TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yüzücü Mayosu

için 2,684 sonuç bulundu.

Yüzücü Mayosu

Modern çağın da en gözde sporlarından biri olan yüzme, iyi bir egzersiz olduğu gibi sağlıklı bir aktivitedir aynı zamanda. Düzenli olarak yüzme sporu yapanların fiziksel görünüşlerinde fark edilebilir bir canlılık olduğu görülür. Gerek deniz gerekse havuzlarda olsun yüzmek insanın gerginliğini ve stresini de azaltır ve insana dinginlik kazandırır. Günümüzde, yaz kış demeden yüzme sporu yapabileceğiniz havuzlar her yerde bulabilirsiniz. Tabi bu spora ve çevreye uygun olarak giyebileceğiniz yüzücü mayosu, size bu sporu icra ederken yardımcı olacak ve bir rahatlık kazandıracaktır.

Yüzücü Mayosu ile Keyifli Yüzme

Yüzücü Mayosu ile Keyifli Yüzme

Günümüzde genellikle coğrafi elverişten dolayı denizlerde ve havuzlarda yüzmek tercih ediliyor. Buna uygun olarak konfor ve performansı olumlu yönde etkileyen yüzücü mayosu, giyildiğinde içinde rahat etmeyi ve yüzerken ağırlık yapmayacak kadar hafif olmayı sunmakta. Yüzerken keyfinize keyif katacak yüzücü mayosu kadın ve erkek, çocuk ve genç, profesyonel ve amatör her kesimden kullanıcıya hitap etmekte. Sağlık için spor yapmak şart, bunu yaparken de insanlar zevk aldıkları, sevdikleri sporlara yönelmektedirler. Hem sağlıklı olması hem de zevkli olması bakımından Yüzme sporu bu tarz sporların en güzel örneklerindendir. Çocuk yaştan itibaren bu sporla ilgilenen insanların dayanıklı ve esnek olmasının yanı sıra iyi bir denge gelişimi de söz konusudur. Siz de çocuklarınızın erken yaşta bu spora yönelmesini ve kas, dolaşım sistemlerinin düzgün bir şekilde gelişmesini istiyorsanız ona bir çocuk yüzücü mayosu hediye edip elinden tutup bir yüzme havuzuna kaydını yaptırabilirsiniz. Yüzücü mayosu seçerken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Klora ve suya dayanıklı, uzun ömürlü olması, rahat ve hafif kumaştan olması bu hususlardan bir kaçıdır. Yüzerken sizi özgür hissettirecek ve performansınızı geri düşürmeyecek bir yüzücü mayosu ciddi anlamda yüzüşünüzü keyifli hale getirecektir. Bu sporla profesyonel olarak ilgilenen, müsabakalara katılan yarışmacıların da kullanabileceği, bacakların deniz içinde rahatça açılıp kapanabilmesini sağlayan profesyonel yüzücü mayosu, bu bağlamda sporcuları da desteklemektedir. Bunların yanı sıra şıklığı ve tarzı da elden bırakmayan yüzücü mayoları, seçeneklerin ve çeşitliliğin çok olmasıyla da alışveriş keyfinize de renk katmaktadır.

 Yüzücü Mayosu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yüzücü Mayosu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Profesyonel ve ya amatör fark etmeksizin, Bireysel Sporlardan biri olan yüzme sporunda yüzücü mayoları farklı modelleri ve değişik özellikleriyle konforunuzu sağlarken, stil görünüşünüzden de ödün vermemek adına size oldukça geniş seçenekler sunuyor. Hobi amaçlı tasarlanan ve şıklığı ön planda tutan şortlu yüzücü mayosu, kalçaları güzel bir şekilde kavramasıyla size yüzerken rahat hareket etmenizi sağlıyor. Rahatlık ve özgürlüğün yanında daha kadınsı bir görünüm isteyen kullanıcılar için de destekli yüzücü mayosu öncelikli tercih sebebi olabiliyor. Sadece kadınsı bir görünüm değil ayrıca bu modeller, güçlü göğüs desteği sayesinde ve hareket esnasında yerinde kalmayı sağlamasıyla su jimnastiği antrenmanları için de vazgeçilmezdir. Şıklık, konfor ve özgürlük bir yana yüzücü mayosu, klora ve suya dayanıklı olması gerekmektedir. Özellikle bu koşulları sağlayan kumaşlardan üretilen yüzücü mayoları, uzun yıllar dayanarak sürekli mayo alma derdinden de sizleri kurtarıyor. Elastik kumaşıyla sizlere maksimum esneklik sağlarken, hareket sırasında sürtünme dolayısıyla cildinizi de oluşabilecek tahriş ve zedelenmelerden koruyan rahat kumaşları sizlere her anlamda avantaj sağlıyor. Güzel bir kullanım deneyimi sağlayan bir başka özellik ise suya karşı geçirimsiz olmasıdır. Öyle ki sudan çıktığınız zaman en kısa zamanda kuruması, mayoyu bir adım öne çıkaran detaylardan biridir. Tüm bu güzel özellikleri ve özgür deneyimine ek olarak, çeşitliliği, renk seçenekleri ve stilleriyle geniş yelpazede seçim yapmanızı ve bütçenize uygun bir yüzücü mayosu bulmak çok kolaylaşıyor. Muhafazakâr kullanıcıların daha çok ilgileneceği kapalı yüzücü mayosu, gönül rahatlığıyla bu zevklerden mahrum kalmamalarını sağlıyor. Sporun ve sağlığın toplumun her kesimi tarafından ulaşılabilir olması çok önemlidir. İşte bunu düşünen ve bunu sağlamaya yardımcı olan tesettür yüzücü mayosu ile muhafazakâr kullanıcılar da özgürce denizlerde, havuzlarda yüzerek stres atabilir, güzel vakit geçirebilirler. Hemen siz de ihtiyacınıza, tarzınıza, zevkinize ve bütçenize uygun bir yüzücü mayosu modeli seçip suyun tadını çıkarabilir, Bireysel & Takım Sporları üzerinden deneyiminize renk ve konfor katabilirsiniz.

 Sağlık için Yüzücü Mayosu

Sağlık için Yüzücü Mayosu

Hem suda olması hem de farklı kulaç stilleriyle yüzme, en zevkli ve özgür hissettiren spor dallarından biridir. Sporun en önemli etkisi sağlığa faydalı olmasıdır, bu anlamda yüzme sporu sağladığı sağlık açısından yararları da onu bir adım öne çıkarıyor. Yüzmenin faydasını tam sağlaması ve sağlığa olumlu yönde etki etmesinde yüzücü mayosu, kendine özgü yönleriyle önemli bir rol oynar. Kimi zaman stres atmaya kimi zaman egzersiz ve ya fiziksel gelişim için gidilen havuzlara girerken, suyun içinde özgürce hareket etmeyi ve sürtünme ve benzeri etkilerle rahatsız olmamayı isteriz. İşte bunu sağlamak için özellikli kumaşlarla üretilen kaliteli bir yüzücü mayosu kullanmak etkili ve önemlidir. Kasları ve kalbi güçlendiren yüzme sporunu icra ederken giydiğiniz mayonun da sağlıklı olması elzemdir. Bu sebepten ötürü, özel olarak yüzme konforu sağlamak ve performans arttırmaya yönelik üretimiyle beraber kumaş dokusuyla da insan cildini tahriş etmeyen ve vücudu sıkmayan elastik yapısıyla yüzücü mayosu kadın erkek fark etmeksizin insan sağlığına dikkat edilerek üretilmektedir. Kış aylarında yüzme havuzları genel olarak ısıtılsa da soğuğa karşı direnciniz iyi olmayabilir. Böylesi bir duruma karşı da yine üşümenizi engelleyip hasta olmamanızı sağlayacak uzun kollu yüzücü mayosu ise tam size göre olacaktır. Kilo kontrolünü sağlayan yüzme sporu, dolaşımı düzenleyerek varis ve benzeri hastalıklara da iyi geliyor. Eklem iltihabı bulunan kişiler için bağları az zorlaması sebebiyle yüzme sporu daha çok tercih edilebilir ve yapılabilir oluyor. Buna uygun esnek kumaşıyla eklemleri zorlamayan ve hareket kabiliyetini arttıran yapısıyla yüzücü mayosu, önemli bir yere sahiptir. Yüzme, diyetlerde ve kilo kontrolünde de çok etkilidir. Ortalama 1 saatte 500 kalori yakmak mümkün ve bu sayede günlük ihtiyaç fazlası kalorilerden kurtulmak, hem zevkli hem de kolay bir uğraş haline geliyor. Gücünüzü güç katıp size enerji veren bu spor, fiziksel şeklinizi daha çekici hale getirir ve cildinize, renginize canlılık katar. Yüzerken en önemli ihtiyaçlarınızdan olan yüzücü mayonuzu, havuza ve ya denize fark etmez, yüzmeye giderken mutlaka yanınıza almayı unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Activa (3)
Adidas (127)
Amoeba (1)
Arena (575)
ARENA (54)
Ashworth (1)
Asics (11)
Bermuda (9)
Beuchat (2)
Billabong (21)
(465)
(46)
Dolfinus (17)
Head (1)
Lescon (1)
Marka (1)
Nike (2)
Oneill (16)
Puma (2)
Quiksilver (70)
Schmlton (5)
Speedo (1201)
Sportive (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Çocuk (699)
Erkek (526)
Kadın (521)
Unisex (69)
Başka bir kelime deneyin

Beden

(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(152)
ve üzeri (169)
ve üzeri (170)
ve üzeri (172)
ve üzeri (179)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL