Tekerlekli Paten

için 3,062 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tekerlekli Paten

Yaz aylarında spor yapmak özellikle havanın sıcaklığı ve havadaki nem oranı yüzünden takdir edersiniz ki biraz daha zorlayıcı hale gelebiliyor. Bu yüzden de insanlar açık havada yapabilecekleri eğlenceli, keyifli ve canlandırıcı sporları tercih ediyor. Havaların ısınması ile kapalı spor salonlarında kullandığınız fitness eldivenlerini ve koşu ayakkabılarını gardıroba kaldırırken büyük bir hevesle raflardan indirdiğiniz bir şey olsa gerek: Paten!

Açık Havada Paten Keyfi Bambaşka

Açık Havada Paten Keyfi Bambaşka

Bot benzeri yapısı ve tabanındaki tekerlekleri ile patenler, özellikle 80 ve 90 kuşaklarının çok daha yakından tanıdığı, eşsiz bir spor tecrübesi sunan bir spor aleti olarak kabul ediliyor. 90'lı yılların ortalarında özellikle müzik kliplerinde sıklıkla görmeye alıştığımız patenler bizi de sahil kenarlarındaki kaldırımlarda paten sürmeye özendirmedi desek, yalan olur. Paten modelleri her ne kadar daha çok çocuklar tarafından tercih edilse de paten sürme günümüz yetişkinlerinin içindeki çocuğu da alıp bambaşka diyarlara götürebilen bir deneyim. Özellikle düz, beton zeminlerde yüksek performans gösteren patenler ile güneşi arkanıza, rüzgarı da önünüze alıp adeta bir "karada uçuş" deneyimi yaşayabilirsiniz. Eğer paten sporu ile amatör olarak ilgileniyor ve günün birinde bu sporu profesyonel olarak yapmayı düşünüyorsanız sokaklarda, paten pistlerinde, tahta zeminlerde ve açık hava meydanlarında bol bol alıştırma ve antreman yapmanızda fayda var.

Her Yaşa Uygun Paten Modelleri

Her Yaşa Uygun Paten Modelleri

Çocuklar için daha çok eğlence, keyif, oyun ve hız anlamlarını ifade eden paten çeşitleri söz konusu yetişkinler olduğu zaman ciddi bir hobiyi ya da profesyonel bir sporu ifade edebiliyor. Kızaklı paten modelleri artistik patinaj olarak bilinen buz pateni sporunda kullanılırken tekerlekli patenler düz ve tercihen beton bir zeminde verimini en yükseğe çıkartıyor. Aranızda "Paten nasıl sürülür?" diye merak edenler varsa da öncesinde bol bol paten kayma videosu izlenemiz, denge çalışması yapmanız ve bol bol da düşmeniz gerektiğini söylemiş olalım. Tabii bu işte uzmanlaştıktan sonra arkadaş grubunuzla birlikte paten oyunları oynayabilir ve yarışmalar da düzenleyebilirsiniz. Söz konusu paten modelleri olduğu zaman sokak pateni ve salon pateni olmak üzere iki farklı paten türü olduğunu söylemek mümkün. Sokak patenlerinin tekerlekleri daha yumuşak bir malzeme olan kauçuktan üretilmektedir. Salon patenleri ise ahşap salon zemininde sürülmek üzere tasarlandığından ötürü ahşap malzemeden üretilen tekerleklere sahiptir.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Patenler

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Patenler

Eğer patene ilgi duyuyor ve amatör olarak paten ile uğraşmak istiyorsanız başlamadan önce bilmeniz gereken bazı püf noktalar ve edinmeniz gereken belli başlı ekipmanlar var. Paten sürerken hızınızı ayarlamakta güçlük çektiğiniz durumlarda dengenizi kaybedebilir, düşebilir ve kendinizi yaralama ihtimali ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda fiziksel zararı minimize etmek adına belli başlı paten aksesuarları edinmenizde fayda var. Paten kaskı, özel dizlikler ve eklem bölgesi koruyucuları, paten ayakkabıları ile birlikte mutlaka edinmeniz gereken araçlardır. Aslında bir paten seti satın alarak tüm bu ekipmana tek seferde sahip olabilirsiniz. Diğer yandan seçeceğiniz paten markasının da önemi büyüktür. En çok tavsiye edilen paten markalarından biri olan New Way Abec silikon tekerli ayarlanabilir paten, özellikle yeni başlayanlar için ideal bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte Seba Wellsmore Urban patenler daha profesyonel patencilerin kullandığı bir marka olarak biliniyor ve daha çok salon pateni için kullanılıyor. Ne kadar kaliteli bir paten kullanırsanız performansınız ve yeteneğiniz de o kadar gelişir demek mümkün. "Bizden geçti!" diyor ve çocuklarınıza paten kayma alışkanlığı aşılamak istiyorsanız kategorimizde bulunan bol çeşitli çocuk patenleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. En yaygın paten markaları ve en uygun paten fiyatları için doğru adreste olduğunuz kesin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Action (51)
Activa (3)
Alex (1)
Altis (31)
And1 (17)
AREA (1)
Ares (1)
Avessa (71)
Barcin (1)
Bauer (1)
Blind (1)
Busso (107)
CampuS (1)
Carrera (1)
Cosfer (24)
DC (3)
Delta (250)
(1470)
(1)
Dynamic (30)
Excalibur (2)
Fila (50)
Fox 40 (1)
Giro (1)
Hattrick (23)
Hotwheels (20)
HUDORA (5)
Karium (1)
MDA (1)
Mosso (1)
New Way (2)
povit (8)
POWERSLIDE (186)
Protech (28)
Razors (14)
Remax (1)
Roces (43)
Rollerblade (110)
Roxa (3)
Scorp (1)
Scubapro (1)
Seba (50)
SLAM (2)
Sportica (19)
Sportive (14)
Stag (1)
Striker (4)
Sunflex (1)
Tecnica (1)
TEMPISH (52)
Tian-E (12)
Tryon (11)
Venum (1)
Vertex (36)
Voit (153)
Wixon (1)
XIOM (1)
Zeroo (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Unisex (650)
Çocuk (234)
Erkek (29)
Kadın (22)
Başka bir kelime deneyin

Numara

(106)
(54)
(49)
(48)
(46)
(37)
(29)
(24)
(20)
(17)
(15)
(13)
(9)
(8)
(8)
(6)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(202)
ve üzeri (370)
ve üzeri (400)
ve üzeri (408)
ve üzeri (418)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL