Müzik & Sanat

Çocuğunuzu müziğe ve sanata yönlendirmek için küçük yaşlarda çalışmalara başlamanız son derece önemlidir. Çocukların yaşı küçükken eğitilmesi ve alıştırılması daha kolay olduğu için bu yaşlar fırsat bilinmelidir. Çocuğunuzu müziğe yönlendirmek için birtakım oyuncak müzik aletlerinden ve müzikli oyuncaklardan yararlanabilirsiniz. Bu oyuncaklar sayesinde çocuğunuz ritim tutmayı ve müzik aleti çalmayı öğrenecek. Eğitici oyuncaklar kategorisinde bulunan müzik oyuncaklarının fiyatları özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Oyuncak elektro gitar ile çocuğunuz gerçek bir gitarist gibi gitar çalacak ve eğlenecek. Elektro gitara yatkınlığı küçük yaşta başlayan çocuğunuz belki büyüdüğünde başarılı bir gitarist olacak. Çocuğunuzu piyanoya alıştırmak için ona oyuncak piyano alabilirsiniz. Böylece çocuğunuz oyuncak piyano sayesinde gerçek piyanonun tuşlarını öğrenebilecek.

Çocuğunuzu oyalamak ve onda müzik kulağı oluşturmak için müzikli oyuncak çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Müzikli oyuncaklar ile çocuğunuz hayvan seslerini tanıyabilecek, melodiler arasındaki farkları anlayabilecek kadar duyma kapasitesini geliştirebilecek. 3 yaşın üzerine gelmiş olan çocuğunuzun müziğe olan yatkınlığını arttırmak için ona çocuk baterisi alabilirsiniz. Çocuk baterisi de tıpkı normal bateriler gibi tasarlanmıştır. Çocukların küçük yaşta müzikle ilgilenmeye başlaması uzmanlar tarafından tavsiye edilir. Çocuk baterisi sayesinde, çocuğunuz küçük yaşında bateri çalmayı öğrenecek ve ilerleyen yaşlarında profesyonel bir şekilde bateri çalabilecek.

Çocukların en büyük dertlerinden bir tanesi de yemek yerken problem çıkarmasıdır. Neredeyse hiçbir çocuk, zorluk çıkarmadan yemek yemez. Sürekli çocukları yemek yemesi için zorlamak, çeşitli oyunlarla oyalamak gerekir. Yemek yerken çocuğunuzun huysuzlanmasını önlemek için Tavşancık Yemek Arkadaşım oyuncağından yardım alabilirsiniz. Bu oyuncak o kadar eğlencelidir ki, çocuğunuz onu hem çok sevecek hem de yemek yerken artık zorluk çıkarmayacak. Çocuğunuz için yemek artık çok keyifli olacak. Ses ve ışık efektleri ile çocuğunuzun dikkatini çekecek. Hareketli kulakları ve neşeli melodileri ile bu tavşancıkla çocuklarınızın el ve göz koordinasyonu gelişecek. Üstelik oyuncak tavşanın yapıştırma parçası bulunur. Bu parça sayesinde çocuğunuzun mama sandalyesine kolayca tutturabilecek ve çocuğunuza rahatça mama yedirebileceksiniz. Eğitici oyuncaklar arasında yer alan bu tavşan ile çocuğunuzun müziğe olan duyarlılığı da artacak.

Müzik & Sanat

için 2,294 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4M (16)
(1)
(1)
(1)
Birlik (10)
(3)
Carioca (66)
Chicco (20)
(4)
Crayola (6)
Dede (19)
(679)
(3)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
FO (7)
(3)
Galt (19)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(3)
(3)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
Play Doh (15)
Play-Doh (10)
(1)
Prego (10)
(4)
Samatlı (13)
(2)
(1)
Sunman (71)
(1)
(1)
(2)
Vardem (41)
(1)
(1)
(2)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş

(398)
(78)
(74)
(26)
(10)
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Unisex (490)
Kız (22)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(92)
ve üzeri (118)
ve üzeri (126)
ve üzeri (130)
ve üzeri (136)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL