Kazak & Hırka

Soğuk havalarda en çok kullanılan kız çocuk giysileri arasında hırkalar ve kazaklar yer almaktadır. Tişörtlerin ve gömleklerin üzerine giydirilen hırka modelleri, çocukların hem şık görünmesini hem de soğuk havalarda sıcacık durmasını sağlar. Örgü kız çocuk hırka modelleri, en çok tercih edilenler arasındadır. Hırkaların kolayca giyilip çıkarılabilmesi, pratik kullanım imkanı sunmaktadır. Kızınız için hırka satın alırken yaşını ve bedenini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Düğmeli ve fermuarlı özelliklere sahip olarak üretilen hırkaların kullanım alanı çok geniştir. Kısa kollu ve yakalı çocuk triko hırkaları, kot pantolonların ya da eteklerin üzerine giydirilerek kullanılabilir. Kızınız için hırka ve kazak satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan biri de malzemesidir.

Uzun çocuk hırkaları ve kısa çocuk hırkaları bulunmaktadır. Kızınızın hem havalı görünmesini hem de sıcak durmasını istiyorsanız, belden kemerli olan uzun çocuk hırkalarını tercih edebilirsiniz. Kışın kızınızın hem sıcak durmasını hem de rahat etmesini istiyorsanız, triko kazakları ya da örme kazak modellerini giydirmeyi tercih edebilirsiniz. Kızınıza kazak örmeye vakit bulamıyorsanız, kategorimizde yer alan kız çocuk örgü kazak modellerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz. Çocuk kazak modelleri arasında balıkçı yaka ve bisiklet yaka kazaklar bulunmaktadır. Kışın çocuğunuzun boğazını üşütmemesi için boğazlı kazak modellerinden giydirmeyi tercih edebilirsiniz.

Kız çocuk kot pantolonları ve kız çocuk etekleri ile kolayca uydurabileceğiniz kazakların kullanım alanı çok geniştir. Sonbahar gibi serin havalarda, kazakların üstüne şişme yelek giydirerek çocuğunuzu dışarı çıkarabilir ve üşümesine engel olabilirsiniz. Kızınızın kışın da modern ve şık görünmesini istiyorsanız, ince triko kazağının üzerine kürklü yeleğini giydirerek tam bir küçük hanımefendi gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Kız çocuk yelek ve ceket modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Kız çocukları için üretilen kazaklar genelde ilgi çekecek şekilde baskılara sahiptir. Kategorimizde yer alan kız çocuk kazak modellerini inceleyerek fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Çocuk triko ürünlerini uzun süre kullanmak istiyorsanız, yıkama talimatlarına ve kurutma talimatlarına uymanız gerekmektedir. Panço, Wenice, Nanica, Zara, Koton ve LCW gibi markalar tarafından çocuk kazakları ve hırkaları üretilmektedir.

Öne Çıkanlar

Kazak & Hırka

için 848 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(58)
(57)
(51)
(50)
(39)
(37)
(37)
(37)
(34)
(33)
(29)
(28)
(28)
(27)
(25)
(24)
(24)
(24)
(23)
(23)
(20)
(18)
(17)
(16)
(15)
(14)
(13)
(12)
(11)
(11)
(10)
(9)
(9)
(9)
(7)
(7)
(7)
(5)
(5)
(3)
(3)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Civil (61)
Mayoral (55)
bonprix (47)
Puledro (31)
Soo be (22)
Soobe (21)
Vertbaudet (10)
Best Kids (6)
Zeyland (6)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(39)
ve üzeri (47)
ve üzeri (48)
ve üzeri (49)
ve üzeri (50)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL