Elektronik

Elektronik oyuncak kediler ve elektronik oyuncak köpekler en çok sevilen oyuncak çeşitleri arasında. Çocuğunuzun keyifli vakit geçirmesini sağlamak ve hayvan sevgisinin artmasına vesile olmak için ona bu elektronik oyuncaklardan alabilirsiniz. Zaten çocuklar hayvanları çok sevdiği için bu hediye onlar için mükemmel bir seçenek olacak. Çocuğunuzun eğitimine katkıda bulunmak için aktivite masası alabilirsiniz. Aktivite masası, tıpkı yetişkinlerin çalışma masası görünümündedir ve çocuğunuzun ihtiyaç duyabileceği her şeyi barındırır. Masa ve sandalyeden oluşan aktivite masasının bir de yazı tahtası vardır. Çocuğunuz yazı tahtasına çizgiler ve şekiller çizebilir, rakamları ve harfleri yazabilir. Yazı tahtası açılabilir ve kapanabilir yapıda olduğu için çocuğunuz hem masanın üzerinde çizimler yapabilir hem de kaldırarak yazı tahtası olarak kullanabilir.

Çocuğunuz sürekli aynı oyuncakları ile oynamaktan sıkıldıysa, ona market para kasası olabilirsiniz. Oyuncak market kasası tıpkı gerçekte olan ürünler gibidir. Dijital ekranı, sesli eğitici özelliği ve para kasası vardır. Paket içerisinde aynı zamanda alışveriş sepeti de vardır. Böylece çocuğunuz evde otururken kedi kendine oyun kuracak ve hiç sıkılmadan oynayacak. Marketten alışveriş yapacak, sonra bunları market kasasından geçirecek ve ödemesini yapacak. Bu oyun ile çocuğunuz ev alışverişinin nasıl yapıldığını öğrenecek. Market kasası ile oynarken hiç sıkılmayacak ve hafızasını güçlendirmeye yönelik gelişimde bulunacak. Üzerinde bulunan rakam tuşları ile çocuğunuz sayıları ve hesap yapmayı da öğrenecek.

Çocuğunuz da teknolojiden nasibini alsın diye ona oyuncak tablet alabilirsiniz. Evdeyken sürekli sizin bilgisayarınız ve cep telefonunuzla oynamak isteyen çocuğunuza kendi tabletini alarak eğlenirken öğrenmesini sağlayın. Üstelik bu tabletler çocuğunuzun sevdiği çizgi film kahramanları ile tasarlanmıştır. Sevdiği çizgi film kahramanı ile kaplanmış çocuk tableti ile çocuğunuz harfleri, kelimeleri, alfabe şarkısını ve hecelemeyi kolayca öğrenecek. Üstelik bunu hiç sıkılmadan yapacak. Oyun oynarken eğitimine de katkıda bulunmak için oyuncak tabletler iyi bir seçenek. Türkçe ve İngilizce dil seçeneği ile çocuğunuz dilini de geliştirecek. Elektronik oyuncaklarla birlikte çocuğunuzun ilerleyen zamanlarda derslerde öğreneceklerini küçük yaşta öğretebilirsiniz. Dinamo devre panosu oyuncağı ile çocuğunuz elektriğin nasıl üretildiğini oynarken öğrenecek. Aynı zamanda devrenin nasıl bağlandığını da yine bu sayede keşfedecek.

Elektronik

için 670 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Birlik (7)
Clementoni (22)
(128)
(2)
(1)
(1)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(4)
(1)
Vardem (17)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (125)
Erkek (9)
Kız (6)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(83)
(21)
(19)
(6)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(37)
ve üzeri (51)
ve üzeri (60)
ve üzeri (62)
ve üzeri (64)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL