TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Top, Frizbi, Yoyo

için 746 sonuç bulundu.

Top, Frizbi, Yoyo

Çocukların parkta, bahçede, plajda, dışarda oynamayı en sevdiği oyuncaklardan olan top, frizbi ve yoyo modelleri farklı seçeneklerle kategorimizde beğeninize sunulmaktadır. Çocukların yanı sıra büyüklerin de severek oynayacağı tüm bu oyuncaklar farklı fiyat alternatifleriyle alım kolaylığı sağlamaktadır.

Top Modelleri

Top Modelleri

Toplar, her yaştan çocuğun severek oynadığı oyuncaklar arasında yer almaktadır. Bahçe, plaj ve parkta oynamak için elverişli olan toplardan bazıları; deniz topu, havuz topu, voleybol topu, futbol topu, basketbol topu gibi top modelleridir. Havuz topu diğer toplardan farklı olarak derin bir alana sayılarca doldurulur ve çocuklar top dolu alanda keyifli vakit geçirirler. Voleybol topu, futbol topu, basketbol topu gibi toplar ise hem çocukların hem de büyüklerin severek oynadıkları top modelleri arasındadır. Eğer çocuğunuzun bir spor dalına merakı varsa bu spor dalının toplarından satın alarak onun kendini geliştirmesini ve keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bu sporların bir çoğu takım sporu olduğundan çocuğunuzun sosyalleşmesini, oyun kurmasını ve arkadaşlarıyla oyun oynayabilme kabiliyetinin gelişmesini de sağlayacaktır.

Frizbi Modelleri

Frizbi Modelleri

Frizbi; genel olarak plastik materyalden üretilen ve çapı 20-25 cm olan disk olarak tanımlanabilir. Frizbiyi yalnızca çocuklar değil her yaştan insan oynayabilir. Ayrıca eğer köpeğiniz varsa onunla da frizbi oynayabilirsiniz. Günümüzde bir spor dalı da olan frizbi profesyonel olarak farklı stillerde, sahada ve kurallarla oynanmaktadır. Çocuklar tarafından oynanan frizbi oyunları genellikle bir kurala bağlı olmadan en uzağa fırlatma esasına dayalı olarak oynanır. Frizbi fırlatıldığında, ön tarafının ucu hafifçe yukarı doğru eğilir. Frizbinin alt tarafı havayı aşağı doğru iterken frizbiye çarpan hava yukarı doğru çıkar. Ayrıca frizbinin özel şeklide frizbinin uçmasına yardımcı olmaktadır. Siz de sayfamzıdan frizbi sipariş ederek çocuğunuzla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Yoyo Modelleri

Yoyo Modelleri

Yoyo; bir dingil ile birleştirilmiş iki diskten ve dingil etrafına sarılan ipten oluşan bir oyuncaktır. Yoyolarda bulunan ipin bir ucundan tutularak, oyuncağın yukarı aşağı hareket edecek şekilde oynanması esasına dayanır. Farklı renklerde tasarlanan yoyolar çocukların severek oynadığı oyuncaklardan biridir. Yoyo konusunda da dünyada çeşitli uluslararası yarışmalar düzenlenmektedir. Çocuğunuzun oyun becerilerinin gelişmesine yardımcı olacak yoyolar farklı modellerde beğeninize sunulmaktadır. 3 yaşından büyük çocukların oynaması için elverişli olan yoyoların, çocukların seveceği desen ve figürlerle kaplı olan modelleri vardır. Ayrıca ışıklı yoyo modellerini de sayfamızda bulabilirsiniz. Bunların yanı sıra diğer tüm Bahçe & Plaj Oyuncağı modellerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Kids (6)
Akar (2)
Aliş (1)
Bestway (1)
Dagedar (1)
Dede (7)
Denver (1)
(102)
Dolu (2)
Dynam (2)
Gymnic (10)
K'nex (1)
Pilsan (16)
Samatlı (1)
Star (2)
Sunman (22)
Toystoys (2)
Unimax (2)
Vardem (15)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (176)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(115)
(6)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(46)
ve üzeri (76)
ve üzeri (82)
ve üzeri (85)
ve üzeri (95)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL