ERKEK ÇOCUK BOXER, KÜLOT, SLİP

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Erkek Çocuk Boxer, Külot, Slip

Erkek çocuk iç giyim ürünleri arasında önemli bir tutan erkek külot modelleri, hem hijyenik hem de rahat kullanım sunmaktadır. Vücuda doğrudan temas eden iç çamaşırları, çocuğunuzun sağlığı için pamuklu ve nefes alan kumaşlardan üretilmiş olmalıdır. Boxer külot ve slip külot şeklinde tasarlanan erkek çocuk külotları arasından çocuğunuzun en rahat edeceği modeli seçebilirsiniz.

Erkek Çocuk Külot Modelleri

Erkek Çocuk Külot Modelleri

Erkek çocuk iç çamaşırları arasında yer alan erkek çocuk külotları, birçok renk seçeneğine sahip erkek çocuk boxer ve slip seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Beyaz iç çamaşırı modellerinin yanı sıra kontrast renkler taşıyan desenli ya da baskılı iç çamaşırları da mevcuttur. Çizgi film karakterlerinin de basılı olduğu renkli külot modelleri, çocukların severek giydiği iç çamaşırı modellerindendir. Bebeklik döneminden sonra çocuğunuzun genital bölgesinde hijyen sağlamak için kullanılan erkek çocuk külotları, hassas bölgeyi nazik bir şekilde sararak dış etkenlere karşı koruma sağlar. Külot seçimi yaparken çocuğunuzun anatomik yapısını da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Ön kısmı bombeli slip külotlar çocuğunuzun daha rahat hareket etmesini sağlar. Erkek çocuk slip iç çamaşırının tasarımında bulunan lastikli yapı, çocuğunuzun bacaklarını sıkmayacak şekilde üretilmiştir. Sağlıklı kan akışının sağlanması ve tahriş etmemesi için külotların kasık bölgesini sıkmaması oldukça önem taşımaktadır.

İç Çamaşırında Dikkat Edilmesi Gerekenler

İç Çamaşırında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rahat kesimli boxer ve slip külot modelleri ile çocuğunuz daha rahat hareket imkanı elde edecek. Külot modelleri, çocukluk döneminden itibaren sağlıklı ve hijyenlli bir genital bölge koruması sağlamaktadır. Çocuğunuz için iç çamaşırı satın alırken birkaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Cilde direkt temas eden bu ürünlerin alerji yapmaması, cildi tahriş etmemesi ve nefes alan pamuklu malzemelerden olması gerekmektedir. Çocuk iç çamaşırları, sağlıklı ve hijyenik bir kullanım sunmaları için sık sık değiştirilmeli, düzenli olarak yıkanmalı ve mikro-organizmaların ölmesi için ütülenmeleri oldukça önemlidir. Hassas bir cilde sahip çocuklar için vücudu sıkmayan ve hava akımına izin veren iç çamaşırları tercih edilmelidir. Cildi sıkan lastikli ürünler kaşıntı ve kızarıklığa sebep olabilir ve çocuğunuzu huzursuz edebilir. Hava almayan ürünler ise terlemeye sebep olduğu için pişik oluşma ihtimali kaçınılmazdır. Pamuklu erkek çocuk iç çamaşırı modelleri, oluşan teri emerek bölgenin gün boyu kuru kalmasını sağlar.

Erkek Çocuk Külot, Slip ve Boxer Fiyatları

Erkek Çocuk Külot, Slip ve Boxer Fiyatları

Düz renkteki klasik veya renkli baskılara sahip eğlenceli erkek çocuk külot modelleri farklı fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Çocuğunuza iç çamaşırı alışkanlığı kazandırmak için çizgi film karakterleri baskılı erkek çocuk boxer modellerini tercih edebilirsiniz. Külot, slip ve boxer fiyatları, ürünün markasına, modeline, üretildiği malzemeye ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Burada çocuğunuzun rahatlığı ve sağlığı için ürünün üretildiği malzeme konusunda dikkatli olunmalı. Bu sebeple bütçe konusunda biraz esnek davranmakta fayda var. Erkek çocuk külotlar ayrı ayrı satın alınabildiği gibi erkek çocuk atlet iç giyimi ile birlikte takım halinde de alınabilir. Dilerseniz diğer erkek çocuk kıyafet modelleri ve fiyatları için Erkek Çocuk kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.