TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Elektronik

için 1.218 sonuç bulundu.

Elektronik

Çocuk oyuncaklarının eğlendirici ve oyalayıcı olması kadar eğitici olması da oldukça önemlidir. Eğitici oyuncaklar pek çok farklı yaş grubu için özel olarak üretilmiş ve çocuklarının gelişimine olumlu katkı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kategorimizde her çocuğun çok seveceği elektronik eğitici oyuncaklar bulunmaktadır.

Elektronik Eğitici Oyuncaklar Nelerdir?

Elektronik Eğitici Oyuncaklar Nelerdir?

Elektronik eğitici oyuncaklar diğer eğitici oyuncaklardan farklı olarak ses çıkarma, ışık yayma gibi özelliklere sahip bulunmaktadır. Elektronik oyuncaklar arasında en çok sevilenlerden bazıları; elektronik oyuncak köpek ve kediler, aktivite masası, manyetik tablet, alfabe seti, oyuncak laptop gibi oyuncaklar yer almaktadır. Oyuncak eğitici laptop üzerinde gerçeğindeki gibi harfler ve rakamlar bulunmaktadır. Bir başka elektronik eğitici oyuncak olan alfabe setleri ise; 3 yaş ve üstü çocukların harfleri kavramasını, okul öncesi dönemde alfabeye aşinalık kazanmasını sağlar. Eğitici kedi ve köpek oyuncakları ise ışıklı ve müziklidir. Hareketli bir şekilde yürüme özelliğine sahip bu oyuncaklar aynı zamanda kuyruk ve kafa sallama gibi fonksiyonlara da sahiptir. Çocuğunuzun çok seveceği bu oyuncaklar bir yandan da onların gelişimi için olumlu katkı sağlayacak.

Eğitici Oyuncakların Faydaları

Eğitici Oyuncakların Faydaları

Çocuklar için oyun oynamanın faydaları sayısızdır. Bu oyuncak bir de eğitici özelliğe sahipse faydalarının ikiye katlandığını söylemek mümkün. Eğitici oyuncakların faydaları oyuncağa göre farklılık göstermektedir. Eğitici oyuncakların ses çıkaranları çocukların işitsel becerilerinin gelişmesine yardımcı olurken renkli ve bol görselli olanları görsel hafızalarının gelişmesine katkı sağlar. Ayrıca alfabe seti, rakamlı oyuncaklar gibi seçenekler çocuğun erken öğrenmesini kolaylaştırır. Bul tak oyuncaklar olarak da bilinen demonte oyuncaklar çocukların el ve motor becerilerinin gelişmesinde oldukça etkilidir. Çocuğunuz için eğitici bir oyuncak satın alırken oyuncağın özelliklerini detaylı olarak inceleyebilir, faydalarını okuyarak çocuğunuzun gelişmesini dilediğiniz bir becerisine yönelik oyuncak tercih edebilirsiniz.

Elektronik Oyuncak Fiyatları

Elektronik Oyuncak Fiyatları

Eğitici oyuncak fiyatları genel olarak ürünün modeline, markasına ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Elektronik eğitici oyuncaklar için bütçenizi normal oyuncaklara göre biraz esnetmeniz gerekebilir. Kategorimizde her bütçeye uygun elektronik eğitici oyuncak modeli bulunmaktadır. Elektronik eğitici oyuncak markaları arasında; Clementoni, Fisher Price, Kids Surprise, Vardem, Prego, HiQ Toys, Sunman gibi markalar yer almaktadır. Tüm bu markaların ve daha fazlasının elektronik eğitici oyuncak modelini sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Eğitici oyuncaklardan elektronik olmayan modelleri de bulunmaktadır. Eğitici bloklar, alfabe & dil, doğa & bilim, okuma & yazma, müzik & sanat, matematik & sayılar, fotoğraf & video, coğrafya & tarih alanlarında eğiticilik kazandıran oyuncak modellerini de incelemek isterseniz “Eğitici Oyuncaklar” kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Kids (4)
4M (2)
B.TOYS (1)
Balon Evi (3)
Birlik (6)
Clementoni (31)
Dede (1)
Disney (2)
(267)
Dolu (1)
eitech (2)
Eseras (1)
Funny (1)
Hasbro (2)
HiQ Toys (1)
Kanz (4)
KS Games (1)
Mattel (4)
Petrix (1)
Samatlı (18)
Set (44)
Sindy (3)
Solar (1)
Sunman (3)
TASARIM (2)
Toystoys (1)
Vardem (8)
Xiaomi (1)
Zoob (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (415)
Erkek (7)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(241)
(23)
(15)
(14)
(13)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(70)
ve üzeri (91)
ve üzeri (101)
ve üzeri (107)
ve üzeri (114)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL