Antreman Malzemeleri

için 1,627 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Antreman Malzemeleri

Yüzme her yaşta insanın istediğinde oldukça kolay bir şekilde öğrenebileceği bireysel sporlar arasında yer alır. Dolayısıyla, mevsim fark etmeksizin yüzme öğrenmek için yüzme kursu arayışı içine giren kişi sayısı gün be gün artış göstermekte. Yüzmenin hem psikolojik hem de fiziksel sağlığa olumlu etkilerinin yanı sıra harika bir hobi olması ve profesyonelleşme açısından da önü açık bir spor dalı olması yüzmeyi popüler bir etkinlik haline getiriyor.

Yüzme Ekipmanları Nelerdir?

Yüzme Ekipmanları Nelerdir?

Yüzme sporu da sporun birçok başka dalı gibi belli ekipman ve malzemeler gerektirmekte. Genelde havuzda profesyonel bir eğitmen gözetmenliğinde öğreneceğiniz yüzme sporu için gerekli yüzme malzemelerinizin tamam olduğundan emin olmalısınız. Örneğin antrenman esnasında hareket kabiliyetinizi artıracak yüzme kıyafetleri, yani yüzücü mayosu ve yüzücü bikinileri edinmeniz şart. Yüzücü gözlüğü, havuz bonesi, palet gibi malzemeler öncelikli olarak satın almanız ve antrenman çantanızda bulundurmanız gereken ürünlerdir. Kategorimizden Adidas, Avessa, Arena, Selex, Speedo, Busso ve Voit gibi markaların en kaliteli antrenman malzemelerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Yüzme Antrenman Malzemeleri

Yüzme Antrenman Malzemeleri

Yüzme sporu için gerekli olan malzemeler yalnızca yukarıda saydığımız ürünler ile sınırlı değil. Elbette belli birtakım detaylar da var ve bu detaylar aslında küçük gözükseler de, işlevsellik açısından öğrenme ve antrenman sürecinizi sağlıklı ve verimli geçirmenizi sağlıyorlar. Yüzme eğitimi alan her yaştan insana uygun çeşitli yüzme antrenman malzemeleri arasında yer alan ürünlere kısaca bakalım. Kulak tıkacı ve burun tıkacı yüzme esnasında kulağa ve buruna su kaçmasını engeller; aynı şekilde nose clip olarak adlandırılan burun mandalı da bu amaçla kullanılır. Bu iki ürünü bir arada bulabileceğiniz havuz yüzme seti çeşitlerine göz atabilirsiniz. Yüzücü eğitim şnorkeli başta olmak üzere şnorkel çeşitleri, yüzme tahtası, deniz ayakkabısı, buğu önleyici sprey ve diğer buğu önleyici ürünler, batmaz kemer ve su altı feneri kategorimizde bulabileceğiniz diğer malzemelerden bazıları.

Yüzme Antrenmanı Öncesi Beslenme

Yüzme Antrenmanı Öncesi Beslenme

Yüzme antrenmanı öncesinde bütün yüzme malzemelerinizin hazır ve nazır bir şekilde spor çantanızda olduğundan emin olduktan sonra, antrenman öncesi beslenmenizi yaparak yüzme esnasında size enerji verecek bir öğün tüketmelisiniz. Yüzme antrenmanı öncesi beslenme en az 2 saat önceden tamamlanmış olmalı. Eğer sabah erken saatlerde yüzüyorsanız, yüzmeye başlamadan yarım saat evvel sağlıklı karbonhidratlar tüketebilirsiniz. Eğer protein, yağ ve karbonhidrat açısından dengeli bir öğün tüketmeye zamanınız yoksa, yüzme öncesinde bir büyük muz yemeyi tercih edebilirsiniz. Yüzmeye başlamadan iki saat önce lif oranı açısından yüksek, yağlı, şekerli besinleri yemeyi kesmelisiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Action (3)
Adidas (20)
Altis (21)
Angel (14)
Arena (274)
ARENA (5)
Avessa (61)
BAYSPOR (1)
Bermuda (3)
Busso (30)
CIWAA (1)
Cosfer (9)
Delta (63)
(536)
(52)
Dunlop (11)
Fınıs (12)
Fox40 (5)
Head (14)
Lotto (4)
Marka (17)
Mikasa (6)
Molten (2)
Nike (40)
povit (14)
Protech (1)
Pure (3)
Ravel (5)
Scubapro (2)
SCUCS (3)
Seac (2)
Seac Sub (3)
Seftil (2)
Selex (52)
Speedo (182)
SPOR724 (2)
Sportive (14)
Swimfit (10)
Taymory (6)
Tryon (24)
uhlsport (4)
Vertex (14)
Voit (18)
Wilson (5)
Yuko (5)
Zoggs (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Unisex (351)
Çocuk (46)
Erkek (16)
Kadın (10)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(115)
ve üzeri (152)
ve üzeri (163)
ve üzeri (172)
ve üzeri (179)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL