Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Yenilenmiş ve İkinci El Dizüstü Bilgisayar

için 182 sonuç bulundu.

Yenilenmiş ve İkinci El Dizüstü Bilgisayar

İnternet sayesinde haberleşme, alışveriş, eğitim, uzaktan çalışma gibi birçok iş evden yapılabilir. Bu gibi işleri yapabilmek için teknoloji çağının gerekliliği haline gelen kişisel bilgisayarlara her kesimden kullanıcı sahip olmak ister. Diz üstü cihazlar taşınabilir olarak tasarlandığından kullanıcıya mekana bağlı kalmadan çalışma imkanı tanır. Gelişen teknoloji elektronik ürün maliyetini arttırdığı için uzun ömürlü olan bilgisayarlar da ikinci el olarak kullanılabilir. Her geçen yıl bilgisayar teknolojisi geliştiğinden bir önceki teknolojik ürün eskimeden yenisi vitrindeki yerini alır. İkinci el dizüstü bilgisayar ürünleri donanımları arasında karşılaştırma yapılarak seçilir. Bir çok kullanıcı kişisel kullanım için yenilenmiş ve ikinci el teşhir cihazlar tercih eder. Tercih edilen cihazların ağırlıkları, pil ömürleri ve sağlam materyalden yapılmış olmaları büyük önem taşır. Diz üstü modellerin özelliklerini inceleyerek karar verilirken kullanım amacına ve süresine uygun donanıma sahip olanlar tercih edilir. Sadece basit işler yapmak için kullanılan dizüstü bilgisayarların donanım özellikleri ile oyun oynanabilecek dizüstü kullanılabilen ürünleri donanım özellikleri birbirinden farklılık gösterir. Her kesimden kullanıcıya hitap eden modern tasarımlı ürünlerin görsellerini sayfamızda inceleyebilir ve zevkinize hitap eden modeli bulabilirsiniz. Her yaştan kullanıcıya hitap edebilecek, güçlü performansa sahip, kaliteli ve sağlam, donanımı yenilenmiş laptop çeşitlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarların özelliklerini evinizin rahatlığında zaman kısıtlaması yaşamadan inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz.

Yenilenmiş Notebook Dünyasına Kısa Bir Bakış

Yenilenmiş Notebook Dünyasına Kısa Bir Bakış

Teknoloji çağının gereklilikleri birçok bilgiyi aynı anda, hızlı ve hatasız bir şekilde işlemeyi gerektirir. Her türlü veri, kayıt dijital ortama aktarılarak buradan kontrol edilir. Bilgiye ulaşmak gerektiğinde hızlı bir şekilde veriye ulaşılır. Tüm sektörlerde bilgisayarlar kullanılır. İş dünyasında birçok sektör yeni ürün yerine yenilenmiş notebook tercih eder. Fiyat açısından bütçeye uygun olan ürünler iyi bir performansa sahip ise daha çok tercih edilir. Yapılacak işe göre seçilen bilgisayarlar özelliklerine bakıldığında donanım içerisinde yer alan işlemciler de büyük önem taşır. En son modellerde bulunan i7 işlemcisini taşıyan laptopmodelleri hızlı işlem yapmaya uygun olarak sağlam ve kaliteli ürünler arasında yer alır. Evden internete bağlanırken ve evden çalışırken kullanılan modeller arasında tercih edilebilir. İş gereği ofis dışında farklı birçok mekanı ziyaret ederek not alması, şirket içi uzun mailler göndermesi ve Office programlarını kullanması gereken kullanıcılar için küçük boyutlu ve hafif olan notebook modelleri ideal seçenekler arasında yer alır. Evinden çalışanlar ve birçok programı bir arada bilgisayarında bulundurmak durumunda olan kullanıcılar, kişisel bilgisayar seçimi yaparken kullanım amaçlarına daha uygun olan dizüstü ürünleri tercih edebilir. Her yaşatan oyun oynamak için bilgisayar kullanmayı tercih eden kullanıcılar oyunlara uygun olarak donanımı bu ürünleri seçebilirler. İkinci el laptoplar ile ilgili kullanıcıların yorumlarını inceleyebileceğiniz sayfamızda çok çeşitli markaların ürünlerini bir arada bulabilirsiniz. Her kesimden kullanıcının sahip olabilmesi için geniş bir fiyat yelpazesinde yer alan yeniden düzenlenmiş veya ikinci el ürünlere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Birden fazla markanın ürünleri arasında, yaptığınız işe, kullanma amacınıza uygun ve tasarımı ile zevkinize hitap eden ürünü tercih edebilirsiniz. Yenilenmiş ve ikinci el dizüstü bilgisayar çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Eğer kulanacağınız cihaz ile program kodlama gibi daha farklı işler yapıyorsanız dizüstü bilgisayarlarını tercih edebilirsiniz. Her bütçeye uygun ikinci el ürünleri sayfamızdan bulabilir, farklı fiyat seçeneklerini karşılaştırabilir ve İhtiyacınıza uygun donanım özelliğine sahip birçok markaya ait kaliteli, ürün modelleri arasından seçiminizi kolayca yapabilirsiniz.

