Tenis Topu

için 545 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tenis Topu

Her yaştan spor sevdalısının merak salıp ister amatör ister profesyonel olarak ilgilenebileceği bireysel sporlar arasında yer alan tenis, kıyasıya çekişmeleri ve keyifli setleri ile en popüler aktivitelerden biri olma özelliğini taşıyor. Eğer siz de halihazırda tenis ile ilgileniyorsanız veya tenise yeni başlayacaksanız, bu spora özgü ekipmanları gecikmeden edinmelisiniz. Tenis topu da bu sporun başlıca ekipmanlarından biri.

Tenis Topu Özellikleri

Tenis Topu Özellikleri

Oyunun en temel taşlarından biri olan tenis topu, antrenman zamanlarınızda ya da maç esnasında kullanmak için mutlaka spor çantanızda bulunmalı. Peki, bir tenis topu özellikleri açısından nasıl tarif edilebilir? Öncelikle, tenis topları uluslararası bir federasyonun belirlediği standartlara göre üretilir. Bu standartlar, tenis topunun 56,70 gram ila 58,47 gram arasında olmasını şart koşar. Aynı zamanda ideal bir tenis topunun çap değeri 6,35 cm ila 6,67 cm olmalıdır. Genellikle sarı renkte üretilmekte olan tenis toplarının dış kısmı tüylü ya da lifli olur ve içinde ise keçe vardır. Tenis sporuna yeni başlıyorsanız, maç topu olarak adlandırılan tenis topu çeşitleri yerine, tenis antrenman topu olarak bilinen ve daha yavaş hareket eden topları tercih edebilirsiniz.

Tenis Topu Seçimi Nasıl Olmalı?

Tenis Topu Seçimi Nasıl Olmalı?

Kendi bireysel hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza göre bir tenis topu seçmek oldukça mühim. Örneğin, basınçlı ve basınçsız olarak iki dalda inceleyebileceğimiz tenis topu çeşitleri arasında basınçsız olanlar yeni başlayanlar için uygun olacaktır. Basınçlı tenis topları ise profesyoneller için idealdir. Aynı zamanda iç mekan kortlarında ya da toprak kortlarda kullanacağınız tenis topları da, sert kortlarda kullanılanlardan farklılık gösterir. Bu nedenle, daha çok nasıl bir zeminde tenis oynayacağınıza göre karar vermelisiniz. Eğer 10 yaşından küçük çocuklar için tenis topu satın alacaksanız, yeni başlayanlar için üretilen kırmızı tenis topu modellerine bakmanız gerekir.

Tenis Topu Fiyatları

Tenis Topu Fiyatları

Kategorimizde her yaşa, her ihtiyaca ve her amaca uygun tenis topu çeşitlerini bulmanız mümkün. Tenis topu fiyat yelpazesi açısından da oldukça farklılaşan bir eğilim görmeniz sizi şaşırtmasın çünkü tenis malzemeleri üreten Delta, Wilson, Head Davis ve Yonex gibi markaların her türden gereksinime yönelik ürünlerinde bu farklılaşma normal. Örneğin 96’lı set halinde poşetlenmiş tenis topları ile 3’lü tenis toplarının arasında elbette önemli oranda fiyat farkı mevcut. Burada seçiminizi kaç tane tenis topuna ihtiyaç duyduğunuza, tenis topunun kalitesine, tenisi amatör olarak mı profesyonel olarak mı oynayacağınıza bağlı olarak yapmanız en mantıklısı olacaktır. Böylece bütçenizi daha nokta atışı bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4FUN (21)
Action (1)
Activa (3)
Adidas (1)
Altis (1)
Avessa (8)
Babolat (8)
Busso (14)
Butterfly (2)
Dae do (1)
Delta (35)
DHS (2)
(113)
(15)
Donic (3)
Dunlop (11)
Hattrick (5)
Head (44)
markahit (2)
NITTAKU (1)
Petra (1)
Prince (23)
Rubenis (1)
Selex (15)
SKLZ (1)
Slazenger (4)
Sportica (1)
Sportive (1)
Tryon (10)
Vertex (1)
Wedze (1)
Wilson (156)
Yonex (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(40)
ve üzeri (51)
ve üzeri (61)
ve üzeri (66)
ve üzeri (72)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL