KIZ ÇOCUK TAYT

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kız Çocuk Tayt

Kız çocuk kıyafetleri denince ilk akla gelenlerden biri taytlar. Kız çocuk tayt modelleri ister günlük ister abiye, ister kısa ister uzun olsun rahatlığıyla çocuğunuzun gardıroptaki en sevdiği parçalar arasına girmeye aday.

Tayt Nedir: Tayt Modelleri

Tayt Nedir: Tayt Modelleri

Tayt bacakları dar, beli lastikli bir pantolon çeşididir. (Taytın pantolona daha benzeyen modelleri legging olarak da adlandırılır.) Kız çocuk tayt modelleri onu rahat ettirirken şimdiden şık bir tarz oluşturmasına da yardımcı olur. Hemen hemen bütün tayt modelleri çok sayıda üst giyim parçasıyla kombine edilebilir. Kız çocuk tayt kot, jarse, yün veya kadife gibi birçok farklı kumaştan yapılır. Bir tayt siyah, lacivert, haki gibi koyu tonlarda ve düz renklerde olursa başka kıyafetlerle kız çocuk tayt kombinleri yapılması edilmesi kolaylaşır. Ama tam da çocuklara hitap eden canlı renklerin, yıldız veya çiçek gibi hayat dolu desenlerin, çizgi film karakterlerinin veya serpme taşların olduğu modelleri de es geçmenizi öneririz. Çoğunlukla pamuklu olan yazlık tayt modelleri pantolon gibi uzun, kapri gibi diz altı veya şort gibi kısa olabilir. Kış aylarında kadife ve termal tayt çocuk giyiminde önemli yer tutar.

Kız Çocuk Tayt Seçerken

Kız Çocuk Tayt Seçerken

Kız çocuk tayt seçimi, aşırı hassas olan kız bebeklere nazaran daha kolay. Bu taytlar 2 yaştan 14 yaşa kadar geniş bir yelpazede beğeninize sunulur. Dolayısıyla, öncelikle çocuğunuzun bedenini tespit etmeli, bu bedenin kendi yaşının ürünleriyle uyup uymadığını karşılaştırmalısınız. Değişik markalar arasında beden farklılıkları olabileceğini de unutmayın. Taytın nerede ne zaman giyileceği de önemli. Çocuğunuz bir sporla uğraşıyorsa veya genel olarak hareketliyse ter tutan ve hareketleri kolaylaştıran esnek sporcu taytı çeşitlerine de göz atın. Özellikle Adidas ve Nike gibi spor markalarının çocuklara da hitap eden sporcu taytlarını bulmak mümkün. Kışın sıcak tutan rahat bir ürün arıyorsanız termal tayt modellerini içlik olarak kullanabilirsiniz. Taytlarda şardonlu kelimesini arayın. Şardonlu kumaş, kabaca tüylendirilip kabartılmış kumaştır. Bu kumaş sıcak tutmasıyla ünlüdür. Hafif bol pantolonların içine giyilebilir.

Kız Çocuk Tayt Fiyatları

Kız Çocuk Tayt Fiyatları

Yazlık tayt fiyat ile kışlık termal tayt fiyat ortalamaları arasında ufak tefek farklar görülse de taytlar genel olarak bütçeyi fazla yormayan bir kıyafet türü. Üstelik, oldukça rahatlar ve kombinasyon olasılıkları neredeyse sınırsız. Hal böyleyken gardıropta tişörtlerle birlikte en fazla sayıda bulunan giysilerden biri olmaması için hiçbir neden yok. Düz renkler, canlı desenler, sporcu modeller ve termal çeşitler ile her an el altında bulunan bir koleksiyon, sık sık kıyafet değiştirme potansiyeli olan çocuğunuzun giyim kuşamında avantaj sağlayacaktır. Cvl, Berrak, Daymod, Disney, Fenerbahçe, Jollybaby, Koton, Mayoral, Minnie Mouse, Pierre Cardin, Puledro, Tuc Tuc, Zeyland ve daha birçok markanın kız çocuk taytları burada. Pantolon, şort, etek, elbise ve aklınıza gelebilecek bütün kıyafetler ise Kız Çocuk Giyim kategorimizde.