Evinizin Rahatlığında Yenilenmiş Bilgisayar Seçin

Evinizin Rahatlığında Yenilenmiş Bilgisayar Seçin

Teknolojinin günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmesi, beraberinde hayat içerisindeki önceliklerin değişimini getirir. Hızla gelişen teknolojik ürünlere ve iş anlayışına uyum sağlamak gerekir. Verilerin çok hızlı işlenmesinin sonucu olarak iş dünyasında saniyelerin bile önem kazandığı bugünlerde, insanın kendisine zaman ayırabilmesi için işlerin hatasız ve tam yapılması gerekir. Bilgisayar ürünleri ister ikinci el olsun ister yenilenmiş olsun işlemleri eksiksiz ve hatasız yapabilir. Dijital ortamda kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için alışverişler online sistemler üzerinden aranılan ve ihtiyaç duyulan ürünlere bir dokunuş ile ulaşabilmesi önem kazanır. Teknolojinin gereklerinden biri olan bilgisayar ürünlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ev rahatlığında zaman kısıtlaması olmadan yeniden düzenlenmiş veya ikinci el olarak satışa sunulan diz üstü cihazları inceleyebilirsiniz. Tüm markaların ürünlerine ve teknik bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İkinci el ürün araştırırken en iyi olanlarına ulaşabilmenin ve aralarından ihtiyacınıza uygun olanı belirlemenin keyfine varabilirsiniz. En iyi markaların ürünleri yenilenirken kaliteli donanım bileşenleri kullanılır. Uzman teknisyenler tarafından ikinci el laptopların eskiyen parçaları yeni yedek parçalarla değiştirilir. Yedek parçalar çoğunlukla orijinal parçalardan seçilir. Ürünlerin değiştirilen parçalarının sayısına ve özelliklerine göre ikinci el dizüstü bilgisayar fiyatları geniş bir yelpazede çeşitlilik gösterir. Diğer ürünlerin yedek parçalarında olduğu gibi bilgisayar bileşenlerinde de donanım yedek parçalarının kalitesi önem taşır. Yenileme işini yapan firmalarla iletişime geçilerek yenilenmiş cihazda hangi parçanın değiştiği öğrenilebilir. Değiştirilen parçaların markalarına ulaşılabilir. Laptop bilgisayarlar çok işleve sahip ürünlerin arasında bulunur. Her yaştan kullanıcıya hitap eden her ihtiyaca uygun ürünler geniş bir yelpazede çeşitlenir. İkinci el ürünleri sayfamızdan bulabilir yenilenmiş laptop fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Bütçenize uygun ürünü bulurken kolay alışverişin deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

İkinci El Dizüstü Bilgisayar Fiyatları

İkinci El Dizüstü Bilgisayar Fiyatları

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile bilgisayarlar evlerde kullanılan önemli kişisel elektronik aletlerin başında gelir. Dünya ile haberleşmeyi de sağlayan bu ürünlerin birçok kullanım alanı bulunur. Bilgisayarların işlevleri kadar tasarımları da kullanıcıların tercihlerini etkiler. Laptop bilgisayar, taşınabilir bir ürün olduğundan yanınıza alıp evden çıkabilir ve istediğiniz yerde bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. Trend ve modern bilgisayar tasarımlarına sahip ürünler birçok kullanıcının dikkatini çeker. Her markanın ürünleri arasında donanımları yenilenmiş ikinci el laptopları bulabilirsiniz. Bu ürünler bütçeye uygun seçenekler olduğundan bir çok kullanıcı tarafından tercih edilebilir. Yenilenme işlemi yapılan laptoplarda kullanılan parçaların sayısına, çeşidine, kalitesine göre aynı marka ve modele sahip dizüstü bilgisayarlar çok çeşitli fiyatlarla sahip olabilir. Bir laptop almaya karar vermeden önce ihtiyacınıza uygun donanımı belirleyebilirsiniz. Bilgisayar ürünlerinde donanım içeriği fiyat belirleyici unsurların başında gelen özellikler arasında yer alır. Sayfamızdan her bütçeye uygun ikinci el laptop bilgisayar fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir ürünleri inceleyebilirsiniz. Her yaştan kullanıcıya hitap eden bilgisayar ürünleri arasında notebook ürünleri belirli işlemleri yapabilirken dizüstü bilgisayar ve laptoplar geniş yelpazedeki işlemleri yapabilir, ağır iş yükleri ile çalışabilir. Donanım yükseltme gibi işlemler diz üstü bilgisayar ve laptoplarda gerçekleştirilebilir. Bu şekilde kişisel kullanıma göre geliştirilen bilgisayarların ikinci el fiyatları geliştirilmemiş bilgisayarlara göre biraz daha farklılık gösterebilir. Yapılan değişikliklerin bilgisini ve yenilenmiş dizüstü bilgisayar özelliklerini ürün açıklaması bölümünden kontrol edebilirsiniz. İşlemi yapan firmalarla iletişime geçebilirsiniz. İkinci el laptop bilgisayarlar her marka ve modelden olabilir. Tercih edilen bir markanın yenilenmiş ürününe sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Her yaştan kullanıcıya hitap eden bütçenize uygun ihtiyacınız doğrultusunda kullanabileceğiniz teknolojik ürünü inceleyebilir ve güvenli alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (11)
ve üzeri (12)
ve üzeri (13)
ve üzeri (13)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL