Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Jant

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bisiklet Kadrosu & Amortisörü

için 592 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bisiklet Kadrosu ve Amortisörü

Bisiklet kadrosu amortisörü ya da diğer adıyla süspansiyon dağ ya da şehir bisikletlerinde bulunan bir parçadır. Özellikle daha güvenli ve konforlu bir sürüş için gereklidir. Amortisörlü bisikletlerin daha rahat olduğu biniciler tarafından tespit edilmiştir. Özellikle dağ bisikletlerinde, engebeli yollarda ya da yokuş çıkarken bisiklet amortisörü ihtiyacı artar. Genellikle ön maşada bulunan süspansiyonlar bazı bisiklet modellerinde arka maşada da bulunmaktadır. Ayrıca süspansiyon çeşitleri de kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Her çeşit kendine has bazı özelliklere sahiptir. Bu özellikler doğrultusunda, ihtiyacınız olan bisiklet kadrosu ürününe sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler bisikletinizin daha yüksek performansla ilerlemesini sağlayacaktır.

Bisiklet Kadrosu ve Amortisörü Çeşitleri

Bisiklet Kadrosu ve Amortisörü Çeşitleri

Bisiklet kadro ve amortisörleri farklı çeşitlerde satılmaktadır. Bisiklet sürüş yolunuza ve bisikletinizin türüne göre bu çeşitler arasında seçim yapabilirsiniz. A sınıfı kaliteye sahip olan ürünlerin hepsi uzun ömürlü, sağlam ve dayanıklıdır. En zorlu yollarda dahi rahatlıkla kullanabilir, sürüş keyfinize devam edebilirsiniz. Ayrıca bisiklet ön amortisör modelleri yağmurda ve karda da güvenle kullanılmaktadır. Zorlu çevre koşullarına karşı dayanıklı olan ürünler kolay kolay arızalanmamakta ve paslanmamaktadır. Belirli aralıklarla bakımlarını yaptığınız müddetçe güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca çok fazla bakım gerektirmedikleri için kullanımları da gayet pratiktir. İhtiyacınız olan çeşide sayfamızdan ulaşabilir, kolayca bisikletinize monte edebilirsiniz. Ürünlerin kurulumları da oldukça kolaydır, gerekli gördüğünüz takdirde kullanma kılavuzlarından da yardım alabilirsiniz. Bisiklet çift amortisör çeşitleri esneme ve yaylanma mesafeleri baz alınarak üretilmektedir. Eğer dağda ya da şehir içinde kullanmak için amortisör arıyorsanız 80 ila 100 mm ölçülerindeki ürünlere göz atabilirsiniz. Eğer engebeli yollarda ya da yarışlarda sürüş yapıyorsanız da 140, 160 ya da 200 mm ölçülerindeki modelleri satın alabilirsiniz. Ölçüler yolların özelliklerine bağlı olarak belirlenmektedir. Bisikletiniz ile verimli ve güvenli bir sürüş yapmak istiyorsanız milimetrik hesaplamaları dikkate almalısınız. Sayfamızda her türlü yol ve bisiklet tipi için bisiklet kadro boyu mevcuttur. Ölçüler dışında yapılarına göre ayrılan amortisör türlerine de göz atabilirsiniz. Bu türler havalı ve yaylı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Eğer daha konforlu bir sürüş tercih ediyorsanız havalı amortisörleri tercih edebilirsiniz. Sayfamızda sıklıkla tercih edilen bisiklet amortisör çeşitleri yapılarına göre birbirlerinden ayrılmaktadır. Eğer bisiklet sürmeye yeni başladıysanız ya da daha önce hiç amortisör almadıysanız kaliteli ürünleri tercih ederek mağdur olmaktan kaçınabilirsiniz. Sayfamızdaki ürünlerin her biri A kaliteye sahiptir. Üretimlerinde kullanılan malzemeler uzun turlarda ve engebeli yollarda dahi keyifle bisiklet sürmenizi sağlamaktadır. Eğer profesyonel bir sürücüyseniz de ihtiyacınız olabilecek tüm modellere sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Bisiklet kadro türleri hobi amaçlı sürüş yapan ya da profesyonel bir şekilde bisiklet sürmeyi meslek haline getiren herkesin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sayfamızdan tüm kadro ve amortisör çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Bunun yanısıra, ihtiyacınız olan diğer bisiklet yedek parça ve tamir ürünlerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 Bisiklet Kadrosu ve Amortisörünün Dikkat Çekici Özellikleri

Bisiklet Kadrosu ve Amortisörünün Dikkat Çekici Özellikleri

Yol bisiklet kadrosu kaliteli yapısı ve teknik özellikleri ile dikkat çekmektedir. Özellikle dayanıklı ve sağlam oluşları ile ön plana çıkmaktadır. Ürünler darbeleri emdikleri için daha güvenli bir yolculuk yapmanızı sağlamaktadır. Özellikle dağlık ve engebeli yollarda sürüş yapıyorsanız mutlaka amortisör kullanmalısınız. Çünkü yokuşu bol, bozuk yollarda bisikletin darbeleri emmesi ve hızı kesmesi çok önemlidir. Genellikle amortisörün performansı azalttığı düşünülür, ancak tehlikeli yollarda daha güvenli ve konforlu olmanızı sağlamaktadır. Performanıza olan etkisi ise sadece %2’dir. Hafif bisiklet kadrosu uzun mesafe sürüş yapan kişiler için de gereklidir. Ön ve arka amortisörü bisikletinizin çok daha rahat sürülmesine yardımcı olur. Çakıllı, yamuk ve çamurlu yollarda bisiklet sürmek düz yola nazaran çok daha zor olduğu için amortisöre ihtiyaç duyulur. Bisiklet kadro amortisörü bisikletin göbek bilyelerinin de çok daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olur. Bunun nedeni amortisör darbeleri emdiği için göbek bilyelerine düşen yük azalır. Bu sayede %40 oranında daha uzun ömürlü bir kullanıma sahip olurlar. Özellikle taşlı, engebeli ve çamurlu bir yolda sürüş yapıyorsanız tekerlek çukura düştüğü anda tüm darbe bilyelerin üzerine kalacaktır. Amortisör varsa teker milinin yamulma ve bilyelerin ezilme ihtimali en aza inecektir. Bu sayede göbeğin parçalanıp dağılmasını da engelleyebilirsiniz. Sadece bilye için değil sürüş konforunuz için de amortisör kullanımı gereklidir. Çünkü bisiklet kadro çeşitleri sürüş emniyeti sağlamaktadır. Engebeli bir yolda giderken aniden hakimiyeti kaybederseniz ya da çukura düşerseniz tehlikeli bir kaza geçirebilirsiniz. Amertisör dengenini tamamen sizde kalmasına yardımcı olacaktır, hem bisikletinizin hem de kendinizin güvenliği için amortisör kullanabilirsiniz. Performans kaybı konusunda herhangi bir endişeniz yoksa sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz. Bisiklet kadro parçaları içinde sayfamızı inceleyebilirsiniz. Bisiklet attırıcı kadro kulakları A sınıfı kalitedeki alüminyum malzemelerden üretilmektedir. Set halinde satılan parçaların tipini de sayfamızdan seçebilirsiniz. 1’den 9’a kadar farklı tiplerde kulak numaraları bulunmaktadır. Bisikletinizin tipine en uygun olan bisiklet kadro ölçüleri sayfamızda yer almaktadır.

 Bisiklet Kadrosu ve Amortisörünün Fiyatları

Bisiklet Kadrosu ve Amortisörünün Fiyatları

Güvenli ve konforlu bir sürüş geçirmek istiyorsanız sayfamızda yer alan bisiklet kadrosu ve amortisörü modellerine göz atabilirsiniz. Farklı bisiklet türleri için kullanılabilen ürünler kaliteleri ve sağlamlıkları ile ön plana çıkmaktadır. Fazla bakım gerektirmeyen parçalar dayanıklı oldukları için uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Bisiklet amortisörü parçaları kampanyalı ve uygun fiyatları ile sayfamızda yer almaktadır. Ön ve arka olmak üzere iki farklı amortisör kullanarak bisiklet sürüş keyfinizi daha güvenilir hale getirebilirsiniz. Özellikle dağ bisikletleri için kullanılan modeller kendi aralarında bazı farklılıklara sahiptir. Bu farklılıklar fiyatlar üzerinde de etkilidir. bisiklet amortisör ayarı için ön ya da arka amortisörün hangisinin size uygun olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Eğer düz yollarda sürüş yapıyorsanız ön amortisör işinizi görecektir, ancak engebeli yollarda bisiklet sürüyorsanız hem ön hem de arka amortisöre ihtiyacınız olur. Bu sayede kontrol tamamen sizin elinizde olur, hakimiyeti kaybetmeden sürüş yapabilirsiniz. Bisiklet kadrosu 26 jant ve amortisör çeşitleri farklı ölçüler ile satışa sunulmaktadır. Ürünler arasında seçim yaparken bu ölçüleri de göz önünde bulundurmalısınız. Bu sayede engelleri daha rahat aşabilir, konforlu bir sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca tırmanış yapıyorsanız da ön amortisörü tercih edebilirsiniz. Gerekli olan tüm parçalara sayfamızdan kolayca ulaşabilir, uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. Bisiklet amortisör fiyatları her parçada farklılık gösterebilmektedir. Ürünler fiyat performansı bakımından maksimum verime sahiptir. Ayrıca çok yönlü yapıları fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Arazide konforlu bir sürüş gerçekleştirmek istiyorsanız süspansiyona ihtiyaç duyabilirsiniz. Eğer bisikletinizde amortisör varsa ve değiştirmek istiyorsanız da sayfamıza göz atabilir, yeni nesil ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bisiklet kadrosu satın al seçeneği ile ihtiyacınız olan tüm ürünlere çok kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Eğer modern dağ bisikletine sahipseniz kullandığınız parçaların da modern ve teknolojik bakımdan donanımlı olması gerekmektedir. Günümüz şartlarına uygun, kaliteli ve dayanıklı parçalar için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Her bütçeye uygun bisiklet kadrosu fiyatları parkur yarışlarında da kontrolün tamamen elinizde olmasını sağlayacaktır. Özellikle engebeli yollarda direksiyon hakimiyetini kaybetme ihtimaliniz daha fazladır. Süspansiyon sayesinde kaza yapma riskiniz en aza inecektir.