sevimli kaktüs detaylı plaj örtüsü, pembe mayosu ve sarı saçlarıyla minik oyuncuların kalbini çalıyor. Plaj havlusu oyunu daha da keyifli hale getiriyor. Ürünün en ilgi çekici özelliklerinden biri de havuzda, küvette ya da lavaboda oynayabilir olmasıdır.

Barbie Bebek Çeşitleri

Barbie Bebek Çeşitleri

Bu oyuncakların en sık tercih edilenleri büyük Barbie bebek, küçük Barbie bebek, konuşan Barbie bebek, uçan Barbie bebek ve uzun saçlı Barbie bebek olarak beğeniye sunuluyor. Farklı giysiler ve saç modelleriyle bu ürünler çocukların hayal güçlerini geliştirmede yardımcı olur. Bu oyuncaklar çeşitli setler ile çocukların hayallerini gerçekleştirmektedir. Bu setlerden bazılarında içerisinde 2 at ve bir rüya hayvanıyla evcil hayvan bakımını öğrenecek. 15'den fazla parça - 2 bebek, 2 at, bir köpek yavrusu ve hikaye anlatımı aksesuarları dahil. At severler için at besleme, tımarlama ve at sürme fırsatı vardır. Çocuklar dünyayı bu yollar at sırtında keşfedebilir. Barbie ile masalseverler Dreamtopia'ya girdiğinde, Barbie prenses bebek ve fantastik karakterlerle dolu bir dünya keşfederler. Barbie Büyülü Işıklar Unicorn 25’ten fazla dokunmayla çalışan özellikleriyle oyun saatini bir peri masalı macerasına dönüştürür. 3 ila 7 yaş arası çocukları için uygun olan Dreamtopia seti çocukların hayallerinin gerçeğe dönüştüğü bir dünyadır. Tüm Dreamtopia bebekleri ve oyuncakları sitemizde mevcuttur ve hepsini toplayıp çocuğunuzun hayal gücünün gelişmesinde yardımcı olun. Çeşitli seyahat setleri ile meraklı zihinleri yanına alıyor. Bu Barbie bebek seti her gün gülme ve öğrenme ile dolu. Genç gezginler bu seyahat temalı oyuncaklarla dünyayı keşfedebilir. Setlerdeki figürler katlanabilir pembe kapaklı bir valizlere sahiptir. Paketlemek ve paketten çıkarmak için açın ve kapatın. Birlikte verilen çıkartma sayfasıyla süslenebilir. Seyahat temalı Barbie bebek aksesuarları eğlenmek için bir fırsat. Oyuncak Barbie bebek oyun seti, hayal gücünün dünyayı konfor ve stille seyahat etmesini sağlayan birçok aksesuar içerir. Cep telefonu, diş fırçası kulaklık, su şişesi, diş macunu, kamera, boyun yastığı, göz maskesi ve bir güneş gözlüğü kutularda mevcut. Çocuğunuz seyahat etmeyi ve tüm dünyayı dolaşmayı sevecek. Fitness seti ile figürler kendine en iyi bakmanın yolu spor yapmak olduğunu iyi bilir. Bu spor temalı set, bir bebek, bir köpek yavrusu ve çocukların öz bakım becerisini geliştirmek için kullanılan oyuncaklar içeriyor. Spor yapmanın insan sağlığı için önemli olduğunu keyifli şekilde öğretmek için hikaye anlatma parçalarını kullanabilirsiniz. Çocuğunuz resim dersi öğretmeni oyun seti ile resim öğretmeni olabilir. Barbie resim öğretmeni bebeği, sevimli öğrenci bebeği ve oyun parçalarıyla öğrenme ve yaratıcı ifade için resim dersi ortamını içerir. Barbie resim dersi öğretmeni, sevimli öğrencisine şövalenin nasıl boyanacağını gösterir: fırçayı suya batırın ve boş yüzeyi boyayın ve resmi sihirli bir şekilde ortaya çıkartın. Yüzeyi silerek tekrar tekrar oluşturulabilir. Tayt, tişört, tenis ayakkabısı ve sevimli bir resim önlüğü giyen öğretmen, sevimli bir elbise giyen ve bir sırt çantası taşıyan öğrenci bebeğini öğretmeye hazırdır. Oyuncak öğeleri bir şövale, boyama yüzeyi, boya, su kapları ve fırçadır.

Barbie Bebek ile Özbakım Becerisi Geliştirme

Barbie Bebek ile Özbakım Becerisi Geliştirme

Yüz bakımı seti ile Barbie bebek, en çok sevdiği iyi hissetme metotlarından biri olan yüz maskeleri ile kendine bakım yapar. Set içerisinde, kendisi ve minik köpeği için maske malzemeleri, boya kalemi ve bir spa istasyonu bulunur. Setin içerisinde bir adet figür, bir yavru köpek, spa istasyonu, üç kutu oyun hamuru ve cilt bakımı oyununu istediğinde tekrar oynamayı sağlayan parçalar var. Figürlerin yüzüne kutuda mevcut olan kalem ile kirler yapıp daha sonra farklı renkte olan oyun hamurlarıyla hem Barbie’nin hem de yavru köpeğinin yüzüne yapıştırılır. Daha önceden çizmiş olduğunuz lekelerin ortadan kaybolduğunu görebilirsiniz. Göz bantları, losyon şişesi ve havlu gibi parçalar seti daha gerçekçi ve eğlenceli bir hale getiriyor. Küçüklerin özbakım becerilerini geliştirmesi için tasarlanan bu ürün Barbie severlerin gözdesi haline gelmiştir. Barbie bebeği ve köpeğini beraber koltuğa oturtun. Set içerisine dahil olan boya kalemiyle yüzlerini kirletin. Daha sonra hamurlardan birini kalıba koyun var bastırın ve maskeyi çıkarıp hem Barbie bebeğin hem de köpeğin yüzüne bastırın ve yüz bakımının etkisini görün. Barbie bebek sadece yüz bakımını değil tırnak bakımını da önemsiyor. Barbie bebek çocukların kendilerine en iyi özeni göstermeyi öğretiyor. Barbie sağlıklı tırnak bakımı oyun seti, anne babaların sevdiği bir bakımı sunuyor. Köpüren toz ve renk değişimi özelliği ile kız çocukları için oldukça ilgi çekici bir set. Barbie bebek seti içerisinde, ayak küveti, yavru köpek, koltuk, pedikür taburesi, iki adet köpüren toz ve tekrar oynanabilecek aksesuarlar vardır. Çocuğunuz gerçekçi bir hikaye kurabilir. Hikayesinde Barbie bebeği koltuğa oturtup ve ayaklarını içine su koyulmuş küvete yerleştirebilir. Gerçekçi bir oyun olması için eklemli Barbie bebeğin dizleri bükülebilir. Küçük küvete soğuk su doldurun, köpüren toz dökün ve suyun köpürmesini bekleyin. Biraz içinde beklettikten sonra Barbie bebeğin ayaklarını sudan çıkartın ve kurulayın. Barbie bebeğin el ve ayak tırnaklarının rengini değiştirmek isterseniz sünger ve soğuk su yeterli olacaktır fakat oyuna yeniden başlamak isterseniz bu sefer ılık su kullanmanız gerekli. Özbakım temalı aksesuarlar hikaye yaratma eğlencesini öğretici hale getirir. Kutunun içerisindeki yavru köpeği sabitlemek için taburenin üstüne altındaki küçük parçayı geçirmeniz yeterli.

Çocuğunuz Barbie Bebekler ile Hayatı Keşfetsin

Çocuğunuz Barbie Bebekler ile Hayatı Keşfetsin

Meslekleri konu alan setleri ile bu ürünler çocuğunuza erken yaşta hayallerindeki kariyeri bulmakta yardımcı oluyor. Bu sette ise Barbie bu sefer okulda çocuklara ders anlatıyor. Zaman zaman evcil hayvanların bakımını yapıp tedavi ediyor, yeni doğmuş bebeklerin kontrollerini yapıp ve onlara bakıyor. Evcil hayvan ve bebek bakımıyla kalmayıp diş şikayetiyle gelenlerin dişlerini de kontrol ediyor. Çocuğunuzun hayalinde hangi meslek varsa onu bu yol ile keşfedebilir. Barbie’nin mesleğine uygun giydiği kıyafetleri sayesinde hangi meslekte hangi üniforma giyildiği öğrenilir. Meslek setleri içerisinde; çiftçi, veteriner, bebek bakıcısı, öğretmen, arı yetiştiricisi ve diş hekimi mesleklerine ek olarak daha 8 farklı modeli bulmak mümkün. Bu meslekler içerisinde çocuğunuz istediğini seçip hikayeler anlatabilir. Çocuklar hayalini kurdukları mesleklerle ilgili bilgiler ve tecrübeler edinebilir. Set, bu meslekleri keyifli bir şekilde tanıyabilmelerini, hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesine yardımcı olur. Barbie’nin rüya evi 90 cm. uzunluğunda ve 120 cm. genişliğinde. Bu rüya evde 3 kat, 8 oda, asansörlü ve kaydıraklı havuz bulunuyor. Evin 1. katında garaj, yemek odası ve mutfak malzemeleri mevcut. Mutfak malzemeleri oyuna gerçeklik katması için gerçek seslere sahiptir. Fırından ve su ısıtıcısından gerçekçi sesler gelmektedir. Bu özellik çocuğunuzun oyununa gerçeklik katıp onun oyunundan hem keyif almasını hem de sorumlulukları öğrenmesini sağlayacaktır. Evin 2. katına geldiğinizde bir oturma odası, banyo ve açık yerde olan jakuziyi göreceksiniz. Barbie arkadaşları ile jakuzide keyifli anlar geçirebilir. Oturma odasındaki mor kanepe ranzaya, sehpa ise de açıldığında minik bir yatağa dönüşür. Asansörle yukarı 3. kata çıktığınızda Barbie’nin kitap okuyabileceği ve çalışabileceği güzel bir masa mevcuttur. Yan tarafa geldiğinizde Barbie’nin yatak odası bulunmakta. Yatak odasındaki televizyon ve giyinme dolabı ile bu oyun seti daha gerçekçi gözükmektedir.

Barbie Bebek ve Hayal Gücü

Barbie Bebek ve Hayal Gücü

Denizkızı Barbie Bebek (Dreamtopia) gökkuşağı renklerinde saçları ve denizkızı kostümü ile çocukların büyük ilgisini topluyor. Bu set minik oyuncuların hayal dünyasına ve hikaye anlatımına büyük ölçüde katkıda bulunuyor. Sette bulunan bütün denizkızı bebeklerinin tıpkı peri masallarında olduğu gibi renkli bir korsesi ve ışıl şıl parlayan bir kuyrukları var. Bu ilgi çeken kuyruklarına ek olarak tokalar ve renkli saçlar daha da beğeni topluyor. Denizkızının kuyruğunun bükülebilir olması daha fazla hareket etme fırsatı sağlıyor ve bu sayede Denizkızını denizde yüzdürebilir ya da pek çok oyuncak bebeğin yapamadığı hareketleri yaptırabilirsiniz. Denizkızı Barbie bebeklerle çocukların ister hayallerinde ister gerçekte oyun oynayabilirler. Peri masalı meraklıları kendi dünyalarını yaratmak için bu sete sahip olabilirler.