Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Yaş

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Dil & Beceri Oyuncakları

için 1,969 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Dil & Beceri Oyuncakları

Dil gelişimi üzerine çocuklara erken yaşlarda alıştırma yapılması durumunda emsalleri ile mukayese edildiklerinde son derece etkili farklılıklar ortaya çıkabilmektedir. Bu kapsamda manyetik alfabe ürünleri ile farklı içeriklerde eğitici oyuncakları bulabilmeniz mümkündür. Çocuklar dil ve alfabeler ile ne kadar erken karşılaşırsa bu durum onların sosyal ve zekâ açısından gelişimlerini o kadar ölçüde olumlu etkileyebilmektedir. Kategorimizde yer alan bu eğitici ürünler, farklı yaş gruplarına hitap eder çeşitlilikte beğeninize sunulmaktadır. Onlara en eğlenceli şekilde bu temel eğitimi vermenin en faydalı yolu eğitici oyuncak tasarımları olmaktadır. Bu ürünler uzmanlar tarafından da ebeveynlere özellikle tavsiye edilmektedir. Sunacakları faydalar açısından bu ürünlerden edinmiş olmakla büyük bir memnuniyet duyabilirsiniz.

Dil Gelişimi için Özel Oyuncaklar

Dil Gelişimi için Özel Oyuncaklar

Bebekleriniz ile vakit geçirmenin en kaliteli yolu, bir yandan da onlara bir şeyler öğretebilmektir. Bu faaliyeti kategorimizde yer alan öğretici oyuncaklar vasıtasıyla da kolaylıkla sağlayabileceğinizi bilmeniz gerekir. Tam olarak öğrenirken eğlenmek amaçlanarak tasarlanan bu oyuncaklar ile çocuğunuz ile beraber sizler de çok keyifli vakitler geçirebileceksinizdir. Ahşap yapboz ve manyetik alfabe yazı tahtası ürünleri gibi oyuncaklar ile çocuklarınızın Türkçe alfabeyi yazılışları ile okunuşları bakımından tanıması amaçlanmaktadır. Bu ürünler sayesinde bir aşinalık elde edecek olan çocuklarınız okul çağları geldiğinde eğitim hayatında çok daha önce olabilecektir. Bu konuda en ideal oyuncaklar olan bu tasarımların, ahşap ve mıknatıslı olan modellerinin yanı sıra ayrıca; elektronik, müzikli ve de ses oynatan tasarımlarda modellerine de rastlamak mümkündür. Genel hatlarıyla aynı amacı gören bu modeller arasından, örneğin ahşap tasarımlı ürünü incelemek gerekirse, bu modeller ahşap harf yapbozu olarak da geçebilmektedir. Her bir harfin, oyuncağın çerçevesi üzerinde oturabileceği bir yeri bulunmaktadır. Bu ürün sayesinde çocuklarınız sadece sesler öğrenmekle kalmayacak olup, aynı zamanda harfleri şekilleri itibariyle yerleri ile eşleştirerek yapbozu da tamamlayacaklardır. Harfleri öğretmek açısından son derece ideal bir tasarım olan bu oyuncaklar, çocuğunuzda dikkat eksikliğinin önüne geçme, görsel hafızayı güçlendirme ve problem çözme gibi yetenekler bakımından da oldukça etkili modeller olmaktadır. Ayrıca özgüven duygusunun gelişimi konusunda da çok kullanışlı ürünler olduğunu belirtmek gerekir. Bu ürünler 23 harf ile beraber yapboz çerçevesi de dâhil olmak üzere tam 24 parçadan meydana gelmektedir. Özellikle ahşap materyalden imal edilen bu tasarımların sağlık açısından çocuğunuzda hiçbir surette risk oluşturmadığını da bilmeniz gerekir. Çocuklarda dil gelişimi konusunda daha pek çok farklı ürün tasarımları beğeninize sunulmaktadır. İster Türkçe isterseniz de İngilizce diline yönelik çeşitli ürün modellerinin bulunabileceğini bilmeniz gerekir. Bu sayede çocuklarınızı Türkçe diline aşina hale getirmeniz ile beraber ayrıca yabancı dile yatkınlıklarını da daha çok küçük yaşlarında sağlamış olursunuz. Eğitici oyuncaklar ile eğlenmenin de öğrenmenin de bir sınırı yoktur.

Dil & Beceri Seti Ürünleri

Dil & Beceri Seti Ürünleri

Bir diğer adıyla mıknatıslı tablet olan manyetik alfabe seti ürünleri, bir bakıma yazı tahtası olarak kullanım elde etmenizi sağlayabilmektedir. Oldukça kullanışlı ve faydalı bu ürün tasarımları ebeveynlerin en çok tercihte bulunduğu ürün modellerinden biri olmaktadır. Bu ürünler çocukların dil gelişimi açısından eşsiz bir fayda sunmaktadır. Çocuklarınız bu oyuncak tasarımı ile mıknatıslı harfleri düzenleyebilecek, onları tanımaya başlayacak ve farklı sıralamalarda kullanmayı keşfedecektir. Bu harfleri mıknatıslı yüzey üzerinde alfabetik olarak sıralayabilecek veya başta kısa kelimeler olmak üzere sınırsız bir şekilde öğrendiği kelimeleri uygulamayı deneyebilecektir. Ürün içerisinde yer alan görsellerdeki nesnelerin isimlerini bu harfler ile yazmayı kısa sürede keşfedebileceklerdir. Bu sayede son derece kaliteli bir eğitim aşamasını da çok küçük yaşlarda deneyimlemiş olacaklardır. Sözel anlamda etkili bir gelişim elde edecek olan çocuğunuz, yaratıcılıklarını da geliştirme fırsatını yakalamış olacaklardır. Bu ürünler ile çocuğunuz ister tek başına eğlenebilir isterse de bu manyetik alfabe oyunu karşısında arkadaşları ile keyifli vakitler geçirebilir. Bu sayede sosyalleşme imkânı da daha kolay olabilecektir. Arkadaşları ile beraber bu dil gelişimi oyuncakları aracılığıyla oyun oynamaları ile hem sosyalleşme hem de eğitim aktivitesini beraber deneyimliyor olacaklardır. Bütün bu süreci de sıkılmadan eğlenerek sağlıyor olacaklarını fark edeceksinizdir. Bütün bu artılarının yanı sıra ayrıca el becerileri de etkili bir şekilde gelişim gösterecektir. Bu setlerin teknik bilgilerinden de söz etmek gerekirse, ürün toplamda 5 gruptan meydana gelmektedir. Bunlar; mıknatıslı büyük harfler, mıknatıslı küçük harfler, mıknatıslı resimler, silinebilir yazı kalemi ve eğitici oyunlar içeren renkli aktivite kitabı olmaktadır. Mıknatıslı büyük harfler tam olarak 29 adet olmakta olup, mıknatıslı küçük harfler ise 48 adet olarak set içerisinde mevcut olmaktadır. Mıknatıslı resimler ise aynı şekilde 48 adet kadardır. Oyun kutusu içerisinde beyaz arka fonlu bir yazı alanı bulunmaktadır. Aynı zamanda manyetik olan bu alana mıknatıslı harfler tutunabilmektedir. Güçlü ancak kolay ayrılabilir mıknatıs kuvveti sayesinde hem kaliteli hem de pratik bir oyun süreci elde edilebilmektedir. Manyetik alan ebatları ise 25 cm x 20,5 cm x 5,8 cm olmakta olup, üzerine rahatlıkla harflerden bir kelime oluşturulup sığdırılabilir boyutlarda olmaktadır. Benzer yapılarda dilerseniz manyetik İngilizce alfabe seti gibi ürün tasarımlarını da bulabilirsiniz.

Eğitici Manyetik Sayısal Seti

Eğitici Manyetik Sayısal Seti

Erken yaşlarda çocuklarınızı teknoloji ile tanıştırmak isterseniz eğitici laptop modellerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler çocuklar için normal laptop ürünlerinden çok daha faydalı ve kullanışlı ürün çeşitleri olmaktadır. Bu teknolojik eğitici oyuncaklar içerisinde çocuğunuzun yaşına uygun olarak onların gelişimlerini destekleyen içerikler yer almaktadır. Bu tasarımlar şüphesiz çocuklarınızın en favori oyuncakları arasında yerini alacaktır. Bu laptoplar içerisinde başlıca farklı sesler, şarkılar ve cümleler bulunmaktadır. Ebeveynlerin beğenisine sunulan bu ürünler, alanında kendini kanıtlamış markalar aracılığıyla üretilmektedir. Tablet ve laptop kullanım yaşının iyice düştüğü bugünlerde çocuklarınıza bu eğitici laptoplardan bir tane almanız suretiyle de kendileri için uygunsuz olan tabletlerinizi ellerine almayı alışkanlık haline getirmeyeceklerdir. Ayrıca bu laptopları her kullandıklarında da normal tablet veya laptoplardan farklı olarak eşsiz kazanımlar sağlayacaklardır. Çocuklarda dil gelişimi kadar büyük önem arz eden sayısal yetenekler de başlıca manyetik özellikli matematik setleri ile kolaylıkla kazanılabilmektedir. Tıpkı alfabe setleri gibi bir tasarıma sahip olan bu modellerde de sayılar mıknatıslı olmakta olup, manyetik tahtası üzerine tutturulabilmektedir. Bu sayısal setler içerisinde 20 adet manyetik rakam yer almaktadır. Her rakamdan 2 adet bulunmaktadır. Ayrıca 60 adet kadar da yuvarlak oyun taşı, 11 adet manyetik tamamlama kartı ve 6 adet de manyetik işlem sembolü mevcut olmaktadır. Bu semboller başlıca; artı (+), eksi (-) ve eşittir (=) gibi ifadeler olmaktadır. Bunların yanı sıra bir tane silinebilen tahta kalemi ile bir tane de aktivite kılavuzu ürüne dâhil olan eklentilerdir. Bütün bu eğitici ürünler ve setler farklı tasarımlarda ve detaylarda kategorimizde bulunmaktadır. Daha başka pek çok farklı nitelikte kaliteli eğitim aracı olan oyuncaklar da mevcut olmaktadır. Her birinin maliyeti ise fonksiyonları ve detayları doğrultusunda farklılık göstermektedir. Örneğin manyetik alfabe seti fiyatları etkili faydalar kazanmanızı sağlayan ürün çeşitleri olmalarına karşın son derece hesaplı bir maliyette beğeninize sunulmaktadır. Aynı nitelikte iki farklı markaya dair tasarımlar arasında da fiyat farkı söz konusu olabilmektedir. Dolayısıyla aradığınız ürünü daha uygun maliyetlerde bulabileceğinizi de bilmeniz gerekir. Her bir ürün çeşidi içerisinde de her ailenin bütçesine göre tasarım mevcut olmaktadır. Eğer sizler de bu faydalı ürün modelleri arasından bir tercihte bulunmak isterseniz, ürünleri inceleyerek daha farklı ürün çeşitlerini de görebilir, ona göre bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, Plus Plus eğitici oyuncaklar ürünlerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.