Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Doğa & Bilim

için 4,162 sonuç bulundu.

Doğa & Bilim

Çocuğunuzu yetiştirirken ona katmak isteyeceğiniz pek çok farklı özellik ve aşılamak isteyeceğiniz pek çok farklı hissiyat olacaktır. Bunlardan bir tanesi - ve belki de en önemlisi - doğa sevgisi ve bilim merakıdır. Elbette bunun için eğitici kitap ve mecmualar mevcut; ancak bir çocuk için öğrenmenin en keyifli ve en kalıcı yolu elbette eğitici oyuncaklardan geçiyor. Doğa ve bilime dair aradığınız tüm eğitici oyuncak çeşitleri burada sizleri bekliyor.

Bilim Eğitici Oyuncak Çeşitleri

Bilim Eğitici Oyuncak Çeşitleri

Çocuğunuza bilim ve doğa sevgisi aşılayabilmenin pek çok farklı yolu var. Bunların en etkilisi elbette oyun ile öğretmek ve öğrenmek. Eğer çocuğunuzun bilime ve fen bilimlerine ilgi duyma belirtileri gösteriyorsa ona bilimin farklı alanlarını deneyimleyebileceği bir bilim seti alabilirsiniz. Temasına bağlı olarak bu setlerin içerisinde farklı laboratuvar ve deney malzemeleri bulunmakta. Fizik, kimya, optik ve manyetizm gibi temel bilim dallarını sadece teoride değil, pratikte de tecrübe ettiren bu bilim setleri aynı zamanda verimli bir hobi olarak da kullanılmakta. Bilime ilgi duyan çocukların oynamaktan keyif aldığı bir diğer oyuncak da insan vücut maketi olarak karşımıza çıkıyor. Çocuklara insan vücudunun yapısı, organların yerleri, işlevleri ve fizyolojik oluşum hakkında temel bilgi veren bu maketler, sökülüp takılabilen organ parçalarından oluşmaktadır. Mikroskop setleri ve deney setleri de bu kategoride sıklıkla tercih edilen diğer ürünler arasında.

Doğa Eğitici Oyuncaklar

Doğa Eğitici Oyuncaklar

Özellikle doğaya ve vahşi yaşama ilgi duyan çocuklar, kendini küçük yaşlardan itibaren belli ederler. Doğada karşılaştıkları böcek ve haşerelerden korkmayan, aksine onlara ilgi ile yaklaşan çocuklar, büyüdüklerinde de yüksek olasılıkla doğa ile haşır neşir olmak isteyecektir. Bu nedenle de onların doğaya duydukları bu ilgilerini pekiştirebilmeleri ve geliştirebilmeleri için eğitici oyuncaklara başvurmanızın faydası olacaktır. Doğa eğitici oyuncak örnekleri arasında oyuncak böcekler, eğlenceli şaka böcekleri, modelli hayvan setleri ve oyuncak böcek seti çeşitleri yer alıyor. Ekosistemi ve besin zincirini öğreten eğitici kutu oyunları ve çiftlik temalı eğitim halıları da doğa eğitici oyuncaklar arasında çocukların en keyif aldığı ürünler arasında yer alıyor.

Bilim & Doğa Eğitici Oyuncak Fiyatları

Bilim & Doğa Eğitici Oyuncak Fiyatları

Kategorimizde bulacağınız doğa ve bilim eğitici oyuncak fiyatları, tercih edeceğiniz oyuncağın modeline ve markasına göre farklılık gösterebilir. Oyuncak böcek fiyatları genellikle çok uygun fiyat aralıklarında beğeninize sunulurken deney ve bilim setleri oyuncaklara göre miktar daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Bununla birlikte belirtmekte fayda vardır ki bu kategoride karşınıza çıkacak eğitici oyuncak çeşitleri, piyasanın en uygun ve cazip fiyat aralıklarına sahip ürünler olarak bilinmektedir. Oyuncak balık tutma oyunları, gerçekçi insan vücudu oyuncakları, minik laboratuvar örnekleri ve çok daha fazlası, doğa meraklısı çocuğunuzun hayal gücünü genişletmek üzere burada bekliyor. Sunman, Clementoni, Miniland, Bondigo, Vardem, Bircan Oyuncak, Learning Resources, Samatlı, Hasbro gibi oyuncak markalarının birbirinden eğlenceli ve öğretici doğa ve bilim oyuncakları için doğru adrestesiniz. Çocuğunuz için temin edebileceğiniz diğer oyuncak çeşitleri için ise Çocuk Oyuncakları & Parti kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (1005)
Erkek (15)
Kız (10)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(498)
(146)
(107)
(62)
(44)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(145)
ve üzeri (185)
ve üzeri (207)
ve üzeri (213)
ve üzeri (233)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL