Yüzücü Mayosu

için 3,847 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yüzücü Mayosu

Eğer yalnızca boş zaman aktivitesi olarak değil, profesyonel olarak yüzme sporuyla ilgilenmek, kendinizi bu spor dalında geliştirmek istiyorsanız, uygun yüzme kıyafetleri edinmeniz yerinde olacaktır. Havuz ve plajlarda gündelik olarak tercih ettiğimiz mayo ve bikiniler, mesele spor olarak yüzme olduğunda rahatlık ve hız açısından tatmin edici değildir. Bu nedenle, yüzücüler için özel olarak tasarlanan yüzücü mayosu çeşitlerini tercih etmeniz en ideali olacaktır.

Yüzücü Mayosu Nasıl Olmalı?

Yüzücü Mayosu Nasıl Olmalı?

Yarış mayosu ve spor mayo olarak da bilinen yüzücü mayoları arasında hangisinin size uygun olduğunu anlayabilmek için öncelikle bir marka araştırmasına girmelisiniz. Bilinen markaların ürünlerini tercih etmek her zaman avantajlı olacaktır. Eğer yalnızca havuzda antrenman yapmak için bir yüzücü mayosu satın alacaksanız, hız artırıcı özelliği olan yüzme mayosu yerine daha uygun fiyatlı modellere yönelebilirsiniz. Satın alacağınız yüzücü mayosunun üretildiği materyale de dikkat etmelisiniz. Özellikle klorlu suya dayanıklı kumaştan ve materyalden üretilmiş olan yüzücü mayoları daha uzun süre dayanacaktır. Vücudunuza tam oturan bir gövde kısmı, sıkmayan omuz ve bacak kesimleri olan yüzücü mayolarında daha rahat bir yüzme deneyimi yaşarsınız.

Yüzücü Mayosu Modelleri

Yüzücü Mayosu Modelleri

Kategorimizde yer alan yüzücü mayosu modelleri pek çok farklı ihtiyaca hizmet edecek geniş bir ürün skalası oluşturmaktadır. Yüzücü mayosu şortlu modelleri ve yüzücü taytı gibi alternatif seçenekleriyle kategorimiz bir yüzücünün gereksinim duyabileceği bütün yüzme kıyafetlerini barındırmaktadır. Yüzücü mayosu erkek ve kadınların yanı sıra çocuklar için de uygun ölçülerde üretilmiş, konforlu ve kaliteli ürünlerimiz sayesinde seçimi zor bir yüzme malzemesi olmaktan çıkıyor. Destekli yüzücü mayosu, yüzücü bikinileri, yüzücü atletleri ve yüzücü şortları kategorimizi inceleyerek en avantajlı indirimlerle hemen sahip olabileceğiniz yüzme malzemelerinden yalnızca birkaçı.

Yüzücü Mayosu Fiyatları

Yüzücü Mayosu Fiyatları

Yüzücü mayosu fiyatları satın almak istediğiniz ürünün üretici firmasına ve seçtiğiniz ürünün modeline göre oldukça geniş bir yelpaze sergilemektedir. Örneğin, lisanslı bir yüzücüyseniz ve sık sık yüzme yarışlarına katılıyorsanız, satın almanız gereken profesyonel yüzücü mayosu çeşitleri, amatör yüzücülere uygun olan modellere kıyasla daha yüksek fiyatlarda olabilir. Amatörler ve yüzme sporuna yeni başlayanlar için ise daha uygun fiyatlı modelleri tercih ederek başlamak her zaman daha uygun olacaktır. Kategorimizde yer alan yüzücü mayosu markaları arasında dünya çapında spor malzemeleri ve yüzme malzemeleri konusunda isim yapmış Adidas, Kom ve Speedo gibi markalar yer almaktadır. Mayo seçiminizin ardından havuz için gerekli olan yüzme bonesi için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4FUN (1)
Action (3)
Activa (2)
Adidas (245)
Amoeba (1)
Arena (1057)
ARENA (62)
Ashworth (1)
Asics (10)
AVALON (2)
Bermuda (1)
Beuchat (2)
(815)
(190)
Dolfinus (42)
Lotto (3)
Marka (26)
Oneill (4)
Quiksilver (20)
Reebok (1)
Schmlton (5)
Speedo (1194)
Sportive (23)
Superstorm (18)
Zamst (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Çocuk (541)
Kadın (314)
Erkek (269)
Unisex (93)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(242)
ve üzeri (286)
ve üzeri (293)
ve üzeri (300)
ve üzeri (309)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL