TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Müzik & Sanat

için 2,134 sonuç bulundu.

Müzik & Sanat

Çocuğunuzun eğlenirken öğrenmesini de istiyorsanız eğitici oyuncak çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Doğa & bilim, alfabe & dil, okuma & yazma, matematik & sayılar, coğrafya & tarih ve çok daha fazlasıyla ilgili eğitici oyuncaklar bulunmaktadır. Bu kategorimizde ise müzik & sanat ile ilgili eğitici oyuncak çeşitlerini bulabilirsiniz.

Müzikli Eğitici Oyuncaklar

Müzikli Eğitici Oyuncaklar

Eğitici oyuncaklar arasında müzikli olan ve ses çıkarma özelliği bulunan oyuncak çeşitlerine müzikli eğitici oyuncaklar adı verilmektedir. Sayfamız üzerinden de bulabileceğiniz müzikli oyuncak çeşitlerinden bazıları; çocukların müzik aletlerini tanımalarını sağlayacak olan eğitici müzik aletleri seti, yine hem oynamalarını hem de öğrenmelerini sağlayacak olan ilk öğren gitar ve piyonaları, eğitici sazlar, üstündeki tuşlara basıldıkça simgeleri ifade eden farklı müzikleri çalan müzkli top, mikrofonlu karaoke setleridir. 3 yaş ve üzeri çocukların oynaması için uygun olan mikrofonlu karaoke setleri tuşlu klavyeden ve bir mikrofondan oluşmaktadır. Farklı ritim ve tonlar, fonksiyonel düğmelere sahip olan bu klavye ile çocuğunuz çok eğlenecek.

Sanat ile İlgili Eğitici Oyuncaklar

Sanat ile İlgili Eğitici Oyuncaklar

Eğitici oyuncak çeşitlerinden bir diğeri de sanat ile ilgili oyuncaklardır. Bu oyuncak çeşitlerinden bazıları; şablonlarla resim yapma sanatı oyuncağı, kum sanatı seti, karalama sanatı, öğretici el sanatları seti, kazıma sanatı seti, mozaik sanatı gibi oyuncaklardır. Şablonlarla resim yapma sanatı, farklı sayıdaki farklı görsellerin bir araya gelmesinden oluşur. Bu eğitici oyuncak sayesinde çocuğunuz hem figürleri tanır hem de keyifli zaman geçirir. Kum sanatı oyuncakları ise genellikle 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Farklı renklerdeki kum, baskı desenli taban ve ip kordon ile sizlere gelen bu oyuncak sayesinde kendi kum mozaik figürünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. Bir başka eğitici sanat oyuncağı da makas sanatı setidir. Bu oyuncak sayesinde çocuğunuzun ince motor becerileri ve göz el koordinasyonları gelişir. 2-4 yaş grubundaki çocukların oynaması için ideal olan bu oyuncak seti ile şirin parmak kuklalar, şato yapbozları ve renkli tırtıllar yapılabilir. Yine son derece eğitici bir diğer oyuncak da montessori materyalleri el sanatları öğretici settir. Çocuklarınızın hem zekasını geliştirecek hem de hayal dünyalarını hareketlendirecek olan bu oyuncak seti ile çocuğunuzla keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Müzik & Sanat Oyuncakları Fiyatları

Müzik & Sanat Oyuncakları Fiyatları

Genel olarak eğitici oyuncak fiyatları diğer oyuncak fiyatlarıyla kıyaslandığında bütçeleri biraz esnetmek gerektirebilir. Ancak kategorimizin geniş ürün yelpazesinde her bütçeye uygun eğitici oyuncak bulunmaktadır. Eğer siz de çocuğunuzun oyuncaklarla oynarken bir yandan da çeşitli becerilerinin gelişme göstermesini istiyorsanız eğitici oyuncak modellerini tercih edebilirsiniz. Müzik & sanat ile ilgili eğitici oyuncaklar çocuklarınızın zeka, motor becerisi, görsel hafızası ve işitsel duyuları gibi çeşitli becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Müzik & sanat ile ilgili eğitici oyuncak markaları arasında; Bircan Oyuncak, Bondigo, Clementoni, Chicco, Carioca, Fisher Price, Sunman, Samatlı gibi çeşitli markalar bulunmaktadır. Tüm bu markaların ve daha fazlasının oyuncaklarını sayfamız üzerindne inceleyebilirsiniz. Ayrıca diğer alanlarla ilgili oyuncakları da incelemek için Eğitici Oyuncaklar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Kids (3)
4M (8)
Alex Toys (1)
Asmodee (1)
Balon Evi (2)
Birlik (7)
Bondigo (1)
Caillou (1)
Carioca (20)
Clementoni (14)
Crayola (1)
Dede (4)
(553)
DJECO (48)
Dora (12)
EYMEN (2)
Fame (1)
Galt (18)
Goggly (1)
Goki (1)
Hasbro (2)
HL (1)
Kanz (1)
Lino (4)
Mattel (1)
Play-Doh (6)
Rcx (1)
Revell (1)
Risus (3)
Simba (5)
Sunman (29)
Vardem (23)
Xiaomi (1)
ZamaZuma (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (613)
Kız (17)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(305)
(93)
(39)
(25)
(16)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(82)
ve üzeri (103)
ve üzeri (111)
ve üzeri (115)
ve üzeri (129)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL