Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Alfabe & Dil

için 2,680 sonuç bulundu.

Alfabe & Dil

Çocuklarda dil gelişimi erken yaşlardan itibaren üzerine eğilindiğinde oldukça hızlı bir biçimde ilerleyebilir. Bu nedenle, çocuğunuzu dil ve alfabe ile ne kadar erken tanıştırırsanız, onun sosyal ve zeka gelişimine o denli erken katkıda bulunmuş olursunuz. Bu amaçla, çocuklar için belli yaş aralıklarına uygun olarak üretilen birtakım eğitici oyuncaklar bulunmaktadır. Çocuğunuzun dil ve onu oluşturan unsurları eğlenceli yollarla tanıyabileceği eğitici oyuncaklar ile haşır neşir olması özellikle önem taşır. Çocuk oyuncakları alışverişinizde bu eğitici oyuncakları da eklemeniz uzmanlar tarafından yoğun biçimde tavsiye edilmektedir.

Alfabe Seti

Alfabe Seti

Bebeğiniz ile vakit geçirmenin pek çok yolu var ancak bebeğinizle vakit geçirdiğiniz anlarda aynı zamanda bebeğinizin dil gelişimine de katkıda bulunmak istiyorsanız, seçeceğiniz çocuk oyuncakları bu amacınıza uygun olmalıdır. Çocuğunuzu Türkçe alfabe ile tanıştırmak ve onun harflerin okunuşlarına ve yazılışlarına aşina olmasını sağlamak için eğitici alfabe seti en ideal çocuk oyuncakları arasında yer alır. Kategorimizde bulabileceğiniz alfabe seti çeşitleri arasında ahşap alfabe seti ve mıknatıslı alfabe seti gibi ürünlerin yanı sıra elektronik, müzikli ve ses oynatabilen oyuncaklar da bulunmaktadır.

Manyetik Tablet

Manyetik Tablet

Mıknatıslı tablet olarak da adlandırılan manyetik tablet aynı zamanda yazı tahtası olma özelliğiyle de anne babaların çocukların dil gelişimi için en çok tercih ettiği çocuk oyuncaklarından biri haline gelmiştir. Çocuklarınız manyetik tablet alfabe seti üzerinde mıknatıslı harfleri görecek, onları düzenleyecek, harflerin görünüşleriyle tanışacak ve aynı zamanda yaratıcılığını da geliştirme fırsatı bulacaktır. Çocuğunuz için satın alacağınız manyetik tablet hem çocuğunuzun tek başına eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak hem de birden fazla çocuğun tablet ile oynarken eğlenmesine, öğrenmesine ve sosyalleşmesine imkan tanıyacaktır. Yazı tahtası özelliğiyle çocuğunuzun alfabeyi öğrenirken pratik yapmasına da olanak tanıyan manyetik tablet, el becerilerinin gelişimi konusunda da elverişlidir.

Eğitici Laptop

Eğitici Laptop

Mıknatıslı yazı tahtası, alfabe seti ve manyetik tablet gibi ürünlerin yanı sıra çocuğunuzu erken yaşta teknolojiyle tanıştırmak isterseniz, eğitici laptop adını verdiğimiz ürünler kesinlikle bu iş için biçilmiş kaftan olacaktır. Yaşa göre gelişimi hedefleyen içeriklerle dolu olan eğitici laptop çeşitleri, sevimli tasarımıyla da çocuğunuzun en sevdiği oyuncakları arasına yerleşecektir. Farklı sesler, cümleler ve şarkılar barındıran eğitici laptop, Fisher Price gibi oyuncak konusunda uzmanlaşmış markalar tarafından anne babaların beğenisine sunulmaktadır. En uygun eğitici laptop fiyatları için kategorimizi inceleyebilir, dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, hızlı ve güvenli bir şekilde alışverişinize devam edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (459)
Erkek (39)
Kız (9)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(283)
(65)
(65)
(14)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(128)
ve üzeri (180)
ve üzeri (198)
ve üzeri (201)
ve üzeri (211)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL